sogan kürü kullananlar

canim nasilsin peki iliski meselesi duzeldimi?
neye guldun kiz?:KK9:valla erken uyuyorum daha saat 5lere kadar olmuyorum burda eskiden oyleydim:KK1:

sercemcim evet evet düzeldi şükürler olsun :KK16:
erken yatıyosun da uyuyo musun yaaniiii :KK9:

Son düzenleme:
Darısı basıma sercemm bende cok gece ayaktayım gunduz uykuda ınsanın duzenı sasıyor ıycee ve eşimde cok sıkayetcı bu durumumdan bı turlu duzene sokamadım nasıl olcak bılmıyorum:KK43:

folikçim canım dönem dönem oluyor öyle bende acayip sogumustum eşime gıcık oluyordum ıstedgnı belli ettiği zamanlar ama zamanla düzene giriyor yine eskisi gibi oluyor.bebek konusunda bizde aynıyız ailelere söylememıstık hiç eşim bikacgunonceki mevzumuzu biliyorsun o sırada annesine söyledi tüp bebek yaptırıcaz belki diye belli etmesede kafasına takıyormus.akışına bırakmak en güzeli canım bende ne var ne yok diye giriyorum artık topige sogan ıcen kalmadı aramızda malum :) bizde seni seviyoooreee :)

cnm senin niye düzensiz ki uykular, bnm gibi misin sen de hayırdır? :KK14:
ve bu arada yanlış anlaşılmasın, bizim düzeldi artık o durum yani eşim bana yanaşmıyodu, normal ilgisi sevgisi dvm ediyodu ama gece reddetmeleri vardı, ben de bıkıp usanıp geri çekilince 45 gün tatil yaptık :KK1: evlilik yıldönümü yaklaşınca döndük eski günlere :KK17: ama bebek için çalışmıyoruz yani onu demek istedim, iltihaptan dolayı regli günlerim birbirine girdi ya, yımırtlayamıyorum iki aydır onun da günleri belli değil o yüzden, biz de kafamıza göre işte :KK52:

kızlar bugün smyrna tüp bebek merkezini aradım adetin 1. günü bizi arayın biz ya 3. günü yada 4. günü sizi çağırcaz dediler...başlıycaz tedaviye inşallaaah şimdi adetimi bekliyorum 7 sinde adet olmam lazım hayırlısı :94:
bcm sen aşılama aşılama diyodun ne zamandır, nerden çıktı bu tüp? harekete geçtiniz dmk sonunda. hadi bakalım hayırlısı cnm.
bizim aşılama nolcak bakalım, 4 ağustosta adet olabilmiştim ilaç yardımıyla ama şimdi yine gecikti :KK14: hayat bizi neden yoruyorsun :97:

biz uykumuzu guc bela duzeltdik inan 1 ay oyle oldu bizde gece uyuyamiyorduk gunuz gec kalkiyorduk mecburen sonra bir isimiz cikti ve mecbur erken uyandik sonraa sonra erken yatmaga (uyumaya basladik )simdi biraz duzelmis durumdayiz kari koca ikimizde

duzelmesine sevindim canim
aaaa kiz ben azeriyim ya bizde yatmak diyoruz evet unutmusum turkce uyumakdi dimi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ay kız я шучу, ты не поняла :KK9: я хотела сказать рано спать но кагда стараетесь?? :KK52: то есть сразу спать что-ли??? :KK53: кароче я шутила солнца мая :KK48:

ay kız я шучу, ты не поняла :KK9: я хотела сказать рано спать но кагда стараетесь?? :KK52: то есть сразу спать что-ли??? :KK53: кароче я шутила солнца мая :KK48:
ya znayu kiz ti wcu:KK48::KK9: bizim cabuk uyumamizla ne degisiyorki zaten... ben gec uyudugum zamanlarda cok kotuydum ya okadar basim agriyorduki anlatamam sukur simdi iyiyim

slm hisar..
sende benim gibi ikinci için uğraşıyon..:KK6:
benim eylül 12 batım ..sonra da aşılama için tedavi başlıyacak..
bişey sorcam..sen tüpbebek tedavini devlet karşılayacmı..hangi hastanede çak liraya yaptıracann..:94:
bişey daha soracam ben bu ay soğan kürüne başladım erken adet olurum diye bir hafta yaptım adetime bir hafta kala bıraktım
soğan kürü adeti geçiktirirmi
önceki aylar adet olmama bir iki gün kala içerdim hemen olurdum
bu ay nolur sizce
evt arkadaşım ben aşılama yaptırmıştım ocak ayında tutmadı şimdi tüp yaptırcaas...yook özel yaptırcaaz izmir smyrna tüp bebek merkezi 5.5-6 bin tutabilirmiş...inşallah bu ayhamile kalırsın aşılamaya gerek kalmaz...sizdeki sorun ne?
soğan kürü gecilkirebiliyo benim gecikmişti 1 ayda erken gelmişti oğluma başta ALLAH sonra soğan kürü sayesinde hamile kalmıştım hatta eşime bile içirmiştim ama şimdi olmadı... yani gecikebiliyo adet hiç korkma ALLAH yardımcın olsun
bcm sen aşılama aşılama diyodun ne zamandır, nerden çıktı bu tüp? harekete geçtiniz dmk sonunda. hadi bakalım hayırlısı cnm.
bizim aşılama nolcak bakalım, 4 ağustosta adet olabilmiştim ilaç yardımıyla ama şimdi yine gecikti :KK14: hayat bizi neden yoruyorsun :97:
aşılama yaptırdım olmadı arkadaşım şimdide tüp bebeğe karar verdik smyrna bize çok uzak okadar yol gidip gelceez bari tüp yaptıralım diye düşündük...yaptınmı tahlil falan...aşılamamı istiyon yaptırmak imkanınız varsa direk tüp yaptırın bence

arkadaşım ben 200 tane tefriciye çekmiştim 100 taneyi daha çekemedim ya bu gece yada yarın çekicem inşallaaah sen bağışladınmı naptın bittimi

kızlar bugün smyrna tüp bebek merkezini aradım adetin 1. günü bizi arayın biz ya 3. günü yada 4. günü sizi çağırcaz dediler...başlıycaz tedaviye inşallaaah şimdi adetimi bekliyorum 7 sinde adet olmam lazım hayırlısı :94:

canım hakkınızda hayırlı olsun inşallah bu emeklerimiz boşa çıkmaz
sonuçta tüp bebekde şans daha fazla aşılamaya göre bnde senin gibi düşünüyorum
bizde kararsız kaldık eşimle bi aşılama denesekmi ilk diye ama hala karar veremedik
smyrna güzel bir merkez umarım güzel sonuçlar alırsın canım benim
çok isterim burda hepimizin yüzü gülsün, bebeklerimizi konuşalım artık:KK9::KK9:

canım bana altı gün filan demedi ilacın içinde 3 tane 10 lu tablet şeklinde hepsini bitiricem herhalde :44::44:

Gunde 3 tane iceceksen 10 gun olur zaten. O sekilde mi senin?? Farkli bir firma ise dozaj farkli olabilir cnm bnm bnmki progestan di sanirim adı

Kızlaaaaaaaar kulaklarınıza ınanamıycaksınıızzz
şunu dınleyın :KK52::KK52::KK52:
Seerrceeemmm hhhaaaaammmıııııllleeeeeeeeeeeee :119::119::119:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Merhabalar Arkadaslar...

Ben 25 yasindayim 3 yildir evliyim 6 aydir anne olmak istiyorum ama olmasi kismet degilmis.. bende adet düzensizligi var 36 37 günde adet oluyorum... sogan kürüne baslicam bu ay suan regl 5.günündeyim.. Youtubede saracoglunun videolarinda izeldgim adet bittikten sonra 2. veya 3. gün baslanmasi gerekiyormus günde iki sefer 15 gün dogru dimi bilgisi olan varsa bana yardimci olabilir mi :))

Kızlaaaaaaaar kulaklarınıza ınanamıycaksınıızzz
şunu dınleyın :KK52::KK52::KK52:
Seerrceeemmm hhhaaaaammmıııııllleeeeeeeeeeeee :119::119::119:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

gerçekten mi ayyy çoooookkkk sevindiiiimmm :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
evet kizlar iki gundur silik cizgilerle ugrasdayim qaliba evladim geliyor sabah idrarimda testlerim silik cikiyor ama oglen yatigimda hic birsey cikmiyor
cok korku icindeyim yaaaaaaaaaaaa iki gundur agliyorum sevincden ama sonra yikiliyorum cikmayinca ama icimden bir ses evladim karnimda diyor Allahima o kadar dualar sukurleer ediyorumki inanin INSALLAH YUZU KARA CIKMAM esimde biliyor testimin silik cikmasini egerki olmazsa cok uzuluruz ama testlerimi simdi yukluyucem sizde bakin eger varsa evladim sizler icinde olsun darisi sizlere olsun $CAM00021.jpg $CAM00025.jpg $CAM00027.jpg $CAM00022.jpg

X