sogan kürü kullananlar

Serçeeeeeeeemmm canım arkadasııııımm inşallahh hamılesındır arkadasım o sılık cızgıyı kımse durduk yere gormuyor degılmi :)))))
kandada cıkarda inşallah bebişin gelmıstır arkadasım kesın sonucu sabırsızlıkla beklıcez halaya durucaz inşallah yeniden hadi ölü topragı serpilmiş gibi duran su topil bi canlansın sayende inşallah :)):KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK64::KK64:

Geçmişi okudum canlar haftasonu mısafırlerım vardı gıremedım bırde hastayım burnumu cekıpdurrun :) uykuyu duzene koyamadım hala ve ufacık bır cabamda yok duzene koymak ıcun :)) benden bı nane olmaz diyim ben size :) folikcim iltihap bendede cıktı ılac kullandım tekrar kontrole gıtmem lazım ama hiçmi hiç gidesim yok hastane goresım yok uzunca bır sure. ilişki mevzusu cocuk konusunu bıkenara bırakınca daha bı hos oluyor soylemesı ayıp :) mybabym aşılama ıcın acele etme bence kuzum kürlerin kullanım suresı bır bıtsın bakalım nasip edicektir Rabbim hayırlısıyla..

özleeepdurun hepinizi bacılaaa :KK1::KK1:

Geçmişi okudum canlar haftasonu mısafırlerım vardı gıremedım bırde hastayım burnumu cekıpdurrun :) uykuyu duzene koyamadım hala ve ufacık bır cabamda yok duzene koymak ıcun :)) benden bı nane olmaz diyim ben size :) folikcim iltihap bendede cıktı ılac kullandım tekrar kontrole gıtmem lazım ama hiçmi hiç gidesim yok hastane goresım yok uzunca bır sure. ilişki mevzusu cocuk konusunu bıkenara bırakınca daha bı hos oluyor soylemesı ayıp :) mybabym aşılama ıcın acele etme bence kuzum kürlerin kullanım suresı bır bıtsın bakalım nasip edicektir Rabbim hayırlısıyla..

Anooow ya kimse yok diye zuma oynuyodum ben de, o ara gelip gitmissin bacim yaaa.. eltimin oglu var bizde de gecen hafta bikac gun kalmıştı, bu haftasonuna kadar yine bizde :KK4: 18lik ergen sabah kadar uyumuyo bilgisayarin başında, biz de kicimizi devirip yatiyoz mecbur :KK37: tam da yeniden yakaliyorduk ritmi :KK24: dedigin gibi enfeksiyon var nasilsa yimirtlamam da şaştı ztn die kafa yormadan pek bi hoştuk :KK53: yapcak bisey yok idare etcez pazara kadar.. eşim de demesin mi ciddi ciddi odayi duzenleyelm de bizde kalsin bu yil diye :KK53: olcak is mi yani tövbeeeee :KK23:
Senin uyku neden düzensiz asyamin canı, tatil diye mi? Hangi ilaci kullandin sen ne vermisti doktor? Ben yine regli olamıyorum o yuzden doktora fln da gidemiyorum. Aa ama bugun hayita basladim ben yaaa unuttum size soylemeyi topige aykiri haller bunlar gerci ama :KK1: e napiyim soganin ucunu kacirdik bi kere bi de bunu deniyeyim dedim :KK15:

evet kizlar iki gundur silik cizgilerle ugrasdayim qaliba evladim geliyor sabah idrarimda testlerim silik cikiyor ama oglen yatigimda hic birsey cikmiyor
cok korku icindeyim yaaaaaaaaaaaa iki gundur agliyorum sevincden ama sonra yikiliyorum cikmayinca ama icimden bir ses evladim karnimda diyor Allahima o kadar dualar sukurleer ediyorumki inanin INSALLAH YUZU KARA CIKMAM esimde biliyor testimin silik cikmasini egerki olmazsa cok uzuluruz ama testlerimi simdi yukluyucem sizde bakin eger varsa evladim sizler icinde olsun darisi sizlere olsun Eki Görüntüle 797647 Eki Görüntüle 797648 Eki Görüntüle 797649 Eki Görüntüle 797650

canımm yaa çook sewvindimmm allahım hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin inşallah bizim içinde dua ettt :))))

Anooow ya kimse yok diye zuma oynuyodum ben de, o ara gelip gitmissin bacim yaaa.. eltimin oglu var bizde de gecen hafta bikac gun kalmıştı, bu haftasonuna kadar yine bizde :KK4: 18lik ergen sabah kadar uyumuyo bilgisayarin başında, biz de kicimizi devirip yatiyoz mecbur :KK37: tam da yeniden yakaliyorduk ritmi :KK24: dedigin gibi enfeksiyon var nasilsa yimirtlamam da şaştı ztn die kafa yormadan pek bi hoştuk :KK53: yapcak bisey yok idare etcez pazara kadar.. eşim de demesin mi ciddi ciddi odayi duzenleyelm de bizde kalsin bu yil diye :KK53: olcak is mi yani tövbeeeee :KK23:
Senin uyku neden düzensiz asyamin canı, tatil diye mi? Hangi ilaci kullandin sen ne vermisti doktor? Ben yine regli olamıyorum o yuzden doktora fln da gidemiyorum. Aa ama bugun hayita basladim ben yaaa unuttum size soylemeyi topige aykiri haller bunlar gerci ama :KK1: e napiyim soganin ucunu kacirdik bi kere bi de bunu deniyeyim dedim :KK15:
çatlaksınız siz ya :KK53::KK53::KK53::KK53:
yazılarınızı okurken çok gülüyorum Allah da sizi güldürsün:KK1:

naptın canım nasıl oldun son karar nedir doktora gidiyormusun
bence gitmelisin bu şeklde kendini harab ediyorsun

Bak gariii sizde kalacakmısmıs ah bu erkekler öldürür adamı yaa:)) uyku benim kendımıbıldım bılelı duzensız canım aıleboyu gece oturan tıplerdik şimdide duzene sokamıyorum calısırken bıle gece kusuydum.bana hep tatıl zati yavrum ye iç yat dersane baslayana kadar böyle bakalım belkı sonra duzene sokabılırım.piyeloseptyl diye bı ılac vermişti canım agrılarım gecınce yarıda bıraktım onuda yumurtlamam ne alemde bılmıorum ovu testım var ama yapmıyorumda iyi böyle yaa alternatif tıbbıda bıraktım gayrı cokbaska bişii oldum ben yaa miskiiiin, tembeeel :))

çatlaksınız siz ya :KK53::KK53::KK53::KK53:
yazılarınızı okurken çok gülüyorum Allah da sizi güldürsün:KK1:

yavruceylan gelde beraber catlayak geceleri :)

Bak gariii sizde kalacakmısmıs ah bu erkekler öldürür adamı yaa:)) uyku benim kendımıbıldım bılelı duzensız canım aıleboyu gece oturan tıplerdik şimdide duzene sokamıyorum calısırken bıle gece kusuydum.bana hep tatıl zati yavrum ye iç yat dersane baslayana kadar böyle bakalım belkı sonra duzene sokabılırım.piyeloseptyl diye bı ılac vermişti canım agrılarım gecınce yarıda bıraktım onuda yumurtlamam ne alemde bılmıorum ovu testım var ama yapmıyorumda iyi böyle yaa alternatif tıbbıda bıraktım gayrı cokbaska bişii oldum ben yaa miskiiiin, tembeeel :))

yavruceylan gelde beraber catlayak geceleri :)

Evet evet evet beraber catlayalim yaaa gerci biz de asyacanla denk getiremedik de neyyyse... ben de şimdilik çalışmadığım icin allak bullak oldu valla adami sabah işe yollayip tekrar deviriyom ogleye kadar :KK1: sonra da afyonum anca patliyo aksama kadar, bi dengeleyemedim velhasil... zor oluyo bnm icin dediğin gibi miskin, tembel, uyusuk, saçtan baştan önümü görüp kahveyi zor bulup hazirliyom her gün :KK53:

naptın canım nasıl oldun son karar nedir doktora gidiyormusun
bence gitmelisin bu şeklde kendini harab ediyorsun

sercemi merak ettim naptı acaba kızcağız ya
inşallah iyi haberler verir bize
canim iyi haberim yok ama kotu haberimde yok bugun belim agridi qaliba adet olucam testler bana ders verdi adeta silik cikti cok hasretindeydim o ikinci cizginin al sana dedi silik cizgi verdi sonra iste aldi elimden cikmiyor 3 testim evde oylece duruyor atmiyorumda silik olanlari, ne yapalim kismet buymus biraz toparladim bugun kendimi iyiyim sagolun Allah razi olsun sizide merakda biiraktim aff edin insallah Rabbim iyi haberler vermeyide nasib eder hepimize

canim iyi haberim yok ama kotu haberimde yok bugun belim agridi qaliba adet olucam testler bana ders verdi adeta silik cikti cok hasretindeydim o ikinci cizginin al sana dedi silik cizgi verdi sonra iste aldi elimden cikmiyor 3 testim evde oylece duruyor atmiyorumda silik olanlari, ne yapalim kismet buymus biraz toparladim bugun kendimi iyiyim sagolun Allah razi olsun sizide merakda biiraktim aff edin insallah Rabbim iyi haberler vermeyide nasib eder hepimize

ahh sercemcim sen neden adetin geçmeden test yapmaya kalktın hani bu kdr takmıcaktın kafana yine test yaptın gidip
o testlere güvenme sen ne olur ne olmaz varken yok gösteriri yokkken var en iyisi adet geçince yapmak testi canım
dur bakalım belki adet olmazsın canım biraz dinleme kendini akşına bırak bak gör bebeğin gelcek çok stres yapma cnm

ahh sercemcim sen neden adetin geçmeden test yapmaya kalktın hani bu kdr takmıcaktın kafana yine test yaptın gidip
o testlere güvenme sen ne olur ne olmaz varken yok gösteriri yokkken var en iyisi adet geçince yapmak testi canım
dur bakalım belki adet olmazsın canım biraz dinleme kendini akşına bırak bak gör bebeğin gelcek çok stres yapma cnm
ayy sorma valla yalanci testler nolucak artik ciksada inanmiyicam qaliba onlara bu bana guzel bir ders oldu
mybabyyyyyyy sobe! :KK33:
:KK1::KK1::KK1::KK1:

Yok canim misafir felan derken yetismedi artik diger cuma bagisliycam tesekkur ederim canim
bişey değil arkadaşım noolcak:KK34:ben 100 taneyide okudum 300 oldu ALLAH kabul etsin
canım hakkınızda hayırlı olsun inşallah bu emeklerimiz boşa çıkmaz
sonuçta tüp bebekde şans daha fazla aşılamaya göre bnde senin gibi düşünüyorum
bizde kararsız kaldık eşimle bi aşılama denesekmi ilk diye ama hala karar veremedik
smyrna güzel bir merkez umarım güzel sonuçlar alırsın canım benim
çok isterim burda hepimizin yüzü gülsün, bebeklerimizi konuşalım artık:KK9::KK9:

sen aşılama falan düşünme daha arkadaşım tedavinizi bitirin olmassa yaptırın canım benim:KK34:
bugün test yaptım tek çizgim bana baktı ben ona baktım bayaaa bir bakıştık yanii:KK51:3 gün geçmişti adetim ooof şimdi kimbilir nezaman adet olcam ilaç falanda içmem kendiliğinden gelsin başlayalım tüp bebeğe hayırlısıyla
Kızlaaaaaaaar kulaklarınıza ınanamıycaksınıızzz
şunu dınleyın :KK52::KK52::KK52:
Seerrceeemmm hhhaaaaammmıııııllleeeeeeeeeeeee :119::119::119:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

hemen halay çekicektim ama daha sonraki yazıları okudum kafam karıştı hiç belli olmaz adetin geçsin serçemim bidaha test yap dua et canım kardeşim hayırlısı olsun inşalaaah

kızlar slm nasılsınz urayı görür görmez sorayım dedim aranızda yani buraya yazanların içinde soğan kürü kullanıptahamile olan oldumu bende bi ara kullandım ama bıraktım geri... inşaallah hepimz hayırlısı ile kavuşuruz bebeişlerimize iki kez aşılama yaptırdım bu arada

bişey değil arkadaşım noolcak:KK34:ben 100 taneyide okudum 300 oldu ALLAH kabul etsin

sen aşılama falan düşünme daha arkadaşım tedavinizi bitirin olmassa yaptırın canım benim:KK34:
bugün test yaptım tek çizgim bana baktı ben ona baktım bayaaa bir bakıştık yanii:KK51:3 gün geçmişti adetim ooof şimdi kimbilir nezaman adet olcam ilaç falanda içmem kendiliğinden gelsin başlayalım tüp bebeğe hayırlısıyla

hemen halay çekicektim ama daha sonraki yazıları okudum kafam karıştı hiç belli olmaz adetin geçsin serçemim bidaha test yap dua et canım kardeşim hayırlısı olsun inşalaaah
Sagol canim kardesim dua ediyorum insallah vardir kismet bakalim bizim halaylar ne zman cekilicek bu topikimizde cok az halay cektik insallah yarinnan baslanirda arka arkaya halaylarimiz gelir insallah

X