sogan kürü kullananlar

Kızlar kk da yaşanan teknik sorunlar sebebiyle bir çok arkadaşımız eski şifreleri ile hesaplarına giriş yapamıyorlar yeni şifre talep etmeniz gerekiyor.Aşağıdaki linkten durumu anlatıp şifre isteyin.Aramızda olmayan arkadaşlarımız kk ya giremiyor olabilirler.
http://www.kadinlarkulubu.com/sendmessage.php

napıyosun canım?kızlar da yok hakikaten acaba giremiyorlar mı?
ne kadar kaldı dr gitmene?sanırım benim bugün adet günüm başım çok ağrıyor,karnım ağrımıyor bakalım.yarın sabah test yapcam negatifse artık ümitlenmeyeyim diyorum

bilmiyorum ki bende o yüzden diğer topikten kopyaladım linki ama baksana hala gelen giden yok
en azından ziyaretçi olarak gelirlerse görsünler istemiştim :26:

sen naptın canım yaptın mı test merak ettim :18::18::18:

sabah yaptım ve her zamanki gibi tek çizgi.
şimdi karnım çok ağrıyor ama gelemiyor bi türlü.olucam kesin hafif hafif lekelenmeler var
o kadar ağrı çektim ya hepsini boşuna bundan sonra umursamıcam artık.umursamayınca da olmayacak biliyorum.film çekilsin bi bakalım sonuç ne olursa artık doktor ona göre tedaviyi şekillendirir.

Öncelikle herkeslere yenıden merhabaa bılgısayarımdakı teknık arızadan oturu gelemıyordum bendekı teknık arızadan sonra forumda sıkıntı vardı buseferde benı yenıden asyacan yapmıs ya bunlar sıfremıde yenıledım oyle gırebıldım.neler yapıyosunuz kızcelerım:) bende durumlar aynı beaa :) aılem yanımdaydı haftasonu bahar birden geliverdi evime :) yolcu ettıkten sonrasıda sonbahar havası evde adetim gecen hafta bitti ama tuhaflıklar var yıne bıtmekle bıtmemek arası kucuk lekeler gelıyor durup dınlenıp abdest alıyorum yafuuu:) dersler tam gaz bundan sonra bacılaaa sınavada 3 ayım kaldı pöfff

geldim yavrım geldim sonunda zıkkımın peki kökü diye diyee :))

geldim yavrım geldim sonunda zıkkımın peki kökü diye diyee :))

ayyyyyy kuzum nerlerdesiniz valla meraklandım çok:18::18::18:şükür kavuşturana
kimsecikler gelmiyor
ne güzel aileni görmüşsün vakit geçirmişsin ama tabi her gelişin bi gidişi oluyo illaki kuzum üzülme Allah tekrar kavuştursun inşallah...
lekelenmelerin devam ederse ihmal etme kuzum git dr a tmm mı gitmemezlik yapma
diğer kızlarda hiç gelmedi biliomusun:26:

kuzum benim üzülme tamam mı
şimdi dua edelim de hsg de herşey yolunda çıksın ,
güzel bi tedavi planı belirlensin ve sonundaaaaaa sende bebişinn müjdesini al
bizde Anne olacağız Allah ın izniyle sen bol bol duanı et Rabbim vericek bizlerede
her şerde de bir hayır vardır sıkma o tatlı canını Allah ım çaresiz dert vermesin

hsg nasıl çekiliyor?acısından korkmuyorum da o muayene gibi şekil filan üffff ya.
artık duygusuzlaştım galiba üzülmüyorum.sallıcam adet tarihimi aklımda tutcam ama gün hesaplamıcam.nasıl olsa olurum dicem.bakalım bu sefer de böle denicem
pilates topu aldı eşim zaten 54 kiloyum öylesine yapcaktım.sırf hamileliğe hazırladığım için kendimi hiçbir hareket yapmıyodum.ama bundan sonra bişi düşünmücem.
dualarına amin canım.umarım nisan ayında bebişin gelir

nasılsın adetin söküldü mü:26: ?
canım rahimden şırınga ile sıvı bırakıyorlar tüplere geçiş sırasındada röntgen çekliyor bi yandan
böylece sıvı geçişini izlemiş oluyorlar... uyutularak çekildim ben uyanınca da ne agrım ne kanamam oldu şükür.
aynen yatar pozisyonda çatal düşün :) ama korkma o işlemden sonra bebeğine bir adım daha yaklaşacağını düşün
bazıları uyutulmadan çok acı çekiyor bazılarıda bişe hissetmiyor senn ağrı eşiğine de bağlı sanırım.
ama ben kendimden korktugum için uyutularak çektirdim bide adet bitimi 2.gün çektirdim
güzel sonuçlarını yazarsın inşallah.

bende aldım plates topunu bi kere yapmadım bi heves aldım da öyle duruyor
düşünmüyorum takmıyorum derken bile aslında takıyoruz canım
ama başarırsan umursamamayı ne ala ben başaramadım ki

evet söküldü canım zamanla adetim bile anormalleşti bakalım nolcak.
ben de bittikten 2 gün sonraya randevu almayı düşünüyorum.dru aramam lazım randevu için aramadm korkumdan.burda herkes hsg tecrübelerinden bahsetmiş korktum.
ben bu kez kafaya koydum bıraktım bu işleri.kafaya takmıcam zaten havalar ısındı.yapacak çok şey bulurum.zaten ümidim pek kalmadı eşimin değerleri normal olsaydı belki ümitlenirdim.sen de yaz tüp tedavisinden sonra

vazmmı geçtin hsg çektirmekten ?:44::44:

yoğun değil canım randevuyu aynı gün alıcam hatta.
bizim kızlar nerde ya hiç kimse gelmiyor.

günaydın tatlım
tamam al da ihmal etme
bebişine bir adım daha yaklaşıcağını düşün korkma tamm mı

kimse gelmiyor cidden dağıldık iyicene

bu kadarcık mı
ay cnım anlatsana ne durumdasın neler yapıyorsun ya

Canooom bacooom Kız nick'im değişmiş ya eskisi olmuş şifrem de yoktu uyduruktan teyyare bişey yolladılar e-posta adresime onla giriverdim . Düzeltmeye çalışcam bu sorunu. İyiyim ben sana tüp bebek topiğinde yazdım ya. O süreçe giriyoruz yavaştan. Ama devletten rapor alalım diyoruz.
Bu işin özeti de şöyle ki, ben yaş dolayısıyla direk tüp deneyelim diye düşünüyordum, vakit kazanırız gibi geliyordu ama eşim önce bi aşılama olsun sırasıyla gidelim diyordu. Devlet hastanesinde 2 ya da 3 olumsuz aşılamadan sonra devlet tüp bebek için rapor çıkarıyormuş ya, böylece özelde anlaşmalı yerlerde yarı yarıya maliyetle tüp bebek uygulanabiliyormuş. Sonuçta hem eşimin hem benim gönlüm olmuş oluyo. Ben devlette aşılamaya pek güvenmediğim için ama tabi vesilemiz ne olur, kim olur, neresi olur bilinmez.. Araştırma yaptım biraz ve burnumuzun dibinde infertilite bölümü olan bi devlet hastanesi var. Adetim yeni bitti, sonraki adetimin 2. günü başlamayı düşünüyoruz oraya. Bu arada ben de lazer epilasyon istiyordum zaten ona giderim.
Bunun dışında iş güç koşturmaca işte cnm, meşgul olmak bana çok yaradı, ne adet günümü biliom ne yumurta, saldık çayıra ama sonuç ortada, kaç aydır bi şey olduğu yok. Ben de iş hayatını yavaş yavaş düzene koymaya başlayınca gördüğün gibi konuya dönüyorum yine. Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin.
Eşimin bir akrabası sanırım 5-6 yıllık evliler. Bebekleri olmadı. Her şeyi denediler. Ya gebe kalamadı ya da düşükle sonlandı hep. Şu iki bayramı atlatalım da telaş bitince yeniden tüp deneyelim diyorlardı, bayramda memlekete gittiğimizde öğrendik ki kendiliğinden gebe kalmıştı. Hatta şimdi yazarken hatırladım bak buraya da yazmış, sizinle paylaşmıştım ben bu haberi. 2 hafta kadar önce sezeryanla doğumu gerçekleşmişti. Düzenli kontrollere gitmesine ve tosun gibi 4 kg. ak pak bir kız çocuğu dünyaya getirmesine rağmen... 5 günlükken hayata gözlerini yumdu bi gariplik fark edince hastaneye götürmüşler, serum takmışlar kolcağızına, bu gece kalsın demişler. Sabahında durum bu olmuş.. nedeni belli değil. Bazen olabiliyor böyle demiş doktor Tabii yıkmışlar hastaneyi bizimkiler. İki saf durmuş cenazesinde el kadar yavrunun. Toparlanmaya çalışıyorlar. Bütün eşyalarını dağıttılar sanırım yavrunun. Yıkıldılar adeta. Onları hayata ancak yeni bir gebelik bağlar sanıyorum. Allah en kısa zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin onlara ve onun gibi olanlara. İkişer üçer..
Velhasıl kelam Allah hayırlısını versin demem ondan.. Hakkımızda hayırlısı olsun canım. Çenem düştü :126: sen anlat

canım benim hakkımızda hayırlısı olsun. sende artık iyice dinlendin tabi adım atmanın tam zamanı
aşılama dene tabi ne kaybedersin ki
sizde ki sorun tam olarak neydi hatırlamıyorum ama erkek faktörü değil ise hamile kalma ihtimalin yüksek elbette
ama bizim morfoloji oldugu için ben direk tüpe geçtim tatlım
şimdi pazartesi gidecğm izmire histeroskopim yapılcak rahime çizik atılcak demiştim daha öncede ama belki gözünden kaçmıştır diye yineledim
mayıs adetimlede tedavi başlayacak nasipse
hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun
Nukracıgımında dediği gibi Rabbim hayırlısı ile lütfundan kereminden nasip etsin inşallah

akrabanıza da inan çok üzüldüm okurken başka diyarlara götürdün beni
Allah kimseye yaşatmasın evlat acısı gerçekten çok üzücü canından can gidiyor
Hepimize sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü hayırlı evlatlar versin inşallah
evlat hasretiyle yanıp tutuşan bu yüreklerin acısını rabbim dindirsin
dediğin gibi akrabanız içinde tek çare yeni bir bebek moral açısından inşallah Rabbim mukafatını verir canım
öpüyorum seni
tüp bebek bölümünde de kızlar herşeyde yardımcı oluyorlar orda da rahat rahat sohbete katılabilirsin
takip ediyormusun bilmiyorum ama ben genelde ordayım
burda da kimse yok gördüğün üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…