sogan kürü kullananlar

Kızlar bende pkoluyum soğan kürüne başlamak istiyorum ardından incir kürüne başlıcam ama bu ay klomen kullandım bebiş olsun diye adetim 3gün geçti bu sabah test yaptım negatif :2:sogan kürüne duydugum kadarıyla adetten 1 hafta sonra yada adetine 10 gün kala başlanıyomuş benım 3 gün geçti daha olmadım acaba şimdiden başlasammı ama bu arada doktor kontrolundeyım doktora gidip ilaç tedaviside görüyorum ilaç kullanırken soğan kürü uygulanırmı bişi olurmu nolur yardımcı olun :85::85::85:

Ben saracogluna sormuştum bi sakıncası yokmuş ama adet olana kadar bekle olmazsa söktürücü verir doktorun ondan sonra yap bu kürü eğer hamile sen bi zararı dokunabilir belki geç dollenmedir riske atma brnce

Ben saracogluna sormuştum bi sakıncası yokmuş ama adet olana kadar bekle olmazsa söktürücü verir doktorun ondan sonra yap bu kürü eğer hamile sen bi zararı dokunabilir belki geç dollenmedir riske atma brnce

hmmm:44:ben bi 10 günü doldurayım tekrar test yapayım dımı geç gebelıkse riske atmayayım inş hamişimdir yaaa:18::18: eger deilsemde doktora gıdıp söktürücü isticem ora başlarım madem hepimize bol şans kızlar yaa

Amin canım inşallah.
merakla bekliyorum çok heycanlıyım canım valla ya bi görsen halimi

evet başladım meryem suresinide okuyorum bi yandan canım
inşallah vesilem olur kendine dikkat et

Kizlar doktordan geldim fsh yine yukselmis asilama yapamadikbu ay onumuz ay tup bebek yaptiracaz dayanacak ghcum kalmadi neolur dualarinizda banada yer verin allah im bana guc ver sabir ver offffff offfff

canımm benim üzülme ne olur biliyorum demesi kolay uygulaması çok zor
dualarımda hepiniz varsınız inşallah bizimde yüzümüz gülecek beybişim
içini ferahlatmak için dualara sıgın canım inşallah tedavin hayırlı sonuçlanır
snn için ocakta bi liste yapalım canım dua okuyalım sen merak etme Allah ın izniyle olucak bebişlerimz biizmde

Kizlar tesekkur ederim hisarim canim cok sikkin onumuz ay adet olunca gidecem ankara da gorumcemde kalacam orda yaptircam allah razi olsun dualariniza cok ihtiyacim var cok bunaldim aglamaktan mahvoldum

canım benimm seni çok iyi anlıyorum... benim bi arkadaş var onunda 4 sene çocuğu olmadı kızda pko vardı fsh lh bozukluğu vardı oda ankarada tüp bebek yaptırttı tuttu...ama yerin adını bilmiyorum...inşallaaah hayırlısı olsun arkadaşım yüzün gülsün artık üzme kendini ALLAH büyük hep dua ediyorum sana mybabyime asyama foliğe ve burdaki bütün arkadaşlarıma

Kızlar test yaptim ve negatif artık banada tupbebek yolu gözüküyor beybisim mybaybm foligim asyam ve tüm bebek isteyenler Rabbim yardımcınız olsun Allah a emanet olun hamilelerimiz hisar sercem sizede hayırlı gebwlik ve Doğum diliyorum kızlar Allah a emanetsiniz...

Kızlar test yaptim ve negatif artık banada tupbebek yolu gözüküyor beybisim mybaybm foligim asyam ve tüm bebek isteyenler Rabbim yardımcınız olsun Allah a emanet olun hamilelerimiz hisar sercem sizede hayırlı gebwlik ve Doğum diliyorum kızlar Allah a emanetsiniz...

nukram, üzülme lütfen, seninle konuşmuştuk bu konuda, olursa ne âlâ ! ama olmazsa aşılamayı da denemedim demezsin, bu aşamayı atlayıp direk tüp bebek denesen ve Allah korusun ama o da negatif sonuçlansaydı emekleriniz, sabrınız, zahmetleriniz ve masrafınız da boşa gitmiş gibi düşünecektiniz. çünkü neredeyse kesin gözüyle bakılıyo tüp bebeğe, pozitif sonuçlanma olasılığı daha yüksek olduğu için. ama ikinci seçenek her zmn aklımızda bulunmalı. bundan sonrası için yolunuz açık olsun cnm. Allah, (yelizim gibi) birkaç minik canla ödüllendirsin sizi

arkadaşlar soğan kürü nasıl yapılıyor? Ve nelere etkisi oluyor? ne kadar süre tüketilmeli, yazabilir misiniz

Çok teşekkür ederim foligim destegin için evet zaten seninle konustuktan sonra karar vermistim asilamaya inanır mısın kv yüzünden stresinden kendime uzulecek halim kalmadı karar veremedim 1ay ara verip tupbebege öyle mi gitsem çok yoruldum kv hala bizde bir daha o burdayken bu stresle kaldiramam gücüm yok bizden eltime gidecekti eltim kv yi aradı bana gelme dedi kv bu lafı hak etmişti gerçi ama olan bana oldu neyse kafanı sisirdim Allahutela gonlunun istediğini hakkında hayırlı eylesin foligim öpüyorum seni

nukracım canım inşallah vesilen tüp bebek olur yada tüp yaptırana kdr kendiliğinden olur belli mi olur
umut etmeksek bu zaman geçermiydi
her ay diğer aydan umut ede ede bu zamana kadar gelmedik mi canım?
sen içini ferah tut dualarını eksik etme Allah ım bizim için de bi vakit saat yazmıştır elbet
Bizde annelik duygusunu doyasıya yaşayanlardan oluruz inşallah
Allah ım gönlündekini tez zamanda versin inşallah
Tüp yaptırcağın zaman biraz rahat oldugun zaman olsun stresten uzak sıkıntı yapmıcağın bir ortam
yani kv den gidince yaptırabilirsin daha rahat hissedeceksen.
Allah a emanet ol cnm

arkadaşlar soğan kürü nasıl yapılıyor? Ve nelere etkisi oluyor? ne kadar süre tüketilmeli, yazabilir misiniz

canım saraçoğlunun sayfasından ayrıntılı bilgi alabilirsin.
pko için vermiş kürü detaylıca da anlatıyor
ama hamile kalmak isteyenlerde deneyebiliyor
sen ne için kullanmak istiyorsun ?

Nukramm canım Hisarcım gibi sanada tüpe gerek kalmadan nasip edicektir Rabbim inşallah moralini bozma herzaman hayırlı zamanda diyerek ettik duamızı vakti saati gelmeden yaprak kımıldamazmıs canımm.stresden uzaklastıktan sonra kafan rahat bı sekılde kendiliğinden hamıle kalırsın ınsallah canımm..

hayirli olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inş mutluluğun daim olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…