sogan kürü kullananlar

Insallah en kisa surede verir Rabbim hepinize evlat dualarimdasiz hepiniz biliyorum beklemmek cok zor ben tam 17ay bekledim sukur Rabbim verdi sizede vericek ben inaniyorum burda herkes hamile kalicak

Serçemmm agzın bal yesinn arkadasım ınsallahhh :)Nezaman musaıt olursan tatlım Allah razı olsun hayırlı dogumlar nasıp etsın ınsallahhh. Pazartesi tekrarlıcaz canım testi.Hayırlı sonuclarla gelırım ınsallah aranıza.

İnş cnm ..dedimya içini ferah tut ..bu gece ve sonrasında teheccute kalk ,birde yatmadan hacet namazı kıl cnm ..

Tamam canım cok sagolasın.

Canim benim korkma benim hikayem daha erken sevinmekle baslamisdi
ben adetim 2gun gecikmmeyle evde test yaptim ve cok az ikinci cizgiyi gordum ve agliyarak tum sulaleye hamileyim dedim inan esim inanmiyordu cunki ondan once ki ay testde cikmisdi ama hamile degildim
ama ben okadar sevinmisdimki kesin kesin hamileyim diyordum ama icimi kemiren belki yok diyen sozler vardi ben testi yaptigimda cumartesiydi pazertesini bekledik oldu 4gun gecikme ve ben kan testi verdim 221 cikti boyle olmali
Doktorumu aradim az dedi tupunde kapali biri dis gebelik ola bilir dedi iki gun gecdi ustunnen ben dayanamadim usg ye gitdim ve keseyi gorduk
ama bana herkes bebek son adet tarihine gore onde gidiyor dedi dogru cunki ben adet biter bitmez hamile kalmisim qaliba
Ama senin adet tarihinde uzun 30gunden cok dimi qaliba benim 28gunlukdu ve erken yumurtluyorum o yuzden sen gec yumurtluyon ve gec dolenneme oluyor cunki srnin adet tarihin uzun
hamilesin insallah kalbim diyorki asyaaa hamile ve saglikli insallah Rabbim yuzunu guldurur sevincin hep devam eder

sen adet bıtımının hemen sonrasında gebe kalmıssın ozaman dımı usg de erken gorulmus cunku kese, ben oncekı dusugumdede dr demıstı adete yakın gebe kalmıssın dıye sanırım bundada aynı durum var ben gec yumurtluyor olabılırım dedıgın gıbı. 6 gunluk gecıkmede 191 cıktı benım artarda ınsallah saglıklı bır sekılde.Rabbim hepimizin kucagını doldursun ınsallah hayırlı zamanda ınsallah mybabymın folıkımn feridemin duha nın hepımızın ınsallah.

Canim benim kasik agrisi hatda ben cok kotu is felan yaparken dayanamadim oturdumm bir hafta korkuyordum bu agri neki diye stres yapiyordum adimida stesli serce koymusduz halada streslerin efendisi bende
stres yapsanda rahat olmasanda fark etmez bak bana ne kadar stresliyim sen onlari bos ver bol bol su ic cok olsun gune 3litreye yakin pazertesiye kadara uzan agir filan kaldirma iliski yokkk pazertesi sonucun guzel cikicak merak etme korkma ayetel kursusu oku 22 defa ilk kalbinde niyyet et sonra 22defa arka arkaya durmadan oku gunde pazetesiye kadar hergun oku bbende yasin okuyucam dua ediyorum simdi insallah saglikli gebelik ve guzel bir kizin olsun icimden kiz gecdi:) bu arada test evde yaptigin koyumuydu ikinci cizgi?

asyammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
neler okuyorum ben inanamadımmmmmmm
canım canım canımmmmm gel önce bi sarılayım sana özledim yahu
şimdi gelelim hamiş haberine
sen o ihtimalleri düşünme şimdi canım iyi şeyler düşün evrene pozitif enerjini yay bakalım
bu sefer bebeğin seninle kalacak Allah ın izniyle canım dualarımız seninle ve bebeğinle
geç yumurtlama olmuş olabilir neden olmasın ki yani hemen kötü düşünme lütfen
Herşey güzel olucak inşallah
Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı eli ayagı düzgün aklı başı yerinde evlatlar nasip etsin inşallah
sen hep demezmiydin Rabbim neylerse güzel eyler... mucizen seninle inşallah buna inan

arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz ben de soğan kürü uygulamasına başladım. adet ddüzensizliğim polikistik over var.sitelere baktım herkes farklı bir şey söylemiş..bu kür nasıl uygulanıyor yani 15 gün yapıp bitiyor mu.sonra 2. adetten 10 gün önce 5 gün daha yapılıyor diyen var.5-6 ay boyunca her adetten önce yapılacak diyen var.lütfen bilenler yardımcı olsun ben başladım bugün 2. günüm kaç kere daha yapacağım

moralım bozuk canım sıkılıyor..yıne yapacak bısey bulamadım buraya yazmak ıstedım ıcımden gecenlerı nezaman neyın ıyısını dusunsem kötusu gelıyor basıma.. hersey hayal sankı,sadece hayal kurup kendımı heveslendırmekten baska bısey yaptıgım yok gıbı.. ah bı bebegım olsa nasılda gulerım bu hallerıme.. annelik! anne olmak! hıc bılmıyorum nasıl bısey anneler nasıl sever, ben 7 yasımda kaybettım annemı en cok yanımda olması gereken zamanda.. sımdı yıne annem var ALLAH BIN KERE RAI OLSUN AMA
öz annemı oyle ozledımkı.. kendı kendıme konusur oldum bu aralar. aglaya aglaya bak anne sen uc evladını gerıde bıraktın bense o yaslarda bıle ben yavrumu hıc bırakmıcam dıye buyuttum kendımı ama olmuyor ıste... hep bu zamana kadar benım bebegım cok sanslı olacak ona cok ıyı bakıcam dıye hayaller kurdum sımdı hersey cok uzak gelıyor... en yakınıma anlatamaz oldum derdımı kım anlarkı benı zaten nede kolay soylemesı. 'olur olur daha erken ' bırısı boyle tesellı verırken dıgerlerı ne duruyosun yapsana der. ne yapıyoruz pardon yemek mı temızlık mı yap deyınce yapılıyor sanki., sahi bizim elimizde olsa onları konustururmuyuz hıc onlar kımkı... dua dua dua tek carem tek avuntum belki daha erken bunlarsa benım kuruntum belkıde ben kendı kendımı cıkmaza sokuyorum tek bıldıgım yasıyor ama sankı nefes almıyorum.. yıne bı arkadasım yıne hamılelık haberı sevınsem mı uzulsem mı bende sasırdım kendımı.. ah anne ahhh hangısı zor senın gıbı 3 evladını gerıde bırakmak mı yoksa onlara hıc sahip olamamak mı? asla vazgecmıycem senın bana yasatamadıklarını ben evlatlarıma kat kat yasatıcam anne söz verıyorum... hıc bısey zoruma gıtmeyecek söylemesi kolay ama hepsi gecicek. ALLAHIM SEN BIZI BI BASIMIZA BIRAKMA,EĞER SEN KALDIRIRSAN,KİMSE DÜŞÜREMEZ BİZLERİ.. SENDEN UMUDUNU KESENLERE KATMA. SEN Kİ KAPKARA GECEDE KARANLIK TASIN USTUNDEKI KAP KARA KARINCANIN BILE AYAK İZİNİ GÖRENSIN. KALPLERİMİZİ EN İYİ BİLENSİN SEN BIZIM DUALARIMIZI GERI CEVIRME.ELİMDEN GELEN HERSEYI YAPIYORUM BIKMAM USANMAN HERSEYA AMENNA AMA SEN BENI BI BASIMA BIRAKMA AMİN AMİN AMİN..!

Rabbiminsallah gonlune ferahlik versin. İnsirah suresini oku. Rabbimin izniyle herseyin vakti var.
Rara

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Devreeeeemmmm deli gibi bagırıp tepınesim gelıyor ama ıhtımaller aklıma geldıkce otur asya oturdgn yere dıyorum vakıtsız oten horoz mısalı olmayayım :) canımm benım cok ozledim bende senıı derslerle sınavlarla streslerle bogusurken gırıp senın tedavı surecını okuyup cıkıyordum kı tel numaranı almadgma pişman olmuslugum var :) pc yı hıc acmadıgım gunler oluyor telden nasıl oldgunu sorardım felan dıye geldı aklıma.canımm benimmm Rabbimin hikmetinden sual olmaz bir kez daha ve cok kez sahıt olduk kuzum benım şaşkınımm bende sızler kadarr sanada hep dedım hep dıyorum ve dıcemm lpgsiz gelıcek o bebek sana sankim. geri postaladılar ya senı ızmırden hepsı bı sebeb bence bunların :))) halaya duramadık bı agız tadıylan yahuu :)

Su içmemi bi kac kısı daha soyledi hakıkaten unutuyorum gun ıcerısınde su ıcmeyı yaa. agrılarda grıp cıkıyor ama normalmıs. stressiz mumkun degıl sercemm yaa rahat ol demesı ne kolay dımı:)) ben senın ruh ıkızınım aslında mıllet sana sakın ol panık yapma derken bende aynı ben işte dıye kendımı ızlıyordum sende :) ben bastırıyordum kendımı bırazda salmıstım bebek ısını :)Agzın bal yesin seniiiinnn kız cocugum olsun cok ıstıyorum :))saglıklı olsunda kızı erkegı farketmes :)testımın ah fotosunu atabılsem cerceveletıp saklayasım var neolursa olsun ılk anda sılık bı cızgı belırdı ve koyulasmaya basladı anında kaldım oyle wc den cıkamadım elımı yıkamayı bıle unutmusum dusun artık sen halımııı :)))

Canım benimm cok güzel cok içten yazmıssın gercekten ama inanki hiçbirşey bizim irademizle degil bu hayatta bebek mevzusu veya baska bır mevzu hangımızın hayatı planladıgı gıbı moda mod gıdıyordur kı yasamamız gerekenlerı muhakkak yasıyoruz canım Rabbim ımtıhanlarımızdan hayırlı bır sekılde cıkabılmeyı nasıp etsin.Kafanı bosalttıgın anda mujden gelıyormus sahıdım ben sahıdım aslında tek mucadelemız kafamızı bosaltmamız su asamada gerısı Rabbimin takdiriyle canımmm

Canim hic unutdum deme ic su bol bol hem onda degerinde yukseklere cikiyor su ic mutlaka
Hamilesin ve diger dusunceleri dusunme bile cunki testinde koyu cikmis benimki silik di testi sakin atma ben hala sakliyorum
koy bir yere dursun orda sonra bebisine gosterirsin bak evladim ben seni buldugumu ilk bu cubukdan annladim dersin bende oyle diyicem insallah:)

Aminn canım Allah razı olsun.hayırlı dogumlar nasıp etsın Rabbim sanada ınsallah kuzuumm.

Sercem nası resım eklıyoz buraya canım ??

Ben telden giriyorum
pc den mesaj yazma yerine gir orda altda eklenti ekle sozune bas ve pencere acilicak ingilizce resim ekle yaziyo ona bas tamam ver eklenir bence valla pc 7aydir kirik o yuzden unutdum biraz ama boyle olmali

Tamam canım yanımda sıseyle dolasıcam :) atmak ne mumkunn cıkarıp cıkarıp Aman Yarabbii bu benim mi diye bakıyorum sureklı test yapıp negatıf gormeye okadar doymusum ki :) testi pzt sı almıstım ne olur ne olmaz diye yapmıcaktımda mevsımler degısırken genelde atar adetım yıne oyle sanıyordum.perşembeye kadar bekledim sonundada yaptım artık dayanamadım. o anı ıykı evde yalnızdım ne sekılde fırladım wc den bılemedım de Rabbim saglıklı sıhhatlı bır sekılde devamını getırsın ınsallah canım tek duam bu.kalsın benimle inşallahh.

Asyam bu arada dogum tarihini hesapla git anneler bolumune de yaz ugurlu gelir degerini yaz pazertesine kadar bana dua edin yaz bende aranizda olucam yaz icinden ne gelirse yaz ugurlu olsun Rabbim saglikli evlat nasib etsin amin
ben simdi baya stresliyim yine stresim saaana gecmesin cikiyim
oglum aksamlari bol tekme atardi aksam oldu atmiyor ya
nolur atsinda benim bu stresinden kurtulsun cocukcigaz bugunluk:)

ahh çiçeğim rabbim sikintni gidersin ferahlık genislik versin
o dediğin şeyler tamamen rabbimizin takdiri
yani o verirse olur ya da yasatirsa biz de mutlu oluruz
ben babamı 15 yasimdayken kaybettim ama ne gekir elden allaha sığın bol bol dua et ve sakince bekle emi canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…