sogan kürü kullananlar

Allahim nollurrr bizede nasip et.bi baskasinin haberine bukadar sevindiysem demekki hamile kalsam sevincten bayilirim ne guzel duygu olmali Allahim yalvariyorum bizede en kisa zamanda nasip et amin
canim meryem suresi oku vesilen olucak bak hemen bugun basla inan vesilen olucak

canım benm çok mutlu oldum senin adına darısı benim başıma ve tüm isteyen arkadaşlarımn başına inş inş sağlıkla kucağına alırsın

nerden buluyonuz böyle çeşitleri

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

bugün vermedin mi serçem sen kan? aynı gün çıkmıyor muydu sonuç? nasıl beklicez biz şimdi yarına kadar

canım benm çok mutlu oldum senin adına darısı benim başıma ve tüm isteyen arkadaşlarımn başına inş inş sağlıkla kucağına alırsın

nerden buluyonuz böyle çeşitleri

bugün vermedin mi serçem sen kan? aynı gün çıkmıyor muydu sonuç? nasıl beklicez biz şimdi yarına kadar
bugun verdim yarin gel dedi yaaa
devuska ver bugun dedim vermedi
yarina kadar ben heyacandan nasil olurum sence
ay inan folikim cok enterasan bir duygu
Rabbim hepinize nasib etsin
dunyanin en guzel duygusu

Folikimm inan cok aramıyorum aslında nerde insanlıktan nasibini almamıs var beni buluyor böyle tersleye tersleye cvblar vs vs. buayda kaldımmı el elde bas başta incir kürüne baslıyorum bugun esimede kecıboynuzuna tekrardan basladım. Rabbim nasip eder inşallahta vesilemiz olur bunlarda bizim. serçemm hilalisamm bizleride dualarda unutmayın emi. bugun dr da cınsıyet ogrenmeye gelen bır cıft vardı ızledıkce okadar ımrendımki drdan cıkınca aglamamak ıcın zor tuttum kendımı dua ede ede geldım drlara muhtac etme bizleri Yarabbim diye okadar tepeden bakıyolarki insana sanırsın olaganustu bi varlık tövbe tövbee

Buarada mybabyım hisarım nerdelerr yaa sercemden haberlerı yok daha sanırım ?

kizlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar
degerim 247di cikti
cok mutluyum darisi basiniza

hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
hamileyim
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sukurler olsun binlerce kez Rabbim sana
serçemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ALLAH ım sana şükürler olsuuuun şuan elim ayağım titredi ağlıyorummmmm annemede söyledim oda ağlıyooo serçemmm çok sevindim canım beniiiim ALLAHım dualarını kabul etti temiz kalpli arkadaşım benimmmm canımmm ALLAHa emanet olun yavrunla RABBİM sizi korusun sakın evde iş falan yapma yat dinlen bide PROGESTRON hap içmen lazım ALLAH korusun düşüğü önlüyo bunu her gebe kalan içer dr.unla bir konuş folikasitini içmeyide sakın ihmal etme güzelimm benim yaaaaa ayağımı sürüdüm bakalım hadi kızlar hayırlısıyla sizinde haberlerinizi bekliyoruummm canlarım benimmm

inşallaaah canım ALLAHım hayırlısını versin hepinize
canim meryem suresi oku vesilen olucak bak hemen bugun basla inan vesilen olucak
meryem suresinimi okudun bu ay serçemiiiimmm

asyaam eşine arı sütü,bal,polen,propolis karışımını bul yedirr canım benimm bide pharmaton vitamin içsinn

kizlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar
degerim 247di cikti
cok mutluyum darisi basiniza

Oh çok şükür kanlada tescilledik canım benimm cok mutlu oldum ınanki Rabbim bizlerede göstersin bi gün hamileyiim diye yazabılmeyı buralara :)) dualarında unutma bızlerıdeee :)

Hisarım ayagını surudun galıba ardından serçem geldi valla:)) arısütü polen bal karısımı almıstık ıkımızde yıyoruz her sabah. haftya spermıyogram yaptırcaz ınsallah güzel olur sonuclarda. İçimde bi his var tuhaf 2 3 aya kadar hamıle kalıcakmısım gıbı gelıyor inşallah dogruya cıkar.Umut fakirin ekmeği iştee canım :)Senın nasıl gıdıyor hamılelık hersey yolundamı bebısle :) mybabym kayıplardaa buarada bi bilgin varmı memlekete felan gıtmıs olabılrmı canım?

Bu arada soğan kürüne bende başlıcam inşallah battan sonra (midem el verirse) Tarif var mı sizde ? Regliden ne kadar süre sonra başladınız?

sizde inşallaaah arkamızdan hemen gelinn evt hatırladım canım şifa olsunn inşallaaah ikinizede...hadi bakalım asyaaam banada sen öyle demiştin tüp bebek yaptırmadan sen hamile kalcan demiştnşimdi sıra sende demek armut gelcekk inşallaaaah canım benimevt yaa nerde bu kız hiç bilmiyorum kii

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
hisraimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
canimsinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
hepinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Rabbime sukurler olunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
inan mucize mucize
nasil umutsuzdum
Rabbim ol dedi
sukurler olsun
arkadasim aglamayin uzulurum ama
ben agladim herkesin yerine mutlulukdan
mbaybim de gelsin asacan folik bebisim ecem nukra herkes herkes insallah hadi halaya
operim annenin ellerinden

Hayırlı uğurlu olsun Allah kucağına almayı da nasip etsin ilk kez girdim siteye ve senin hamiş haberini aldım umarım bana da şans getirir
insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
amin hos geldin en kisa surede seninde hamile haberini alalim insallahhhhhhhhhhhhhh

bende bugün dr.gittim asyam 2li tarama oldu 1 hafta sonra çıkçakmış sonuç dr.umuda buldum şükür arkadaşımın tavsiyesiyle onda devam etçem nasipse doğumuda ona yaptırırım iyi bir dr.bebişim 57mm olmuş çok sağlıklı dedi dr.um oğlumla gittik oğlum ultrasyona el salladı çok güldük))

Serceeeeemim cok sevindim topik ugurlu geldi ins bu topigi acarken herkese hamile yazarim ins dedim

Bende bigun yazarmiyim acaba melegime kavusur muyum ki kizlar

insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
amin hos geldin en kisa surede seninde hamile haberini alalim insallahhhhhhhhhhhhhh

İnşallah canım dua et sende benim içinde :) 7 aydır deniyorum tık yok dr a gittim hormon testlerim yapıldı herşey normal dedi dr bakalım ocakta eşim gidecek ayrıca keçiboynuzu kürü uyguluyorum 1 aydır inşallah faydasını görürüz.

değerin çok iyi canım benimmm ama kaç haftalık olduğunu bilmemki dr. söylemedimi?

Serceeeeemim cok sevindim topik ugurlu geldi ins bu topigi acarken herkese hamile yazarim ins dedim

Merhaba; i.saraçoğlunun soğan kürü tarifi var mı? Yoksa paylaşabilirim..

Benide listenize eklerseniz sevinirim

canim benim insallah en kisa surede sende yazican
tuplere baktirin kizlar mutlaka (adini unutdum)
bakildikdan 2 ayinda hamile kaldim
değerin çok iyi canım benimmm ama kaç haftalık olduğunu bilmemki dr. söylemedimi?
4 haftalik dedi nebiliyim korkuyorum keseyi gorsem incim rahatlardi
etmemmi elbetde ederim insallah Rabbim isteyen herkese nasib etsin aminnnnnnnnnnnnnnnn
ayyyyyyyyyyyyyyyy
ne guzel masallah
hisarim bu yasadiklarin banada nasib olsun insallah
bende evladimi gormek istiyorum cabucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…