sogan kürü kullananlar

Benim yumurtam gelişmediği için benim gebelik imkansız cnm ama sagol benim ilk 10'6 dı 76.6 cıkmış bakalım bı dahaki ay tekrar baktırıcam seninde polikistik over miydi

yok canım pko falan yok çok şükür ki ins ilaci kullan normale döner degerin Rabbim ins bizlerin de hacetimizi gidersin inşaallahh. dua ile.....

ne zaman yapılıyor bu ıslem arkadasım cok arastırdım net bısey bulamadım.devlet hastanesıne gıdıyorum orda yaparlarmı devlet karsılarmı bılgınız varsa yardımcı olurmusunuz

Canımm ben üniversite hastanesinde oldum laporoskopimi hiçbir ücret ödemedim
hsg filmimi aldım gittim üniversitenn tüp bebek bölümüne anlattım durumu dr yapalım dedi
adet bitince 1 2 gün sonra gidiyorsun benim öyle yapılmıştı.

Bide canım bu kdr çok yıpratma kendini lütfen:KK50:
Rabbim den istiyoruz ama neyin hayırlı neyin hayırsız oldugunu Rabbimden başka kimse bilebilirmi
bazen bizim şer gördüklerimiz hayrımıza,, hayır gördüklerimizde şerdir bizim için biliyorsun
Çok şükür halimize dimi canım elimizde imkanlarımız var aşılaması tüp bebeği vs daha denemediğin yöntemler var daha
sen şimdi gönlünü ferah tut tedavine odaklan iyi şeyler güzel şeyler düşün tamam mı canımm :KK34:
bizim içinde herşey güzel olucakkk bizde anne olacağız rabbim izin verirse
üzülmek yok taam mı:KK48::KK48::KK48::KK48:

Dün adetımın 1 haftalık gecıkmesı sonucu evde test yaptım hamıle oldgumu ogrendım, kan testı ıcın kosturdum hastaneye ama degerim 191 cıktı, sat a göre 5 haftalık hamıle olmam gerekiyormus ama kan degerıne göre 3 4 haftalık.ultrasondada görunmedi, 3 secenek var onumuzde dedı dr. Dıs gebelık ki en tehlıkelısı dedı, Düşük, Veya erken gebelik yanı gec yumurtlama ama suan hıcbırsey dıyemeyız dedi saskınım.Gebelık testınde ıkıncı cızgıyı gordugum anda tıtremeye basladım nasıl bı mutluluktur anlatamam Rabbim hepimize yasatsın ınsallah hevesım kursagımda kalmaz:

Nukram sercem hisarım ılk ogrendgınzde hcg degerınız neydi bı aydınlatıverın sua asyayı..Dualarınıza ıhtıyacım var canlar busefer kalsın benımle bebısım ınsallahhh.:KK43::KK43::KK43::KK43:

Dün adetımın 1 haftalık gecıkmesı sonucu evde test yaptım hamıle oldgumu ogrendım, kan testı ıcın kosturdum hastaneye ama degerim 191 cıktı, sat a göre 5 haftalık hamıle olmam gerekiyormus ama kan degerıne göre 3 4 haftalık.ultrasondada görunmedi, 3 secenek var onumuzde dedı dr. Dıs gebelık ki en tehlıkelısı dedı, Düşük, Veya erken gebelik yanı gec yumurtlama ama suan hıcbırsey dıyemeyız dedi saskınım.Gebelık testınde ıkıncı cızgıyı gordugum anda tıtremeye basladım nasıl bı mutluluktur anlatamam Rabbim hepimize yasatsın ınsallah hevesım kursagımda kalmaz:

Nukram sercem hisarım ılk ogrendgınzde hcg degerınız neydi bı aydınlatıverın sua asyayı..Dualarınıza ıhtıyacım var canlar busefer kalsın benımle bebısım ınsallahhh.:KK43::KK43::KK43::KK43:

Canim bol bol oku ins gec döllenme olmuştur da bebişin seninledir

Kızlar 3,5 yıllık evliyim. 8-9 aydır hamile kalmaya uğraşıyorum ama olmuyor. Eşimle gittik ikimizde test yaptırdık normal çıktı. Sonra doktoruma gittim bana Klomen diye bir ilaç verdi. Bununla rahatlıkla hamile kalırsın demişti. 3 ay kullandım ilacı fakat dün regli oldum. Bugün adetimin 2. günü olduğundan hemen gittim tekrar hormon testi istedim. Hormonlarım normal çıktı fakat doktorum rahim kanallarında tıkanıklık olabilir dedi o an dünya başıma yıkıldı. HSG filmi istedi. Adet bitiminde hemen çektirilmesi gerekiyormuş. Epey bi hastane araştırdım.
Ankara HRS Hastanesini aradım Hsg filminin fiyatı 500 tl anestezi yapılırsa 750 tl. Doktorun Muayene fiyatı 79 tl hemen vazgeçtim tabii.
Ankara Güven Hastanesini aradım SGK anlaşmaları yokmuş. Doktorun moayene ücreti 380 tl, Hsg filmi 300 tl dedi. Salı gününe randevu aldım.
Ankara Zekai Tahir Burak Hastanesini de aradım Oraya da salı sabahına randevu almıştım eğer aynı gün hastanede çektirebilirsem boşuna 300 tl ödemicem.

Soğan Kürü nedir. Nasıl yapılıyo yazarmısınız? Belki derdime derman olur. :26:

Canim tebrik ederim bitanem 3secenek filan bos ver hamilesin gec dolenemeben eminim benim 4gun sonra 240lara yakin bir rakamm cikmisdi kan degerim benim ammma cabuk dolenneme olmusdu ve cok erken adet biter bitmez hamile kalmisdim cunki hala bebegim 2haftaya yakib onde gidiyor
Bol bol dua et hamilesin cok sevindim cooooooooook opuyom miniginide senide :KK16:

Cnmmm inş hamilesindir ..hayırlısını versin rabbim inş ..sogan kurumu yapmıştın cnm ..bi anlat sana neler yaptın sıkıntı varmıydı sizde

Sercemim :KK66::KK66:nasılsın tatlımbnm hiç goremiyorum seni ,ozledi cidden tatlım ya :KK19:evlilik ve hamilelik nasıl ..bir ara kotu bişiyler diyordun ,inş iyisindir cnm ??

Ferideeeeeeeeem canim nasilsin kiz benim netim yok dogru duzgun bazen giriyorum okuyorum ama yazmiyprum net yuzunden..sukur bitanem atladik o sorunlari evimdeyim esimin yaninda.senn nasilsin neler yapiyon?

Canim bol bol oku ins gec döllenme olmuştur da bebişin seninledir

Amin canım inşallah öyledirr inşallahh.

Canim tebrik ederim bitanem 3secenek filan bos ver hamilesin gec dolenemeben eminim benim 4gun sonra 240lara yakin bir rakamm cikmisdi kan degerim benim ammma cabuk dolenneme olmusdu ve cok erken adet biter bitmez hamile kalmisdim cunki hala bebegim 2haftaya yakib onde gidiyor
Bol bol dua et hamilesin cok sevindim cooooooooook opuyom miniginide senide :KK16:

5 veya 6 gunluk bir deger sanırım benımkıde ısın tuhaf bı kısmı varkı her ay aklımda tuttugum not aldıgım adet tarıhımı bu ay hepten kafadan ucurmusum tahmını bi sat soyledim dr ada.ama 1 gün erken veya 2 gun gectır cok oynamaz emınım.Canım benim inşallah guzel bır artıs olurda hevesım kursagımda kalmaz ınsallah. Rabbimin hikmetinden sual olmaz gosterır mucızesını ınsallah sercemm canım hamılelerın duası kabul olurmus bebegımın benle saglıklı bır sekılde kalabılmesı ıcın 1 tane Yasin okuyabılırmısın musaıtsen canım.ben sureklı dua edıyorum ama hamılelerden dua almak daha baska tabii.

Ferideeeeeeeeem canim nasilsin kiz benim netim yok dogru duzgun bazen giriyorum okuyorum ama yazmiyprum net yuzunden..sukur bitanem atladik o sorunlari evimdeyim esimin yaninda.senn nasilsin neler yapiyon?

Cnm benim aynı ya ..bu ay ilk defa sogan kurunu eeksiksiz yaptım gunümde adet gibi bişiy oldum ..6gun kahve ,pembe akıntı geldi ..ne ağrı ne sızı bişiyyok ..bmde şuphelendim 5.gun test yaptım evde negatıf çıktı ..boyle yani bekliyorum ne zaman verıcek hayırlısı ile rabbim :KK66: bu arada hsg sonucunda çift rahimli olduğum ortaya çıktı ..bunun dışında bişiy yok cnm ..

5 veya 6 gunluk bir deger sanırım benımkıde ısın tuhaf bı kısmı varkı her ay aklımda tuttugum not aldıgım adet tarıhımı bu ay hepten kafadan ucurmusum tahmını bi sat soyledim dr ada.ama 1 gün erken veya 2 gun gectır cok oynamaz emınım.Canım benim inşallah guzel bır artıs olurda hevesım kursagımda kalmaz ınsallah. Rabbimin hikmetinden sual olmaz gosterır mucızesını ınsallah sercemm canım hamılelerın duası kabul olurmus bebegımın benle saglıklı bır sekılde kalabılmesı ıcın 1 tane Yasin okuyabılırmısın musaıtsen canım.ben sureklı dua edıyorum ama hamılelerden dua almak daha baska tabii.

Asyacanım ,teheccute kalk olurmu tatlım ..inş rabbim hayırlısını verır ..bence bir sıkıntı olmucak ,içini ferah tut :KK19:

Cnmmm inş hamilesindir ..hayırlısını versin rabbim inş ..sogan kurumu yapmıştın cnm ..bi anlat sana neler yaptın sıkıntı varmıydı sizde

Feridemm sogan kuru yaparak basladım bebek calısmalarına dr a tahlıllerımı bıle yaptırmadan sogan ıcıyordum yanı :) 1 ay yaptım ama sonra bıraktım 2 yıl olcak evleneli. hıc aklımda yokken kadınlar klbne gelmemle sogan ıcerken buldm kendımı 10. ayda tahlıl yaptırcam dıe hastaneye kosturdum sanırım:) sukur tahlıller temız cıktı ufak bı yara tedavısı gordum sadece.eşimde sayı ve hareket sorunu var dedıler dırek tup bebek dedıler moraller coktu bu surecte tabı.4 ay oncede bır dusugum oldu o ay okadar cok dua edıyordumkı ve arı sutu polen bal yıyordk esımle her sabah.kendıme ıncır kuru esıme kecıboynuzu kurune baslamıstım.ıncır kurunu 1 hafta ıcmıstım kı hamıle oldgmu ve dusuk yaptgmı ogrendım.kendılıgnden dustu.sonrası hsg ıstedıler 1 ay sonra onuda cektırdım.herhangı bır parca felan kalmamıs temız dedıler.esımın testını yenıletmesını ıstedıler ama ıkna edemedım esımı sallıyordu hep bende kpss hazırlandgm ıcın nası bılıyosan oyle yap ben bıdaha gtmıcem bosu bosuna dra her dr senın testınıde ıstıyo benden yoruldm artık dedım. ve bu ay sınav stresı tamamen basmıstı benı adet tarhımı bıle not etmemısım annemın tahmınlerıne gore gecıkmıs olabılcegm geldı aklıma babannemde rahatsızdı sehır dısına felanda cıktm nezaman ılıskı oldu ne gun yumurtladım hıcbısey bılmıyorum aslında. mevsım degısmelerındede atar benım adet gunu oyledır muhtemelen dıye evde test olmasına ragmen yapmamıstım. ama suan beklemedeyım neolucak bılmıyorum dua edın neolur .Kalsın benımle miniğim busefer gitmesin inşallah:KK43:

Asyam bitanem yarin mutlaka okuyucam insallah saglikli bir hqmilelikdir ve tam 9ay gubusunde tasirsin minigini korkma bence guzel artis olucak insallah
simdi burda saat 00:03 evde konugumuz var yarin yasini mutlaka okuyucam kendi ismini yaz burdan opdum kocaman testi ne zaman tekrarliyicaksiniz?

Feridemm sogan kuru yaparak basladım bebek calısmalarına dr a tahlıllerımı bıle yaptırmadan sogan ıcıyordum yanı :) 1 ay yaptım ama sonra bıraktım 2 yıl olcak evleneli. hıc aklımda yokken kadınlar klbne gelmemle sogan ıcerken buldm kendımı 10. ayda tahlıl yaptırcam dıe hastaneye kosturdum sanırım:) sukur tahlıller temız cıktı ufak bı yara tedavısı gordum sadece.eşimde sayı ve hareket sorunu var dedıler dırek tup bebek dedıler moraller coktu bu surecte tabı.4 ay oncede bır dusugum oldu o ay okadar cok dua edıyordumkı ve arı sutu polen bal yıyordk esımle her sabah.kendıme ıncır kuru esıme kecıboynuzu kurune baslamıstım.ıncır kurunu 1 hafta ıcmıstım kı hamıle oldgmu ve dusuk yaptgmı ogrendım.kendılıgnden dustu.sonrası hsg ıstedıler 1 ay sonra onuda cektırdım.herhangı bır parca felan kalmamıs temız dedıler.esımın testını yenıletmesını ıstedıler ama ıkna edemedım esımı sallıyordu hep bende kpss hazırlandgm ıcın nası bılıyosan oyle yap ben bıdaha gtmıcem bosu bosuna dra her dr senın testınıde ıstıyo benden yoruldm artık dedım. ve bu ay sınav stresı tamamen basmıstı benı adet tarhımı bıle not etmemısım annemın tahmınlerıne gore gecıkmıs olabılcegm geldı aklıma babannemde rahatsızdı sehır dısına felanda cıktm nezaman ılıskı oldu ne gun yumurtladım hıcbısey bılmıyorum aslında. mevsım degısmelerındede atar benım adet gunu oyledır muhtemelen dıye evde test olmasına ragmen yapmamıstım. ama suan beklemedeyım neolucak bılmıyorum dua edın neolur .Kalsın benımle miniğim busefer gitmesin inşallah:KK43:

İnş cnm ..dedimya içini ferah tut ..bu gece ve sonrasında teheccute kalk ,birde yatmadan hacet namazı kıl cnm ..

Serçem senin deger adet gecıkmesının 4.gunu 240 mı cıkmıstı sonradan yukselerek devam ettı dımı.ıcıme su serptin be kuzum.dr dıs gebelıkten anlatmaya baslayınca tıkanıp kaldım evdekı testte pozıtıfı gorunce hoplatmıstım ortalıgı hamıleyım dıye :KK43: eşime telde bagıra cagıra soledım baba oluyorsun babaaaa dıye. cokmu erken sevındım sevındırdım acaba dıye dr dan cıkınca eve gelene kadar yuzune bakamadım esımın. suandada tartıstık o bı koltukta oturuyor ben bı koltukta :KK43:

X