sogan kürü kullananlar

tutunucak insallah bize haber edersin islem oldugu gun sana dua okuruz burda toplanip tamammi canim insallah hersey cok guzel olucak evinize gunes dogacak ve bebegin olucak.............
nasil dedim ama turkcem fena digil dimi

çook şükür canımm ççokkk sevindi,m umarım en kısa zamanda bebeğinide kucağına alırısnn
çok teşekkür ederim kızlar çok güzel ve doğru şeyler yazmışsınız dünden beri tam size cvp yazıcam hemen internet gidiyo kusura bakmayın yanımdA olduğunuzu hissediyorum gerçekten kızlar ALLAH razı olsun hepinizden bende sizi çok seviyorum sizi iyiki burda tanımışım ...sizinle oturup hep beraber bir kahve içmeyi okadar çok isterim ki anlatamam belki bir gün olurrr
simdi ben bu testlere inat gebelik tablosu yapicam hani beni aldatdilar ya silik ciktilar yaaaaaaa bende gebelik tablosu yaparim goruru onlar bu ay gebe kalirim gorur o silik cikan alcak testler

aaaay serçem sana çok yakıştı vallaa canım benim ... ozaman bende hemen halay çekerim

evet ilk baslarda en cok yumusak g nerde yazmaliyidim tam bilmiyordum hem sozleride karistiyordum ama simdi iyiyim dimi ogretmenim
evet canım benim gayet iyisin
hatta okdr iyisinki ilk başta yazdıklarını anlamak için azcık( azeri aksanı @asyacan) gerekiyordu
ee o da bende var tabi anlaşması zor değildi ama böyle daha rahat dimi afferim sana zeka küpü seni

abowwwwwwww bizim gız sen hamile misin yoğusam :d rüyaların hayırlara çıksın inşallahh bacımm

çok güldümmmmmmmmmm sesli güldümmmm
kız serçe rus kızlarına şimdiden geçmiş olsun

afferim folikime iyi demiş sen iyice boşladın bizi
caspermış vakti saatinde gelmezsin sonra casper dersin

ilahi asyacan

sülüman başladı ben kaçıyorum @mybabayciiiim

sülümancı seni
kuzey güney olmayınca:2: merhamete baktım bende
şimdi hürremde gitti ya ben hiç izleyemem oyuncu değişşikliğini tilt oluyorummmmm

Bak baaak topikte bir isyan seziyorum :)) ben topik anamızdan daha cok ugruyorum bikerem hııhh :)) azeri gelinimize gelince cok rahat anlasılabılıyor yazdıkları artık önceleri tercüman folikti mybabym benim içinde :) rüyaya gelince hahhaaa belirtilerim bilem basladı gari üşüyorum soguktan filan degıldır o emınım :) sonra rüyanınyorumuna mütaakip bel ve kasık agrılarım basladı :)) bide dönüp kendime hadii leen diyorum :) dün akrabalara gidiyorduk otobuste uyuyup kalıcaktım budamı gol değil heeeyavaş yavaş sıyırıyorum bu ay :) ovü testi bilem yapmadım bisürü vardı elimde amaaaaan diye diye bugun yaparım yarın yaparım derken kanımca yımırtlamam bitti :)

Canım arkadasım içimden bir his bebişe en yakın sensin diyor aramızda inşallah moralini yüksek tut stres en buyuk belamız zaten buzamana kadar defalarca tecrube ettik dimi tatlım.olursa tadından yenmez evet ama olmazsada Allahın takdiridir canım.dua mevzunu netlestırsek bi olucak aslında batıma 10 gün var mybabyyy sesime gel yavrum yada dua aralıgını uzun tutucz adet olanlarıda planlayıp sen içini ferah tut su akar yolunu bulu derler ya sperm akar yumurtasını bulur ınsallahhh :))

Sabah 7 bıçıkta uyandım, adamı yolladım, bi koyuldum temizliğe, amanııın, yarın inşallah annem geliyo da memleketten, bi 10 gün kadar bizimle olacak, evi ceviremedim ya tek başıma, yardıma koşuyo anacığım 45 gündür adet de olamıyorum yine, doktor işi de yattı tabi annem gidene kadar. Belirtilerim var gerçi yaklaştı hissediyorum da hayittan mi acaba, 1 haftadır içiyorum ama düzensiz. Sen napiyosn bakiim??

Ohh darısı basıma benımde haftasonuna davetim var bugun temızlık yapmam lazım bahane arıyorum napsamda yarına ertelesem diye :)benim anamda haftaya geliyo inşallah ailen hangı sehırde canım?? 45 gün mü gerci senın bat bagımsız kafasına göre takılıyodu degılmi inşallah düzene giriyordur canım belirtilern neler var mesela??

sagol canımm teşekkür ederimm haklısın belkide bedne zaamnla alışacam galibaaa beklemedeyim halal bakalım hayırlısı bundan sonra. :)))

ayy canım gözün aydınnn ççook sevindimm hasret giderirsiniz ne güzell....canım hayıt bu konuda etkili ben setinin kullanıyorum 2.5 aydır. bende etkili oldu adetlerim düzeldı gibi bu ayı bekliyorum işte (

Veeee asya temizlik için start vermek zorundadır eve bi girişiyim öpüyorum sizi canlar see you later (mybaby içundu bu )):)

Tabi cnm yarın yaparsın bosver bugün enerji topla bi kendini hazırla önce Allah kavustursun canııım, bizimkisiler Antalya'da. Memleket ora bizim. 2 aydır evet olamıyorum gününde. Hava mekan mevsim değişikliğinden heralde.. Ülke değiştirdik biliyon. İşte iştahım var, sinir stress var, kasıklarım şiş, belli belirsiz sancıma oluyo çok hafif bikaç gündür..

canım arkadaşım sen hamilemisin takvim koymuşsun
yok kuzum oylesine koydum ugur getirir belki hem bak 1 hafta yaziyor spos kardesler ugramamis yani halen yumurtacik ablamiza bakalim ugrarlar belki bu siki calisiyom yumurta filan iciyom :120::104:
canim erken halay olmaz kiz 4 -5 ci haftayi bekle yorma kendini 4-5 hafta olursa kismet insallah cekersin halay benim icin simid terleme
ilk senin halayin var sana cekelim sonra bakariz duruma benim icin

simidi bizim kizlar yumurta ne diye sorucaklar hemencecik acikliyim
bizim oralarda bir dr var imis benim teyzem beni anlatmis oda yimirta icsin demis ama cig olmali yimirta ve taze olmali
hergun ac karnina cig yumurtanin basini deliyon icine peynir mayasi serpiyon parmaginla ve onu iciyon
evet igrenc olsada ben iciyorum ve esimde icmeli ama bizim masooo icmiyor

ben icmem diyor effenim bende kusdum
ve hergun yalniz kendim iciyom nayapayim
insallah vesilem olur

cunki dr demiski bunu 5 yil cocugu olmayan birine yapmis ve o ay hamile kalmis
bende umut iste iciyorum ve sogana vida etdim
yimirtaya start verdim 3 gundur iciyorum 10 gun icilmeli

evy yaaa meryem gitti film bitti resmen güneşi beklerken'de güzel kanal d'de pazar günleri
nolcak bizim bu halimiz yaa hay ALLAH çok güldüm asyam
aaay benmiyim acaba en yakın olan ALLAH bilir asyam...ALLAH razı olsun canım benim mybabyciim ekimde yapçak dua listesini ekimde gircem ya tüp bebeğe ozaman nasipse konuşuruz mybabyiim yapar listeyi...inşallaaaaah arkadaşım hadi bir süpriz yap bize
hadii şifa olsun inşallaaaah canım benim...sen hamilelik takvimi yapınca bende halaya durayım dedim ne bileyim içimden geldi ama gerçeğide olcak inşallaaaah serçemiim

Bu çiğ yumurta işini teyzemde söylemişti bana 40 gün içilcekmiş ac karnına erkek içiyormu bilmiyorumda düşüncesi bile ürküttü beni peynir mayası serpildgni bilmiyordum içebiliyorsan iç canım benim mümkün değil ama 40 gün ara vermeden içiçekmisin ama.

evet simdi iyiyim dimi ay cok seviniyorum bu turceyi bilmeyime yasasinnnnn
sagol canim iyi yapmisin belkide halayda ugur getirir dimi ben terleme diye sey etdiydim demisdim yani..
insallah bu ay asyacan demis kurumus torpaklarimiza TOHUMLAR serpilecekdir arka arkaya gelicez hamile diye insallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…