sogan kürü kullananlar

Dogru diyorsunuDa adet gununuz gecene kadar hamile kalip kalmadiginizi bilmiyorsunuz tecrubeyle sabit ama yinede siz bilirsiniz arkadaslar bi oneri benim ki

Kısmet artık verecek olan Allah Veriyor. Benim kür uygulamam dün itibari ile bitti. Haftasonuda regl bekliyorum

Allah hayırlısını versin :KK16:

İnsallah gonlunuCe olur ama esin icin keci boynuzu kuru spermlerin daha hareketli olmasi kendin icinde incir kuru dene bence canim oda yumurtanin dis zarini inceltip dollenmenin kolay olmasini sagliyor gerisi allahtan .bisey kaybetmezsin dene bence 4yasinda kizim var benim ve o kurleri yaptim 10 gun sadece

İnsallah gonlunuCe olur ama esin icin keci boynuzu kuru spermlerin daha hareketli olmasi kendin icinde incir kuru dene bence canim oda yumurtanin dis zarini inceltip dollenmenin kolay olmasini sagliyor gerisi allahtan .bisey kaybetmezsin dene bence 4yasinda kizim var benim ve o kurleri yaptim 10 gun sadece

canım şimdi soğan kürü bitti bende incir kürüne başlamak istiyorum.. Reglinin 2-3 günü başlanıyormuş sanırım doğru mu?

Ben adet bitiminde basladim canim esimide ayni gun baslattim duzenli ac karnina sabah aksam ictim esimede icirdim ise gitmeden ve isten geldikten sonra.insallah sendende mutlu haber alirim

Ben adet bitiminde basladim canim esimide ayni gun baslattim duzenli ac karnina sabah aksam ictim esimede icirdim ise gitmeden ve isten geldikten sonra.insallah sendende mutlu haber alirim

Eşinde keçiboynuzu kürü uyguluyordu değil mi? Bizde uyguluyoruz 2 aydır inşallah bizde faydasını görürüz..

Bu arada çocuğunu allah bağışlasın canım allah analı babalı büyütsün.. Darısı başıma :KK16::KK16::KK16:

Evet canim keci boynuzu kuru tam tariflerine gore yap saracoglunun sitesinden.eminim olucaktir istemenin yaninda buna inan canim bide seyden sonra hemen kalkma sabaha kadar yat.nacizane tavsiyem

biraz evel haber aldım:KK43:((...benim arkadaşın kuzeni daha 1 yaşında adı:MEHMET EYMEN 1 hafta sonra kalp ameliyatına gircek ameliyatı çok tehlikelimiş bebeğin doğuştan aort damarı tıkalı arkadaşlar ALLAH rızası için içinizden hangi dua geliyorsa YASİN,FATİHA AYETEL KÜRSİ ALLAH rızası İÇİN OKURMUSUNUZ :KK43:((

allah şifasinı versin yavrucagin ben de cevşende şifa için tahmidiye diye bi bölüm var orayı okurum canım allahım kolay ameliyat geçirmeyi nasip etsin

Eşinde keçiboynuzu kürü uyguluyordu değil mi? Bizde uyguluyoruz 2 aydır inşallah bizde faydasını görürüz..

Bu arada çocuğunu allah bağışlasın canım allah analı babalı büyütsün.. Darısı başıma :KK16::KK16::KK16:

Aynen birebir ordan uyguluyorum... Allahın izniyle olur inşallah.. Şimdiye kadar en fazla 1 saat yatıp kalkıyorum

merhaba kızlar

bizde 6 aydır çocuk deniyoruz fakat olmadı çünkü bende iltihap var hafiften de yara. ama önemli değilmiş. bu ay dr fitil verdi ama kullanmadım soğan kürü uyguladım kendime. eşimede 3 aydır keçiboynuzu içiriyorum. bu zamana kadar hep test yaptım bi umut çıkar diye ama hiç çıkmadı.bu ay soğan küründen mi bilemem ama 3 gündür test yapıyorum 2. çizgi silik çıkıyo.bugün yada yarın adet olmam gerek ama henüz bişe yok inşallah da olmaz.

2 gündür kullanıyorum ama hiç bir değişiklil olmuyor.Herkes akıntı olur diyor ama bende tam tersine olan akıntıda kayboldu umarım iyi şeyler olur.Bakak görek

merhaba kızlar

bizde 6 aydır çocuk deniyoruz fakat olmadı çünkü bende iltihap var hafiften de yara. ama önemli değilmiş. bu ay dr fitil verdi ama kullanmadım soğan kürü uyguladım kendime. eşimede 3 aydır keçiboynuzu içiriyorum. bu zamana kadar hep test yaptım bi umut çıkar diye ama hiç çıkmadı.bu ay soğan küründen mi bilemem ama 3 gündür test yapıyorum 2. çizgi silik çıkıyo.bugün yada yarın adet olmam gerek ama henüz bişe yok inşallah da olmaz.

Bende ilk denediğimde enfeksiyon kapmıştım çok şükür geçti.. Bende 2 aydır içiriyorum bıktı artık içmekten :KK9: İnşallah olmazsın canım hamişsindir belirtin var mı? :KK49:

2 gündür kullanıyorum ama hiç bir değişiklil olmuyor.Herkes akıntı olur diyor ama bende tam tersine olan akıntıda kayboldu umarım iyi şeyler olur.Bakak görek

Ben 15 gün kullandım bende de öle artan akıntı falan olmadı canım belki enfeksiyon veya akıntıya neden olacak birşey yoktur temizdir de ondan olmuyordur diye düşünüyorum sende bırakma devam et... :KK56::KK56:

Arkadasin kuzenine Rabbim sifa versin. ayatel kursusi okudum insallah iyi olur cok minik daha Allah omur versin

göbeğinizin biraz çıktığı zamanlar " keşke hamilelikten olsaydı " demeniz,
canınızın alakasız bir zamanda daha alakasız yiyecekleri çektiğinde " aşermek böyle bi şey mi , aşeriyorumdur umarım " demeniz,
marketlerde , alışveriş merkezlerinde kendinizi bebek eşyalarının satıldığı bölümde gezerken bulmanız,
hamile bayanları " kesinlikle doğa üstü güçlere sahip " şeklinde nitelendirmeniz,
özellikle 0-5 yaş arası çocukları her ortamda ilgiyle takip etmeniz ,
tedavi* esnasında olunan iğnelerin acısna gülüp geçebilmeniz ,
transfere* giderken geride bıraktığınız hüzünlü ifadeli eşinize ağlamamak için türlü şaklabanlıklar yapabilmeniz,
bu olayın sadece sizin başınıza gelmemiş olduğunu bilmenize karşın arada sırada da olsa kendinizi lanetlenmiş gibi hissetmeniz ,
" bir gün benim de çocuğum olacak..ama bir gün.." diyerek kendinizi ve kırılmış umutlarınızla eşinizi teselli etmeniz ,
boğazınız düğümlene düğümlene üst komşunuzun minik kızının ağlamasını dinleyebilmenizdir:-( artikk boyle seyler okuyup okuyup aglamak istemiyorum dua istiyorum sizlerden lütfen anlayisla karsilayin cok mutsuzum.. Allahim ne olursun bize bi yol göster....

canım Rabbim hayırlısıyla sana da nasip etsin inş. seni çok iyi anlıyorum.benzer duyguları hissettim.şu an okurken de göz yaşlarımı tutamadım. soğan kürü ve incir kürünü senin için keçi boynuzu kürünü de eşin için tavsiye ederim.Önce Rabbime sığın sonra da sebebine sarıl canım.İnş. Rabbim dualrımızı karşılıksız bırakmıcak...

Canım çok teşekkür ederim tarif için. Bende aynı o şekilde yapıyorum yanlız çalıştığım için akşam eve gidince ve gece yatmadan önce yapıyorum. İnşallah faydasını görürüz.. o zaman bende bi 3 ay devam edeyim tadına da alışmışken.. Ben prolaktin normal sonrada incir kürü yaparım. Kocayada keçi boynuzu yapıyorum.. Ne çektik be kürlerden :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

aynen canım aynen...ne yapalım,rabbim daha ağır sınavlar vermesin.İnş. güzel haberlerini alırız:)

serçemimm saol canım benimm ALLAH razı olsun sen nasılsın? nasıl gidiyo?

Iyidir hisarim bitanem sukurler olsun bebegim iyi
ama hayatim cok karisik
bazi prablemler var siniremiyorum sanki
Rabbime siginiyorum
esimle alakli degil
sadece bazi seyler zor bu hayatda
ama hep sukur ediyorum inan
Rabbim evladimi nasib etdi sagsalim yasiyoruz sukurler olsun
bunlarida atlatiriz insallah diyorumm

Iyidir hisarim bitanem sukurler olsun bebegim iyi
ama hayatim cok karisik
bazi prablemler var siniremiyorum sanki
Rabbime siginiyorum
esimle alakli degil
sadece bazi seyler zor bu hayatda
ama hep sukur ediyorum inan
Rabbim evladimi nasib etdi sagsalim yasiyoruz sukurler olsun
bunlarida atlatiriz insallah diyorumm

sercem iyi olmana sevindim canım kuzu şöyle düşün burası dünya biz insanlar hep imtihan olacağız yani bu yaşadıklarımız hep hayatımızda canım lütfen sıkıntın her ne ise üzülme RABBİM çıkış yolu göstersin :KK19:

selam kızlar istanbuldaki doktorun gönderdiği ilaçları kullanıyorum 10 gündür doktora bi süre ara vermeyi düşünüyorum 1 yıldır klomen çatlatma iğnesi mahvoldum psikolojik olarak sizce doğru mu yapıyom artık sağlıklı düşünemiyom sanırım :KK43:(

X