sogan kürü kullananlar

valla niyet önemli cnm olur heralde ama sen de dua edip içersin, için rahat eder

valla niyet önemli cnm olur heralde ama sen de dua edip içersin, için rahat eder

tabi niyeti edicem elbet de annem ben izmire gitmeden önce benm için biriktirmişti
o okumuş ve sabahtan akşama kadar ugraşmış benim için
Rabbim ol desin yeter ki

kimsecikler yok
selam napıyorsunuz topikcanlar

Canım internette soğan kürünü araştırırken bu topik çıktı karşıma senide burda gördüğüme sevindim
belki biliyorsundur ben bebeğimi kaybettim son anda kürtaj olmaktan kurtuldum aslında tamda kurtulmuş sayılmam biraz pıhtı birikmiş onu atmam lazım tam olatak nasıl yapılıyor soğan kürü :26: Biraz baktım ama sen biliyorsan sana sorayım dedim

canım biliyorum tabi ki bilmezmiyim hiç üzülerek okudum her satırını
Rabbim inşallah tez zamanda mucizelerimizi gönderir hayırlısıyla sağlıkla
bu topiğin açılma aşamasından beri burdayım
hatta kokuşmuş soğan topiği olduk bi ara ama neyseki yeni hamile haberleri ile yeniden canlandık
bende 2 ay uygulamıştım içim temizlensin diye ama hamile kalmadım
peki bu kür senin biriken pıhtını düşürmene yardımcı olcakmıymış bi yerden mi duydun canım ?
ben sana yazayım nasıl oldugunu bi bak istersen önce
her zaman taze haızrlanmalı ve sıcak içilmeli aklında olsun canım
şifan olsun inşallah aşağıya saraçoğlu sitesinden kopyaladım

Kür: Polikistik over, kist, miyom ve poliplere karşı

Kaynamakta olan 1,5 su bardağı klorsuz suyun içerisine 1 orta boy kuru soğanı dörde bölüp atınız. Beş dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Ilıyınca süzünüz ve içiniz. Boş mideye günde iki kez içilecektir (öğleden evvel ve öğleden sonra). Her aşamada taze yapılmalıdır.
Uygulama adet bitiminden 3-7 veya 10 gün sonrasında başlanır ve ilk ay 15 gün diğer aylar 10'ar gün olmak üzere toplamda 4 ay boyunca yapılır ve kür sonlandırılır. Uygulamadan olumlu sonuç alabilmek için 15 günlük soğan kürü ardından testeredişli aslanpençesi bitkisi günde 2 defa olmak üzere uygulanmalıdır.

Not: 3cmden yukarı olan kist ve miyomlar üzerinde başarı oranı düşüktür.

Aslında bi yerde duymadım yararı olurmu bilmiyorum ama denemek istiyorum gerçi adet bitiminden sonra başlanması gerekiyormuş benim düşükle beraber kanamam oldu ama adet yerine geçmez herhalde
İçimdeki pıhtı temizlensin diye denemek istedim Perşembe günü kontrolüm var o zamana kadar yapsam mı diye düşünüyorum çok kararSızım
Ben en iyisi yarın başlim sanırım aç karnına içiliyormuş
Sağol cnm çok açıklayıcı yazmışsın
Allah razı olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

ne demek arkadaşım keşke faydası olcağını bilsemde yardımcı olabilseydim daha fazla
hemen başlasanda perşembeye kdar etki eder mi hiç bilmiyorum
Allah ım senden de razı olsun

ne demek arkadaşım keşke faydası olcağını bilsemde yardımcı olabilseydim daha fazla
hemen başlasanda perşembeye kdar etki eder mi hiç bilmiyorum
Allah ım senden de razı olsun

Doğru Perşembeye ne kaldı belkide etkisini göstermez olsun ben yinede deneyim belki bi mucize olur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar bbi kitap buldum arkadaştan dualar kitabi diye çoçuk isteyenler için hem dua vardı hemde bitkise bi karışım bal arı sütü çörekotu ısırgan tohumu ve antep pıstığı karışımı ayrıca dualarda var alimran süresinin 37ve 38.ayetleri okunuyo onları deniyecem bu ay rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah.

canım Rabbim nasip eder inşalllah hayırlısıyla
bende nisan yagmuru suyunu içeceğim
ali imran suresinin 37.ve 38. ayetleri
37.ayet ''Bunun üzerine Rabbi onu güzel bir şekilde kabul buyurdu ve onu güzel bir şekilde yetiştirdi. Zekeriya’yı da onun bakımıyla görevlendirdi. Zekeriya, onun bulunduğu bölmeye her girişinde yanında bir yiyecek bulurdu. “Meryem! Bu sana nereden geldi?” derdi. O da “Bu, Allah katından” diye cevap verirdi. Zira Allah, dilediğine hesapsız rızık verir.

38.ayet ''Orada Zekeriya Rabbine dua etti: “Rabbim! Bana katından temiz bir nesil bahşet. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin” dedi.
Allah razı olsun paylaşım için Rabbim dualarımızı kabul eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…