sogan kürü kullananlar

Naptın canım haber beklemekteyizz benım randevu ogleden sonra cıkamadım hala evden gırıp gırıp bakıyorum.İnşallah gonlunce olmustur bebısler senınledır canımm:18::18::18::18::18::18:

kızlar mybaby nın sonuç negatıfmıs sanırım baska topige yazmıs sabahtan beri beklıyordum

canım arkadasım uzulme dıyemıyorum o duyguyu iki kere yasadım ben ama rabbım sabrını verıyor napalım yola devam edecegız bakarsın kendılıgınden gelır ama rabbım ol demedıkce yaprak bile kıpırdamaz o yuzden imtihanımıza sabır gosterecegız neolur kendını yıpratma ne desem kelımeler yetersız kalıyor :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

amin cnm hoşgeldin. cnm tüp bebeği son adım gibi görüyoruz ama biliyorsun burada ne ilginç öyküler okuduk, duyduk, paylaştık.. umudunu kesmek yok zinhar! kaç kere tüp bebek deneyip hayatın anlamı kaybolduktan sonra vakti saati gelip de mucize gibi kendiliğinden kavuşanlar var yavrusuna! Rabbim sabrını versin cnm. Allah yar ve yardımcın olsun. :KK54:

Korkma canim hakkinda hayirli ne ise o olacak ayrica hamilelik belirtisi ve adet belirtisi birbirine çok benziyor Rabbim seninle olsun gönlündekini hayirlisiyla nasip etsin. Umarim bebişin seni daha fazla bekletmyip tutunmuştur:) :)

Canim benim ne desem boş üzül ama ertesi gün kendine gel yeni yeni umutlarla gune başla
cok umutluydum senden demek ki duanin vakti gelmemiş
rabbim en yakin zamanda mucizesiyle güldürsün yüzünü ins.
ben sizleri taa bu topigi ilk actigniz zaman takip ediyorudm ama uye degildim o zamanlar cok canliydi topiginiz
o yuzden ben size hep dua ederdim ve hâlâ ediyorum canim allah a emanet ol.

Suanda bu satirlari gozyaslarima engel olamayarak yaziyorum
Sanki hic gormedigim ama cok sevdigim ve cok ozledigim birini kaybetmis gibiyim
Sizlere her zaman moral verirken bugun kendim bu morali sizlerde buldum
Sizi tanimasam da kalbinizi taniyorum ordaki iyiligi gordum sizleri gormesemde
Bugun beraber uzulduk insallah yarin beraber seviniriz
Ailem yanimda uzulmesinler diye kendimi sıkıyorum aglamak icin
Yarin evime donuyorum samsuna esimin yanina
Gonlum isterdiki sevincli doneyim ama olmadi
Hepinizi cok seviyorum iyiki varsiniz yoldaslarim

canım benım benı de aglattın valla neolur aglama bızı bızden kımse anlamaz bak ben iki kere yasadım ama yılmadım bu dunyadanda ANNEolmadan gıtmeye nıyetım yok allah yardımcımız olsun ınsallah canım

caniiimmmm diyecek kelime bulamiyorum :KK43: ama senin inancin çok güçlü demek ki vakti zamani var. Ne olur üzme kendini Rabbim sabrini versin inşallahh. Hep hakkinda hayirlisini istedin istedik belkide hayirlisi budur canim bakarsin kendiliginden oluverir onun mucizeleri tükenmezzz.

canım seni merak ettim geldim.evet üzülmemek elde değil ama hemen toplan lütfen.herşey kafamızda bitiyor diyen sen değil misin?illa tüp bebekle olacak diye bişi yok ki.inş kendiliğinden olur.ama lütfen artık kendine geldiğinde bebek konusu at kafandan.eşlerimizin değerleri benziyodu ve ek olarak bende de sorun vardı biliyosun.aşılama tüp çözüm olmayabilir diyordum kendi kendime.en kötü senaryoları yazıyordum kendime.ve sonunda bebişim geldi.ha hamile kalabildim ama sorunlar bitmiyor ki.düşük tehlikesi vs.progesteron değerim düşüyor.tamamen allaha kalmış herşey.en başa dönebilirim her an.şundan eminim ben ne kadar kendimi paralasam da elimden bişi gelmiyor.elimizden bişi gelmiyor arkadaşım biz her yolu deneriz ama nasip edecek rabbimdir.allah sabır versin.

Sagolun kizlar benimde mucizem bir yerlerde saklaniyor biliyorum
Zamani gelince ben onu bulacagim rabbim nasip etcek
Umidimi asla kaybetmedim
Bgn varsa yarinida var nasipse
Sabir diliyorum suan

Sagolun kizlar benimde mucizem bir yerlerde saklaniyor biliyorum
Zamani gelince ben onu bulacagim rabbim nasip etcek
Umidimi asla kaybetmedim
Bgn varsa yarinida var nasipse
Sabir diliyorum suan

şu anda yalnız kalmak için nasıl çırpındığını tahmin ediyorum. ya da eşinin omzuna kavuşmak için. bi sen bi ben kaldık maybeybim yalnız değilsin arkadaşım :KK48:

şu anda yalnız kalmak için nasıl çırpındığını tahmin ediyorum. ya da eşinin omzuna kavuşmak için. bi sen bi ben kaldık maybeybim yalnız değilsin arkadaşım :KK48:

Folikim canim aynen dedigin durumdayim
Ev dar geliyor ailem uzulmemem icin teselli veriyor hepsi nafile
Burda buluyorum kendimi iste bi bakmisim kk dayim
Bugun bi gecse yarin ins daha iyi olacagim
Valla biz kaldik be folikim vaktimiz saatimiz gelsin artik hayirlisiyla

Mybaby canım insaallah Melegin seninledir sen belirtilere sakın takılma bende son iki gün aglamistim belirtim yok adet olacagim agrim cok diye hatta kana giderken adet oldum olacagim diye gitmistim insaallah güzel haberlerle gelirsin kuzum dualarimiz seninle ve tum evlat isteyen canlarla...

Son iki gundur hissetmistim olmadigini
İcten ice uzuluyordum halime
Yinede kan sonucumu gormeden umudumu kaybetmemistim
Ve simdiki umudum yarinlara yeni tedavilere kaldi canim
Allah im insallah sabrimi verir dermanimida

o hiç tanimadigin ve görmedigin sey zamani geldiginde evlatlarin olacak ve göz yaşlarini onlar silecek mybaby ne olur daha fazla üzülme bizi de harab etme o kadar güzel yürekli insansinki Rabbim mükafatini verecek.... üzüntümü tatif edemem ama biliyorumki seninkinin yaninda zerre kadardir sabirli ol canimm . Agla içine atma yolun açik olsun eşine kavuş biran önce dualarim seninle .

Tup bebek topigine yazdiktan sonra telefon caldi buraya yazamadan ciktim sonrada unuttum
Malesef olmadi iste nasip degilmis
Kelime bulamiorum uzuntumu anlaticak
İsyan etmiyorum ama aglamamk elde degil
Hcg 0.2 kismet olmadi
Rabbim daha fazla sinamasin insallah
Tez zamanda herkese versin evlatlarini

canım benimm sen çok güçlü birisin bunu atlatırsın ALLAHın izniyle zamanı gelmemeiş demek başka bişey diyemiyor insan bütün gün aklımdaydın eve geldiğim gibi hemen kk ya girdim.sakın kendini üzme ALLAHım çok büyük olacak var zamanı işte takma kafana bundan sonra bak kendiliğinden anlamadan olcak bebeğin gelcek sana caım arkadaşım hep hep hep dua ediyorum sana

canım benimm sen çok güçlü birisin bunu atlatırsın ALLAHın izniyle zamanı gelmemeiş demek başka bişey diyemiyor insan bütün gün aklımdaydın eve geldiğim gibi hemen kk ya girdim.sakın kendini üzme ALLAHım çok büyük olacak var zamanı işte takma kafana bundan sonra bak kendiliğinden anlamadan olcak bebeğin gelcek sana caım arkadaşım hep hep hep dua ediyorum sana

Allah razı olsun canım sizin desteginiz inan çok iyi geliyor
fırsat buldukça gelip gelip rahatlıyorum satırlarınızı okuyup bu satırları yazarken
Rabbim en yakın zamanda selamete çıkarsın inşallah
bu günlerin ardı aydınlık olsun Allah ın izniyle
çok sağol güzel yüreklli arkadaşım dualarından Allah bin kere razı olsun

Son iki gundur hissetmistim olmadigini
İcten ice uzuluyordum halime
Yinede kan sonucumu gormeden umudumu kaybetmemistim
Ve simdiki umudum yarinlara yeni tedavilere kaldi canim
Allah im insallah sabrimi verir dermanimida

Canim benim olacak ins hepimiz de ne devrelerden gectik.ben yasadiklarimi anlatsam dr lardan neler çektigmi dr un biri bana senin yumurtalıklarını alacağım ve kesinlikle acik ameliyat ailenle esinle görüş ve kararini ver o an yıkıldım bu sadece birisi daha neler neler.
şükürler olsun Rabbim e ki öyle bi dr cikardi karşıma hastalığıma şifaya ve mucizeme vesile kıldı hala duaciyim.
ama hiçbir zaman ümidini yitirmedim.her negatifi gördüğümde rabbim bana en iyisini nasip edeceksin o yüzden erteliyrsun dedim.bol bol dua mybaby im
ins allahım sanada anne olmayi mis kokulunu icine cekmeyi nasip edecek inşalllaahhh.....

Canim benim olacak ins hepimiz de ne devrelerden gectik.ben yasadiklarimi anlatsam dr lardan neler çektigmi dr un biri bana senin yumurtalıklarını alacağım ve kesinlikle acik ameliyat ailenle esinle görüş ve kararini ver o an yıkıldım bu sadece birisi daha neler neler.
şükürler olsun Rabbim e ki öyle bi dr cikardi karşıma hastalığıma şifaya ve mucizeme vesile kıldı hala duaciyim.
ama hiçbir zaman ümidini yitirmedim.her negatifi gördüğümde rabbim bana en iyisini nasip edeceksin o yüzden erteliyrsun dedim.bol bol dua mybaby im
ins allahım sanada anne olmayi mis kokulunu icine cekmeyi nasip edecek inşalllaahhh.....

o hiç tanimadigin ve görmedigin sey zamani geldiginde evlatlarin olacak ve göz yaşlarini onlar silecek mybaby ne olur daha fazla üzülme bizi de harab etme o kadar güzel yürekli insansinki Rabbim mükafatini verecek.... üzüntümü tatif edemem ama biliyorumki seninkinin yaninda zerre kadardir sabirli ol canimm . Agla içine atma yolun açik olsun eşine kavuş biran önce dualarim seninle .

ne güzel yürekli insanlarsınız siz
Rabbim hepimizi sevidirsin iyiki varsınız :KK16::KK16::KK16::KK16:

canımmm ne soyleyım ne dıyım bılemedım Rabbim sabrımızı bol versin.bende yarın kürtaj oluyorum. bebeğimin kalbi durmuş bu gece son gecemiz meleğimle yarın ugurluyorum cennete :KK43:( ne düşünceğini bilemiyor ınsan.önce bir sok etkisi sonra mal mal etrafa bakınıyor algılayamıyor.
Mevlam neyler Neylerse güzel eyler, Rabbim imtihanımızı kolaylastırsın ınsallah canımm:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım suan sadece sana sarılıp aglamak ıstıyorum :KK14::KK14: benimde bebeğim gitti:KK14::KK14:

canımmm ne soyleyım ne dıyım bılemedım Rabbim sabrımızı bol versin.bende yarın kürtaj oluyorum. bebeğimin kalbi durmuş bu gece son gecemiz meleğimle yarın ugurluyorum cennete :KK43:( ne düşünceğini bilemiyor ınsan.önce bir sok etkisi sonra mal mal etrafa bakınıyor algılayamıyor.
Mevlam neyler Neylerse güzel eyler, Rabbim imtihanımızı kolaylastırsın ınsallah canımm:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım suan sadece sana sarılıp aglamak ıstıyorum :KK14::KK14: benimde bebeğim gitti:KK14::KK14:

asyacanımm keşke bu mümkün olsaydı sarılsaydık ama seni burdan kocaman kucaklıyorum
acının tarifi yok benim ki yanında hiç kalır bunuda biliyorum
bizim imtihanımızda buymuş canım
Rabbim bizi seviyor ondan daha çok istememizi ona sıgınmamızı istiyor demekki
ne diyim hiç bi söz yok tarif edecek acını acımızı anlatıcak
çok üzüldüm canımmm ççoooooookkkk:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
keşke böyle olmasaydı keşke
bizde bebeğimizi kucaklayabilseydik
canım arkadaşım bizim de birgün bebeğimiz olacak bu acılarımız diecek unutulcak inşallah
Rabbim sabır versin:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

asyacanımm keşke bu mümkün olsaydı sarılsaydık ama seni burdan kocaman kucaklıyorum
acının tarifi yok benim ki yanında hiç kalır bunuda biliyorum
bizim imtihanımızda buymuş canım
Rabbim bizi seviyor ondan daha çok istememizi ona sıgınmamızı istiyor demekki
ne diyim hiç bi söz yok tarif edecek acını acımızı anlatıcak
çok üzüldüm canımmm ççoooooookkkk:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
keşke böyle olmasaydı keşke
bizde bebeğimizi kucaklayabilseydik
canım arkadaşım bizim de birgün bebeğimiz olacak bu acılarımız diecek unutulcak inşallah
Rabbim sabır versin:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Sözün bittiği yerdeyim şuan yalnız bıraksınlar aglayım ıstıyorum

Sözün bittiği yerdeyim şuan yalnız bıraksınlar aglayım ıstıyorum

ağla canım ağla ben sabahtır ağlıyorum
senn haberini duydugumdan beri daha çok ağlıyorum
kimseden çekinme içinden geldiği gibi yaşa acını
kıyamam ya canım arkadaşım benim inan çok üzüldümm çoook

Allah razı olsun canım sizin desteginiz inan çok iyi geliyor
fırsat buldukça gelip gelip rahatlıyorum satırlarınızı okuyup bu satırları yazarken
Rabbim en yakın zamanda selamete çıkarsın inşallah
bu günlerin ardı aydınlık olsun Allah ın izniyle
çok sağol güzel yüreklli arkadaşım dualarından Allah bin kere razı olsun
ALLAH sendende razı olsun canım arkadaşım RABBİM sana eşine sağlık versin uzun ömürler versin hayırlı sağlıklı evlatlarınız olsun inşallaaah

asyaaam hay ALLAHIm çooooook üzüldüm canım benimmm

Yazıp yazmamakta çok kararsız kaldım ne diyecegimi bilemiyorum inanın sizin yureginizi incitmeden nasıl teselli ederim bilemiyorum mybayb dün ki yazında bogazima birseyler dugumlendi inan üzerine Asya Allah ım size dayanma gücü versin ; ((( enn kısa zamanda imtihaninizi kazanıp ve bu imtihanin karşılığında enn güzel karşılığı mükafatı alırsınız her zaman dualarimdasiniz kızlar inanın içim yandı bu günleri birlikte atlatalim ben bu yasadiklarinizin hayatinizdaki dönüm noktası olduğuna inanıyorum çok güzel şeyler yasayacaksiniz sahipsiz degiliz güzel yureklilerim Rabbimin sevdiği kulusunuz Rabbim gucunuze güç katsin yureginizi ferahlatsin bu günler gececek ve bu sayfada bu tarihte kalacak öyle güzel şeyler yaşayın ki bu günler artık bir ruyaymis gibi kalsın Rabbimden sizin için tek isteğim o gün çok yakında olsun sizleri çok seviyorum her zaman dualarimdasiniz bunu bilin insaallah sizi uzecek bir sözüm olmamistir...

asyam cook uzuldum canım arkadasım allah sabrımızı bol versın rabbım ımtıhanımızı kolaylastırsın ıns en kısa zamanda sdaglıklı sıhhatlı evlatlarımız olsun ıns canım:KK43::KK43::KK43:

offff asyacan çok üzgünüm :KK43:( ne demeliyim bilmiyorum Allah sabir versin yaşadiklarinizin tarifi yoookkk inşallah sen ve mybaby nin yüzü biran önce gülsün gönlünüzdekini daha fazla bekletmeden versin. Evet mybaby nin dedigi gibi Allah sizi çok seviyor. Rabbim yardimciniz olsun
dilerim Allah tan bu son aglamaniz olsun bundan sonra hep gül inşallah. Agla canim agla hickira hickira agla yeterki içine atma . Keşke elimden
bişey gelse keskkee Allah sabir versin canim benim

X