sogan kürü kullananlar

selam kızlar nasılsınız bebişler var arada girip bakıyorum hepinize maşallah serçem de hamileymiş allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin allah isteyen herkese versin bende bugün büyük kızı benim kızımla yaşıt küçük kızı 1,5 yaşında olan bir arkadaşımın 3.ye hamile olduğunu öğrendim hem çok sevindim hemde burkuldum nedense 9 ay oldu korunmayı bırakalı bebiş hala yok hayırlı zamanı bekliyor biliyorum ekimden bu yanada adet görmüyorum pazartesi doktora gidiyorum bakalım durumum ne kadar vahim yazarım size yine
canim ya sagol bitanem insallah amin dualarina
insallah steyen herkese nasib olsun Rabbim sizleride sevindirsin en kisa surede amin

rabbim herkese kolay hamilelik kolay doğum nasip etsin amiiiiiiin.... 15+ 2 oldum bebisin durumu iyi ben mahvoldum mide gazi ve yanma beni mahvetti :KK43: kilo almak yerine devamlı veriyorum yiyemiyorum icemiyorum :/ rabbim hepimizin yardimcisi olsun amiiiiiiiiiin......

selam kızlar doktora gittim söktürücüyü aldım geldim adetinin 3. günü gel dedi hormon tahlili yapıcak
zorlu bir sürece adım atmış bulunmaktayım allah yardımcımız olsun

kizlar
benim minigim kizmis
sukurler olsun
darisi isteyen herkesin basina
bugun ogrendim cok sevindim
Rabbim korusun sagsalim dogurmayida nasib etsin amin:KK16::KK16::KK16::KK16:

kizlar
benim minigim kizmis
sukurler olsun

serçeeem çok sevindm ben sana demiştim kızın olcak diyeee:KK66: hayırlı uğurlu olsun inşallaaaah kızlarımızz canım benimm:KK16:

Eklentiler

• $1391049229421.jpg
    $1391049229421.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 90
kizlar
benim minigim kizmis
sukurler olsun

Hayırlı olsun :) ben meraktan çatlıyorum :p 6 şubatta kontrolüm... rabbim saglikli sihatli kucagimiza almayida nasip etsin insallah :KK70:

ARKADAŞLAR MERHABA. MALUM TOPİĞİN ADI "SOĞAN KÜRÜ KULLANANLAR". TOPİĞE HER GİRİŞİMDE BİR GEBELİK HABERİ GÖRÜYORUM MAŞAALLAH :KK1: GÖZLERİNİZ AYDIN OLSUN, SAĞLIKLA SIHHATLE GELSİN KUZULARINIZ. EEE HİKAYELERİNİZİ BİRAZ PAYLAŞSANIZ OLMA MI? SOĞAN KÜRÜ MÜ KULLANDINIZ, NE YAPTINIZ NE ETTİNİZ? :emir_bebek:
BEN DE PKOLUYUM VE BU AY 15 GÜN SOĞAN KÜRÜ UYGULADIM. FAKAT ADETİM 4 GÜN GECİKTİ, KAN TAHLİLİM NEGATİF. OLURSAM DİĞER ADETE 10 GÜN KALA TEKRAR SOĞANA BAŞLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM. HAMİLE KARDEŞLERİM, SİZLER SOĞAN KÜRÜ MÜ KULLANDINIZ?:KK52:

Son düzenleme:
Selam kizlar oncelikle hayirli olsun sercem kizin oluyormus Rabbim saglikli hayirli evlat olmasini nasip etsin Insaallah

nukram sanirim tupbebek yaptirdin canim Insaallah tutmustur Rabbim o sevincli haberi almani nasip etsin. Sunu soylemem lazim beni yanlis anlama lutfen bende asilama yaptirdigimda 10. Gun idrar testi yaptigimda positif cikmisti nedenide su verdikleri ignede bhcg var ve o yuzden hamileysende degilsende positif cikar. Bunu neden soyluyorum simdiden umitlenipte sonradan uzulmeni istemedigim icin ben bunlari burda ogrendim ve iyiki bana soylemislerdi bunu ama ben yinede idrar testi yapmak zorundaydim ve hamile olmadigim halde positifti
cok erken yapmissin sende sanirim ve 13. Gununden itibaren idrardan atiliyor ignenin etkisi ve dogru sonuc verir anca 3gun daha sabret. Guzel haberlerini bekliyoruz Insaallah Rabbim saglikli hayirli gebelik nasip etsin

soğan kürü nasıl bir bilgim yok yardımcı olun lütfen 2 yıllık evliyim ve bebişimiz olsun çok istiyoruz fakat olmuyor... :KK43:((

ARKADAŞLAR MERHABA. MALUM TOPİĞİN ADI "SOĞAN KÜRÜ KULLANANLAR". TOPİĞE HER GİRİŞİMDE BİR GEBELİK HABERİ GÖRÜYORUM MAŞAALLAH :KK1: GÖZLERİNİZ AYDIN OLSUN, SAĞLIKLA SIHHATLE GELSİN KUZULARINIZ. EEE HİKAYELERİNİZİ BİRAZ PAYLAŞSANIZ OLMA MI? SOĞAN KÜRÜ MÜ KULLANDINIZ, NE YAPTINIZ NE ETTİNİZ? :emir_bebek:
BEN DE PKOLUYUM VE BU AY 15 GÜN SOĞAN KÜRÜ UYGULADIM. FAKAT ADETİM 4 GÜN GECİKTİ, KAN TAHLİLİM NEGATİF. OLURSAM DİĞER ADETE 10 GÜN KALA TEKRAR SOĞANA BAŞLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM. HAMİLE KARDEŞLERİM, SİZLER SOĞAN KÜRÜ MÜ KULLANDINIZ?:KK52:

peki herhangi bir ilaç kullanıyormusun klomen filan yoksa sadece soğan kürümü yaptın

soğan kürü nasıl bir bilgim yok yardımcı olun lütfen 2 yıllık evliyim ve bebişimiz olsun çok istiyoruz fakat olmuyor... :KK43:((

merhaba
adetin bittikten 7 gün sonra başlayıp 15 gün sabah akşam taze hazırlayarak uyguluyorsun:
1,5 bardak klorsuz suyu (musluk suyu olmayacak) kaynatıyorsun
kahverengi kabuklu (mor ve beyaz soğan olmayacak) soğanın en dış kabuğunu alıp dörde bölüp kaynayan suya atıyorsun
5 dk ağzı kapalı olarak orta ateşte kaynatıyorsun
bir müddet demlenmeye bıraktıktan sonra soğutmadan süzüp içiyorsun
ve bunu adetin gelse bile 15 gün sabah akşam içiyorsun. her seferinde taze hazırlayarak.
daha sonra adete 10 gün kala 10 gün boyunca tekrar içiyorsun(bu şekilde 3-4 adet dönemi kullanılabilirmiş)
şifa olsun :KK34:

X