sogan kürü kullananlar

slm kızlar soğan suyuna bugün başladım bende 5.5yıllık evliyim 4yaşında bi oğlum var ve 10ay önce 4aylık gebeliğim sonlandırıldı kalbi durmuş meleğimin normal doğumla aldılar meleğimi benden ve sonrasında kist oluştu hamile kalamıyorum 8aydır hiç korunmuyoruz ama olmadı rabbim isteyen herkese evlat sevgisini tattırsın inş.

geçmiş olsun canım iyiki sana bişey olmamış...hayırlısı olsun inşallaah şifa olsun...oğlun abi olsun...benimde oğlum 4 yaşında bende 2. çocuk istiyorum 2 senedir olmuyo ekimde tüp bebek yaptıttçam nasipse

kiz ne guldum inan demek ki yine genis dusunmussun bende sorunu gordum hemen cevaba atliyim istedim ama baktimki sen o takvimi diyormussun bende sandim ki sende yapicaksin ondan sordun bende genis dusundum dimi

ayy sercem inan deli gibi takvimini aradımsırf merakımdan ayol
sende bana nasıl yapılcağınımı yazcaktın :)) ahah geniş düşünen düşünene

hahahaaaa bende serçemin takviminin altında hamilelik takvimi yazıyor yaa oraya tıklıycaktım son anda vazgeçtim sonra silemem kalırım öyle diye ekimde yapçam ama transfer günü uğur getirsin:18::18::18:

yap yap arkadşım inşallah ugur getirir
ben sordum arkadaşıma bayıltıp toplamışlar yumurtasını ama iyi geçmiş
inşallah sennnde iyi geçr sonuda iyi olur
bende tüp düşünüyorum aşılama zaman kaybı
ama tüple olmazsa arkasından aşılama denenirmi ne olur kafam çok karışık

biliyorum onuda bayıltıp yapıyorlar transferde bayıltmıyorlar inşallaaah sonucuda iyi olur arkadaşım...tüple olmassa ALLAH korusun yada hiç gerek kalmasın inşallaah arkasında aşılama yapmazlarki yine tüp olur dondurulmuşlarla falan...aşılama hiç bir işe yaramıyo arkadaşım normal ilşki gibi

saol cnm ağrım var diye gittim dr'a meleğimin yaşamadığını öğrendim ben öyle böyle alıştımda oğlum hala anne bebeğimizi ne zaman alıcan hastaneden diyo gelip gelip karnımı öpüyo herkese benim kız kardeşim olacak diyo çok zor bi durum anlatamıyorumda inş. senin oğluşunda abi olur rabbim gönlüne göre verir inş.

hahahaaaa bende serçemin takviminin altında hamilelik takvimi yazıyor yaa oraya tıklıycaktım son anda vazgeçtim sonra silemem kalırım öyle diye ekimde yapçam ama transfer günü uğur getirsin:18::18::18:
insallah canim sen haftani 4 yazarsin insallah ay halaya durmaya sabirsizlaniyorum
he valla bende anlaticakdim ama altdaki mesaji gordum dedim dur sercem simdi mybayby nerde oldugunu bulucaktir
hayirli olsun insallah ogluna gelir bir guzelmi guzel kiz kardes insallah

aaaay canım yaa ne zor günler geçirmişindir geçmiş olsun tekrar...benim oğlumda çok kardeş istiyo benim bir kadın doğum dr.um var oğlumun doğumun yapan dr. adnan keklik onda geçen sene aşılama yaptırdım tutmadı gittik geldik baya dr.a sonuç olumsuz oldu geçen gün söyledi anne adnan dr.a gidelim baksın karnında bebek varmı diye dedi ben maf oldum

aaaaay serçem fena oluyorum yaaa çok heycanlıyım şimdiden nolcak benim bu halim :18::18::18:

çok geçmiş olsun
Allah ım yavruna sağlık ve uzun ömür versin
yeniden sanada sağlıkla hamile kalmayı oğlunada abi olmayı nasip etsin canım

dimi ama ya aşılama bencede gereksiz
off çok heycanlıyım şimdiden düşününce bile :18::18::18:
senin heycanını düşünemiyorum bile cnm kıyamam ya Allah ım yardımcın olsun
heycanın hamile haberinle kat kat artsın inşaallah
iyi düşünmek istiyorum ama işte aklıma kötü şeylerde geliyo arada ozamn ne olur ne yaparım diye düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi:44:

ben zaten hep kötü şeyleri düşünüyorumki hep olumsuzluklar aklımda bu tüp bebeğe karar verdi ben panik atak oldum sanki histerozkopiye giderken sabah görcektin halimi heycandan kusuyommu vertigom tuttu deli gibi başım dönüyo o halde hastaneye gittik aldılar beni ameliyathaneye yatırdılar hemşirede damarımı bulamıyormu allaaaah çıldırıcam dr.da geç kaldı vazgeçtim dedim ben istemiyorum 2. çocuk gidiyorum dedim sonra dr.u aradılar anestezi uzmanı geldi bayılttılar beni uyandımodaya geçirdiler beni oğlumla babası odada oğlum hani bebek anne dedi yok bebek annem daha dedim zamanı var dedim oda kollarını bana doğru hızlı bir şeilde açarak eeeeeeeh be anne eeeeeeh dedi ozaman anladım ki ben bu tüp bebeği yapştıttmalıyım sonucu inşallaaaah iyi olur ALLAH yardımcımız olsun
her şeyi anlattım arkadaşım

bence tup bebek en iyisi bana bakin bir kenardan delirmis keciler gibi herseye goz koyuyorum belki bu ay tutunur dusunerek ama tup bebekde belki yok oh ne guzel aliyorlar koyuyorla bir bakmissin hamilesin bence tup bebek en rahati

ayy hisarcım seni çok iyi anlıyorum
kıyamam ben o paşaya ne çok severmiş kardeşini
inşallah kucagına alıp sevmek de nasip olur cnm
at kötü düşünceleri canım kafandan iyi düşünmeliyiz biliyorsun
olcak Allah ıın izniyle içini rahat tutmalısın önce sen inanmalısın

bence tup bebek en iyisi bana bakin bir kenardan delirmis keciler gibi herseye goz koyuyorum belki bu ay tutunur dusunerek ama tup bebekde belki yok oh ne guzel aliyorlar koyuyorla bir bakmissin hamilesin bence tup bebek en rahati

çok zor bir süre ama serçemim psikoloji gidiyo beklemekten kaçdefa ameliyathaneye giriyorsun narkoz yiyorsun falan...belki benim 2. çocuk olduğu için olabilir hani bana bir şey olursa oğlum ne yapar diye çok düşünüyorum ondan ben iyi değilim...

sercem napalım son çare tüp bebek canım
inşallah gerek kalmaz ama insan denemeden edemiyor
ama sana şunu söyleyim senin biraz rahatlaman gerek
çok düşünüyorsun bu bebek işini evet bende düşünüyorum ama sen her saniye düşünür gibisin
biraz rahatla ozaman inanıyorumki snn bebiş sana süpriz yapıp çıkıp gelcek arkadaşım

canım Allah korusun artık tıp o kadar ilerlediki ne ameliyatlar yapılıyor
Allah korusun nasıl düşünüyorsun böyle şeyleri
narkoz veriyorlar evet ama korkma bayıldıgmız gibi ayılırız arkadaşımmmm

inşallaaah canım olumlu olur sonuç...evt iyi düşünmeye zorlamam lazım kaendimi bu böyle olmayacak bu kanamam bitsin tamamen abdest alcam namaz kılayım dua edeyim o bana iyi gelir...bugün benim bir arkadaşa gittim kendisi KURAN-I KERİM ouyo hani bende meryem otu vardı ya ona verdim okuycak meryem suresini takçam göğsüme

dularla rahatlarsın huzura kavuşursun canım Rabbimde yardım eder
hepimiz senin duacınız burda ekim gelsede şu halaya bi dursak valla can atıyoruummmmm
sonra da benim sıra gelcek heycan telaş
hsg yi tüp bebek oldugu halde neden tekrr çektiler canım onu sorcaktım sana
bide sen daha önceden çekilmişmiydin?

evt doğru söylüyon canım hem en güzel yerde yaptırıyoruz tüp bebeği biliyosun güveniyorum onlara ama işte aklıma böyle şeylerde geliyo benim sanki psikolojik destek almam lazım

inşallaaah canım inşallaaah...senin hakındada hayırlısı neyse o olsun inşallaaah burdaki bütün kızların...benim tam hsg değilmiş tüplere falan bakılmadı sadece rahimin içine bakıldı sezeryan oldum ya hani yapışıklık falan varmı diye baktılar tüp bebekte tüplere bakmalarına gerek yokmuş histerozkopimiş benimki o hsg nin başka bir adı var galiba...yok ilk defa çekildim ondan bukadar evham oldum

hımm tamam tamam ben yanlş anlamışım hsg sandım
evet tüp bebekten önce öyle bir aşama var
sonuçta içerisnin iyi durumda olması gerekiyor
okdr emek verceksin çabalıcaksın hem maddi hem manevi
sezeryan geçirmemiş olsan bile iyice bakıyorlar canım kist miyom polip falan yapışıklık vs bişey varmı diye
iyi olmuş çok şükür temizde çıkmış artık Rabbim in bir ol demesine bakıyor
yoktan var eden Yaradan mevlam gülsün yüzümüze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…