sogan kürü kullananlar

canım yaaa olmasa silik falan çıkmazdı o kadar sevindim ki anlatamam inşaallah herşey güzel olacaaaakkk

canım yaaa olmasa silik falan çıkmazdı o kadar sevindim ki anlatamam inşaallah herşey güzel olacaaaakkk
sagol bitanem bende silikleri gordukce seviniyorum agliyorum sevincimden ama kesin olsa nasil sevinirim inan cok karisik bir durumdayim evet benim ilk silik cikti testim hic birzaman bir kere de olsun silik cikmazdi
Rabbim duysun sesimi evladimi nasib etsin bende anne olacagima kesin emin olayim nolur Allahim sen buyuksun sen herseyi yaratansin insallah bu yasadiklarim hepsi evladimin gelisi haberidir

Amin cnm inşallah bu sefer heyecanın, sevincin sana gerçekten bebeginizi getirir, inşallah yaniltmaz bu silik cizgi hiçbirimizi, diğer topiclerdeki arkadaşların da dediği gibi silik çizgi fotkalarda belli oluyor cnm. Bu sbh da yapmissindir sen test, onu da paylassana bakalım

kızlar merhaba
ben de 5cmlik kist çıktı ve dr gebe kalamayacağımı söyledi
adetin 3.günü de gelmemi söyledi,fakat ben adet olamıyorum,dün akşam ve bu sabah aç karna soğan kürü uyguldım
yalnız soğanı dış kabuğuyla mı atıyoruz yoksa kabuğunu soyarak
benim durumum da olupta kistinden kurtulan ve gebe kalan var mı arkadaşlar
bi de sayfa başında birliste var,oraya beni de alır mısınız
cvplarınız için şimdiden teşekkürler

bu sabah testim neqatiffff hic bir sey cikmadi yikildim adeta nasil ya eger varsa neden cikmiyor eger yoksa neden cikiyordu neden

bu sabah testim neqatiffff hic bir sey cikmadi yikildim adeta nasil ya eger varsa neden cikmiyor eger yoksa neden cikiyordu neden

cnm kimyasal gebelik olabilir mi acaba, ooof off hani sen artık üstüne düşmicektin bu konunun, hani erkenden yatıp uyuyodun, hani zamana bırakmıştın.. niye daha adetine 4 gün varken test yaptın hemen sercemim adet gününü bekle, yapman gereken bu.

Serçem heyecanla hayırlı haberlerini bekliyorum canım stres yapma inşallah seninde minik kuşun geliyor gibi dualarım seninle canım

arkadasım üzme kendini belki adet günün gecince daha cok belli olacaktır...bence kendini üzmeki hormon degerlerin artsın canım....

merhaba kızlar......benimde bebiş denemem 5. ayımdı....adetim bitti ve 7.gün olunca sogan kürüne baslıcam.......inş şifa olur soganda bebişime kavusurum......tam anlamıyla nasıl yapıcam kürü bilen anlatabilir mi?

canim basla sifan olsun insallah tez zamanda kavusursun bebegine
1 yemeklik sogani kabugunu soy 4 de bol at 1,5 bardak kaynatdigin suyun icine 5 dakika beklet ocaginj ustune sonra al keenara biraz sogsun ilik ic ac karnina hergun sabah aksam ic 15 gun ic insallah sifa olur
arkadasım üzme kendini belki adet günün gecince daha cok belli olacaktır...bence kendini üzmeki hormon degerlerin artsın canım....
insallah oyledir canim
Serçem heyecanla hayırlı haberlerini bekliyorum canım stres yapma inşallah seninde minik kuşun geliyor gibi dualarım seninle canım
insallah hilal canim testim gun silik cikti esim de gordu komsumda bakti gordu ama iste artik cikmiyor ,insallah karnimda saklanmisdir benimde minik kusum
canim vallah ben agir is yapiyordum birden aklima geldi git test yap belki hamilesin diye oglendi gitdim yaptim is arasinda aninda ikinci cizgi cikti sonra ardindan sabah birde yaptim yine silik cikti sonra o bur sabah yine silik cikti o kadar heyacanlandimki ilk defa testde ikinci cizgini silik goren biriyim agladim sevincimden saatlerce dualar etdim sukurler etdim sonra dun aksam etdim cikmadi birde bugun etdim ilk idrarla cikmadi bilmiyorum kafam cok karisik
akintim da yok hep olurdu hep sari akintim olurdu bir suru gelirdi hemde simdi yok
son iliskim de lekelenme olmadi halbuki hep adete yakin iliskiden sonra lekenme olurdu
tum bunlar aklimi karmakarisik etdi
insallah esim kana gotururde icim rahatlar insallah yanilmam ama icimde hamileyim diye bir hiss var taaa derinliklerde

inşallah sercemim amin

Cnm neçok sevindim anlatamam ya endışelenme inşallahh hamilesındır ... Eşine söylesine doktoragotursun seni ,... Kan da baktırmadınmı ??

kızlar bu arada size özel bişey sormak istiyorum, göğüslerinizde bir küçülme/sönme gibi şeyler gözlemlediniz mi son aylarda? :26:

canim vallah ben agir is yapiyordum birden aklima geldi git test yap belki hamilesin diye oglendi gitdim yaptim is arasinda aninda ikinci cizgi cikti sonra ardindan sabah birde yaptim yine silik cikti sonra o bur sabah yine silik cikti o kadar heyacanlandimki ilk defa testde ikinci cizgini silik goren biriyim agladim sevincimden saatlerce dualar etdim sukurler etdim sonra dun aksam etdim cikmadi birde bugun etdim ilk idrarla cikmadi bilmiyorum kafam cok karisik
akintim da yok hep olurdu hep sari akintim olurdu bir suru gelirdi hemde simdi yok
son iliskim de lekelenme olmadi halbuki hep adete yakin iliskiden sonra lekenme olurdu
tum bunlar aklimi karmakarisik etdi
insallah esim kana gotururde icim rahatlar insallah yanilmam ama icimde hamileyim diye bir hiss var taaa derinliklerde[/QUOTE]

tesekkür ederim canım kürü yapıcam nasıpse bebegim gelir......canım inş rabbim gönlüne göre verirde beişin seninledir...iyi seyler düşün iyi olsun tamam.....

Cnm neçok sevindim anlatamam ya endışelenme inşallahh hamilesındır ... Eşine söylesine doktoragotursun seni ,... Kan da baktırmadınmı ??
canim ben sevinemiyorum bugun cok kotuydum biraz toparlandim bu gun testim neqatiff ilk idrarla yaptigim kan testine esim isde gelsin bakalim gotururmu yarin (((
kızlar bu arada size özel bişey sormak istiyorum, göğüslerinizde bir küçülme/sönme gibi şeyler gözlemlediniz mi son aylarda? :26:
benim ayiptir soylemesi biraz buyukdur ama hyok ben hiss etmedim canim benimkiler sisdi
inşallah sercemim amin
insallah canim kardesim ((

tesekkür ederim canım kürü yapıcam nasıpse bebegim gelir......canım inş rabbim gönlüne göre verirde beişin seninledir...iyi seyler düşün iyi olsun tamam.....[/QUOTE]
tamam tatli kusum oyle dusunucem insallah dedikleriniz gercege cevrilir((

soğan kürünü ilk defa uygulayacam adetimin ikinci günü bugün, sizce ne zaman başlayayım? incir kürü de yapmak istiyorum onu nasıl yapacam ve ne zaman?

Kızlaaaaaaaar kulaklarınıza ınanamıycaksınıızzz
şunu dınleyın
Seerrceeemmm hhhaaaaammmıııııllleeeeeeeeeeeee :119::119::119:

sercemimmmmmm yaaa sevindim çok silik çıkmasınada ama bugün negatif gördüm diyince de şaşırdım neden öyle olduki
senin içini en rahat ettircek şey kan testidir bence de kan ver en azından değerlerine bakılsın aksi giden bişey olmasın da
canım benim inşallah bebeğin seninledir sıkı sıkı tutunsun annesineee
ayy fıstıgım yaa heycan yaptımmm gitcekkmisin doktora ? bide adetin ne zaman ?

canim evet bende cikinca nasil heyacanlanmisdim anlatamam bir defa ciksa inanmazdim 3 test silik ama dunden bu yana 20 tane test yaptim hepsi neqatif cok saskin ve uzgunum insallah dedigin gibidir canim
benim bat 11-12 eylul kan vermeye esim razi gelmiyor testde de neqatif ciktikca
bende hic istemiyorum acikcasi cunki silikden eser elamet yok((

tm da Allah korusun ters giden bişey olur bide sen zarar görürsün bence bi git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…