sogan kürü kullananlar

maşallah :nazar::nazar::nazar::emir_bebek: Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin
bu paşalara kız lazım artık topikde oğlancılar var. hanimiş kız bebek anneleri elleri göreyim:KK3:

bak sen bir pasa daha geliyor demekki ne guzel:nazar::nazar::nazar: benimde kizim olur sizin pasalardan birine veririm dunur oluruz dimiiiiiiiiiiiiiiiiiii ne guzel olur
hilaliminda pasasi geliyor:nazar::nazar::nazar::nazar: bakalim hisarbuselik canimizin neyi olucak insallah gonlunden ne gecerse o olur:emir_bebek::emir_bebek:

teşekkürler kızlar :KK16: evet bir kızım vardı, bir de oğlum olcak Allah 'ın izni ile, Allah sağ salim kavuşturmayı ve hayırlı evlat olmasını nasip etsin inşallah, evet paşalara prenses lazım, beklemedeyiz :KK1:

bende narkozu düşünmekten bayılıcam mybabyiim:KK14::KK14::KK43:
ayy kuzum bende arada espirim kaynadı kimseler görmedi sandım içime dert olmuştu:18:
ne varsa sende var hisarcım beni şu depresyondan çıkardın ya tşk ettim hemde çokkkkkkkkk:KK16:
narkozdan bişey olmaz canım Allah ın izniyle korkma ben 3 kez aldım narkoz sende hsg çekilirken de mi narkozla çekilceksin
bende öyle çekilmiştim iyi oldu valla acısız agrısız temizzzzz:KK51:

ayy kuzum bende arada espirim kaynadı kimseler görmedi sandım içime dert olmuştu:18:
ne varsa sende var hisarcım beni şu depresyondan çıkardın ya tşk ettim hemde çokkkkkkkkk:KK16:
narkozdan bişey olmaz canım Allah ın izniyle korkma ben 3 kez aldım narkoz sende hsg çekilirken de mi narkozla çekilceksin

Nasılsın mybabybim esprili arkadaşım :) ben ateş ölçme yöntemine başladım birde onu denerim.esimde ilk evlendigimiz zaman hafif derece Varikosel vardı yarın doktora gidecek bakalım doktor ne diyecek belkide sebeb odur diyoruz ben durumumdn haberdar ederim yine kendine dikkat et :)

Nasılsın mybabybim esprili arkadaşım :) ben ateş ölçme yöntemine başladım birde onu denerim.esimde ilk evlendigimiz zaman hafif derece Varikosel vardı yarın doktora gidecek bakalım doktor ne diyecek belkide sebeb odur diyoruz ben durumumdn haberdar ederim yine kendine dikkat et :)

iyiyim çok şükür adet oldum işte yeni ay yeni umut işte aynı döngü canım
eşimin tedavisi bitsin bizde tüp düşünüyoruz aşılamayla zaman kaybetmeden ama ben diyorum bi aşılamada mı denesek
çok kararsız kaldım canım.
sen denicekmisin herhangi bişey yada denemişmiydin unuttum ya kusura bakma :S

iyiyim çok şükür adet oldum işte yeni ay yeni umut işte aynı döngü canım
eşimin tedavisi bitsin bizde tüp düşünüyoruz aşılamayla zaman kaybetmeden ama ben diyorum bi aşılamada mı denesek
çok kararsız kaldım canım.
sen denicekmisin herhangi bişey yada denemişmiydin unuttum ya kusura bakma :S

Sorun değil canım :) ben bir kere aşılama yaptırdım tupbebek dusunmedik ama aşılama yerine tupbebek yaptırılması taraftariyim asilamanin bir esprisi yok gibi

önce geniş düşünmüştüm, esprini sonradan anladım :KK1: kız hsg'de narkozluk bi durum yok ayol, 5 dakikalık iş için narkoz yemeyin derim boşuna, ağrılı ama acılı bi işlem değil, ağrı da bildiğimiz tipik regli ağrısı gibi kasıklarda birkaç dakikalık hepsi bu :emir_bebek: tüplerinizin durumuna göre birkaç gün sürebilir, o da regl öncesi kasık ağrısı gibi işte, e işlem sırasında narkoz yeseniz de o birkaç günki ağrıya faydası olmıycak ki :KK14: @hisarımbusem

ama şu yımırta toplama işlemindekini bilmiyordum ben yaa :KK53: boje moy!

önce geniş düşünmüştüm, esprini sonradan anladım :KK1: kız hsg'de narkozluk bi durum yok ayol, 5 dakikalık iş için narkoz yemeyin derim boşuna, ağrılı ama acılı bi işlem değil, ağrı da bildiğimiz tipik regli ağrısı gibi kasıklarda birkaç dakikalık hepsi bu :emir_bebek: tüplerinizin durumuna göre birkaç gün sürebilir, o da regl öncesi kasık ağrısı gibi işte, e işlem sırasında narkoz yeseniz de o birkaç günki ağrıya faydası olmıycak ki :KK14: @hisarımbusem

ama şu yımırta toplama işlemindekini bilmiyordum ben yaa :KK53: boje moy!

"dabbe - bir cin vakası" izlemiştik bebeğim.

folikcim korku filmi katagorisinde ben öyle üçharflileri sevmiyorum eşim gece vardiyasına gidince korkuyorum:KK53:
bana böyle gerilimli korku olcak hani böyle kapana sıkışmış kurtulmaya çalışan cinslerden
tabi kurtulurken arada işkence çekenler,kayıplarda olcak illaki hepsi kurtulamz biliyosun:KK34:

ben hsgyi narkozla çekildim dr önerisi ile daha rahat oluyomuşun kasmıyomuşun ondan öle demişti uyanıncada ne kanamam oldu ne ağrım herşey iyidi tek tüp kapalı çıkana kadr tabi bunada şükür laporoskopi ile açıldı şükür
arkadaşımla görüşünce sorcam bi narkozla yumurta toplama işini ? belki heryer öyle çalışmıyordur yada isteğe bağlı olabilir

folikcim korku filmi katagorisinde ben öyle üçharflileri sevmiyorum eşim gece vardiyasına gidince korkuyorum:KK53:
bana böyle gerilimli korku olcak hani böyle kapana sıkışmış kurtulmaya çalışan cinslerden
tabi kurtulurken arada işkence çekenler,kayıplarda olcak illaki hepsi kurtulamz biliyosun:KK34:

ben hsgyi narkozla çekildim dr önerisi ile daha rahat oluyomuşun kasmıyomuşun ondan öle demişti uyanıncada ne kanamam oldu ne ağrım herşey iyidi tek tüp kapalı çıkana kadr tabi bunada şükür laporoskopi ile açıldı şükür
arkadaşımla görüşünce sorcam bi narkozla yumurta toplama işini ? belki heryer öyle çalışmıyordur yada isteğe bağlı olabilir

o zmn "testere" serisi tam sana göreymiş, izlemişsindir belki ama??

6. His
Azınlık Raporu
The Game
Wanted
Jango (Zincirsiz)
Bu son ikisi gerilimden ziyade ekşın :KK55:

bunlar bana hafif kalıyor ben daha çok doğramalı kesmeli:KK51:
wanted thegame azınlıkraporu izledim:)
korku kapanı serisini izledim mesela :KK70:
28gün sonra falan hepsini
ama favorm ^^ben efsaneyim^^ dir bayılırım 7 kere fln izledim :KK70:
dizilerdende the walking dead izliyorum

haaa bide descent diye bi film var 2 side var hatta o da hafızamda kalmış filmlerdendir :) tavsiye ederim korku güzeli

işte böyle psikopat bişeyim ben ya:KK53::KK53::KK53::KK53:

Son düzenleme:
cnm o zmn "texas katliamı"nı tavsiye edebilirim :KK51: amaçsız sonuçsuz bir vahşet filmi. aynı bölgede yaşanılan olayları konu alıyor.muş.

cnm o zmn "texas katliamı"nı tavsiye edebilirim :KK51: amaçsız sonuçsuz bir vahşet filmi. aynı bölgede yaşanılan olayları konu alıyor.muş.

nihahhaha :KK53: sobelendim ya :KK35:

katliam mı wuuuu kulağa hoş geliyor :KK47:
ya şaka bi yana gerilm filmini seviyorum:KK16: tamam bak texas katliamını izlemedm bi bakayım ona dur bu akşam
o gün sana sordum cvp vermeyince tarzımı değiştirip My name is khan ı izledik ağla ağlaa ağlaa bi hal oldumm:2::2::2:
ağlamk istiyorsan onu da izle derim bazen ben ağlamaklı filmde ararım kendime de :KK34:

bugun burda ki arkadaslarim bana ben adetliyim kim okuya bilirse bir meryem suresi okurmu ricam bugun icin cok onemli benim icin
simdiden okuyan arkadaslarimdan Allah razi olsun gonullerine gore versin
hepinizi seviyorum canim arkadaslarim .............

X