sogan kürü kullananlar

yapıldı canım kan testi bebek filan yok buarada bana doktor progestan verdi ya düzenlicekmiş hiçböyle bişey duydunuzmu :44::44::44:
ben onun ignesini kullandim canim hakikatende duzenliyor kullandigim ay ve obur ay tam vaktinde gununde gelmisdi adetim
ve onu hamilelerede yaziyorlar dusuk tehlikesi olanlara yazarlar dr lar benim bildigim bu canim. insallah bebegin seni cok bekletmez :emir_bebek:

Bu topik niye bos bakim bu saatte o hisar ve o mybaby buraya geleceeeeeek :))) tekbasına kayısta kopartamıyoruz ki arkadas folik sercem nerdesiniiiiizzzm bacılaarrr :)
ben burdayim asyacim geceleri uyuyamiyordum 3 gun dur duzene girdi uykularim biraz erkenden uyuyorum artik o yuzden geceleri olmuyorum buralarda

Teyzeleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hanimissssss benim minik kusumun teyzeleri bugun kontrolumuz vardi kilomuz 898 gr olmus masallah :nazar::nazar::nazar: bu da pasamin resmi dudaklarina baksanizaaaaaa :KK16:

canımm :KK5: çok tatlı bişey buuu, Allh bağışlasın, Allah korusun onu meleğimm yaa :KK5: bu arada aynı annesi :KK1:

yapıldı canım kan testi bebek filan yok buarada bana doktor progestan verdi ya düzenlicekmiş hiçböyle bişey duydunuzmu :44::44::44:

beyazbulutcuğum bnm gecikme olduğunda da geçen ay bunu vermişti doktor, normalde adet öncesi yükselişe geçen progestan yükselmedikçe adet olamıyorsun çünkü. relax yani :KK34:

Bu topik niye bos bakim bu saatte o hisar ve o mybaby buraya geleceeeeeek :))) tekbasına kayısta kopartamıyoruz ki arkadas folik sercem nerdesiniiiiizzzm bacılaarrr :)

bacım bnm kırmızı noktalı sıkıntıyı biliyosunuz hepiniz, sonra da bu iltihap meselesinden zaten bi beklentimiz yok bu aralar saldık çayıra, o yüzden olaya soğuma durumundayım yani eski heyecanımı kaybettim bu aralar, ama alışkanlık merak her gün grip bi göz atıyorum sizin durumlara ne var ne yok diye :KK16: çünkü sizi seviyoreeeee :KK16:

bacım bnm kırmızı noktalı sıkıntıyı biliyosunuz hepiniz, sonra da bu iltihap meselesinden zaten bi beklentimiz yok bu aralar saldık çayıra, o yüzden olaya soğuma durumundayım yani eski heyecanımı kaybettim bu aralar, ama alışkanlık merak her gün grip bi göz atıyorum sizin durumlara ne var ne yok diye :KK16: çünkü sizi seviyoreeeee :KK16:
canim nasilsin peki iliski meselesi duzeldimi?
:KK52: biraz erken uyuyosun demek hmmmmm :KK9:
neye guldun kiz?:KK9:valla erken uyuyorum daha saat 5lere kadar olmuyorum burda eskiden oyleydim:KK1:

ben burdayim asyacim geceleri uyuyamiyordum 3 gun dur duzene girdi uykularim biraz erkenden uyuyorum artik o yuzden geceleri olmuyorum buralarda

Darısı basıma sercemm bende cok gece ayaktayım gunduz uykuda ınsanın duzenı sasıyor ıycee ve eşimde cok sıkayetcı bu durumumdan bı turlu duzene sokamadım nasıl olcak bılmıyorum:KK43:

folikçim canım dönem dönem oluyor öyle bende acayip sogumustum eşime gıcık oluyordum ıstedgnı belli ettiği zamanlar ama zamanla düzene giriyor yine eskisi gibi oluyor.bebek konusunda bizde aynıyız ailelere söylememıstık hiç eşim bikacgunonceki mevzumuzu biliyorsun o sırada annesine söyledi tüp bebek yaptırıcaz belki diye belli etmesede kafasına takıyormus.akışına bırakmak en güzeli canım bende ne var ne yok diye giriyorum artık topige sogan ıcen kalmadı aramızda malum :) bizde seni seviyoooreee :)

Kizlar salati tefriciyeyi kac adet okudunuz
canim 100adet bitti bnm daha devam edicektim ama sabahtir basim agriyo cnm hic de agrimazdi ama dun ruzgar carpti sanirim. Allah kabul etsin cnm dualarini. bide bnm sat 19agustos bat 16eylul degismemis de bilgi verim dedim

Teyzeleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hanimissssss benim minik kusumun teyzeleri bugun kontrolumuz vardi kilomuz 898 gr olmus masallah :nazar::nazar::nazar: bu da pasamin resmi dudaklarina baksanizaaaaaa :KK16:
ALLAH nzarlardan saklasııııııın ikinizide arkadaşım :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
hahahaaaa benim bilgisayara oğlan neler yaptı biliyonmu aldı suyu döktü üstüne ve bilgisayar hakkı rahmetine kavuştu asyam:KK14: şuan teyzemdeyim hemen geldiğim gibi buraya girdim merak ettim sizi tefriciyeyide söylemek için en fazla geldim beybişime... benim bi arkadaş var bilgisayarcı ona verdim bakalım yapabilirlerse ne allaa olmassa yeni alcaaz artıkın:KK51:
Kizlar salati tefriciyeyi kac adet okudunuz

arkadaşım ben 200 tane okudum gece100 tane daha okuycam nasipse yarın bağışlıycaktın sanırım yanii benden 300 tane... ALLAH ım kabul etsin beybişim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar bugün smyrna tüp bebek merkezini aradım adetin 1. günü bizi arayın biz ya 3. günü yada 4. günü sizi çağırcaz dediler...başlıycaz tedaviye inşallaaah şimdi adetimi bekliyorum 7 sinde adet olmam lazım hayırlısı :94:

kızlar bugün smyrna tüp bebek merkezini aradım adetin 1. günü bizi arayın biz ya 3. günü yada 4. günü sizi çağırcaz dediler...başlıycaz tedaviye inşallaaah şimdi adetimi bekliyorum 7 sinde adet olmam lazım hayırlısı :94:
hayirlisi olsun hisarim Rabbim 7 sinde gondersin meleginide tup bebege ihtiyac kalmasin
insallah kisa zamanda senin hamileligini kutlariz burda ve herkesin:KK49::KK49:

Kizlar allah razi olsun sercem msji gormedim bu ay meryem suresine basladim tefriciyye cektim yogunum pek giremedim hakkini helal et az kaldi bugun bitiririm ins hepinize dua edecegim sizi cok seviyorum iyi geceler kizlaaar

ALLAH nzarlardan saklasııııııın ikinizide arkadaşım :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hahahaaaa benim bilgisayara oğlan neler yaptı biliyonmu aldı suyu döktü üstüne ve bilgisayar hakkı rahmetine kavuştu asyam:KK14: şuan teyzemdeyim hemen geldiğim gibi buraya girdim merak ettim sizi tefriciyeyide söylemek için en fazla geldim beybişime... benim bi arkadaş var bilgisayarcı ona verdim bakalım yapabilirlerse ne allaa olmassa yeni alcaaz artıkın:KK51:

arkadaşım ben 200 tane okudum gece100 tane daha okuycam nasipse yarın bağışlıycaktın sanırım yanii benden 300 tane... ALLAH ım kabul etsin beybişim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Vay yaramaz vayy :) inşallah yeni pc ye gerek kalmaz tatlım.

Canım aşılama felan yaptırmısmıydın hiç önce.normal yollardan hamıle kalabılıyorsun aslında inşallah gerek kalmaz o beklediğin adetin hiç gelmezde müjden gelir canım benim.

hayirlisi olsun hisarim Rabbim 7 sinde gondersin meleginide tup bebege ihtiyac kalmasin
insallah kisa zamanda senin hamileligini kutlariz burda ve herkesin:KK49::KK49:
inşallaah canım benim hayırlısı bakalım nasip
Vay yaramaz vayy :) inşallah yeni pc ye gerek kalmaz tatlım.

:KK66:))) inşallaaah

Canım aşılama felan yaptırmısmıydın hiç önce.normal yollardan hamıle kalabılıyorsun aslında inşallah gerek kalmaz o beklediğin adetin hiç gelmezde müjden gelir canım benim.

yaptırmıştım yaa geçen ocak ayında, tutmamıştı... inşallaah canım nasip

slm hisar..
sende benim gibi ikinci için uğraşıyon..:KK6:
benim eylül 12 batım ..sonra da aşılama için tedavi başlıyacak..
bişey sorcam..sen tüpbebek tedavini devlet karşılayacmı..hangi hastanede çak liraya yaptıracann..:94:
bişey daha soracam ben bu ay soğan kürüne başladım erken adet olurum diye bir hafta yaptım adetime bir hafta kala bıraktım
soğan kürü adeti geçiktirirmi
önceki aylar adet olmama bir iki gün kala içerdim hemen olurdum
bu ay nolur sizce

Son düzenleme:
X