sogan kürü kullananlar

Dün dr a rahım fılmı sonucunu gosterdım sonuclar guzel dedi.düşük yaptgımı söyledim gebelik olusmamıs dedi yani düşük yapmamısmıyım dedim olusmakla olusmamak arasında bıseymıs dedi bu ne bee 1 ay boyunca kanamam nıye oldu peki.eşimin testını yenıletmesını ıstedı gonderdı spermıyogramı yenıletmeden hıcbı kuvvet benı dr goturemez gayrı.eşimde yaptırayım bari dedi ayy lütfettin canım benim dedim :)dahada jınekolaga gıtmem ben hıhh

asyacanım demekki çok yeniymiş tutunamamış tıpta ona hamilelik mi denmiyor anlamadım ki çok bilmiş o dr.
sen boşver onu canım
bencede eşin testini yenilemeli tabiki ona göre sizde tedbirnzi alırsınız canım

Kaynatmak neyi nekadar agzı kapalı acık kac dk kafamda deli sorular devreeeemm :))

bu saatte anca kısık ateşte kaynarız devrem

ayyyyy bugün akasya duragına denk geldim normalde izlemem :) tamda onurşan fincanlımı söylüyordu aklıma geldin delil kız :)
bide kendimce durdum halaya oynadım
sıradaki halay bana gelsin dedim

Son düzenleme:

Amaaan kuzum valla daraldım yaa tıpınındaaaaa dr unundaaa.... bebek istiyorsa yenilesin bi zahmet testini her ay ben gıdıyorum dr a kusura bakmasın artık. yan gelip yatıcam bundan sonra ben. kadındogum polıklınıgınde beklemenın bıle nasıl bır ızdırap oldgunu gördü ben niye cabalıyorum bukadar.

Hahaha akasya duragımı :) o sarkı ıcın ızlenır be devrem :) fix halay parcamdır benim:)) oyun havamda dilara :)) şaşmaz bunlar :)

Hahaha akasya duragımı :) o sarkı ıcın ızlenır be devrem :) fix halay parcamdır benim:)) oyun havamda dilara :)) şaşmaz bunlar :)

ahhahaha kızzzzzzzzzzzzzzzzzz
dilaranın hatırası var bende :)
evlendiğimiz gün eve giderken arabada bizi eve götüren yengemiz o şarkıyı çok seviyomuş habire cd den o çalıyordu 1 saat dinledik
ordan ezbere biliyom çokda eğlenceli şarkı vallahi billahi :)))))))

hahaha kızım var senlen aramızda bişiler topragınada gelin geldim bi gün bi yerlerde karsılasırsak fıncanlımla dılaradan buluruz bırbırmızı :)) dilara kınamda rahat 5 6 kez calındı.arkadaslarımın kına muzıklerınıde ben yapardım acılıs dılara :) kusacaktı mıllet artık evlendımde kurtuldular :) yengede benım kafadanmıs eve gıderken bıle oynata oynata :))

Akşamlar sensiz geçmez dilara
Sabahlar sensiz olmaz dilara
Dilara gazel düştü bağlara
Dilara karlar yağdı dağlara

Dilara neredesin güzelim sevdiğim
Dilara gazel düştü bağlara
Dilara ayaz çöktü bağlara
Dilara neredesin benim güzel sevdiğim

Sensizim yaban elde dilara
Garibim buralarda dilara

kih kihh kihh
ayyy koptum ya kız ben yine
Allah seni napmasın yaa gece gece güldürdün valla beni
Topiğin cem yılmazı gibisin

Çistak çistak çistak ohh ohh hobaaaa :))birde gaşıklan oynarım kız ben bunda sektire sektire hihihih :))
bende gülüyorum senlen konusurken hep kızçem cem yılmazmı yok canım topiğin delisi gibi bişii oldum ben kanımca :) bebek işini beceremeyince ceneye vurdu benim :)

nasılsınız kızlar ?.. ben çok mutsuzum bu aralar ..izmirdeyım ailemin yanına geldim ..lakaroskopi ve histeroskopi olcm inş ..bu arada rahimde perde var demişti doktor ama .hsg raporunda çift boynuzlu rahime sahipmişim ..ne dicemi napıcamı bilmiyorum

A.s feridem Rabbim dermansız dert vermesin canım caresi varsa moralini bozma hıc.cıft boynuzlu rahım nasıl oluyormuski? nasıl mıs tedavisi

sektire sektire bidee gaşıklan vay arkadaşım sende ne cevherler varmış
olsun çene iyidir konuşan insandan zarr gelmez derler susandan korkcaksın
ne alakaysa artık :)))))) sen bul çöz banada açıkla

hoşgeldin arkadaşım.
Vealeykümselam canım
canım çift boynuzlu neymiş ki?
moral bozma lütfen ameliyatların başarılı geçer inşallah nerde olcaksın ameliyatını ?

sektire sektire bidee gaşıklan vay arkadaşım sende ne cevherler varmış
olsun çene iyidir konuşan insandan zarr gelmez derler susandan korkcaksın
ne alakaysa artık :)))))) sen bul çöz banada açıkla

eeep babamdan ötürü beaa :)düğünlerde oynamayan bir tipten köcek cıkarttı ortaya oynak herif :)Sessiz atın tekmesi pek olur derlerde ondan kanımca :) ben normalde cekıngen tırsık sessiiiizzz sünepeee bişiyim kız :) dersanede insan azmanı gibi kımseyle muhatap degılım en on sırada oturuyorm inek gibi:) sınıftan ayrı mıllet fokur fokur kaynastı bunca zamandır bende tık yok slm verıp slm alıyorum arada okaa:) cok zor ısınırım ınsanlara ama ısındımmıda sustur susturabılırsen :))

Ahahhaahha
sessiz atın tekmesi ile herşeyi açıkladın be asyam dahi arkadaşım benim :))
dersanede sünepeeee sessizzzzzz mi :) sen mi :44:
burdan bakınca en arka sırada oturan, kalem çeviren ,oraya buraya kagıttan uçak yapıp fırlatan bi tipe benziyon ya kız sen
hahahahhahaah :)) insan azmanı seni
ama snnkide iyimiş selam al ver dahada ötesi yok öyle de iyi kığızzz pek bi havalı yani

Son düzenleme:

İçimdeki tip aynı senın tarıf ettiğin gibi zaten :) dıstan görüntü soguk nevale :) Böylede cok bi gizemli oluyor canım :) ama bende meraktan catlıyom o ayrı kim evli kim bekar kimin cocugu var varsa nasıl olmus hahaha :)) neyse 5 ay bişey kaldı zaten ögrenmesemde olur bu saatten sonra :) işyerimdede ilk basta herkes nefret etmıs benden zamanında sonrasında herkes tek tek gelıp ıtıraf edıyordu:) iş yuzunden bıle muhatap olmamak ıcın bırbırlerıne atıyolarmıs sen gt sen gıt dıye nasıl bir nemrut gorunduysem gozlerıne hahah.dısım buz içim bal benim hıhh

bilmece gibi kız
^^dışı buz içi bal
hergün kk ya bakar...
^^topiğin neşesi
nemrutların efesi...

bil bakalım ne
şuan buraya tersten yazabilsem ^^cevap:asyacan^^ yazsam olacaktı amma olmadı
eskiden test kitaplarında öyleydi ya sanki tersten okuyamıyomuşuz gibi
sırf düzden okumayı öğrenmişiz gibi :) hey allah ım

Son düzenleme:
bilmece gibi kız
^^dışı buz içi bal
hergün kk ya bakar...
^^topiğin neşesi
nemrutların efesi...

bil bakalım ne
şuan buraya tersten yazabilsem ^^cevap:asyacan^^ yazsam olacaktı amma olmadı

hahahahaha cok yasa sen kız emii :)

Ben topiğin delisiysem sende bilgesisin yavrum:) keloglanda vardı ya bılgecandede sende topiğin bilgecanbabysısın :)))

Devrem yaa benım oturan bogam bekleyipduru basımda yatalımda yatalım diye yavastan musade alıyım artık ben haftasonu ya gari işde yok yarın inad etti beklicek benlen beni yatırana kadar :) sohbetını ozlemısım yavrum yıne yapalım bunu :)cok opuyorum senı sımdılık tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…