sogan kürü kullananlar

Aypara ismim bilen arkadaslarim bu sercenizin duaya ehtiyaci var ne olursa okuyun ancak dua olsun meyrem suresi okuyan olsada cok sevinirim bana dua edin bugun yarin duani ne icin istiyordum diyicem ama dua edin lutfen serceniz sizden dua ister Allah binlerce kez razi olsun ........

ben de her tür filmi ruh durumuma göre izlerim, kalite ararım sadece. amirkhan'ın çok filmini izledim. hepsinde de salya sümük mode on

ayy sercemcim bende adetliyim canım :44:
noldu hayır olsun inşallah iyisin deme canım

ayy sercemcim bende adetliyim canım :44:
noldu hayır olsun inşallah iyisin deme canım
yarin iyi bir haber almam lazim canim dualariniza cok ihtiyacim var ama kimse okumak istemiyor keske adet olmasaydim ....
sende adetlisin dimi canim kardesim insallah Allah icimden gecen dualarimi duyarda yarin icin guzel haberler alirim ...

Serçem ben adet değilim ama fırsat bulabilirsem okurum, okursam da hbr ederim cnm bnm .

Sercem canım ya bende adetliyim okuyamam ama dua edicem insaallah sana Rabbim feraha ulastirsin her ne sıkıntın varsa
Allah razi olsun canim benim insallah yarin icin bir guzel haber vermeliler bana onu bekliyorum dualarin icin cok ama cok sagol tesekkur ederim hepinize

ben okurum sercem adet deilim namazdan sonra gece okurum canım

yarin iyi bir haber almam lazim canim dualariniza cok ihtiyacim var ama kimse okumak istemiyor keske adet olmasaydim ....
sende adetlisin dimi canim kardesim insallah Allah icimden gecen dualarimi duyarda yarin icin guzel haberler alirim ...

ben okudum canım meryem suresini.Allah kabul eylesin

ben okurum sercem adet deilim namazdan sonra gece okurum canım

ben okudum canım meryem suresini.Allah kabul eylesin
canim ya Allah Razi olsun senden ve burdaki herkesden bende yarin guzel haberimi aliyim abdestimi de aliyim sizin icin ne isterseniz okurum burdaki herkes icin
cok sagol insallah pamugunla sevdiginle mutlu mesut aile kurarsiniz tez zamanda da evladin olur insallah sagol iyilik melegim benim...

insallah yarın güzel haberlerle gel canım.insallah canım insallah hepimizin duaları kabul olsun insallah bana dua ettin ya tatlım buda yeter bana asıl iyilik meleğisensin tatlım sagol kuzummmm

serçem ben okuyamadım misafirler vardı geç saatte gittiler ama dua edicem senin için inşallaaah hayırlı haberler alırsın canım benim

kizlar dun test yapmisdim silik cikmisdi adet olduguma ragmen bende kan verdim neqatif o yuzden sizlerden dua istemisdim olsun uzulmedim cunki kendimi hazirlamisdim sol kasigimda acayip batmalar vardi cok supelendim ama neqatif ekimde pozitifle rastlasirim insallah

üzülme canım bende aynı geçen ay belirtiler yaşadım ama negatif malesef hayrılısı nezamnsa ozamn olur inş rabbim hepimzn kucağını hayırlı sağlıklı bebişlerle doldursun inş

üzülme canım bende aynı geçen ay belirtiler yaşadım ama negatif malesef hayrılısı nezamnsa ozamn olur inş rabbim hepimzn kucağını hayırlı sağlıklı bebişlerle doldursun inş
canim benim ben testimde silik cikmasa asla gitmezdim ama adetim bitmisdi test yaptim silik cikti en cok onun icin gitdim sen nasilsin neler yaptin?ben dua topikinde toplanalim diyorum hergun meryem suresi okuyalim diyorum ne dersin?

canın sagolsun kuzum insallah önümüzdeki aya olur.sen ümidini yitirme

@mybaby @asyacan sıradaki şarkı size gelsin kızlarrr
Almora - Kaf Dağının Ardında

olsun sağlık olsun o silik çıkan testten alma artık başka marka al bozuk galiba o testler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…