sogan kürü kullananlar

öyle canım Rabbim ol dediyse olacak Allah ın izniyle
amin inşallah içime sindirsin rabbim sonucumu
evet bende farkettim ikidir aynı gidiyoruz
valla asyacanım hiçbi belirtim yok canım ne adet sancısı ne göğüs ağrısı ne sivilce ne bişi yoook yoook
bende anlamadım hiçbişi hissetmiyorum arkadaşım var oda hiç hissetmemiş
ve hamileliğide çok güzel geçti bana diyor sende belirtisiz hamiş olduğunu öğrenceksin ve 9 ay öyle devam edicek
yani illa bi belirti aramıyorum sağlıklı sıhhatli haberlerini alayım kucağımıza almak da nasip olur inşallah

Bazen belırtının olmamasıda bı belırtı olabılıyor canım :)Görelim Mevlam neyler Neylerse güzel eyler :)
Nisan yagmurunuda ıstıflemiş hey Allahım kıyamadın mı kız ıcmeye

asyam biliomusun ben nisan yağmurumu sakladım:26:
bi iki bardak içtim 1 ltsini sakladım canım tp bebeğim olumsuz olursa diye
Ne güzel harika hberler aldık nisan yağmurunun bereketinden faydalananlardan
Rabbim emeklerimi boşa çıkarmasın hayırlısıyla ama paylaşıyım dedim
iyi yapmışım deme

Gelişmelerden haberdar et canım, evet Konyalıyım canım sen nerelisn ki?
Ben dayanamıyorum artık progestona bıraktım dunden berı sureklı uyutuyoo uyanıkkende saga sola sarıyorum cok sınırlı bı tıp oldum cıktım.

Bazen belırtının olmamasıda bı belırtı olabılıyor canım :)Görelim Mevlam neyler Neylerse güzel eyler :)
Nisan yagmurunuda ıstıflemiş hey Allahım kıyamadın mı kız ıcmeye

az önce ondan bahsettim kalplerimiz birmiş
kıyamadım diye değil de alıştım ya her ay bişiler denemeye
şimdi tüp sonrası Allah korusun olumsuz olursa diye şey ettim ben onu
malum kürsüz ay geçmiyor

bende vajinal jel kullanıyorum içeriği progesteron hormonu olan ama hiç uyku neyim bişeyim yok

az önce ondan bahsettim kalplerimiz birmiş
kıyamadım diye değil de alıştım ya her ay bişiler denemeye
şimdi tüp sonrası Allah korusun olumsuz olursa diye şey ettim ben onu
malum kürsüz ay geçmiyor

Ama böyle düşünme canım yaa olumsuz olursa dıye tedbır amaclı dıger ayı bıle dusunuyosun sımdı.Allahın ıznıyle hersey guzel olucak ınsallah hep boyle dusun, o nısan yagmurunuda bı baskasına hedıye edersın ınsallaah.

bende vajinal jel kullanıyorum içeriği progesteron hormonu olan ama hiç uyku neyim bişeyim yok

Vajınal yoldan olanında yan etki olmuyormus cok canım, agızdan alınan cok agır bı hap yaa

canım benım ben umıdımı kaybetmedım bılıyorum anne olmadan gıtmıycem bu dunyadan allah ın ıznıyle bende belırtıler vardı canım tutmus ama bırakmıs kımyasal yanı goguslerım çok şişmiştı o yuzden belırtılere takılma onla alakası yok yanı bebısın senınle tadını cıkar canım sonucunu merakla beklıyorum ıns senınde guzel haberını alacagız

lıstemızde bayagı hamıs var darısı bızlere ark.

lıstemızde bayagı hamıs var darısı bızlere ark.

hahhahhah kız menopoza girdik sancak topiğe uğrayıp listeyi görenler arkasına bakmadan arazi! ne kaynattık bununla ilgili geçen haftalarda tabi sen okumadın muhtemelen geçmişi
olursa olur, olmadı çay suyu olur bacım her şeyi salla ama çayı demle
hayat bize güzel, biz içimizdeki çocuğu büyütüyoz bak
şaka bi yana benim sat 4 mayıs - bat 4 haziran, güncellemek istersen listeyi
gelecek ay da aşılama niyetindeyiz bakalım, Allah büyük!

bugun abimin eşinin testıde pozitif cıktı hayat ıste 9 aydır ıstıyodu oda sogan kuru yaptı bende yapmısım ama olmadı bende onunkı olmuş ben yarın tedavıye gıdecem o kanda ögrenmeye bı yanım cok mutlu bı yandan aglaya aglaaya öldüm cok kötu oldum artık daha cok ustume gelecekler evde

Cümlemizden canım dua edelim inşallah topiğe bahar geldi nisan ayının bereketı geldi devamınıda gostersın Rabbim inşallaah :)

İnşallahhh canim benim Rabbim dualarimizi kabul etsin paylaştiklarin için sagol Allah razi olsun hepsini tek tek sindire sindire okudum canim gerisi Rabbime kalmiş hepinize de okudum Allah kabul etsin hepimizin dualarini :)

Evet sonradan okudum canim cok guldum valla hamisler olunca hemen yazayim dediminsallah darisi bizlere canim cok kotu durundaydim 2kere tup denedik sonuc negatif maddi ve manevi yikildik bacim

Canım sen nekadarlık evlısın nekadardın ıstıyordunuz, ve herhangı bır sıkıntı varmıydı sende veya esınde hıc bısey hatırlayamadım suan ya Üstüne gelicek olan kim ki ? annen bilmiyormu ıstedıgınızı peki

Canim Allah yardimcin olsun senin elinde olan bisey yok ki neden üstüne gelsinler anlamadim Merak etme canim kul sıkışmadan hızır yetişmezmiş inşallah tez vakitte sana yetişir canim

Canim inan benim belirti denecek en ufak birsry yoktu
yoksa bat den bi gun sonraya test yaparmiydim ben ki hep bi hafta kalasi test yapmaya başlardim her ay.

mujdeli haberini bekliyoruz insallh canim.

Evet sonradan okudum canim cok guldum valla hamisler olunca hemen yazayim dediminsallah darisi bizlere canim cok kotu durundaydim 2kere tup denedik sonuc negatif maddi ve manevi yikildik bacim

seni çok iyi anlıyorum, anlamaz olur muyum hiç? sadece biraz gülümsetmek istedim Allah dağına göre kar verirmiş, belki daha çok dua gerekiyor, belki bilinmeyen birşeyler var, belki zamanı değil.. ne desem boş bunu da biliyorum, ama vermeyince mabud neylesin mahmut benim canım acımıyor mu sanıyorsun? ..

canım cinderella ile angelnese aynı kişi ben adımı değiştirmiştimbaşından beri sizinleyim yani.hangisini istersen onu silebilirsin

bu arada evet seninkini fark ettim, ve benim de eski nick'im yazılı orda

Bende nickimi degıstırmıstım yıne eskıye dondu benım forumda bı ara sıkıntı vardı gırememıstım ozaman anca eskı nıckle gırebıldım sonrada eskıden devam etti anlamadım kii:26::26:

Canim inan benim belirti denecek en ufak birsry yoktu
yoksa bat den bi gun sonraya test yaparmiydim ben ki hep bi hafta kalasi test yapmaya başlardim her ay.

mujdeli haberini bekliyoruz insallh canim.

Allah kucaginada almayi nasip etsin canim :) büyle haberleri duymak ne güzelll

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…