sogan kürü kullananlar

hımm tamam tamam ben yanlş anlamışım hsg sandım
evet tüp bebekten önce öyle bir aşama var
sonuçta içerisnin iyi durumda olması gerekiyor
okdr emek verceksin çabalıcaksın hem maddi hem manevi
sezeryan geçirmemiş olsan bile iyice bakıyorlar canım kist miyom polip falan yapışıklık vs bişey varmı diye
iyi olmuş çok şükür temizde çıkmış artık Rabbim in bir ol demesine bakıyor
yoktan var eden Yaradan mevlam gülsün yüzümüze

tabii tüp bebek yaptıracak olan herkeze bunu yapıyorlar aşılama yaptırırsan eğer hsg çekiyorlar...temiz çıktı şükür amin arkadaşım amiin

tabii tüp bebek yaptıracak olan herkeze bunu yapıyorlar aşılama yaptırırsan eğer hsg çekiyorlar...temiz çıktı şükür amin arkadaşım amiin

canım muahbbete doyum olmuyor ama çıkmam gerekiyor bana müsade
Allah yardımcın olsun kendine iyi bak canımcım
unutma pozitifffff düşünüyoruz :KK9::KK9::KK9::KK9:
iyigeceler görüşürüzzz:KK3:

canım muahbbete doyum olmuyor ama çıkmam gerekiyor bana müsade
Allah yardımcın olsun kendine iyi bak canımcım
unutma pozitifffff düşünüyoruz :KK9::KK9::KK9::KK9:
iyigeceler görüşürüzzz:KK3:

iyi geceler canım saol iyi geldi senle konuşmak görüşürüz:KK54::KK54: +++++++ pozitifim tamam:KK24::KK24::emir_bebek::emir_bebek:

unutmadan söyleyeyim keçi boynuzu pekmezi morfolojiyi yükseltiyormuş diye bir kaç yerde okudum kullanın isterseniz günde 3 defa bende yarın alcam koska keçi boynuzu pekmezini

çok zor bir süre ama serçemim psikoloji gidiyo beklemekten kaçdefa ameliyathaneye giriyorsun narkoz yiyorsun falan...belki benim 2. çocuk olduğu için olabilir hani bana bir şey olursa oğlum ne yapar diye çok düşünüyorum ondan ben iyi değilim...
Allah korusun kuzum korkma herkes yaptiriyor kimseye birsey olmuyor neden korkuyon ama boyle olmazki :KK20:
bak canim ekimde halaya durucaz baska soz istemem (insallah )

[QUOTE=hisarbuselik;31986766]hoşgeldin canım... adetin bitsin 2-3 gün sonra başla yapmaya pko falan varsa günde 2 defa aç karnına 15 gün iç eğer yoksa pko günde 1 kere içmen yeterli canım hayırlı uğurlu olsun bebeğin hayırlısıyla gelsin inşallaaah:KK54::emir_bebek:
tabii eğer üşütmeden veya iltihaptan dolayı ağrın oluyorsa soğan kürü iyi gelir canım...soğan suyunu ılık iç ama soğuk olmasın[/QUOTE]

teşekkür ederim canım cevabın içi ...inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin:KK16::KK16::KK16:

pko yok bnde ultrasonla bakılmıştı ama bende iltihap olabileceğini düşünüyorum inşallah hepimiz için hayırlı olur:nazar::nazar:

Allah korusun kuzum korkma herkes yaptiriyor kimseye birsey olmuyor neden korkuyon ama boyle olmazki :KK20:
bak canim ekimde halaya durucaz baska soz istemem (insallah )
canım benim saolasın ALLAH razı olsun...inşallaaah kardeşim inşallaah
[QUOTE=hisarbuselik;31986766]hoşgeldin canım... adetin bitsin 2-3 gün sonra başla yapmaya pko falan varsa günde 2 defa aç karnına 15 gün iç eğer yoksa pko günde 1 kere içmen yeterli canım hayırlı uğurlu olsun bebeğin hayırlısıyla gelsin inşallaaah:KK54::emir_bebek:
tabii eğer üşütmeden veya iltihaptan dolayı ağrın oluyorsa soğan kürü iyi gelir canım...soğan suyunu ılık iç ama soğuk olmasın

teşekkür ederim canım cevabın içi ...inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin:KK16::KK16::KK16:

pko yok bnde ultrasonla bakılmıştı ama bende iltihap olabileceğini düşünüyorum inşallah hepimiz için hayırlı olur:nazar::nazar:
[/QUOTE]
amin canım ALLAH kimseyi mahrum etmesin... ozaman günde 1 kere içmen yeterli şifa olsun inşallaaah:emir_bebek::emir_bebek:

canım benim saolasın ALLAH razı olsun...inşallaaah kardeşim inşallaah

pko yok bnde ultrasonla bakılmıştı ama bende iltihap olabileceğini düşünüyorum inşallah hepimiz için hayırlı olur:nazar::nazar:[/SIZE][/COLOR]
amin canım ALLAH kimseyi mahrum etmesin... ozaman günde 1 kere içmen yeterli şifa olsun inşallaaah:emir_bebek::emir_bebek:[/QUOTE]

amin hepimize şifa olsun inşallah:nazar:

unutmadan söyleyeyim keçi boynuzu pekmezi morfolojiyi yükseltiyormuş diye bir kaç yerde okudum kullanın isterseniz günde 3 defa bende yarın alcam koska keçi boynuzu pekmezini
gunaydin :)))
hoş bnde bu msji yazinca tekrr uyucam ama olsun uyananlara gunaydin.hisarcim bizim buu ilaclari aldigimiz adam vardi ya ona dedim 2ay k.bynuzu yedirdim ama artis olmadi diye o dediki 2ton yese fayda etmeZ ;( .elbet fayda gorende cok ama bilmiyorum ki. şu kür bitsin ins test sonucu iyi cikar bnde gonul rahatligi ile tavsiye ederim morfoloji sorunu olanlara. bizde esimle byramda izmire gelcz bakcaz bi tup bebek merkezkerine falan bnm kac defa gelmem gerekiyor iyice bi ogrenmeliyim malum sira bana geliyor

canım sanada hayırlı cumalar güzel dileklerin içinde Allah razı olsun arkadaşım
ben bu aralar kafamı dağıtmak için kilo vermeye kalktım :KK70:
kendi çapımda 3 kilo vermeyi hedefledim :)
boyum 1.70 kilom 58 55 olayım diyorum kendimce:KK8:
napayım ya kafamı boşaltcak bişeyler lazım
kitap falan da okuyorum ama işte aklımdan çıkmıyo:KK50:

Merhaba bende ilk bebeğime hamile kalmaya çalışırken kilo vermeye karar vermiştim 3-4 kilo fazlam vardı o ay hamile kaldım inşallah sende öyle olursun diyeti düşünürken bebeği düşünmemiştim.

gunaydin :)))
hoş bnde bu msji yazinca tekrr uyucam ama olsun uyananlara gunaydin.hisarcim bizim buu ilaclari aldigimiz adam vardi ya ona dedim 2ay k.bynuzu yedirdim ama artis olmadi diye o dediki 2ton yese fayda etmeZ ;( .elbet fayda gorende cok ama bilmiyorum ki. şu kür bitsin ins test sonucu iyi cikar bnde gonul rahatligi ile tavsiye ederim morfoloji sorunu olanlara. bizde esimle byramda izmire gelcz bakcaz bi tup bebek merkezkerine falan bnm kac defa gelmem gerekiyor iyice bi ogrenmeliyim malum sira bana geliyor[/QU

banada öyle söylemişlerdi ama bikaç yerde okudum ilgimi çekti sanada söyleyim dedim...sen tüp bebek yaptırcağın ay izmirde kalman lazım evine git gel falan yapamazsın çünki haftada 2-3 defa gelip gitçen hastaneye

Merhaba bende ilk bebeğime hamile kalmaya çalışırken kilo vermeye karar vermiştim 3-4 kilo fazlam vardı o ay hamile kaldım inşallah sende öyle olursun diyeti düşünürken bebeği düşünmemiştim.
ayyy ciddimisin inşallahhhh
ozaman verdiğim kiloları almasınıda bilirim :d

banada öyle söylemişlerdi ama bikaç yerde okudum ilgimi çekti sanada söyleyim dedim...sen tüp bebek yaptırcağın ay izmirde kalman lazım evine git gel falan yapamazsın çünki haftada 2-3 defa gelip gitçen hastaneye

yani muhtemelen canım olsun kalırım cnm

[QUOTE

mrb canım.nasılsın?sen benim soruma cvp vermiştin teşekkür ederim.internet sorunumuz vardı halloldu şükür.benim eşimde hareketlilik sorunu var.varikosel başlangıcı dedi klomen verdi.senin eşinle benzer sonuç demiştin.kendimizkeçibonuzu pekmezini deniyoruz.doktor da vitamin ilacı yerine bi avuç fındık yiyebilirsn dedi.ben diyorum hormon tahlili yaptıralım boşuna klomen kullanmasın sonuçta hormon ilacı.10gün sonra filan tahlili yenileyecek.kaç ay beklicem bu durumu bilmiyorum.doktor çok rahat niye acele ediyosunuz 2 yıllık evliymişsiniz diyor

Son düzenleme:
mybaby nasılsınnnnn?geçmişi okuyamıyorum:KK43:(bi gelişme var mı?tüp bebeğe mi karar verdiniz?
ayy cnm gelişme yok yeni adetim bitti işte bakalım bu ay ne olcak sonumuz
bende kilo vermeye çalışıyorum can sıkıntısına kafam meşgul olsun yeter
tüp bebeğe karar verdik ama bi kaç ay zamanı var hemen değil
eşime izmirden bi haplar ve macun aldık işinin ehli birinden
biliyorsun bizimde morfoloji sorunumuz vardı
3 aylık bir tedavi ilk aşama şuan 1,5 haftamız falan kaldı
sonra test vericek eşim ona göre ya direk tüp bebeğe gideceğiz
iyileşme varsada bi kaç ay beklerim belki kendi olur diye
hatta bizde iyileşme olursa aldıgım yerin adresini telefonunu isteyen herkese verebilirm
adam bize dediki 6 ay içinde olmazsa sonraki kürler bana aittir :))
3 ay bitsin de bi sonuçlar iyi çıksın ben daha bedava bişeyde istemem

mrb canım.nasılsın?sen benim soruma cvp vermiştin teşekkür ederim.internet sorunumuz vardı halloldu şükür.benim eşimde hareketlilik sorunu var.varikosel başlangıcı dedi klomen verdi.senin eşinle benzer sonuç demiştin.kendimizkeçibonuzu pekmezini deniyoruz.doktor da vitamin ilacı yerine bi avuç fındık yiyebilirsn dedi.ben diyorum hormon tahlili yaptıralım boşuna klomen kullanmasın sonuçta hormon ilacı.10gün sonra filan tahlili yenileyecek.kaç ay beklicem bu durumu bilmiyorum.doktor çok rahat niye acele ediyosunuz 2 yıllık evliymişsiniz diyor

evt canım hatırladım seni sen yaptır tahlillerinizi yine bakın ne durumdasınız diye klomen güzel bir ilaç ama benim eşimde 1 aydır içiyor...aaaa 2yıl azmıymış yani yazık vallaaa başka dr.a gidin isterseniz...bende ekimde tüp bebek yaptıttçam...arı sütü bal polen falanda yesin eşin eczanelerde var bizde aldık yiyoo 2 haftadır

evt canım hatırladım seni sen yaptır tahlillerinizi yine bakın ne durumdasınız diye klomen güzel bir ilaç ama benim eşimde 1 aydır içiyor...aaaa 2yıl azmıymış yani yazık vallaaa başka dr.a gidin isterseniz...bende ekimde tüp bebek yaptıttçam...arı sütü bal polen falanda yesin eşin eczanelerde var bizde aldık yiyoo 2 haftadır

hisarcım sobelicektim nere gittin kuzum:KK43:

Benim esimdede varikosel vardı bakalım pazartesi gününe randevu aldık.ilk baslarda sorun olmaz demisti doktorlar ama 6 senedir gelisme olmadı o yüzden tekrar kontrolden gecicek kızlar dua edinde Rabbim bir çıkış kapısı göstersin hisarbusem mybabybim sercemim asyacim angelnesem beybisim folikcim ve diger arkadaslar insaallah tedavilerinizden hayırlı sonuçlar alırsınız :) dualarimdasiniz dualarinizi bekliyorum :)

Benim esimdede varikosel vardı bakalım pazartesi gününe randevu aldık.ilk baslarda sorun olmaz demisti doktorlar ama 6 senedir gelisme olmadı o yüzden tekrar kontrolden gecicek kızlar dua edinde Rabbim bir çıkış kapısı göstersin hisarbusem mybabybim sercemim asyacim angelnesem beybisim folikcim ve diger arkadaslar insaallah tedavilerinizden hayırlı sonuçlar alırsınız :) dualarimdasiniz dualarinizi bekliyorum :)[/QU

hadi inşallaaaah güzel şeyler söyler dr.bizede yaz haberdar et iyimi arkadaşım ALLAH yardımcını olsun

X