sogan kürü kullananlar

canım hamileliğin başlarında öyle insan huzursuz sinirli oluyo ki benimde eşimle aram yeni düzeldi diyebilirim en ufak şeyi bile büyütebiliyo insan... eşlerimizin bizi anlamaları gerek bu durumda ama erkeklerden ne bekleyebiliriz ki anlamazlar onun için sen kafana hiç bir şeyi takma kendini üzme bebeğini düşün canımbenim

içinden nasıl geliyorsa öyle oku canım beybişimle nukraya istersen 1 er tane istersen 1 yasin 1meryem oku ikisinede dua et ben öyle yapıcam galiba bu benim bulantılar geçmedi gitti

arkadaşlar bu mubarek günde 2 arkadaşımız için dua edelim
NUKRA: ADI:ayşegül ANNEADI:zübeyde

BEYBİŞİM: ADI:zeliha ANNEADI:türkan

2 side tüp bebek tedavisine başladı ALLAH yardımcıları olsun RABBİM ettiğimiz duaları kabul etsin

Kızlar beklemek cok zor ya,Allah hepimize sabır versın .. Hamısler bıze dualarınızı eksık etmeyınnn lutfenn..

biraz evel haber aldım((...benim arkadaşın kuzeni daha 1 yaşında adı:MEHMET EYMEN 1 hafta sonra kalp ameliyatına gircek ameliyatı çok tehlikelimiş bebeğin doğuştan aort damarı tıkalı arkadaşlar ALLAH rızası için içinizden hangi dua geliyorsa YASİN,FATİHA AYETEL KÜRSİ ALLAH rızası İÇİN OKURMUSUNUZ ((

hayırlı kandiller...
ben adetliyim namaz kılmak isterdim ama sadece dua edicem

bu ay soğan kürüne yeniden başlıyorum.klomen kullanmıştım 6cm kist oluşmuş.önümüzdeki ay boşa geçicek doktor doğum k.hapı kullanma dedi zaten kullanmayı düşünmüyorum.daha önceki 2 ayda geçmişti hapla.prolaktinim var kistim var yumurtalık tembel eşimde de problem var.geç olacak biliyorum ama olacak inş.artık sadece yazılarınızı okuyorum kızlar.kendimi örgüye hobi faliyetlerine verdim kafam dağılıyo işte.inş dualarınız kabul olur.rabbim bizim için en iyisi bilir.

canım o kadar yogunum ki salı günü izmire gidiyorum bi yandan hazırlıklar bi liste hazırlayalım istedim ama bi türlü başına geçip halledemedim rica etsem bu liste işini sen hallerdemisin topragım? :26:

kızlar benim bir fikrim var yarın kandil hepimiz bir meryem suresi ve bir yasin okuyalım beybişim ve nukra için bol bol dua edelim ne dersiniz? ben öyle yapçam inşallaaaah

canım dediğin gibi okuyup hepimize dua ettim inşallah kabul olur.bu mübarek günde hepinizin dularını Rabbim kabul etsin

canım çok üzüldüm Allah ım şifasını versin inşallah
Rabbim dermansız dert vermesin kimseye

Nukram adet oldum bugun bitiminde cektırılıyor degılmı hsg.bu ay cektırcem artık sallaya sallaya 1 sene olupgelir :)

içinden nasıl geliyorsa öyle oku canım beybişimle nukraya istersen 1 er tane istersen 1 yasin 1meryem oku ikisinede dua et ben öyle yapıcam galiba bu benim bulantılar geçmedi gitti

Hisarım bugunu temız gecırmek nasip olmadı maalesef adet oldum bugun.dun geceden okuyabıldgımı okuyayım dedım.zübeyde kızı ayşegül kimdi:) onu nıyetıme alarak okudum ama tedavi süresincede göndeririz yıne dua.
mybabym liste yapmayı bılmıyorum ama direk yazarız herkes ne okuduysa yazsın ona göre bı tablo olustururuz inşallah. annen dönüyo sanırım gozunaydın tatlım :)

canım soğan kürü rahim temizlemek için kullanılıyor yani o ay hamilekaldıysanız onuda kaybediyosunuz bilginize incir kürü hamilelik için geçerli olan

Kizlar desteyiniz icin cok sagolun
hisarim dogru valla herseyi sinir yapiyorum qaliba hormonlardan
biraz iyiyiz buugun sukur herkesi optum
insallah her iki tup bebekde tutucak ve topikimizde ikiz dogucak
boylece 4 tane bebek olucak nukram ve beybisim sayesinde)))

Kızlar hepiniz sagolun hisarim asyam mybaybm sercem angelim beybisim ve tüm topikcanlarim :) kızlar Kuran i KERİM hatmim vardı suan bitti şükür ve hepinize dua ettim insaallah hisarim hastaniza şifa dilerim kuzu o daha melek Rabbim e emanet insaallah iyi olucak :) asyam filmini cektir kuzu sonun Hayır olsun canım :) sercem sana endisesiz rahat huzur sağlık dolu bir gebelik dogun diliyorum kuzu tabiki hisarimada aynısını istiyorum :) mybaybm Rabbim enn kısa zamanda çözüm yolları göstersin kuzu bebislerin gelsin tatlı tatlı :) angelnesem canım Rabbim rahatsizliklarina şifa versin kuzu insaallah bunlarda gececek Rabbim çözümü olmayan dert vermesin :) feridem filmin insaallah temiz çıkar ve hemen pesine hamile kalırsın hayırlısı ile :) beybisim Rabbim tedavinde yar ve yardimcin olsun sonu güzel olsun canım :) ve topigimize yeni gelen canlar sizleride unutmadim Rabbim hepinizin yüzünü guldursun bu mübarek gece hurmetine :)

Bugün catlatma iğnesi olucam çarşamba günü yumurta toplama olucak nasipse Dualarinizi bekliyorum kardeslerim

Ben c.tesi 2. haftamı tamamlıcam canım herhangi bir ağrım olmadı. ama tabii herkese göre değişebilir....

Yumurtlama döneminde olabilir misin? O yüzden ağrıyo olabilir mi?

Son düzenleme:
canım soğan kürü rahim temizlemek için kullanılıyor yani o ay hamilekaldıysanız onuda kaybediyosunuz bilginize incir kürü hamilelik için geçerli olan

Ama i.Saraçoğlu öyle demiyor.Eğer soğan kürü uygularken hamile kalırsanız bebeğe bi zarar olmaz fakat hamile olduğunuzu öğrendiğinde birakınız diyor.

Ama i.Saraçoğlu öyle demiyor.Eğer soğan kürü uygularken hamile kalırsanız bebeğe bi zarar olmaz fakat hamile olduğunuzu öğrendiğinde birakınız diyor.

Aynen nursefama katılıyorum... Hamile olduğunuzu öğrenince bırakın diyor.. Bir zararı olduğunu düşünmüyorum...

Dogru diyorsunuDa adet gununuz gecene kadar hamile kalip kalmadiginizi bilmiyorsunuz tecrubeyle sabit ama yinede siz bilirsiniz arkadaslar bi oneri benim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…