sogan kürü kullananlar

devlette cnm evimizin yanıbaşında var Allah'tan, orada kısmetse.. evet hastaneler farklı prosedür uyguluyormuş en azından bu kadarını öğrendim ama hangi hastane ne uyguluyor tek tek arayıp sormak lazım kendi hastaneme sormayı denerim yarın bakalım. amh daha bugün bi arkadaşıma sordum ben de, merak ediyorum ne özelde ne devlette bakıldı ona, neden acaba? :26: bu kadar önemli bi hormon, üstelik adetleri geciken biri olarak benden neden istemediler ki, fsh bakıolar sadece. :44:

hadi bakalım hayırlısı olsun canım inşallah sonunda bebişin haberini alırsın
amh hormonu biraz pahalı bi testmiş
ben özel sağlık sigortasından baktırmıştım ücretsiz olarak
yani yumurta rezervi hakkında bilgi veriyor dr lara aslında
neyse sen şimdi takılma onlara en azından bi tane kaliteli yumurtanın döllenmesi için dua et sadece
inşallah gerek kalmaz baktırmana da başka tedavi görmene de

dimi saol güzel arkadaşım benim amin, birimizin yüzü gülse bari

dimi saol güzel arkadaşım benim amin, birimizin yüzü gülse bari

inşallah inşallah canım olacak Allah ın izniyle
bazen kk da gezerken 3 4 sene öncesinde bebek hasretiyle yanıp tutuşan kişilerin mesajlarına denk geliyorum
bazen açıp bakıyorum üyelere ne durumda diye çocuk büyütme topiklerinde sohbetlere katılmışlar bile
ozaman içimden diyorum birgün benimde bu yazdıklarım sadece burda günlük gibi kalıcak mı diye
bende birilerine umut olabilcekmiyim diye
umarım olurum oluruz

sen de mi bakıyosun onlara kendimizi üzmekte üstümüze yok bakıyorum da aynı şekilde bizim profilimize de bakıp bu şekilde içlenenler olacaktır elbet Allah'ın izniyle

sen de mi bakıyosun onlara kendimizi üzmekte üstümüze yok bakıyorum da aynı şekilde bizim profilimize de bakıp bu şekilde içlenenler olacaktır elbet Allah'ın izniyle

bakıyorum tabi ya,sende bakıyomuşsun bak
üzülmek için değilde işte umut ediyorum bir gün bende diye
aklımdan bir türlü çıkmıyor yaşadıgım süreç
gördüklerim duyduklarım yaşadıklarım hissetiklerim
zamanla geçicek sanırım biraz zaman sadece

klomen tedavisi olur sanirim aralik ve ocak ayinda denemiştim olmayinca biraktim tedaviyi ve bidaha dr gitmedim aslinda iyi dr du ama hatayi onda aradim kendimde degil :)) hayirlisi bakalim . İnşslkah guzel haberler veririz bundan sonra canim

hımm aşılama falan düşünmüyormusun peki ? klomen kullanmışken aşılama yaptırsan daha iyi değil mi?
ne kadarlık bi tedavi oluyor bu klomen? olmayınca bıraktım demişsin ya:26:
inşallah tek temennimiz güzel haberler alıp burdan sevincimizi paylaşmak

4 ay sanirim bazi dr larda 6 ay deneniyor drum olmazsa gonal f diye igne verecekti hergün vurulacaktim ama bana zarari olur diye korktum açikçasi biraz daha beklemek geldi içimden ya da ilaçlardan kaçtim bilmiyorum bu yol zorlu yol arkadaşim Allah gönlümüzdekini tez zamanda hayirlisiyla verir inşallah

Masallah subhanallah... Ada çayini hiç duymadim valla onu da deniyeyim madem iyi geliyor sagol canim . peki nasil kullanacagm?

Masallah subhanallah... Ada çayini hiç duymadim valla onu da deniyeyim madem iyi geliyor sagol canim . peki nasil kullanacagm?

şimdi cnmcığım, adetin üçüncü günü, gece yatmadan kaynamış bir bardak sıcak suya bir tutam adaçayı at, üstünü kapat demlensin 5 dakika. sonra süz ve sıcakken yudum yudum iç. büyükçe bir bardak olsun. 10 gece yap bunu. hepsi bu

sohbet bayağı ilerlemiş ama bir sorum olucak kızlar.bu soğan kürünü denerken bilmeden hamileysem acaba zararı olurmu?

sohbet bayağı ilerlemiş ama bir sorum olucak kızlar.bu soğan kürünü denerken bilmeden hamileysem acaba zararı olurmu?

İ.Saraçoğlu diyor ki bu gebelik için risk arz etmiyor ama gebeliğin başladığından şüpheleniyorsanız her ne kür uyguluyorsanız derhal bırakın!

anladım canım hayırlısı olsun
gonal f bende tüp tedavisinde kullandım bu arada
ilaçların faydası oldugu kadar illaki bi yan etkisi vardır tabi korkmamak mümkün mü
zor yol hemde çok zor bi yol canım Allah yardımcımız olsun

naptın canım nasıl geçti ilk gün

iyi cnm, araştırma hastanesi olduğundan ufak tefek yanlışlık ve aksiliklerin olması kaçınılmaz sanırım. bunun dışında, yine araştırma hastanesi olması hasebiylen mantar gibi asistan ve genç doktor kaynıyor ortalık. bu sefer aynı bölümde farklı bir genç dr muayene etti, meramımı dinledi, güzel ilgilendi Allah var, tüm sonuçlarımı inceledi, sorularımı yanıtladı ve formu imzalayarak aşılama süreci için ilk adımı atmış olduk. klomen yazdı, yarından sonra (adetin 5. günü) başlıyorum kısmetse. ve bu arada ilişki yasak dedi :44: bunun dışında bi ilginçlik yoktu

Son düzenleme:

hahha ilişki yasak tabi neme lazım kendiliğinden gebe kalırsın falan
önlem alıyorlar haklılar benimde tüp sürecinde yasaktı
eee rapor hakkında demişsin 3klomenli 2 iğneli aşılamadan sonraa diye yani 5 aşılamadan sonra mı rapor vericeklermiş

hiç sorma cnm, ve bu süreç üst üste aralıksız mı işliyor dedim, evet dedi. yani nadiren cvp alamıyoruz ama genelde bu 5 ay içinde olumlu sonuç alıyoruz dedi. 5 ay aralıksız müdahale oluyormuş, ilk ay günde 1 doz klomen, ikinci ay 2 doz, üçüncü ay 3 doz. yine olmazsa iğneli iki deneme ve flan filaaaaann burnumun ucunda olunca hastane başka yer aramam sanırım buraya dvm ederim mecbur napiim

hayırlısı olsun kuzum inşallah gerek kalmaz hemencik ilk denemede gelir bebişin
bende bgn adet oldum poff pofff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…