sogan kürü kullananlar

canım Rabbim nasip eder inşalllah hayırlısıyla
bende nisan yagmuru suyunu içeceğim
ali imran suresinin 37.ve 38. ayetleri
37.ayet ''Bunun üzerine Rabbi onu güzel bir şekilde kabul buyurdu ve onu güzel bir şekilde yetiştirdi. Zekeriya’yı da onun bakımıyla görevlendirdi. Zekeriya, onun bulunduğu bölmeye her girişinde yanında bir yiyecek bulurdu. “Meryem! Bu sana nereden geldi?” derdi. O da “Bu, Allah katından” diye cevap verirdi. Zira Allah, dilediğine hesapsız rızık verir.

38.ayet ''Orada Zekeriya Rabbine dua etti: “Rabbim! Bana katından temiz bir nesil bahşet. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin” dedi.
Allah razı olsun paylaşım için Rabbim dualarımızı kabul eylesin
amin canım benim cümlemize hayırlısını nasip etsin inşallah

Kızlar benim iki ay önce prolaktinim yüksekti ilaç kullandım düşmüştü bugun farkettim ki göğsümden sıvı geliyo sağ taraftan tek taraflı daha önce böyle bi durum ysşayan varmı int, baktım hipofiz bezinde iyi huylu tümör olabilirmiş mr çektirmeye cekiniyorum bişey cıkar diye :KK14::KK14:

kısaca; ancak gebelikte yükselmesi beklenen, halk arasında "süt yapan hormon" olarak bilinen, gebelik dışında yükselmesi adet düzensizliğine yol açan hormon. :112:

Anladim yok sukur öyle sikintim simdilik adetlerim duzenli

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kürcü arkadaşlar :126:
dün başladım içmeye :nazar: ama tadı çoooooooooooooook kötü.. içtikten kaç saat sonra bile gitmiyor ya o tat o kokuuuu :120: :120: :120:
nefes almadan,koklamadan 1 ya da 2 seferde içiyorum ama böööğğğ bugün karanfil attım ağzıma.. siz nasıl içiyorsunuz ya da nasıl içtiniz?

dün başladım içmeye :nazar: ama tadı çoooooooooooooook kötü.. içtikten kaç saat sonra bile gitmiyor ya o tat o kokuuuu :120: :120: :120:
nefes almadan,koklamadan 1 ya da 2 seferde içiyorum ama böööğğğ bugün karanfil attım ağzıma.. siz nasıl içiyorsunuz ya da nasıl içtiniz?

ben burnumu tutup öyle iciyordum sonra ağzıma tatli birsey atiyrdum cikolata falan. ve soguk icersen kokar iliktan sucak olucak birazcik kaynar yani . şifa olsun inşaallah....

ben burnumu tutup öyle iciyordum sonra ağzıma tatli birsey atiyrdum cikolata falan. ve soguk icersen kokar iliktan sucak olucak birazcik kaynar yani . şifa olsun inşaallah....

Biraz daha sıcak içtim şimdi gerçekten daha iyi gitti :KK53: teşekkür ederim.. bi dahakine daha sıcak deneyeceğim :KK52:

Biraz daha sıcak içtim şimdi gerçekten daha iyi gitti :KK53: teşekkür ederim.. bi dahakine daha sıcak deneyeceğim :KK52:

birsey degil.hem soguk icince hic faydası olmuyr saracoglu nun bizzat kendinden duydum.
ins vesilen olur da gelir bebeğin hayırlısiyla.

birsey degil.hem soguk icince hic faydası olmuyr saracoglu nun bizzat kendinden duydum.
ins vesilen olur da gelir bebeğin hayırlısiyla.

çooooook teşekkür ederim.soğuk içmiyordum ama çok sıcak-ılık içmiyordum.
içemeyeceğim galiba demeye başlamıştım :KK49:
biraz daha sıcak içince daha iyiydi..
SAğlıkla kucağına alırsın inşallah sen de bebişini.. kendine dikkat et
tekrar teşekkürler :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

dün başladım cnmcım evet :13:
ya bu arada :KK51: yasaklar delinmek içindi dimi :KK53:

hayırdır kız ne yasağından bahsediyorsun sen bakim :44:

kızlar pazartesi sabahı doğuma gircem nasipse bana dua edin olurmu:KK16:

Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin tatlım ayyyy demek 2 gün sonra geliyor bebiş
prensessss geliyor prensesssss:KK62::KK62::KK62::KK62::KK74::KK74::KK74::KK12::KK12::KK12::KK12::emir_bebek::emir_bebek:

canım ben nefret ederim soğandan yemekte bile görsem seçerim düşün
ama bebeğim olsun diye belki faydası olur diye içtim ama nasıl içtim birde bana sor
sıcak içince kokusu ve tadı daha az oluyor
ben burnumu tıkayıp içiyordum sonra ağzıma naneli şeker atıyordum ve bi süre burnumdan nefes almıyordum:KK1:
öyle öyle içtim yani,şifan olsun inşallah

Kür: Polikistik over, kist, miyom ve poliplere karşı

Kaynamakta olan 1,5 su bardağı suyun(hazır su) içerisine 1 orta boy kuru soğanı dörde bölüp atınız. Beş dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Ilıyınca süzünüz ve içiniz. Boş mideye günde iki kez içilecektir (öğleden evvel ve öğleden sonra). Her aşamada taze yapılmalıdır.
Uygulama adet bitiminden 3-7 veya 10 gün sonrasında başlanır ve ilk ay 15 gün diğer aylar 10'ar gün olmak üzere toplamda 4 ay boyunca yapılır ve kür sonlandırılır. Uygulamadan olumlu sonuç alabilmek için 15 günlük soğan kürü ardından testeredişli aslanpençesi bitkisi günde 2 defa olmak üzere uygulanmalıdır.

Not: 3cmden yukarı olan kist ve miyomlar üzerinde başarı oranı düşüktür.

kafa karışıklıgı oldu sanırım klorsuz suyu ben eklemiştim:KK17:
sitede sadece suyun diyince hazır su kullanmakta fayda var diye ekleme yapmıştım

@saraçoğlu sitesinden alıntıdır.

Son düzenleme:
Kizlar klorsuz suyu nasil bulucaz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım ben kopyalarken sadece su yazıyor diye eklemiştim kafan karışmasın hazır su demek istedim ben yanlış anlaşıldı sanırım
şifan olsun inşallah:KK16:

hayırdır kız ne yasağından bahsediyorsun sen bakim :44:

Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin tatlım ayyyy demek 2 gün sonra geliyor bebiş
prensessss geliyor prensesssss:KK62::KK62::KK62::KK62::KK74::KK74::KK74::KK12::KK12::KK12::KK12::emir_bebek::emir_bebek:

canım ben nefret ederim soğandan yemekte bile görsem seçerim düşün
ama bebeğim olsun diye belki faydası olur diye içtim ama nasıl içtim birde bana sor
sıcak içince kokusu ve tadı daha az oluyor
ben burnumu tıkayıp içiyordum sonra ağzıma naneli şeker atıyordum ve bi süre burnumdan nefes almıyordum:KK1:
öyle öyle içtim yani,şifan olsun inşallah

sogan kürünü içince ne nefes alasım geliyor ne ağzımı açasım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
dediğin gibi.. napalım mecbuuuuur :KK53:
içebildiğim kadar sıcak içeceğim artık.............daha az koktu gerçekten........... işe yarar inşallah bakalım.. teşekkürler sana da :nazar:

X