sogan kürü kullananlar

çooooook teşekkür ederim.soğuk içmiyordum ama çok sıcak-ılık içmiyordum.
içemeyeceğim galiba demeye başlamıştım :KK49:
biraz daha sıcak içince daha iyiydi..
SAğlıkla kucağına alırsın inşallah sen de bebişini.. kendine dikkat et
tekrar teşekkürler :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK66::KK66::KK66::)
aminnn....
kızlar pazartesi sabahı doğuma gircem nasipse bana dua edin olurmu:KK16:

allahım yardimcin olsun cok rahat bi doğum gecirirsin ins.

Allah bir avazda kurtarsin seni ve bebegini hayirli olsun simdiden canim

ALLAH razı olsunn canım barısı başına:KK16::KK16::KK16:
iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayırdır kız ne yasağından bahsediyorsun sen bakim :44:

Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin tatlım ayyyy demek 2 gün sonra geliyor bebiş
prensessss geliyor prensesssss:KK62::KK62::KK62::KK62::KK74::KK74::KK74::KK12::KK12::KK12::KK12::emir_bebek::emir_bebek:

canım ben nefret ederim soğandan yemekte bile görsem seçerim düşün
ama bebeğim olsun diye belki faydası olur diye içtim ama nasıl içtim birde bana sor
sıcak içince kokusu ve tadı daha az oluyor
ben burnumu tıkayıp içiyordum sonra ağzıma naneli şeker atıyordum ve bi süre burnumdan nefes almıyordum:KK1:
öyle öyle içtim yani,şifan olsun inşallah

sağ sağlim kavuşayım kızıma inşallaaah mybabyiim sana asyaya foliğe beybişime herkeze doğuma girerken dua etçem sizde bana dua edinn:KK70::81:

sağ sağlim kavuşayım kızıma inşallaaah mybabyiim sana asyaya foliğe beybişime herkeze doğuma girerken dua etçem sizde bana dua edinn:KK70::81:

Amin canım Allah ın izniyle kavuşacaksın inşallah meleğine
Allah razı olsun canım,çok tşk ederiz valla dualara ihtiyacımız var çok yorulduk çoook:KK76:
sonumuz selamet olsun inşallah
bizimde dualarımız seninle güzel anne:KK49:

kızlar pazartesi sabahı doğuma gircem nasipse bana dua edin olurmu:KK16:

Allah ağrısız acısız sıkıntısız kolay doğum nasip etsin arkadaşım :KK19:

Kızlar benim iki ay önce prolaktinim yüksekti ilaç kullandım düşmüştü bugun farkettim ki göğsümden sıvı geliyo sağ taraftan tek taraflı daha önce böyle bi durum ysşayan varmı int, baktım hipofiz bezinde iyi huylu tümör olabilirmiş mr çektirmeye cekiniyorum bişey cıkar diye :KK14::KK14:

bnm de geliyordu, pro. düşürüldükten sonra da gelmeye dvm etti, süt kanallarımın açık olabileceği söylendi :44:

Allah ağrısız acısız sıkıntısız kolay doğum nasip etsin arkadaşım :KK19:

bnm de geliyordu, pro. düşürüldükten sonra da gelmeye dvm etti, süt kanallarımın açık olabileceği söylendi :44:
İnş başka bisey cıkmaz cnm salı günü gidicem doktora bakalım hayırlısı artık

Kizlar çookk özledim sizi yaaa . Annem ve kizkardeşim yanima geldi o yüzden giremiyorum ama hep aklimdasiniz ve daha adet olamadim belirtisi ara ara oluyor ama yok bisey lekeler daha devam ne olacak bilmiyorum. genç yaşta menepoza mi girdim yoksa kizlar (Allah korusun) öpüyorum sizi

canım ben kopyalarken sadece su yazıyor diye eklemiştim kafan karışmasın hazır su demek istedim ben yanlış anlaşıldı sanırım
şifan olsun inşallah:KK16:

Amin tesekkur ederim bilgiler icin canim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X