sogan kürü kullananlar

Kızlar ben beklemedeyim 2tane embriyo transfer edildi subat 1 test günüm

12 gunluk bekleme suresındemısın suanda nukram ınsallah subat 1de pozitifi görücez ve ikizler içun kalaya durucaz canııımm:)

Beybisim Rabbim senin mybaybn asyamin ve tum tedavi gören canlarin işini rastgetirsin kolaylik versin :)

Amin canım bu yolda cabalayan herkesin kucagını doldursun Rabbim.

12 gunluk bekleme suresındemısın suanda nukram ınsallah subat 1de pozitifi görücez ve ikizler içun kalaya durucaz canııımm:)

Amin canım bu yolda cabalayan herkesin kucagını doldursun Rabbim.

Evet canım bugün 4. gün bitti umutla umutsuzluk arasında gidip geliyorum bakalım nasip diyorum sen nasılsın canım ya özledim :)

Evet canım bugün 4. gün bitti umutla umutsuzluk arasında gidip geliyorum bakalım nasip diyorum sen nasılsın canım ya özledim :)

Umutsuz olma moralini yüksek tut olumlu dusun hep canım tevekkülüde elden bırakma Rabbim en hayırlı olanı nasip etsin inşallah.Kuluckaya yattın kız tadını cıkar :) iyyim şükür canım bebek calısmaları rafda suan dusuk sonrası korunma vermıstı dr.bu ayda film cekldı zaten korunurum.dersaneyle basım dertte derslerı saldım ıyce yetısemıyorum suandada eksıgım cok fazla ve ben annemi özledim hıııh :KK43::KK43::KK43:dersane yarın tatıle gırıyo memlekete kacmak ıstıyorum ama gıdersem dersleri hepten bırakıcam offf annemiiii getirin banaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

selam kızlar nasılsınız bebişler var arada girip bakıyorum hepinize maşallah serçem de hamileymiş allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin allah isteyen herkese versin bende bugün büyük kızı benim kızımla yaşıt küçük kızı 1,5 yaşında olan bir arkadaşımın 3.ye hamile olduğunu öğrendim hem çok sevindim hemde burkuldum nedense 9 ay oldu korunmayı bırakalı bebiş hala yok hayırlı zamanı bekliyor biliyorum ekimden bu yanada adet görmüyorum pazartesi doktora gidiyorum bakalım durumum ne kadar vahim yazarım size yine

Kızlar bugun memleketime gidiyorum 1 hafta yokum ortalıklarda sonra ekşimeyin bak bana nerelerdesin sen diyee :))yolculuktada dualarımda olucaksınız evelallah nukram beybişim mybabyım ecem feridem serçem hisarım beyaz bulutum hepinizi Allaha emanet ediyorumm.çok mutluyumm çoook anacıgımı çok özledimm.

canlarim nasilsiniz ben memmleketdeyim pek giremiyorum bu aralar eskinide okuyamadim
nukra beybsim nasilsiniz az kaldi dimi iyi haberlerinizi bekliyorum
biz bebegimle burda dr gitdik bebegim iyi ama dusuk tehlikem var rahim kenarinda kan yigilmis benden kan gelmiyor ama onlar var dediler
bebegimi gordum iyi sukurler olsun eli kolu ayaklari oynuyordu vidyoya da aldik:nazar:
ama kendim zor gunler geciriyorum
5 gundur esimle konusmuyoruz ne ariyor ne soruyor kusduk bende aramiyorum
inanin cok zor benim icin :KK14:
bu zor gunlerimizde babamiz yanimizda degil ne ariyor ne soruyor bebegimin haraket etdiyini bile hala bilmiyor
hepinizi opdum kendinize iyi bakin

Merhaba bayanlar bende gün itibarıyla başladım kullanmaya gerçi adetin bitiminin 10. günü başlanıyormuş ben 13. günü başlamış oldum ama sanırım sorun olmaz.İlk ay 15 gün kullanıcam yanlış araştırmadıysam sonraki aylar 10 ar gün.Birde içemiyorum tek başına koca kupa kürün içine 2 küp şeker atıyorum etkisini azaltmaz sanırım biryerde içemiyorsanız o şekilde için yazısı görmüştüm.Ben kistim için içiyorum şuanda .Ama bebek olmasına kistin dur dediği düşüncesindeyim.Kist gitcek bebek gelcekk :))Rabbim hepimizi kısa zamanda hayırlısıyla kavuştursun bebelere :) Bu arada tadı cidden çok kötü:2:

Mrb sogan kurunu saracoglu kesinlikle limonlu dahi icmeyin diye uyarida bulunmustu cunku etkisini azaltiyormus canim sen mumkun oldugu kadar sade ic

canlarim nasilsiniz ben memmleketdeyim pek giremiyorum bu aralar eskinide okuyamadim
nukra beybsim nasilsiniz az kaldi dimi iyi haberlerinizi bekliyorum
biz bebegimle burda dr gitdik bebegim iyi ama dusuk tehlikem var rahim kenarinda kan yigilmis benden kan gelmiyor ama onlar var dediler
bebegimi gordum iyi sukurler olsun eli kolu ayaklari oynuyordu vidyoya da aldik:nazar:
ama kendim zor gunler geciriyorum
5 gundur esimle konusmuyoruz ne ariyor ne soruyor kusduk bende aramiyorum
inanin cok zor benim icin :KK14:
bu zor gunlerimizde babamiz yanimizda degil ne ariyor ne soruyor bebegimin haraket etdiyini bile hala bilmiyor
hepinizi opdum kendinize iyi bakin

canım geçmiş olsun dikkat etmen gerekiyor bu dönemde kendine üzüntü stres çok etkili oluyor umarım ççok ciddi bişey değildir eşinle aranızdaki ve en kısa zamanda aşarsınız...

Kızlar bugun memleketime gidiyorum 1 hafta yokum ortalıklarda sonra ekşimeyin bak bana nerelerdesin sen diyee :))yolculuktada dualarımda olucaksınız evelallah nukram beybişim mybabyım ecem feridem serçem hisarım beyaz bulutum hepinizi Allaha emanet ediyorumm.çok mutluyumm çoook anacıgımı çok özledimm.

yolun açık olsun canım sağasalim git gel inşallah :)) bende 9 şubatta gidiyom anneme gurbet cook zor hele birde üstüne yanlıklık eklenince çekilmez oluyo herşeyyy :KK43:(

canım geçmiş olsun dikkat etmen gerekiyor bu dönemde kendine üzüntü stres çok etkili oluyor umarım ççok ciddi bişey değildir eşinle aranızdaki ve en kısa zamanda aşarsınız...
sagol ecem bitaenem insallajh gecer bu zor gunlerim ((

Kızlar ben beklemedeyim 2tane embriyo transfer edildi subat 1 test günüm

hadi inşallah iyi haberlerini bekliyoruz canım
rabbim hakkında hayırlısını versin
:18:beybişimede sanada bol bol dualar ediyorum hepimiz için merakla bekliyorummmm

allah razı olsun canım
kendine iyi bak iyi tatiller ozaman

kızlar gittim doktora polikistik överim :KK43::KK43: kanda gebeliğe bakıldı yarın alıcam sonucu göstericem bakalım ne diyecek

kızlar bende bugun gittim doktora ohss geçmiş rahim temizlenmiş ama yumurta oluşmamış yine adetimede 2 gün var :KK43:(

X