sogan kürü kullananlar

benim eşimin değerlerine benziyo varikosel varmı peki o önemlii

cnm eşim pazartesi sperm tahlili yaptı..ben götürüp dr. gösterdim..eşim 122 milyon
hızlı hareketli%43
yerinde hareketli%18
hareketsiz%33
baş-kuyruk-boyun defekti toplamı%99(aslında ayrı ayrı yazılmış)
dr. bana dediki sigarayı azaltsa %43 olan kısım%50 olur daha iyi olur ama fena değil sonuç iyi..
senin sonuçunla karşılaştırdığımda senin eşini sonucu sanki daha düşük ama kötü değil ..
dr saçmalamış bişey yapma ne demek memlekete gidince bi tahalil daha yaptırsın...
google yazıp nette bi araştırsan belki daha sağlıklı sonuçlara ulaşırsın geçmiş olsun

Canım sanırım soruna kimse cevap vermemiş ben yaşamadım ama soğan suyunun böyle bi etki yaptığını duymuştum bir arkadaşımda aynı durumu yaşamıştı.kendini fazla yorma inşAallah en kısa zamanda sağlıklı evlatların olur.ben pek yRdımcı olAmadım sanırım aynı durumu yaşayan arkadaşlar cvp verirse daha iyi olur.aeo

Cevapladığın için teşekkürler Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.Arkadaşına üzüldüm.İnş bir an önce iyileşiriz.

Cevapladığın için teşekkürler Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.Arkadaşına üzüldüm.İnş bir an önce iyileşiriz.

Canim msji atlamisim kusura bakma benimde oyle olmustu doktor kist var demisti soganla erdigi icin once kahve lekeler geldi somra sukurler olsun sokuldu

Canim msji atlamisim kusura bakma benimde oyle olmustu doktor kist var demisti soganla erdigi icin once kahve lekeler geldi somra sukurler olsun sokuldu

Cevapladığın için teşekkürler bir an tek ben yaşadım sandım.Peki kaç gün sürdü ve nasıldı rengi.Benm 4.günüm hala devam edyor sarılı kırmızılı.Adet sökülmedi henüz.Yarın olr diye beklyorum.Biraz fazla sürmedi mi benmki

Canim benimki kahverengiydi hic kafaya takmadim sogan ictigim icin benimde 5.gun sokuldu kirmiziya dondu yani tam 10 gun surdu bu ayda cok sukur hic oyle olmadi yani kafana takma soganla icin temizleniyordur

Canim benimki kahverengiydi hic kafaya takmadim sogan ictigim icin benimde 5.gun sokuldu kirmiziya dondu yani tam 10 gun surdu bu ayda cok sukur hic oyle olmadi yani kafana takma soganla icin temizleniyordur

Teşekkürler.Sevindim doğrusu iyi bi şey olduğunaBenim de adet olmadan böyle gelince telaşlandım Bu ay en az 10 gün hastalık çekecez mecburen hayırlısı

Kizlar bana yardim eder misiniz kendime salat i tefriciyye cekecem bana bu konusa yardim ederseniz cok mutlu olurum ne kadar cekerseniz o kadar iyi olur cumaya kadar

nasilsiniz hanimlar keyifler nasil bakalim? asyacanim bi geldin hemeb yok oldun kiz gel arada sirada. ajda pekkandan arada sirda sarkisini yolluyorum sana :)) sercemcim uzuldunmu ttlim sen mesajin gozden kacmistir cnm insallah dualrin kabul olur fistigim sercemcik küsme bize.bide snn topigin linkini atarmisin ben bi bakayim ne var ne yok hep sen mi gezcen topikleri dimi ama bnde dolanayim biraz :) bu arada bnm 13.gunum bgn hala yimirtlamadim ama yakindir insallah merakla bekliyoruz

Kizlar bana yardim eder misiniz kendime salat i tefriciyye cekecem bana bu konusa yardim ederseniz cok mutlu olurum ne kadar cekerseniz o kadar iyi olur cumaya kadar
tabiki ben bi simdilik 100 adet alayim fazlasi olursa sòylerim olurmu cnm

tabi gez kuzum benim gezmediyim yer yok hatda topikde acdimki baya bir artis olsun link atamiyorum ama ismi kac yasinizda ve kac aydan sonra hamile kaldiniz diye bir konu
ay benim bahtim yok gelen giden de az oralara
insallah yimirtlarsin
bu arad kizlar beyazbulut nasil bilen varmi?:26:

bende 100 tane okurum ama duani bana yazarmisiz ben bir yere yazmsisdim ama simdi o defterim yok yazarsan sevinirim

selam kızlar hsg çektirdim temiz çıktı cook şükür eşimin spermiyogramıda normal dedi doktor... ama filmm çook zordu benim için ağlayarak çıktım ( soucun temiz olması rahatlattı .... bir daha ki adet döneminde tedaviye devam :))) hepimiz için hayırlısı olurr inşallah...

hayirlisi olsun canim tez vakitde bebegin gelsin))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…