sogan kürü kullananlar

Canım aynı hatayı bende yaptım 8 ay sonra yenıden basladım ve sımdı yenıden bırakcam dıye cebellesıyorm vıcdanen huzursuzluguda cabası :KK43:( bulaşma tekrardan yol yakınken canım :KK43:

Cnm ya sağlık herşeyın başı ...başlamazlar iyi etmemişsn ..neden kendini dağıtıyorsun ..Müslüman depresyona girmez tatlım ...topla kendini ..

Bakalim ins birakirim kizlar canim sikildiginda 1 tane iciyorum iste

serçemm sonucu yaz canım noolduu?
hisarim ya
gitdim kan vermedim cunki gerek yok dediler
ilk ustedn baktilar kese gorukmedi cok uzuldum sonra altdan bakdi kese gorundu ne agladim ama
sukur kese yerinde
ama rahimde gerginlik var o yuzden agrilarim var ilac verdiler onu icicem
ama bebegim 1 hafta geride geliyor kese henuz cok kucuk anlamadim neden oyle dediler 2 hafta sonra gel dediler tam herseyi o zaman soyleriz sukur dis gebelik degilmis bebegim benimle ama cok yeni iyi ttunmamamis bile
cok uzanmami soylediler
yani 2 hafta cok kipirdama cok yeni dediler
o kadar sevindimki hic resmini de almadim ama gorduk
rahimne nokta kadar birseydi
esimde gordu cok sevindik
Rabbim herkese nasib etsin
folike mybaybime bebisime nukrama asyacana ferideeme eceme ve burdaki yeni arkadaslarin hepsine selamun aleykum
kızzzzzlllaaarrrrrrrrr hamiilleeyyyiimmmm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
tebrik ederim sagsalim kucagina alirsin insallah :KK16:kandami ogrendin?
teşekkr ederım canımm :) cümlemızınkınııı:emir_bebek:

hisarim ya
ilk ustedn baktilar kese gorukmedi cok uzuldum sonra altdan bakdi kese gorundu ne agladim ama
sukur kese yerinde
ama bebegim 1 hafta geride geliyor kese henuz cok kucuk anlamadim neden oyle dediler 2 hafta sonra gel dediler tam herseyi o zaman soyleriz sukur dis gebelik degilmis bebegim benimle ama cok yeni iyi ttunmamamis bile
cok uzanmami soylediler
folike mybaybime bebisime nukrama asyacana ferideeme eceme ve burdaki yeni arkadaslarin hepsine selamun aleykum

A.s. canim sercem bundan sonra stres yok hamileliginin tadini cikar bol bol dinlen is felan yapma allah kucagina aldigin gunleri de gostersin canim

hisarim ya
sukur kese yerinde
cok uzanmami soylediler

Sercrm tebrik ederim tatlım krse göründü bol bol
dinlen ihtiyacın dışında hiç kalkma ve iyi dusun
morelini bozma ne demiştik bebis var ve sağlıcakla
eogacak o bebus buraya gelecek ( allahın izniyle)

Sercrm tebrik ederim tatlım krse göründü bol bol
dinlen ihtiyacın dışında hiç kalkma ve iyi dusun
morelini bozma ne demiştik bebis var ve sağlıcakla
eogacak o bebus buraya gelecek ( allahın izniyle)
zullum canimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sagolasin birtane teyzemiz bizim
evet sukurler olsun bebegim benimle inan bunu duiymaga cok ihtiyacim vardi
ama 1 hafta gerideyim bilmiyorum neden oyle dedi
birde daha cok kucuk tam yerlesmemis dedi ustden gorsenmedi korkduk sonra
altdan bakti gorsendi heyacandan fotosunu bile isteyemedim
sukurler olsun 2 hafta sonra yine gel dedi :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
insallah bu sefer kalp atislarini duyucam aminnnnnnnnnn

zullum canimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sagolasin birtane teyzemiz bizim
evet sukurler olsun bebegim benimle inan bunu duiymaga cok ihtiyacim vardi
ama 1 hafta gerideyim bilmiyorum neden oyle dedi
birde daha cok kucuk tam yerlesmemis dedi ustden gorsenmedi korkduk sonra
altdan bakti gorsendi heyacandan fotosunu bile isteyemedim
sukurler olsun 2 hafta sonra yine gel dedi :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
insallah bu sefer kalp atislarini duyucam aminnnnnnnnnn

Allah mutluluğunu daim etsin tatlım
dqha çok ultrason fotolari alcan annesi
sana ne pozlae verecek minik prenses (prenste olabilir :-)ama
teyzesu kız diyorrr)tatlım benim kizimda hep on gün
geriden geliyordu belki geç döllenme olmustir bunlar
geçince boşuna üzüldüm diyecen bak en önemli şey
mutlu ve morelli olmak relax relax hersry güzel olacak;-);-);-);-)

Allah mutluluğunu daim etsin tatlım
dqha çok ultrason fotolari alcan annesi
sana ne pozlae verecek minik prenses (prenste olabilir :-)ama
teyzesu kız diyorrr)tatlım benim kizimda hep on gün
geriden geliyordu belki geç döllenme olmustir bunlar
geçince boşuna üzüldüm diyecen bak en önemli şey
mutlu ve morelli olmak relax relax hersry güzel olacak;-);-);-);-)
sukurler olsun zullum bugun relax sim
teyzesi herkes erkek diyor sen kiz diyon ))
bakalim sagsalim olsunda bana yeter
2 hafta sonra gidince fotosunu alicam (insallah)

kizlar ya doktorumla konusdum
cok moralim bozuldu
sol tarafim agriyor dedim
dis gebelik ola bilir dedi git kan ver dedi artmissa bebekiyi dedi
artmamis sa dis gebelik cocuk sol kupde kala bilir dedi
cok uzuldum
cok moralim bozuldu(((

Serçemm moralını bozma sakın saglıklı bır gebelıkmı degılmı diye 2 güne 1 kan verdiriyorlar butun dr lar zaten.kese bazen tüpede yerlesebılıyormus o durumlarda dıs gebelık dıyorlar ve öyle birşey varsa önceden ögrenmek senın acından daha faydalı.bak bir arkadasım yenı dıs gebelık gecırdı tupe yerlesmıs kese ve drlar goremedı kan degerlerıne bakarak soyledıler en sonunda özele gıttı dr tupe yerlestgnı soylemiş erken farkedıldgı ıcın kurtaja felan gerek kalmadı ıgneyle attı vucuttan. ama senın kese görunmuş Allahın ıznıyle saglıklı bır gebelık olucak hep böyle düşün. kan degerlerınede 2 güne 1 baktır canım bol bol dinlen dualarımız senınle panik anne :))

Serçemm moralını bozma sakın saglıklı bır gebelıkmı degılmı diye 2 güne 1 kan verdiriyorlar butun dr lar zaten.kese bazen tüpede yerlesebılıyormus o durumlarda dıs gebelık dıyorlar ve öyle birşey varsa önceden ögrenmek senın acından daha faydalı.bak bir arkadasım yenı dıs gebelık gecırdı tupe yerlesmıs kese ve drlar goremedı kan degerlerıne bakarak soyledıler en sonunda özele gıttı dr tupe yerlestgnı soylemiş erken farkedıldgı ıcın kurtaja felan gerek kalmadı ıgneyle attı vucuttan. ama senın kese görunmuş Allahın ıznıyle saglıklı bır gebelık olucak hep böyle düşün. kan degerlerınede 2 güne 1 baktır canım bol bol dinlen dualarımız senınle panik anne :))
evet benim kese gorundu canim rahimde sukurler olsun kan degerine ihtiyac yok dediler artik rahimde sukurler olsun
darisi basiniza

kizlar ya doktorumla konusdum
cok moralim bozuldu
sol tarafim agriyor dedim
dis gebelik ola bilir dedi git kan ver dedi artmissa bebekiyi dedi
artmamis sa dis gebelik cocuk sol kupde kala bilir dedi
cok uzuldum
cok moralim bozuldu(((

sercemmm naptınnn kuzuumm gittin mi dr :KK49::KK49::KK49::KK49:

Bir yıldız daha kaydı yehhuuuu :)) nekadardır ıstıyordun, nekadar surede hamıle kaldın, uyguladgın bıseyler varmıydı?, bu 3ünü istiyorum :)) ve ıznınızle halayaa duruyorum tilililililililililil yeha yeha yehaa :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Sana sonuna kadar katiliyorum foligim sercem darilma ama çok paniksin gerçekten başım dönüyor okurken :) bide yıllardır bekliyorum demissin ya orayı anlayamadım sen kaç senelik evlisin kuzu :) mybaybm asyam beybisim ferideem sindirellam kaderdaslarim insaallah iyisinizdir öpüyorum hepinizi bizim canlar biraz efkarlanmis sanki kızlar tamam üzülmek istiyorsanız birazcık aglayin o kadar Rabbimiz bizim için en iyisini bilen rahat olun seviyorum hepinizi :)

İyidir nukram sen nasılsın serçemin stresinden yasamak ıstıyorum bende ne yalan sölim :) arada topluca dibe vurup çıkıyoruz okadarda olsun artık aramızda yolda önce olan bi cok arkadas var..bizde seni seviyoruz kızçemm iyi bak kendınee

sercemcim benim 4,5 yıl oldu evleneli hala bekliyorum
inşallah yakın zamanda bizde bu müjdeyi sizlerle paylaşırız..

şükür ki sende kavuşacaksın meleğine stres yapma ne olur
inşallah herşey yolunda gidecek :nazar::nazar::nazar:

:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33: sana bi dil cıkarasım geldiki sormaaaa :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33: :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: :KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

slm kızlar dün dr Mehmet ener diye biriyle telefonla görüştüm bi akrabanın vasıtasıyla adam emekli kadın doğum uzmanı emekli olduktan sonra bitkisel ilaçlarla ilgilenmeye başlamış. bana yapılan tedaviden bahsedince kullandığın ilaçlar kanser ilacı şimdi değil ama ilerleyen yıllarda etkisini göreceksin dedi. bugüne kadar yapılan bütün tahlilleri göndermemi istedi ve en geç nisan ayına kadar onun uyguladığı tedaviyi yaparsan en geç nisan ayına kadar allahın izniyle gebe kalırsın diyor adam kendinden çook emin bende yarın fax gönderecem tahlillerimi bakalım ne diyecek...

Kızlar bende pko luyum.1,5 senelik evliyim.hiç korunmadım ama bebek olmuyor.soğan kürünü deneyeyim dedim tadı beni mahvetti.içer içmez midemi boşalttım.ne yapacağımı bilemiyorum.sizler nasıl dayandınız o tada..ben mi abartıyorum anlamadım..yardım lütfen...

Sana sonuna kadar katiliyorum foligim sercem darilma ama çok paniksin gerçekten başım dönüyor okurken :) bide yıllardır bekliyorum demissin ya orayı anlayamadım sen kaç senelik evlisin kuzu :) mybaybm asyam beybisim ferideem sindirellam kaderdaslarim insaallah iyisinizdir öpüyorum hepinizi bizim canlar biraz efkarlanmis sanki kızlar tamam üzülmek istiyorsanız birazcık aglayin o kadar Rabbimiz bizim için en iyisini bilen rahat olun seviyorum hepinizi :)

ağzına sağlık tatlım ne güzel demişsin ama illaki arada bir böyle dibe vuruyorum tükeniyorum bi an
sonra toparlanıyorum Rabbim ne eylerse güzel eyler buna inanıyorum rahatlıyorum
sen nasılsın ne zaman aşılama nasipse ?

tililiii yehu heyy heyyyy heyyyyyy teyyy teyyy:KK9::KK49::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK66::KK74:
tebrikler sağsağlim sağlıkla kucağına al canım
darısı bizlerin başına :nazar:

naber kızlar nasılsınız

ooooooooooo hoşgeldin:KK3:
naber beyazbulutcum bende haberler aynı adet dönemimdeyim
yine bi karamsarlık çöktü haliyle
adet bitince yeni umutlr yeni ufuklar işte :KK51:

:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33: sana bi dil cıkarasım geldiki sormaaaa :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33: :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: :KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

diyosunnnnn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
ozaman al sana :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK37::KK37::KK37::KK37:
bizim gız bene bak biyo ne decem sana :))
nedipdurun baken :nazar:

slm kızlar dün dr Mehmet ener diye biriyle telefonla görüştüm bi akrabanın vasıtasıyla adam emekli kadın doğum uzmanı emekli olduktan sonra bitkisel ilaçlarla ilgilenmeye başlamış. bana yapılan tedaviden bahsedince kullandığın ilaçlar kanser ilacı şimdi değil ama ilerleyen yıllarda etkisini göreceksin dedi. bugüne kadar yapılan bütün tahlilleri göndermemi istedi ve en geç nisan ayına kadar onun uyguladığı tedaviyi yaparsan en geç nisan ayına kadar allahın izniyle gebe kalırsın diyor adam kendinden çook emin bende yarın fax gönderecem tahlillerimi bakalım ne diyecek...

ayy sorma canım izmirde aynı şekilde bir aktarcıda eşimin morfoloji yüzdesini artırmak için öyle bir umut verdiki
yani 6 ayda hamilelik garanti dedi şok oldum
nitekim hala tedavimiz devam ediyor
en son eşimin umudu yok kullanmak istemiyor dedim
çünkü ilk 3 ay değerlerde artış yerine azalma oldu en sonki testte ise başladıgımız noktoda oldugumuzu gördük
velasıl kelam adamcağız başladıgım işi bitireceğim dedi ve şimdi para almadan bize tedavi uyguluyor
yine macun göndermiş eşim sabahları yiyor bilmiyorum ne derece faydası olacak
nisanda tüp bebek düşünüyoruz zaten faydası olmazsa dediğimde ise kızdı resmen öyle bişeye gerek kalmıcak dedi
bu kadar emin konuşması haliyle benide umutlandırdı ama bakalım nasip işte
inşallah sana faydası olur iyi sonuçlar alırsın
şimdiden hayırlı olsun şifan olsun inşallah....

bu arada annem ayın 22sinde Umre ye gidiyor Allah ın izniyle
hisarcıgımFatma anamızın eli otu muydu o unuttum ben ya:44: balık oldum iyice...
onuda getirecek annem herşeyden bi vesile umuyorum Allahtan da ümit kesilmez inşallah sonumuz selamet olur:KK9:

Kızlar bende pko luyum.1,5 senelik evliyim.hiç korunmadım ama bebek olmuyor.soğan kürünü deneyeyim dedim tadı beni mahvetti.içer içmez midemi boşalttım.ne yapacağımı bilemiyorum.sizler nasıl dayandınız o tada..ben mi abartıyorum anlamadım..yardım lütfen...

canım fazla sogutma sogutunca tadı gerçekten berbat

ben şöyle içiyordum hiç tadını almıyorsun ozaman
burnunu tıkayıp iç
sonundada agzına hemen şeker at bi süre daha burnun tıkalı gez :))))
bi bakmışsın koku tat bişey kalmamış
ilk içtiğimde banada öyle oldu burdan birisi benim sana dediğim gib yapmış ciddden işe yarıyor

şifan olsun:KK34:

X