sogan kürü kullananlar

asyammm şoktayim icim bi hos oldu ne desem bilemiyorum
allahim guc kuvvet versin canım baska dr a gittin mi.
oyyyh su an sala veriliyr cunanin hürmetine rabbim yuzunuzu güldürsün

kız sen bana niye cvp vermiyosun
iki oldu yazıyorum cvp yok

Sözün bittiği yerdeyim şuan yalnız bıraksınlar aglayım ıstıyorum

asyaammm bi de su pıhtılaşma testleri oluyr ya genelde fakülte hastaneleri yapiyo ondan yaptirsan 2. kaybin.
canimm cok şükür ki gebe kalabiliyorsun ins şu testi bi yaptir belki de gebe kalınca igne kullanman gerekiyo onu bi arastir derim kuzuuum rabbim yuzunuzu güldürsün inş en kisa zamanda.

canım benim çok şaşırdım ve üzüldüm.benim de çok iyi gitmiyor biliyorsun.sabret canım üzülme de kolay hamile kalasın inş.
geçen sağlık ocağındaki doktor demiş ki eşime bu ilk 3 ay tamamen allaha kalmış.siz naparsanız yapın düşeceği varsa düşer demiş.bi de ilk aylarda sorun çıkıyorsa demek ki o bebekte anomali varmış.sen yine bi araştır sebebi olabilir.senden kaynaklı olabilir.hiçbir sebep olmayabilir de.yarın iyi olduğunda yaz

canım benimmm inşallah dediğin gibidir Rabbim imtihanımızı kolaylaştırsın
bu yol zor bir yol, önümüzde ne kadar engel var bilmiyorum
ama aşmak için elimden geleni yapacağım gerisi Allah ın takdiri
Allah razı olsun sendende dualarından da canım iyi yüreklim
Rabbim neylerse güzel eyler
Allah ım hayırlısıyla lütfundan kereminden nasip etsin inşallah

nasılsınız? hep aklımdasınız canım arkadaşlarımmm

canım benim dün evime geldim işte eşimle konusunca daha bi rahatladım
sağolsun öyle güzel konuştuki içimin acısı hafiflediı,negatif haberini onsuz alınca daha bi kötü olmuştum
sanki ona elim boş gidecekmişim gibi ne biliyim işte tuhaf hissetmiştim
bgn daha iyiyim canım sağolasın
asyacanı merak ediyorum çok dualarım onunla
sen nasılsın peki prenses nasıl

Inanin haberinizi uzgunn gunerinizi okuyunca cok uzuldum Rabbim her ikinizinde boslugunu doldursun cok uzucldum insallah en kisa zamanda gelir melekleriniz

Inanin haberinizi uzgunn gunerinizi okuyunca cok uzuldum Rabbim her ikinizinde boslugunu doldursun cok uzucldum insallah en kisa zamanda gelir melekleriniz

sağol canım malesef güzel haberlerle aranızda olamadık
inşallah hayırlısıyla tez zamanda yüreğimizin acısı diner

hep iyi ol bundan sonra inşallaaah canım benimm ALLAHım her şeyin hayırlısını versin sana.
evt bende merak ettim asyayı kürtaj oldumu acaba hay ALLAhm ya çok üzüldüm onada
benimde 1 haftam kaldı sayılır 9 haziranda doğum nasipse mybabyiim bazen ağrılarım oluyo işte yatıyorum bu aralar hep ALLAH tez zamanda sanada yaşatsın

3 yıll olcak evlenelı ıkı senedır bosuna gıdıp gelıyorum hastaneye.bı sefer kımyasal gebelık oldu cok erken dustu.dahada hamıle kalamadım. herseyı denedım sag tupum kapalıymıs soldada yumurta gelısmıyormus.esımın sperm ıyı sorun bende.doktorlar dogal gebelık olur ama zaman alır dıyolar. salı gunu lapraskobı ıcın gittim tahlıl falan yaptılar carsamba gel gun verelım dedıler.onu beklıyorum.bugun kaynamam geldı ebeye gotureyım ne amelıyatı falan dıyor.esımde bıran once olsunda ne yaparsan yap dıyor.herkes bı taraftan bısey soyleyıp cekılıyor sasırdım kaldımçama hayırlıysa olsun degılse zaten rabbım bılır gerısını.bılmıyorumkı her namazda dua edıyorum 24 yasındayım kendı aılem de laf anlamaz oldu soyleyecegını soyleyıp sonrada amann olur olurr dıyolar.cok yoruldum laftan sozden

vallahı cok sey ıstemıyorum ben sadece hayırlı saglıklı sıhhatlı bı evlat. hanı şu mılletin bakmaya acizlendıgı tuvalete goturmeye erındıgı insan olduklarını unutup köselere bırakıp bırakıp hayatlarına devam ettıklerı masum bı cocuk.. cokmu sey ıstıyorum oysa ben anne olsam kıyabılırmıyım ona ya.ben bu kadar ugrasırken o aciz insanlar yınede hamıle kalmayı becerip bıde övünmezlermi.... sanki rabbım ıstemese nasıl olacaksa korunduk korunmadık oldu olmadı.. tamam insanız lafımız bıtmezde neden verenın allah oldugunu unutup ustumuze gelırler ne faydaları var onlara. ben herseye hazırım uykusuz gecelere sofradan yarı tok yarı ac kalkmaya vazgecmeye.eşim hafta sonları canım sıkılmasın dıye ne yapacagını sasırıyor ama bırısı kalkıp pat dıye bısey soyleyıp cekıldıgı zaman oda bana sitem ediyor yada bana oyle gelıyor. cocuksuzda mutlu olunmazmı hayırlı hayırsız sartmı sankı evlat.hem ben oturdugum yerde sadece dua etmıyorumkı. milletin lafı sacma sapan doktorların tavırları amann allahım ne olursun hayırlı bı evlat verde bana şu gunler cabucak gecsın gıtsın yok işte senden baska kımsem yok allahım ne olursun benı bı basıma bırakma kımseye yok dedırtme halımızı duyan gören sensın.neden bu haldeyız en iyi bilensin sen bıze bu yolda sabır ver saglık ver sonumuz guzel olsun amin amin aminn

insallah sag salim kucagına alırsın bebegını banada dua edermısın

Sözün bittiği yerdeyim şuan yalnız bıraksınlar aglayım ıstıyorum

kurban olurum sana uzulme sakın uzulme senbızım meleklerımız beraber gelcekler demekkı annesı uzulme hepsi gececek ben bunu cok ıyı bılıyorum en azndan o heycanı yasadın sen bensee sadece hayal kurup mutlu oluyorum.. rabbım en en kısa zamanda kavustursun bebegıne.dıkkat et kendını yorma dınlen sen kendıne cok ıyı bakkı rabbımde annesıne kavustursun o kucuk melegı.... ne demsem bos demıycem bunlar bos konusmalar degıl rabbım ıkıncıyıde ucuncuyude nasıp etsın sana sabredelım dua edelım o bıseyı dolastırır ayagımıza.. güclü ol vardır bı hayır de yoluna devam et seni tanımasamda gercek hayatta acını burdan hıssettım iyikide varsın allah yardımcımız olsun...

allah razı olsun.
etmez olur muyum dualarım tum evlat hasreti çekenlere inşaallah

yıne umutlanacak bıseyler arıyorum da sanada sorabılırmıyım:) kac yıllık evlısın ılk bebegınmı tedavıyle mı oldu cevap vermek ıstemezsen anlarım allah analı babalı buyutsun melegını dıkkat et kendıne

amin hepimiz iyi olalım mutlu olalım inşallah canım
seninde bişeycik kalmamış:18:
Allah ım sağlıkla kucagında sevdirsin yavrunu
Uzun ömürler versin bahtı güzel olsun inşallah prensesinin

senin bu yazıların beni mafediyor canım
nasıl yazıyorsun aynı ben diyorum her yazdıgında
satırların arasında kaybolup gidiyorum her seferinde
Rabbim sınavımızı kolaylaştırsın inşallah hayırlısıyla evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin

canım canımmmm allah yardımcımız olsun kımsenın anlamasına gerek yok bıze rabbım anlasın anlaştırsın yeter hem bız ondan baska kımseden medet ummuyoruzkı zamanı var evet geresi formalite bence sunu ıc bunu ye ıgne ılac ebe doktor ugras dur ama sonumuz guzel olcak ınsallah.hepiniz iyiki varsınız az kaldı kızlar az hem hıssedıyorum hepiniz öüzünde cok iyi insanlarsınız allaha sukur ınancımız tam daha ne olsun kı buda bızı mutlu sona goturcek kucuk bı sınav sabır sukunet en sonundada selamet ıste rahat olalım gececek hepsi gececek:)

niye yazmayayim ki.
ilk bebegim olacak allah nasip ederse. iki aydir klomen kullaniyordum olmadi bu ay bıraktım rabbim doğal yoldan gönderdi mucizesini. sizlere her zaman dua ediyorum bizi ancak bizler anlarız 4 yıldır neler yasadigimi ancak rabbim bilir. Haziran 8 inde bi yil olacak ki Laparoskopi oldum kasim da kimyasal gebelik geçirdim esimde ilac kulkaniy sukur değerleri normale dönmüştü. eylul rkim gibi tüp bebek yaptırmayı düşünüyorduk.ama rabbime şükürler olsun mucizesini gonderdi. Haziran 13 te 4 yil olcak evleneli yani 4 ü dolduruyoruz.
darisi sizlere inş inanin ben sagligima kavusmami ve su sn ki durumumu dualara borçluyum rabbnize sığınin o size halil(dost) olarak yeter.....

Kiyamam sanaa olacak canim olacak sabret her gecenin bir gündüzü var elbet olacak ve yaşsdiklarin mükafati kat kat verilecek. İnsan oglu işte dili durmaz söylerde Söyler acitirda acitir ama nafile bunlar sende biliyorsun. Rabbim yardimcin olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…