sogan kürü kullananlar

Kiz cikarma yaygara :)))) hisarim icime doğuyor nukra sen yakın zamanda hamile kalican dedi ve hamile kaldi canım benim :))) ee anlat bakalım kacaaakk

ne anlatayım tatlım daha kendime gelemedim eve gel valizi boşalt yıka ütüle evi yeniden derle toparla derken yoruldum canım ya
adamcağız ben yokken sefil olmuş :)) napsın elinden geleni yapmış yine sağolsun ama üstünden bi geçmek lazım elbette bi hatun eli değmeli ne demişler yuvayı dişi kuş yapar valla kim dediyse helal olsun öperim alnından:KK52:
eşimin morfolojide ne olcak bitck anlamadım nukracım aldım yine 2 kutu hap geldim:26:
adam dediki tüp bebek merkezine yaptırmayın testi onlar da düşük çıkartabiliyorlar dedi tüp bebeğe yönelsin diye dedi dediği mantıklı da geldi şimdi ya devlette yada özel bi labrotuvarda yaptırcaz ama varmı öyle bir yer bilmiyorum..15 gün sonrasını merak ediyorum çok
kafamda karışık çok zaten:KK50:
ama hisarcım bana çok büyük umut oldu onun son yazdıgı test sonucunda morfoloji %0 dı ve şuan hamile rabbim ol dedi işte
onun imtihanından geçiyorum bende biliyorum hayırlı olanı gönlümdekini verecek zamanı geldiğinde

ne anlatayım tatlım daha kendime gelemedim eve gel valizi boşalt yıka ütüle evi yeniden derle toparla derken yoruldum canım ya
adamcağız ben yokken sefil olmuş :)) napsın elinden geleni yapmış yine sağolsun ama üstünden bi geçmek lazım elbette bi hatun eli değmeli ne demişler yuvayı dişi kuş yapar valla kim dediyse helal olsun öperim alnından:KK52:
eşimin morfolojide ne olcak bitck anlamadım nukracım aldım yine 2 kutu hap geldim:26:
adam dediki tüp bebek merkezine yaptırmayın testi onlar da düşük çıkartabiliyorlar dedi tüp bebeğe yönelsin diye dedi dediği mantıklı da geldi şimdi ya devlette yada özel bi labrotuvarda yaptırcaz ama varmı öyle bir yer bilmiyorum..15 gün sonrasını merak ediyorum çok
kafamda karışık çok zaten:KK50:
ama hisarcım bana çok büyük umut oldu onun son yazdıgı test sonucunda morfoloji %0 dı ve şuan hamile rabbim ol dedi işte
onun imtihanından geçiyorum bende biliyorum hayırlı olanı gönlümdekini verecek zamanı geldiğinde
Ya bu doktorlardan da bisey anlamıyorum bizede tupbebek merkezi bu işin uzmanı en güvenilir Sperm testi orda olur dediler iyide benim esimin tahlili normal tıp Merkezi nin yaptigi testen daha yüksek çıktı tupbebek merkezinde

Ya bu doktorlardan da bisey anlamıyorum bizede tupbebek merkezi bu işin uzmanı en güvenilir Sperm testi orda olur dediler iyide benim esimin tahlili normal tıp Merkezi nin yaptigi testen daha yüksek çıktı tupbebek merkezinde

yaaaaaa:44: bak şimdi neye inancağımızı şaşırdık valla
kimin ne dediği belli değil işte canım
eveet tüp bebek merkezinde güvenilir ama hani tüp bebeğe yönelmek açısından düşük de yazarlar falan ne bili nukracım öyle bunaldım ki kim ne derse oraya gidiyorm işte...

hımm bide izmirde ne duydum sizinle paylaşayım.
izmirin bi ilçesinde bi teyze varmış 80 yaşlarında
beline yakı yapıomuş kasık çekiomuş
lakin yakının içine bişeyler sarıyormuş damlasakızı ve yumurta kısmı aklımda kaldı ve bir çeşit bitkiler falan ekliyormuş
o yakı belinden kendi düşene kdr çıkarmıcaksın eşinle o varken ilişkiye gircekmişsin
yaptıran kızla bizzat kendim görüştüm 8 yıl bebeği olmamış biri
sonra kız dediği gibi yakı belinden bollaşana kdr çıkarmamış ve o ay hamile kalmış
lakin yaşlı teyze demişki ilk bebek düşük olacak olmayadabilir ama genelde düşer demiş
sonra 2 ay sonra hamile kalcaksın yeniden demiş
2 ay sonra hamile kalmazsan gel yine yakı yapalım demiş
dediği gibi kızın ilk bebeği 3 aylıkken düşmüş ve 2 ay içinde yeniden hamile kalmış kızıda vardı yanında 2 yaşında olmuş bile
bana dedi sende git yaptır lakin ilk bebeğin düşcek fikri bana pek iç açıcı gelmedi her saniye düşcek korkusu ile 9 ay geçirmek bana göre değil ama kadın göze almış resmen bilmiyorm siz ne düşünürsünüz. kızın teyzeside zamanında o kadın ile hamile kalmış 4 yıl olmamış teyzesininde. ama dediki hiçbi sorun yoksa yapıyor eger sende veya eşinde sorun varsa yapmıyo dedi. ne bileyim işte vesile olmuş teyze. bide dedi doktoruma da söyledim böyle oldu diye doktoruda demiş uzun zaman hamile kalmayınca ilk çocuk düşer vücut kabul etmez çok tuhaf geldi varmı böyle bişey duyanınız ?

selam baharcim ne guzel ismin var benim annemin adi Bahar... evet canim cekildi ilk defa ve sol kup kapali cikti onada ilac yazdi acilacak dedi bakalim hayirlisi
sen kendinnen bahs et canim bende seni taniyayim yenisin burda ben seni cok tanimiyorum :KK48:

teşk ederim cnm.benimde hsg çekilmem lazm korkuyrm o yzden srdum.11 yıllık evliym.ilk 5 yıl çocuk dşnmedik.snra istedk olmadı.(herzaman istemedik)dr a gttk tahliller yapıldı sorun yoktu. eşimde spermlerde sorun vrdı tüp bebek aşılama şart dendi.bu yzden hsg çekilmesi gerekio.eşimdede bende çok aşırı çocuk isteği olmadığı için tedavi olmadık.olursa olur olmazsa olmaz dedik.yani 6 yıldr bazen korunduk bazen korunmadık.spermlerde srn vrdı ama çocuk çok istemediğimzden ya tutarsa die bazen korunduk.bu geçtğimz şubat marttan beri kornmayarak ilişki oluo.yazında 3 ay ailemn yanındaydım.tatil için gtmiştm eşimde yanımda yoktu o sıra .yanii 5 aydır falan istiyoruz artık eşimn spermlerndede düzelme var keçi bynuzu falan kullandı sgrayı bıraktı.arı polenli bal yiyor.bende işte kendimce soğan kürü yapıyrm.ballı tarçınlı çörekotu yiyorum.dua ediyorum bol bol.bikaç ay daha bekleyp snra tdaviye bakarız diyorum.zamanda geçio yaş 32 öyle işte .hsg den korkyrm.hayrlısı bakalım inşallah Allahım isteyen herkeze verir.:KK49:

beybişim nasılsın topikanacım.hadi gözümüz aydın listeye bir hamiş daha eklendi inşallah hepimizin isminn yanına hamile yazmak nasip olur yakın zamanda. bu arada benim sat 11 ekim bat ise 9 kasım eklersen sevinirim:KK51:

Yimirta gelistirici ilac mi yazdi sana doktor hangi ilaci verdi? Tüpler icin ne verdi ? @sercem
valla folikcim tup icin ilacin adi su METFORMIN 500 3 gunnen bir iciyorum 1ci 3 gun gecdikden sonra 2 tane 2ci 3 gun gecdikden sonra 3 tane 3cu uc gun gecdikden sonra 4 tane iciyorum sonra yine basa donuyorum 1den 4 de kadar iciyorum her 3 gunnen bir
esimnen ikimize bir ilac yazdi 12 saatden bir iciyoruz DOXYCYCLINE-HAKIM 100 diye bir ilac bilmiyorum ne icin bu
birde bana yumurta icin ilac yazdi ismi OVOCEPT-LD ve A.S.A80 die bir ilac ikisini bir arada iciyorum
esime 3 tane ayri ayri ilaclar da yazdi sperm guclendirici
boyle iste canim cok ilacim var baya iciyoruz bakalim hayrini gorucezmi?
tatilim güzel geçti elbette ama bi o kadar da yorucuydu
bu ay umut yok yımırtlama dönemlerimi kocişten ayrı geçirdim
artık kasımdaki reglden sonra umudum canım
iyi etmişsin sende gezip geldin sefan olsun ohhhhhh:KK9:

sen memlekette rahim filmi mi çekildin (hsg) ve tek tüp tıkalı mı çıktı kuzucum?
benmde öyleydi ama küçük bir ameliyatla açıldı senin nasıl ilaçla açılcak anlamış değilim:26:
ne ilacı verdi sana doktor ki

folikimmmm temiz kalpli arkadaşım sorma topiğe can geldi valla
artık keyfimize diyecek yok:KK52:
yakmam mı yaktım gitti bacım:KK14: telliyorum şuan hhahhaha:KK1:
hisarcım gelsin de bi ayrıntılı anlatsın bakim bana merak ediyorum çok
neler yaptı o kızçe bakimm yine dahi fikirlerinden mi denedi yoksa:KK53:
amanınn onada sağlıklı bi kız evlat versin rabbim dualarının karşılığını verdi Yüce Rabbim sağlıkla kucagınada alır inşallah
artık dualarımda hisarcıgımın minnoşuda olucak Rabbim hepimizi korusun nazarlardan:nazar:
benim tuplere Iranda bakildi canim doktoruda orda bulduk cok iyi kadin doktoruydu bir suru hastasi vardi nobeti aksama qadar tutanlar vardi
bir suru resimler hediyyeler vardi okadar kisiye yardimci olmuski hepsi tesekkur mektublari yazmislar cocuklarinin resmlerini vurub tablo gibi duvarlara asmisdilar bir suru hediyye getirdiler ben ordayken
bizede hayirli olsun bende goturucem hediyyesini cocugumun resmini filan o kadar cana yatan doktorduki anlatamam bizi basdan sona mualice etdi bana dedi amelyatla aca bilirim diye ama bizim zamanimiz yoktu o yuzden ilac yazdi dedi 3 haftaya bu ilac acmali tupunu dedi
Bende geldim :))) mybabybimmmm kuzuuu hoşgeldin gözümüz yollarda kaldı bidaha bu kadar arayı acmaaaa ayy yine toplandık çok güzel insaallah bu toplanmamizin sonu bebisli olur :)))
insallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
eveet tüp bebek merkezinde güvenilir ama hani tüp bebeğe yönelmek açısından düşük de yazarlar falan ne bili nukracım öyle bunaldım ki kim ne derse oraya gidiyorm işte...

lakin yakının içine bişeyler sarıyormuş damlasakızı ve yumurta kısmı aklımda kaldı ve bir çeşit bitkiler falan ekliyormuş
o yakı belinden kendi düşene kdr çıkarmıcaksın eşinle o varken ilişkiye gircekmişsin
sonra kız dediği gibi yakı belinden bollaşana kdr çıkarmamış ve o ay hamile kalmış
lakin yaşlı teyze demişki ilk bebek düşük olacak olmayadabilir ama genelde düşer demiş
dediği gibi kızın ilk bebeği 3 aylıkken düşmüş ve 2 ay içinde yeniden hamile kalmış kızıda vardı yanında 2 yaşında olmuş bile
bana dedi sende git yaptır lakin ilk bebeğin düşcek fikri bana pek iç açıcı gelmedi her saniye düşcek korkusu ile 9 ay geçirmek bana göre değil ama kadın göze almış resmen bilmiyorm siz ne düşünürsünüz. kızın teyzeside zamanında o kadın ile hamile kalmış 4 yıl olmamış teyzesininde. ama dediki hiçbi sorun yoksa yapıyor eger sende veya eşinde sorun varsa yapmıyo dedi. ne bileyim işte vesile olmuş teyze. bide dedi doktoruma da söyledim böyle oldu diye doktoruda demiş uzun zaman hamile kalmayınca ilk çocuk düşer vücut kabul etmez çok tuhaf geldi varmı böyle bişey duyanınız ?
cok qarip bir yontem bende olsam razi gelmezdim ilkinin dusmesine :KK19:
teşk ederim cnm.benimde hsg çekilmem lazm korkuyrm o yzden srdum.11 yıllık evliym.ilk 5 yıl çocuk dşnmedik.snra istedk olmadı.(herzaman istemedik)dr a gttk tahliller yapıldı sorun yoktu. eşimde spermlerde sorun vrdı tüp bebek aşılama şart dendi.bu yzden hsg çekilmesi gerekio.eşimdede bende çok aşırı çocuk isteği olmadığı için tedavi olmadık.olursa olur olmazsa olmaz dedik.yani 6 yıldr bazen korunduk bazen korunmadık.spermlerde srn vrdı ama çocuk çok istemediğimzden ya tutarsa die bazen korunduk.bu geçtğimz şubat marttan beri kornmayarak ilişki oluo.yazında 3 ay ailemn yanındaydım.tatil için gtmiştm eşimde yanımda yoktu o sıra .yanii 5 aydır falan istiyoruz artık eşimn spermlerndede düzelme var keçi bynuzu falan kullandı sgrayı bıraktı.arı polenli bal yiyor.bende işte kendimce soğan kürü yapıyrm.ballı tarçınlı çörekotu yiyorum.dua ediyorum bol bol.bikaç ay daha bekleyp snra tdaviye bakarız diyorum.zamanda geçio yaş 32 öyle işte .hsg den korkyrm.hayrlısı bakalım inşallah Allahım isteyen herkeze verir.:KK49:
insallah canim
11 yil cocuk istemenize cok sasirdim valla hsg korkulucak kadar korkunc degil canim cok kolay biraz agri oluyor baska hic birsey
insallah Rabbim tez zamanda sevindirir hepimizi hepimiz anne oluruz burda
sogan kuru sifan olsun hayirli olsun insallah tedaviye ihtiyac kalmadan hamile kalirsin
benim için soğan kürü faciasıydı :KK43:(
niye canim niye faciaydi sogan kuru?anlamadim ben :26:

bu arada kizlar benim sol taraffimda acayip agri vardi gece bile uyuyamiyordum agridan ama ilaclardan sonra tik yok agrim cekti gitdi vardir elbet bir hayir dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK9::KK9:

bu arada kizlar benim sol taraffimda acayip agri vardi gece bile uyuyamiyordum agridan ama ilaclardan sonra tik yok agrim cekti gitdi vardir elbet bir hayir dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK9::KK9:

sol tüpün mü tıkalıydı yani? ve bu kadar çabuk mu açıldı? :KK52: kız öyle bi ilaç var da bizim niye haberimiz yok aşağıdan zorla açtırıyo millet :KK52:

beybişim nasılsın topikanacım.hadi gözümüz aydın listeye bir hamiş daha eklendi inşallah hepimizin isminn yanına hamile yazmak nasip olur yakın zamanda. bu arada benim sat 11 ekim bat ise 9 kasım eklersen sevinirim:KK51:

Iyiyim canim benim valla seni cok merak ettik Hosgeeldiiiiin canim valla hisarim topigi canlandirdi darisi bizlere ins canim o kadar keyifli oluyor ki hamile diye yazmak ins sizinde adinizin karsisina yazmak nadip olur canim

sol tüpün mü tıkalıydı yani? ve bu kadar çabuk mu açıldı? :KK52: kız öyle bi ilaç var da bizim niye haberimiz yok aşağıdan zorla açtırıyo millet :KK52:
sol tup kapali dedi kiz ben acildi demedimki agrim gitdi diyorum belkide solda baska birsey variymis nebiliyim :KK1:
ama tup 3 haftaya acilir dedi 3 haftam daha dolmadi ki valla bende amelyatla acilir biliyordum doktorda dedi bizim zamanimiz yoktu o yuzden ilac yaziyorum dedi arkadasim bende anlamadim ama vallahi billahi agrim gitmis resmen tup kapali diye agrirmidiki bilmiyorum :26:

sol tup kapali dedi kiz ben acildi demedimki agrim gitdi diyorum belkide solda baska birsey variymis nebiliyim :KK1:
ama tup 3 haftaya acilir dedi 3 haftam daha dolmadi ki valla bende amelyatla acilir biliyordum doktorda dedi bizim zamanimiz yoktu o yuzden ilac yaziyorum dedi arkadasim bende anlamadim ama vallahi billahi agrim gitmis resmen tup kapali diye agrirmidiki bilmiyorum :26:

:26: kistin falan varsa ondan ağrı olur cnm böyle tuvalete giridğinde falan ağrır bi de adetin sancılı geçer biraz, tüp kapalı diye ağrır mı bilmiorum ki :KK37:

anacığım konuya cvp yazıyor diyodu en son kız ben de bekliyom burda ya oturdum ne ara çevrimdışı oldun kığızz :KK52:

cancağızlarım izmirdeydim yazdıklarınızı yeni okuyorum yavaştan cevap vermeye başlayım.
tabiki gittm yeniden adamın yanına dedim sonuçlar böyle böyle :44:
dediki ben sözümün arkasındayım 2 hap verdi şimdi eşim devam edicek ve 15 gün sonra test istiyorum fakat frklı bir labrotuvarda dedi aynı yerde yaptırmayın dedi. bilmiyorum adam yine kendinden emin konuştu. yani kızlar bi görseniz orayı herkes memnun halinden her gelen minnet duyarak giriyor içeri hep birileri tavsiye etmiş de gelmişler öyle umutlanıyorum ki lakin bizim sonumuz ne olucak hiçbir fikrim yok endişeliyim de. bakalım bi 15 gün geçsin ozaman ya stresim kat ve kat artıcak yada rahatlayacğım.
eşimde çok üzüldü morali sıfırlandı banada kızdı nerlerden ne bulup geliyorsun sen diye :KK43: ama kv de yanımdaydı o da inandı gönülden bilmiyorum gönlümü bozmak istemiyorum adamında atıp tuttugunu sanmıyorum lakin bizim başka sıkıntı mı var altında ne var bilemiyorum.sizi de durumdan haberdar ederim netleşince.
canımmmmm benim öncelikle hoşgeldin çok özledim senii neden bukadar ara verdinki yaa sen izmirdede giriyordun bazen ablanda falan aklıma neler geldi şükür geldiin:KK16: 15 gün sonra yine test haa hadi hayırlısı olsun inşallaaaaah ama moralinizi yüksek tutmanız lazım arkadaşım iyi düşünün iyi olsunn inşallaaaah
hisarcımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm amannnnn Allah ım neler okuyorummmmmmm
şoklardayım canım benim inan gözlerim yaşardı çok ama çoooooook sevindim büyük bir mucize yarabbim:KK49::KK19::KK74::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: halayamı durayım takla mı atayım napsam bilemedimmmmmmmm oyy oyyy kuzucum çok sevindim. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. sen büyüksün Yüce rabbim canım arkadaşım benim çok ama çok sevindim.
canımmmmmm beniiim inanamıyorumm bende halaa dün gördüm senin yazılarını ama cvp yazamadım dün çok bulantım vardı bide buraya AKM ye pepee geldi oraya gittim o durumda artık zorla getirdim oğlumu...şükürler olsunn mybabyiiim çok büyük bir mucizee YARABBİM tez vakitte sizede nasip etsin inşallaaaah
Kız msj kutun dolmuş "anacığım" :KK49:
sileyim şimdi foliğimm
tatilim güzel geçti elbette ama bi o kadar da yorucuydu
bu ay umut yok yımırtlama dönemlerimi kocişten ayrı geçirdim
artık kasımdaki reglden sonra umudum canım
iyi etmişsin sende gezip geldin sefan olsun ohhhhhh:KK9:

sen memlekette rahim filmi mi çekildin (hsg) ve tek tüp tıkalı mı çıktı kuzucum?
benmde öyleydi ama küçük bir ameliyatla açıldı senin nasıl ilaçla açılcak anlamış değilim:26:
ne ilacı verdi sana doktor ki

folikimmmm temiz kalpli arkadaşım sorma topiğe can geldi valla
artık keyfimize diyecek yok:KK52:
yakmam mı yaktım gitti bacım:KK14: telliyorum şuan hhahhaha:KK1:
hisarcım gelsin de bi ayrıntılı anlatsın bakim bana merak ediyorum çok
neler yaptı o kızçe bakimm yine dahi fikirlerinden mi denedi yoksa:KK53:
amanınn onada sağlıklı bi kız evlat versin rabbim dualarının karşılığını verdi Yüce Rabbim sağlıkla kucagınada alır inşallah
artık dualarımda hisarcıgımın minnoşuda olucak Rabbim hepimizi korusun nazarlardan:nazar:
yok hiç bir şey yapmadım mybabyiim hatta tüp yaptırttçaz diye iyice salmıştım kendimi yumurtlama günü falanda hiç dikkat etmedim zaten adetime yakın kalmışım gebe o gün çok akıntım vardı eşimin bayaa zorlamasıyla olmuştu ben biliyonuz artık tövbe tövbe bıkmıştım çalışmaktan tüp te yaptırttçağımız için bayaa rahattım ama çok dua ettim bu ay 41 meryem suresini okudum bitti 3 gün sonra hamile olduğumu öğrendim meryem otunu taşıdım göğsümde bide bir yerde okudum her gece yatmadan 1 fatiha 11 ihlas okuncak çocuk için dua edilcek onuda yaptım şükürler olsunn ALLAHıma tez vakitte RABBİM SİZEDE YAŞATSIN BU DUYGUYU HAYIRLISIYLA İNŞALLAAAH:KK16:

bizimde tüp bebek merkezinde düşük çıkmıştı bayaa tüp yapılsın diyemi yapıyolar öylee aaaaay kimselere güvenemiyo insan bu zamanda ALLAH ıslah etsin...mybabyiiim sakııın hiç düşünme bile nedemek 1. düşçek olurmu öyle sen bolbol dua etolacak ALLAHın izniyle inşallaaah hepinizin olcak ALLAHım çok büyük YARABBİİM
hisar annemiz mi gelmiiiiiiiş günaydın caaanııımmm :KK16::KK16::KK16:

günaydııın bitaneeeeem 2 gündür çok kötüyüm ne yersem çıkarıyorum ondan bu msjları zor yazıyorum biraz geç oluyoo

:26: kistin falan varsa ondan ağrı olur cnm böyle tuvalete giridğinde falan ağrır bi de adetin sancılı geçer biraz, tüp kapalı diye ağrır mı bilmiorum ki :KK37:
canim benim belkide kistim vardi adetle dusmus heralde cunki rusyada var dediler irana gitdim kist cikmadi sukurler olsun
ama adetim sancili degildi sadece adetime 10 gun kala sol tarafda baya bir agrilar basliyordu bu ay yokk:nazar:

canim benim belkide kistim vardi adetle dusmus heralde cunki rusyada var dediler irana gitdim kist cikmadi sukurler olsun
ama adetim sancili degildi sadece adetime 10 gun kala sol tarafda baya bir agrilar basliyordu bu ay yokk:nazar:

alalllaa geçmş olsun o zmn ne diyim kuzum :44: iyi bişey olmuştur inşallah :nazar::nazar:

X