sogan kürü kullananlar

canım allahım inş hayırlısını verır sana cook sevindim arkadaslarında dediği gibi iyi düşün iyi oldun benim arkadaşımın adetınden iki gün geçmiştı bhcg değeri 5cıkmıştı inş. Senin değerıindede düzenli artış olur ve hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın.

Yarinnn guzel haberler vereceksin bize Allah in izniyle
Ben inaniyorum bu sefer olucak canim benim
Gercekten kafani bosaltmak gerekmis dimi bi ben beceremedim onu yapmayi
Ben artik tup surecine girdim ki bu ayda d.kontrol hapi kullaniom ki ben olursa mucize olur
Bana edeceginiz en guzel dua bu surec sonunda bebegimin yada bebeklerimin ikiz olursa haberini almak:)))
Dogal yoldan zor yani tatlim mayis basi baslior benim tedavim
30nisan yolculuk nasipse

Bende sizleri hep merak ettim hep yazdim ama hic cvp alamadim
Bi cindirella bi nukra vardi herkes kayip yani seninde boyle bisey olsa hic yazcagin yokmus vallahi
Yarin guzel haberini buraya yazmayi unutmada beraber sevinelim tamam mi

Canım ınsanın hayatında her mevsım bahar olmuyor her durumuda gelıp burada yazamıyorsun babannem hastaydı agırlasmıstı cok sık sehır dısına cıktım.Evet mutlu bır haber olmasaydı gelıpte sıkıntılarımı uzuntulerımı yıne paylaşmazdım herkesın derdı kendıne yetıyor zaten.Mutlulugu paylasmak uzuntuyu paylasmaktan daha kolay gelıyor bana en azından.Sonucu bıldırmıcek olsam gelıp buraya hıc yazmazdım zaten canım bır moral oluyordu bana umutsuz oldugum zamanlarda hamıle haberı bende belkı bı baskasına aynı sekılde umut olabilirm.

İnşallah ecemm hayırlı ve saglıklı bı sekılde olur ınsallah hersey. Amin Rabbim hepimizin kucagını doldursun ınsallah canım benımm.

kuzum öncelikle çok çok geçmiş olsunnn iyimi şimdi babannen peki ?
ben zaten kendimce girmeyince kesin bişi oldu dedim çünkü uzun zaman olmuştu:18:
ama meger sen beni gizliden gizliden takip ediyormuşsun bile
canım benimmm burda üzüntümüzde ortak sevincimizde ortak
ama iyiki sen böylesine güzel haberini verdin,bizimde tek temennimiz herkesden iyi şeyler güzel şeyler duymak dimi
Allah ın izniyle yarın da güzel haberini alıcaz benim içimden öyle geçiyor sende umut olucaksın bana ve bize
kan sonucun çok düşük bi değer değil ben tüp topiğindeyim ya ne değerler okudum bebişleri sıkı sıkı tutunan
senin bebişinde bu sefer sıkı sıkı tutuncak annesine dualarım seninle devremmmm

Canım benimm cok sagol suan iyi cok sukur.ama korkuttu bizi bayaa İnşallah moral oldun bana gece gece gergınlıgımden herkesle tartısıyorum once esımle sonra annemle kızkardesımle sankı kımse benı dusunmuyormus gıbı hareket edıyor agızlar acıldımı moralını yuksek tut ama ıcraate geldımı telas yapacagım seyler ılk bana duyruluyo saankı gercektenmı degerim ıyımı dersın benı avutmuyosun degılmı ? ıcımden bır hıste sureklı olumlu seyler soyluyor ama her duruma alıstırmak adına kendımı rahat bırakamıyorum bır turlu.tecrubelerım korkutuyor.Aslında dıstan cem yılmaz gıbın gorunsemde ıcımden sercemden 3 5 tane cıkartırım yemınlen cok benzıyoruz bız onunla Allah razı olsun bebeğim adını bılıyorum ve ılk gun sukur namazımın ardından adınla sanada dua gonderdım ve her duamada katıyorum bebısın veya bebıslerın hayırla gelıcek ınsallah sanada :)

kığızzzzzzz ağlatıcakmısın sen beniii gece gece Allah razı olsun o bir cümle duanda beni de gönlünden geçirdiğin için
inan seni avutmuyorum canım değerin bence kötü değil inşallah sağlıklı bir gebeliktir o kadar çok isterim ki güzel şeyler yazmanı yarın
zaten daha önce kötü bi deneyim geçirmiştin tekrar olmaması için yürekten dua ediyorum tatlım bende senin için
gergin olman gayet normal hatta çok çok normalll yani ben senin gibi olsaydım şuan 3 5 sercem değil baya 100 sercem olurdum herhalde
iyi şeyler düşün zaten iyi olsun evrene pozitif enerjini ver kuzum bende burdan o enerjine destek oluyorum bak

Dur yavrıım hazıra bakıpdurun zaten höyküre höyküre aglayıvırrım şimdi bende :) Rabbimin hikmetinden sual olmaz hayırlı haberlerle dönerim inşallah.ama kalp atıslarını duyana kadarda bu tedırgınlık devam edıcekmıs oyle dıyorlar :) su evrene enerji yayma işine aklım ermıyor benim yaa entel dantel şeyler cıkarıpdurma anarşikmi olcan sen basımıza hahaha :)

Cnm hayır olucak inş yarın ola hayrola ...

hahaha anarşik mi ayy şimdide güldürdün kız beni ozaman ben senin yerine evrene mesajımı yolladım
Allah ım inşallah yüzüne güler seninde

Öyle feridemm Görelim Mevlam neyler, Neylerse Güzel Eyler...

alkışşşşşş en tuttugum lafın
sende bu güzel yürek varken Rabbim sana hayırlı olanı nasip edecektir

Hiçbirşey kendi irademizle değil çünkü yavrum ınsanoglununkı cok cüzi bir irade geriye kalan hersey Rabbimin Kudreti, Merhameti, Rahmetiyle canım. Hayırlarla karsılastırsın hepimizi inşallahh.arka arkaya gelcez dedımdı ya sana senınde tedavın mayısa ertelendı bu ayda ınsallah benden olumlu haberler devam edersee dıger ay senden gelırse ver elını bebeğimiz gazı var topikleriiiiii :)İnşallaaaahhh

Öyle feridemm Görelim Mevlam neyler, Neylerse Güzel Eyler...

arkadaşlar siz kullanmışsınız çok şükür mutlu sona ulaşmışsınız lütfen bana da anlatın..kaç ay kullanılıyor soğan kürü??? 15 gün yapıp bitiyor mu her ay devam ediyor muyuz lütfen cevap verin

ayy kuzum kendi kendine atmış beni kk dan offline olmuşum
sen burdayken öle çıkıp gitmiş gibi olmasın aman
ben içeri gitmiştim o sırada kendisi olmuş kuzum zaman geçince
inşallah arka arkaya olur tatlım valla bebek topiklerini alt üst ederiz yeminleee
karıştırırız her yeri
sende çıkmışsın iyigeceler Allah rahatlık versin yarın bekleyeceğim haberini :18::18::18:

Kızlar neler olmuş burdaaaa :)))
Asyammmm canım insaallah guzel haberler verirsin kuzum ayyy ne kadar sevindim okuyunca :)) canım benim benim dollenmis embroyonun koyuldugu günden itibaren 11.gunumde betahcg 104 çıkmıştı bence degerin güzel adete yakın yumurtlama olmuş olabilir insaallah öyledir :) hadi güzel haberlerini bekliyorum :)
Kizlaaarr sizler nasilsiniiizz :))

Bana da geçen ay polikistik over var dedi doktor. Ama hormonlar normal kilom normal. Sadece 3 aydır gecikmem vardı. Soğan kürüne başladım 1 hafta olacak bugun. Mayıs 11 e kadar beklemedeyim bakalım. İnşaallah güzel haberlerimiz olur paylaşırızz hep birlikte.

Vay vay dunn beni ne cektirmisiz kizzzzz:)
Benim gibi olun emi hamile kalin stres yapin hepiniz insallah ay bugun tekme az neden ay bugun basim agridi neden ay su oldu ay bu oldu ama hepsi normal seyler de insan stres yapiyo bende yapiyom iyi yapiyom dimi
Sizde 9au gorucem yazicaksiniz. buraya

Asya canim biz seni ve guzel haberini bekliyoruz:)

Canlarım geldım ben dr dan. hcg 686 olmuş, progestoronada baktırmıstım 9,38 cıkmıs oda. dr artıs olmus ama az olmus dedı 760 olması gerekırmıs bugun, dıs gebelıkten kaynaklıdır yada yerlesme sıkıntısındandır dedi.progestoronunda ıdealı 15 ve 15ın ustuymus.persembe gunu tekrarlancak bakalım neler olcak.

Kız serçemmm aynıyız dıyıpdurun ya ben sana:) topiğin en streslisi olarak nam saldın yaa o yuzden senden ornek verdım senden kalır yanım olmadıgını herkesler goruyor yavas yavas :)) Aminn canımm hayırla saglıkla gelsınde gerısı muhım degıl dımı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…