sogan kürü kullananlar

$getImage (1).jpg
herkese iyi cumalar Rabbim bu muberek gunde herkesin yuzunu guldursun

bu arada arkadaşlar herhangi bir tedavi görmedik ve eşimde de sorun yoktu.adet söktürücüden sonrada adet olmadım..Sadece kürlerin sayesinde.:)allah ibrahim saraçoğlu hocadan razı olsun.Onun bilgilerinden şaşmayın derim.allaha emanet olun.

allah hepinizden razı olsun arkadaşlarım.okudukların doğru canım,ağustosta adetim geçikti,hem idrar hem kan testi yaptırdım gebelik çıkmadı ve doktor adet söktürücü verdi.fakat ben bundan 4 ay kadar önce yani mayıs ayında hayıt otu,civanperçemi ve aslan pençesi çayımı günlük 1 bardak düzenli içiyordum.ben ilk mayısta gittim doktora ve hormonlarda sıkıntı yok pko da yok fakat yumurta rezervim az diye direk tüp bebek yapacaz dediler.doktorumu değiştirdim. fakat yine aynı lakırtı.yine değiştirdim ve hiç inanmadım bu arada bu sözlere.elbette doktorlarımız olmadan olmaz asla buna karşı değilim ama sadece onların dediği de olmuyor.ben ağustosta soğan kürü yaptım.bu arada bitkisel çaya devam.bitince bir hafta sonrada incir havuç kürürne başladım.bu arada hapı da içiyorum ama yok birşey.sonra kasıklarımda ağrılar başladı ve çok halsiz kalmaya başladım.evde test yaptım pozitif çıktı,aynı gün doktoruma da gittim ve ultrasonda kese göründü.İlacı sordum doktora bebeğe zarar verirmi diye,kesinlikle için rahat olsun birşey olmaz dedi.progestan isimli ilaç verdi.bu ilaçda tarlusalın değişik türüymüş ve hamilelikte kullanılırmış.bir hafta sonrada bebeğimin kalp atışını duydum ve doktor gayet sağlıklı gözüküyor 10 gün sonrada ayrıntılı tahlillerim yapılacak ve inşallah herşey yolunda olacak.benim bebek göstermedi bir türlü kendini yani anlayacağınız ve ben ilk gebeliğim olduğu için anlayamadım.Şu an ise bayağı ağrım var karnımda ve belimde ama doktorum normal olduğunu 3 aya devam edebileceğini söyledi.zor biraz ama bebeğim için katlanılabilir.gerçekten arkadaşlarım sizlerden de bebiş haberlerinizi aldığımda mutluluğum asıl o zamanm daha bir tam olacak.Yeterki inanın ve herşeyin kısmet olduğunu da unutmayın.ben hazırlamıştım kendimi.elimden geleni yaparım olmazsa kısmetşm de yok diye.şükürki kısmetmiş..amma yazdım..umarım sıkmadım sizleri.hepinizi öpüyorum.görüşmek üzere.
cok guzel yazmissin gercekden Allahim korusun bebegini guzel bir mucize olmus cok sukur hersey icin Rabbime bende inaniyorum olucak insallah kismet
Rabbim beni ve benim gibi evlad isteyenlerin yuzunu evladla guldursun amin insallah senin de bebegini daima korusun canim))

AMİNNN!!Hayırlı cumalar cümlemize ve bize bu güzel dilekte bulunan arkadaşım secemmin derabbim gönlüne göre versin inşallah..
Allah hepinizden razi olsun cok sagol canim benim gercekden ben burdaki herkesi duacisiyim seninde ))
Rabbim kimseye evlat yoklugu yasatmasin zordur biraz insan kabullenemiyor insallah evlerimizden cocuklarimizin sesi duyulur insallah o gunleride yasariz tez vakitde.......

yok canim bir problem yok dedi doktorlar zaten oyuzden yapiyorum ya ilac verse icerim ama ilac filan icmiyorum belki bu kurler filan vesilemiz olur
esim icmiyor benim ben yalniz basima iciyorum icemem diyor cok zor iciyorum bende cok kotu birsey hayatimda ilk kez cig yumurta iciyorum icdikden sonra og og yapmakdan icim cikiyor insallah Rabbim bu zor gunlerimin karsiligini verir herkese tabiki banada :KK14:

İnşaallah canım bende de yoktu problem ama hemen hamile kalmak istediğim için uygulamıştım kürleri eşine keçiboynuzu mutlaka yedir tadı kötü değil onun

İnşaallah canım bende de yoktu problem ama hemen hamile kalmak istediğim için uygulamıştım kürleri eşine keçiboynuzu mutlaka yedir tadı kötü değil onun
rusyadayim canim burda keciboynuzu yok ki :KK50:Rabbim gorsunde benim nasil cikmazda kaldigimi tez versin bebegimi hepimizinki ni tez versin insallah
I came back :KK55::KK55::KK55::KK55:

evet izliyorum kaçarmı hiç ayıpsın:KK34:
gayet de güzel bi dizi beğendim yani:KK9:

ahahha ilahi asya ne çekiyosak eskilerden çekiyoz demişsin ya... annem derki(my mother says:))));
ne varsa eskilerde varmış:44::44::44:annem hala der şimdi böyle de ahh ahh vahh vahh ne varsa eskilerde varmış diye
eee artık geniş düşünmek gerekiyo tabii :KK51: gerisi artık snn düşünce:44: gücüne kalmış eskilerde ne var oldugu:KK28::KK53::KK52:
yani çok da yabana atmamak lazım hani aklın almadıgı kdr tuhaf şeylerde varmış tabi ama faydası varmı var
hatta bi kere ayagımı burktum nasıl agrıyo falan yine annem dediki(my mother says @asyacan)
ayagına et sar dedi birazda soğan sar dedi oldu olcak ayakk yahni yapsaydık neyse:p
ve sardım ben geçti biliyomusun yani ne varsa eskilerde var sözünü bir kez daha denemiş ve onaylamış bulundum

tebrik ederim:nazar::emir_bebek:Allah sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin
hangi kürleri nasıl yaptın biraz bahsedermisin
bizleride aydınlatırsan bu konuda çok seviniriz
bide herhangi bir sorun varmıydı gebeliğe engel?

Sercem
serçecik ben yımırtaaaaaaaaaaaa asla yiyemem içemem
normalde poğaçaların böreklerin üstüne sürülen yumurtadan bile tiksinen biriyim:KK25:
ama asyacana söylediğim gibi ne varsa eskilerde varmış yani illaki vardır bi bildikleri
benm kv de eşim için söyledi gününü tam bilmiyorum 10 mu 40 mı ama
kv me biri anlatmış demiş 5 sene olmadı erkek faktöründen sonra dediğin gbi çiğ yımırta içmiş o ay olmuş diye
kv sende içir dedi ama şuan başka tedavi uyguladıgmz içn hepsi karışmasın dedik
eşime de bahsettim içermisin diye içerim dedi bende içirebilirm yani bitince kür
sen iç bakalım kuzum şifa olsun arkadaşıma inşallah emeklerimiz boşa çıkmasın canım
canim nebiliyim banada doktor dedi dediler yoksa cok zor icmek cok og bog yapiyorum icersen cok zorlaniyorum ama esim icmiyor buda benim zoruma gidiyor ben bebek icin deriden kabukdan cikiyorum benim esim kipirdamiyor bile buda beni uzuyor:KK50:

bu arada Allah evladini korusun anali babali buyusun saglikli mutlu huzurlu hayati olsun hep darisi bizlerin basina insallah bizde anne oluruz

canım sanada hayırlı cumalar güzel dileklerin içinde Allah razı olsun arkadaşım
ben bu aralar kafamı dağıtmak için kilo vermeye kalktım :KK70:
kendi çapımda 3 kilo vermeyi hedefledim :)
boyum 1.70 kilom 58 55 olayım diyorum kendimce:KK8:
napayım ya kafamı boşaltcak bişeyler lazım
kitap falan da okuyorum ama işte aklımdan çıkmıyo:KK50:

kızlar bende soğan kürüne başlamak istiyorum nasıl yapılacağını araştırırken bu topiği gördüm ve sizlerle beraber başlayıp devam edersem teşvik olmuş olur eğer mümkünse....?

birde şu an reglim ne zaman başlamalıyım bu 15 günlük küre her gün 1 bardak mı?

çok sordum ama 1 senedir bebek beklemekten bunaldım dr a gittik bir sorun yok dedi ..zaten bende çok üstüne olmadım ama artık sabrım taştı sanırım bebiş istiyorum bende...bu arada dr a gideli 5 ay oluyor ancak son aylarda regl ve yumurtlama dönemlerim çok sancılı oluyor kür ün bunuda yok edebileceğini düşüyorum..sizin fikriniz nedir?

forumdaki cevaplarini okudum arkadasim sen agustos ayinda adet gecikmesi yasamissin ve sokturucu almissin peki sokturucuden sonr adet oldunmu ?ve sonrami tutundu bebegin?

serçem 89 sen hamılesın maşallah cok sevındım hayırlı olsun:))))))))) darısı başımıza:)

serçem 89 sen hamılesın maşallah cok sevındım hayırlı olsun:))))))))) darısı başımıza:)
kuzum hamile digilim ki:KK1: ah ah keske olsam da dogrucuk tebrikleri kabul etsem:KK5:
sadece 1 haftalik tablo ekledim bu ay insallah hamile olurum darisi herkesin basina olur kendi basimada :KK9:
insallah herkesin hamileligini kutlariz burda insallah:KK16:

kuzum hamile digilim ki:KK1: ah ah keske olsam da dogrucuk tebrikleri kabul etsem:KK5:
sadece 1 haftalik tablo ekledim bu ay insallah hamile olurum darisi herkesin basina olur kendi basimada :KK9:
insallah herkesin hamileligini kutlariz burda insallah:KK16:

yaaa anlayamadım kı canım ben ya atladım hemen hamıle sandım:) ozaman dıyelım kı inşallah hiç bozmazda devam etttirsin tabloyu allah gönlüne göre versin canım.

kızlar bende soğan kürüne başlamak istiyorum nasıl yapılacağını araştırırken bu topiği gördüm ve sizlerle beraber başlayıp devam edersem teşvik olmuş olur eğer mümkünse....?

birde şu an reglim ne zaman başlamalıyım bu 15 günlük küre her gün 1 bardak mı?

çok sordum ama 1 senedir bebek beklemekten bunaldım dr a gittik bir sorun yok dedi ..zaten bende çok üstüne olmadım ama artık sabrım taştı sanırım bebiş istiyorum bende...bu arada dr a gideli 5 ay oluyor ancak son aylarda regl ve yumurtlama dönemlerim çok sancılı oluyor kür ün bunuda yok edebileceğini düşüyorum..sizin fikriniz nedir?

hoşgeldin canım... adetin bitsin 2-3 gün sonra başla yapmaya pko falan varsa günde 2 defa aç karnına 15 gün iç eğer yoksa pko günde 1 kere içmen yeterli canım hayırlı uğurlu olsun bebeğin hayırlısıyla gelsin inşallaaah:KK54::emir_bebek:
tabii eğer üşütmeden veya iltihaptan dolayı ağrın oluyorsa soğan kürü iyi gelir canım...soğan suyunu ılık iç ama soğuk olmasın

Son düzenleme:
serçe snn şu takvimi merak etttim nerde acaba kendileri?

burdayım canım serçeyi kovalıyordum takvimi nerdeymiş diye bakayım dedim
aaaa :KK53:ne göreyim her yerde meğer ben yine geniş düşünüp gözümün önündekini görmemişim :KK1::KK1::KK1:
kiz ne guldum inan:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: demek ki yine genis dusunmussun bende sorunu gordum hemen cevaba atliyim istedim:KK9: ama baktimki sen o takvimi diyormussun bende sandim ki sende yapicaksin ondan sordun bende genis dusundum dimi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

burdayım canım serçeyi kovalıyordum takvimi nerdeymiş diye bakayım dedim
aaaa :KK53:ne göreyim her yerde meğer ben yine geniş düşünüp gözümün önündekini görmemişim :KK1::KK1::KK1:

hahahaaaa bende serçemin takviminin altında hamilelik takvimi yazıyor yaa oraya tıklıycaktım son anda vazgeçtim sonra silemem kalırım öyle diye ekimde yapçam ama transfer günü uğur getirsin:18::18::18:

X