sogan kürü kullananlar

Kizlar çookk özledim sizi yaaa . Annem ve kizkardeşim yanima geldi o yüzden giremiyorum ama hep aklimdasiniz ve daha adet olamadim belirtisi ara ara oluyor ama yok bisey lekeler daha devam ne olacak bilmiyorum. genç yaşta menepoza mi girdim yoksa kizlar (Allah korusun) öpüyorum sizi

:KK19:hoşgeldin,olsun sen ailenle hasret gider biz hep burdayız zaten başka işim gücüm yok zaten:KK53:
topik topik geziyorum :KK9:
Allah korusun ne menapozu yaaa belki hamilesindir dicem ama test yaptın mı bilmiyorum ki:26:

yok cnm başka bişey değil, bunlar hep pro. yüksekliğinden oluyo, süt geliyodu resmen daha 19-20 yaşındaydım :KK14:
ne bileyim cnm ya daha 20gün önce prolaktin normaldi tavan yaptı herhalde anlamadımki yaklaşık bir yıl önce tekrsr olmuştu iki göğsümdede oluyodu göğüsucunda kist var onlar dağılıyo dedi geçiştirdi doktor bu sefer tek taraflı inş. Dediğin gibi olu canım hersey için sagol :KK14::KK14::KK14:

canım ALLAH razı olsun sende evladını sağsağlim kucağına al inşallaah:KK16::nazar::nazar::nazar:

canımmm prensesinnnnn geldimi :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
sağlıklaaa büyüsün inşallah,hamilelik takvimini bana devredermisin :KK1::KK1::KK1::KK1: oluyomu öle bişi hehehee:KK1::KK1::KK1:
çok merak ediyorummmm ismi Güler olucaktı değil mi:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
müsait zaman yaratıp bize yazman uzun zaman alıcak belki ama olsun siz sağlıklı olunda
Maşallah size Allah nazarlardan korusun:nazar: Allah a emanet olun
minik pamuk prensesi öp bizim yerimizeeeeeeeeeeeee:KK54::KK54::KK54:

:KK19:hoşgeldin,olsun sen ailenle hasret gider biz hep burdayız zaten başka işim gücüm yok zaten:KK53:
topik topik geziyorum :KK9:
Allah korusun ne menapozu yaaa belki hamilesindir dicem ama test yaptın mı bilmiyorum ki:26:
Evet canim yaptim progestan verdi 15 gün iç dedi sonra söker dedi haplar biteli 12 gün oldu mybaby ve daha yok ne yapmaliyim bilmiyorum dua edin lütfen Allah hepimizin şifasini versin İnşallahhh.

canımmm prensesinnnnn geldimi :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
sağlıklaaa büyüsün inşallah,hamilelik takvimini bana devredermisin :KK1::KK1::KK1::KK1: oluyomu öle bişi hehehee:KK1::KK1::KK1:
çok merak ediyorummmm ismi Güler olucaktı değil mi:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
müsait zaman yaratıp bize yazman uzun zaman alıcak belki ama olsun siz sağlıklı olunda
Maşallah size Allah nazarlardan korusun:nazar: Allah a emanet olun
minik pamuk prensesi öp bizim yerimizeeeeeeeeeeeee:KK54::KK54::KK54:

benim oğlan hastalandı perşembeye erteledik doğumu canım herşerde bir hayır var dedik oğlan ateşliyken doğuma giremedim

kızlar bugun gittim doktora adetliyken gelmen gerekiyor dedi hem meme usg hemde mr çektirelim dedi ayrıca tekrar prolaktine baktırmama gerekiyo dedi o yizden adetin 2. günü gel hepsini o zaman yapalım dedi daha sağlıklı olurmuş:KK43::KK43::KK43::KK43:

Hisarimmmmmm canim cok heyacanladim insallah oglusun iylesir ay prenses geliyor topikin ikinci minigi geliyor ilk Hilalisanin pasasi simdi senin prenses sonra benim oglan insallah ucuncu yeri yakalaya bildi sonr nukram insallah sonra folikin sonra mybaybimin asyamin bebisimin ecemin ve tum istiyenlerin evlatlari gelsinler insallah

ben bitince başladım canım bekleyemedim çünkü aksama ihtimali vardı düğün var .oyüzden erkekn başladım.

başladık bakalım hayırlısı.
sonra incir kürü yapmayı düşünüyorum
ama hemen incir kürüne başlayan da var
adeti bekleyip 3. ya da 4. günü başlayan da var,sonra yine soğan kürü yapmışlar.
benim tarihler nasıl denkgelecek bakalım. çok karışık geldi bana

başladık bakalım hayırlısı.
sonra incir kürü yapmayı düşünüyorum
ama hemen incir kürüne başlayan da var
adeti bekleyip 3. ya da 4. günü başlayan da var,sonra yine soğan kürü yapmışlar.
benim tarihler nasıl denkgelecek bakalım. çok karışık geldi bana

ben daha önce incir kürü yapmıştım 21 gün yaptım 10 gün bekledim tekrar yapmaya başladım başladıktan 10 gün sonra hamile olduğumu öğrendim.ama aynı zamanda o ay klomen ve çatlatma iğnesi tedaviside görmüştüm.solda 2 yumurta vardı.hamile kaldım ama boş gebelikten kürtaj oldum canım.ben bu 15 günü tamamladıktan sonra tekrar diğer adete 10 gün kala 5 gün daha soğan kürü yapacam.ama o dönemde evimde olamayacağım yapabilirsem yapacam.

ben daha önce incir kürü yapmıştım 21 gün yaptım 10 gün bekledim tekrar yapmaya başladım başladıktan 10 gün sonra hamile olduğumu öğrendim.ama aynı zamanda o ay klomen ve çatlatma iğnesi tedaviside görmüştüm.solda 2 yumurta vardı.hamile kaldım ama boş gebelikten kürtaj oldum canım.ben bu 15 günü tamamladıktan sonra tekrar diğer adete 10 gün kala 5 gün daha soğan kürü yapacam.ama o dönemde evimde olamayacağım yapabilirsem yapacam.

Allahım yardım etsin sana şifa olsun inşallah
soğan kürü bitince adet olunca incir kürüne başlayacağım sanırım ben.
forumda bir çok yorum okudum. soğan kürü sonra hemen incir kürüne başlamışlar sonra yine soğan kürü yine incir.arada beklediler mi boş gün var mı henüz anlayamadım :44::44::44:
sen çok ara vermişsin canım. 21 gün incir 7 gün ara şeklinde olacakmış. tekrar yaparsan aklında bulunsun. :nazar:

Allahım yardım etsin sana şifa olsun inşallah
soğan kürü bitince adet olunca incir kürüne başlayacağım sanırım ben.
forumda bir çok yorum okudum. soğan kürü sonra hemen incir kürüne başlamışlar sonra yine soğan kürü yine incir.arada beklediler mi boş gün var mı henüz anlayamadım :44::44::44:
sen çok ara vermişsin canım. 21 gün incir 7 gün ara şeklinde olacakmış. tekrar yaparsan aklında bulunsun. :nazar:

amin canım hepimize.evet doğru 7 gündü ara.bence eğer soğan kürü iki kez uygulanacaksa onu tamamlayıp öyle incire başlamak.

selam arkadaşlar ben de başladım içmeye. adetimin 14. günü başladım,15 gün boyunca içeceğim. arada bir de aslan pençesi içiyorum. pko hastasıyım. bugün doktora gittim progesteron sonuçlarıma baktı ve malesef erken menapoz dedi :KK43:

X