sogan kürü kullananlar

tatlım aynen öyle oldu ce ee dedim kayboldum :) misafirlerim vardı yatılı o yüzden giremedim nete hiç. sarkı içunda teşekkürler canım :) buarada 1 gün gecikmeyle adet oldum bende pazar günü. 1 ekim bat beybişime duyrulur :) ovü testi yapıyormusun mybabym ???

ne tedavisi canım ilaçmı kulluanıyon?
geçmiş olsun şükür temiz çıktı... uyuşturmadılarmı?

günaydın sabahın ilk saatlerinden ben hala adet olmadım 27 si gibi bekliyordum ama yok 28sinde test yaptım negatif yumurta çatlamadı sanırım yarın doktordayım 2 gibi söktürücü vericek büyük ihtimal yine kasık sızılarım oluyor arada bakalım ne çıkıcak

Canım arkadaslarım dertortaklarım moralim cok bozuk burada anlatmam uzun olur konu actım bir akıl verin bana

ne tedavisi canım ilaçmı kulluanıyon?
geçmiş olsun şükür temiz çıktı... uyuşturmadılarmı?

canım yumurtam büyümüyo onun için gonal f kullanıyom ( ona başlayacaz tekrarrr ( malesef uyusturmadılar yapılmıyormuş burda öyle,bende mecbur yaptırdım çççokk ağrım oldu kısa sürdü ama dayanamadımmm ( yinede...

Eki Görüntüle 792399 kızlar buda benim 3 yıllık hasretim miniğimin ilk fotosu görenler kocaman bir maşallah desin darısı tez zamanda sizlere olsun...

Son düzenleme:
hay Allaaa geçmiş olsun arkadaşım...inşallah şifa olsun içtiğin ilaçlar
Eki Görüntüle 792399 kızlar buda benim 3 yıllık hasretim miniğimin ilk fotosu görenler kocaman bir maşallah desin darısı tez zamanda sizlere olsun...

MAŞALLAAH

CANIM neden hemen sokturucu aliyorsunki git kan ver ve ya nebiliyim doktor ultrasyonla baksin belki bebis vardir dimi

yapmadım en son bi negatif gördüm daha pozitifi görmedim cnm.kaybolma canım özlettirme sohbetini yaaw

Canım arkadaslarım dertortaklarım moralim cok bozuk burada anlatmam uzun olur konu actım bir akıl verin bana
hemen okuyorum buldum konuyu

Maşallahhhhhhhhhhhhhh

bende mi yapsam diye düşünüyorum ama içemem kesin ben bunu yaa adet düzensizliği var bende de

Teyzeleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hanimissssss benim minik kusumun teyzeleri bugun kontrolumuz vardi kilomuz 898 gr olmus masallah bu da pasamin resmi dudaklarina baksanizaaaaaa

Eklentiler

• $IMG_20130904_200755.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 23
Teyzeleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hanimissssss benim minik kusumun teyzeleri bugun kontrolumuz vardi kilomuz 898 gr olmus masallah bu da pasamin resmi dudaklarina baksanizaaaaaa
ayyy canım maşallahhhh Allah ım nazarladan sakınsın sizi.sağlıkla kucağına al çok net çıkmış harika ya.
bende bgn arkadşımla 4d ultrasano girdim onun bebeğini gördüm nasıl hoşuma gitti çok güzel duyguydu ağladım bile ya
inşallah bizede nasip olur canım
bize de dua et lütfen Allah a emanet olun

Maşallah Rabbimin mucizesi bu baska türlü acıklanamaz gercekten sag salim kavusursun bebegine inşallah canım.

Bu topik niye bos bakim bu saatte o hisar ve o mybaby buraya geleceeeeeek :))) tekbasına kayısta kopartamıyoruz ki arkadas folik sercem nerdesiniiiiizzzm bacılaarrr :)

masallah canim ya ne gzel yakindan bile gosteriyorlar bebekleri cok heyacanli birsey olmali
sagsalim al evladini kucagina insallah annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…