sogan kürü kullananlar

kızlaar şimdi eve geldim hiç o kadar üzüldüğüme kortuğuma deymedi çok güzel geçti histeroskopi nasıl bayıldım nasıl ayıldım vallaa şükür hiç bir şey anlamadımsonuç temiz çıktı şükürler olsun yalnız rahime giden yol biraz engebelimiş ama dr. onun haritasını çizdim dedi şükür büyük bir yük kalktı üstümden

Son düzenleme:
olsun sağlık olsun o silik çıkan testten alma artık başka marka al bozuk galiba o testler
canim nekadar istesemde bulamiyorum o varya damla damlatiyorsun idrarini ondan yok bende cubuk testler aliyorum ama artik almam artik damla ariyicam yine buralarda belki buldum saglik olsun sen ne yaptin basladimi artik muayineler yani tup icin basladinizmi artik gitdinizmi ?

sukurler olsun canim hayirli olsun insallah bebegin gelsin en kisa zamanda

@mybaby @asyacan sıradaki şarkı size gelsin kızlarrr
Almora - Kaf Dağının Ardında
teşekkürler folikcim

ohhh çok şükür arkadaşım çok sevindim
yok cnm zaten korkulcak bişey bayılınca
sıkıntı bayılmadan çekilen hsg de sanırım :))
hadi bakalım sıradaki aşamada güzel geçer inşallah iyi olur sonucuda

canımcım üzülme arkadaşım demekki hayırlı değilmiş
var bir vakti saaati ama önce bi kafanı boşalt bebk fikrini unut
sennki psikolojik bnce canım çok takıyorsun kafaya
ha bide fıstıgım rusyada değilmydin sen? nasıl yer orası aşılama yok test yok yok yok yok
canım sen iyice araştırıyomusun acaba ?vardır illaki ya büyük marketlerde bile kaset testlerden mevcut
amerikan filmlerindede hep görüyorum

Son düzenleme:

Geçmiş olsun arkadaşım sevindim, ben bayilmadan totoşkamdan ağrı kesici iğne yiyerek girmiştim hsg'ye, şükür atlattin sen de ilk aşamayı. Haydi bakalım darısı diğer adimlara inşallaaah kolaylıkla su gibi hallolsun inş. işlerin

Evet sercemcim mybaby doğru söylüyor, senin bence kendini de eşini de rahat birakman lazım, severek evlenmedin mi, birak tadını cikar aşkının, sarıl kocacigina, gez dolaş, bol bol koklaş :) gerisi olur merak etme, ne prijivai minik serçe
Dağıstan tarafında olduğu için serçemiz böyle mağdur oluyo kizlar . Bi de bence serçemizin tam teşekküllü bir kontrole ihtiyacı var bana sorarsanız. Serçem hormon testlerini yenile cnm.fsh, prolaktin, vs hepsine yeniden bakilsin.

canim test varda iste o damla testden bulamiyorum onlar iyi olur sonucu duzgun verir ilahi amerkan filimlerinedemi bakiyon kizzzz
canim bu ayda deniyim insallah denemeye son koyucam evladim gelirse esime dogum gunu hediyyesi olsun istiyirem bu son ay sozzzzzzzzzzzzzzzzz

evt biliyorum senin kullandığın tetleri resim koymuştun yaa onnlar iyi değil alma onlardan
sukurler olsun canim hayirli olsun insallah bebegin gelsin en kisa zamanda

şükür kızlar bunu atlattık... ekimde başlıycaaz nasipse bakalım ALLAH yardımcımız olsun çok koruyorum içimde bir sıkıntı var tutmayacak sanki hem maddi hemde manevi yıkım olcak bizim için noluur dua edin bana kızlaar

Hisarcık endişeli olman çoook normal, sonuçta özel bir amacımız var ve bazıları kadar şanslı değiliz malesef bu konuda. Ama endişenin boyutu umudunu ve iyi niyetini gecmesin cnm, makul ölçülerde tutmalısın. Biz de dua edicez, yanında olmaya calisicaz, seni seviyoruz, bizim hiç yavrumuz yok henüz ama birbirimize destek olarak asacagiz her zorlugumuzu Allah'ın izniyle.

tutunucak insallah bize haber edersin islem oldugu gun sana dua okuruz burda toplanip tamammi canim insallah hersey cok guzel olucak evinize gunes dogacak ve bebegin olucak.............
nasil dedim ama turkcem fena digil dimi

iyi düşünmeliyiz pozitif olmalıyız değilmi sonuçta beynimizi nasıl etkilediğimizi hepimiz burda defalrca şahit olduk
sende bu sebeple olumlu düşün.Allah korusun evet olumsuzda olabilir öyle bir ihtimalde var ama,
kesin olmucak diye içimden his böyle söylüyor dersen beyninde inan olumsuz sonuç verir sana.
illaki stres olucakttır yani bende heycandan ölürdüm ama nolur hisarcım kendini negatif sonuca hazırlarken
pozitif sonucu göz ardı etme tamam mı arkadaşım
ekim de bayrama izmire gelcm bnde gitmeden dua listesini hazırlayacağım merak etme
yanında olmasakta dularımız seninle olcak

aynen folikcim
bizi biz anlıyoruz

tutunucak insallah bize haber edersin islem oldugu gun sana dua okuruz burda toplanip tamammi canim insallah hersey cok guzel olucak evinize gunes dogacak ve bebegin olucak.............
nasil dedim ama turkcem fena digil dimi
harikasın sercemcim türkçeyi kk da söktün zaten ilk yazdıgın zamanı hatırlıyorumda bu kadar değildi
baksana artık aştın yani olayı dörtlükler yazmana başladın bacım

çook şükür canımm ççokkk sevindi,m umarım en kısa zamanda bebeğinide kucağına alırısnn

kızlarrr bu ay tedavi yoktu hsg den sonraa adetimee sonn 3 gün yine uykularım kaçmış durumda bu psikolojiye nasıl alışacam bilmiyorum bu beklentiler öldürecek beni.

kızlarrr bu ay tedavi yoktu hsg den sonraa adetimee sonn 3 gün yine uykularım kaçmış durumda bu psikolojiye nasıl alışacam bilmiyorum bu beklentiler öldürecek beni.

aslında akışına bırakmak gerek ama işte olmuyor biliyorum
ben artık saldım çayıra mevlam kayıra durumundayım 3,5 sene oldu artık uykum da kaçmıyo inan
test falan yapma zaten varsada öğrenceksin yoksada az sabır gerek bekle cnm kafanı dağıtcak başka işlerle ugraş
birde hsg den sonra tüplerde geçiş kolaylaştıgı içn 6 ay içnde gebelik olması beklenirmiş dr öyle dedi bana
inşallah seninde kendiliğinden gelir bebeğin arkadaşım
Rabbim bizleri evlatlaarımızla sınamasın herkese analı babalı hayırlarla sahip olmayı büyütmeyi nasip etsin

arkadaşlar bana da yardımcı olursanız sevinirim ben yumurtlama günümü bilemiyorum akıntım yok anlayamıyorum

evet ilk baslarda en cok yumusak g nerde yazmaliyidim tam bilmiyordum hem sozleride karistiyordum ama simdi iyiyim dimi ogretmenim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…