sogan kürü kullananlar

Klomen yazdı doktorumuz birde jel vitamin yazicakmis kan tahlili yatiricam ona göre hadi Bismillah dualarinizla :)

Klomen yazdı doktorumuz birde jel vitamin yazicakmis kan tahlili yatiricam ona göre hadi Bismillah dualarinizla :)

canım beniiim, haydi gözün aydın, en büyük düşmanın stres, biliyorsun. Aman diyim yenik düşme.. bak bize.. sakin ama emin adımlarla bekle günleri baco

canım beniiim, haydi gözün aydın, en büyük düşmanın stres, biliyorsun. Aman diyim yenik düşme.. bak bize.. sakin ama emin adımlarla bekle günleri baco

Foligim sercemim asyam mybabymhisarim beybisim sindirellam eski adı angelnesem:) Allahuteala razı olsun canlarim hepinizden insaallah Rabbim hepinizi ve benide guldursun seviyorum sizleri taaa yürekten :)))) opuldunuz güzel yureklileriimm :)

hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
hamileyim
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sukurler olsun binlerce kez Rabbim sana

Canim cok sevindim ayyy heyecanlandim gozun aydin nasil ogrendin belirti varmiy di sercemim cok sevindim hemen hamile yaziyorum teyy teyy teyyy
darisi basiniza olsun dualarimdasiniz hepiniz
yokdu belirtim canim adetim 2 gun gecikti
bugun test yaptim cift cizgi
acayip sancilarim vardi sanki adet olucakmis gibi
ama sukurler olsun normalmis
yarin kan vericem insallah
Rabbim yuzumuzu guldursun

hamileyim

Serçeeeeeeemmmmmm canım benimm çok sevındııım :))) gonk sesıyle halaya duruyorum hemeennn tey teyyyyy teyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Topikten bir yıldız daha kaydıı canlaaaarrr darısı kalan yıldızlara ınsallaah Rabbim sen ne büyüksün çok şükür Elhamdülillah.sıkıca tutunsun annecıgıne ınsallah mınıgın sercemmm :)))

darisi burdaki tum arkadaslarimin basina mybayby beybisim nukram cindirellam ECEM sen anneolmak herkes herkes kim listede yazili hepsi insallah hamile kalir

hamileyim
ay canım hayırlı olsun.darısı başımıza inş.senin sorunun neydi ,ne kadarlık bi tedaviden sonra sonuç aldın?ben pkoluyum bu ay aşılama yapcaz. ay umut oldun bana

ay canım hayırlı olsun.darısı başımıza inş.senin sorunun neydi ,ne kadarlık bi tedaviden sonra sonuç aldın?ben pkoluyum bu ay aşılama yapcaz. ay umut oldun bana
bana da pko dediler en son 2 ay tedavden sonra kaldim canim ama 19 aydir istiyorum tedavimin 2 ayinda oldu
inan bende asilama dusunuyordum
ama Rabbim nasib etdi
sukurler olsun
dualarina amin
bu benim icin mucize oldu darisi sizlerin basina

bana da pko dediler en son 2 ay tedavden sonra kaldim canim ama 19 aydir istiyorum tedavimin 2 ayinda oldu
inan bende asilama dusunuyordum
ama Rabbim nasib etdi
sukurler olsun
dualarina amin
bu benim icin mucize oldu darisi sizlerin basina

sercem haNGİİLAÇLARI KULLANDIN VE NELER YAPTIN ANLATIRMISIN CANIM ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ DOGURMAK NASİP ETSİN CANIM ALLAH KORUSUNNE GÜZEL BENİMDE İÇİM UMUT DOLDU

hamileyim

Maşallah rabbim nazarlardan saklasın şimdi yatma zamanı dikkat et kendine bırak evi falan sürekli dinlen ben hiç birşeye dokunmadan dinleniyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Rabbim tez vakitte sanada bebeğini müjdelesin inşallah... Bu süreçte sabırlar diliyorum inşallah sonu selametle bitecek rabbim yardımcın olsun :)

hamileyim

serçeeeeeemm inanamıyoruuumm hamile misin kığıız çabuk testin fotosunu buraya yüklüyosun çabukkk!!!

Rabbim tez vakitte sanada bebeğini müjdelesin inşallah... Bu süreçte sabırlar diliyorum inşallah sonu selametle bitecek rabbim yardımcın olsun :)

Amiiiiinnn canım sağolasın insaallah hep beraber sevinelim :) serceeeemnm canııımm inanamıyorum hayırlı olsun daim olsun kuzuu :))))

devaleur canim benim cok sagol bitanem uyuya bilirmiyimki bu gece uyuku yok bana
Allah evladini korusun
nukram hadi halaya bak kuserim ama bende sana cekicem en kisa surede
folikcim simdi yukleye bilirsem atarim mutlaka
darisi isteyen herkes icin olsun

bana kalirsa pozitif haberi folikde
bu 2-3 gun arzinde bizleri bebek haberiyle sevindirecek insallah amin dua ediyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…