sogan kürü kullananlar

ahh canımmm nasıl sevindim seni hiç tanımkyorum ama bebek isteyen bi annenin bebğine kavuştuğunu yazması o mutluluğu paylaşması beni bile mutlu ediyo rabbm bana da nasib etsin inşaallah... neler yapmıştınz kür dua vs daha açık yazabilirmsnz... dua eder dua beklerim rabbm sağılklı hayırlı evlat eylesin inşaallah....

saol canım bende senin gibiydim böle hamile haberlerini alınca ağlıyordum sevinçten inan ki ... canım ben çok değişik bişey yapmadım en son 41 gün boyunca hergün meryem süresini 1 bardak suya okuyup içtim birde menzile gittim bu ay ( belki bilmezssin menzil adıyamnda bir dergah SEYDA Hz. rinin dergahı) onlardan dua istedimve çok şükür oldu darısı tüm hasdetle bebeklerini bekleyenlerin başına olsun inş... amin...

saol canım bende senin gibiydim böle hamile haberlerini alınca ağlıyordum sevinçten inan ki ... canım ben çok değişik bişey yapmadım en son 41 gün boyunca hergün meryem süresini 1 bardak suya okuyup içtim birde menzile gittim bu ay ( belki bilmezssin menzil adıyamnda bir dergah SEYDA Hz. rinin dergahı) onlardan dua istedimve çok şükür oldu darısı tüm hasdetle bebeklerini bekleyenlerin başına olsun inş... amin...
bende tebrik ederim Tanrim bebegini korusun daima cok sukur dualarin kabul olmus Allah buyuktur insallah once saglik huzur sonra bu mutlulugu herkese tatdirsin insallah:KK16:

Canim oncelikle tebrik ederim sagsalim kucaginada alirsin ins 41 meryem suresini cok duydum ama adet olunca nasil okudun

bende tebrik ederim Tanrim bebegini korusun daima cok sukur dualarin kabul olmus Allah buyuktur insallah once saglik huzur sonra bu mutlulugu herkese tatdirsin insallah:KK16:

Canim oncelikle tebrik ederim sagsalim kucaginada alirsin ins 41 meryem suresini cok duydum ama adet olunca nasil okudun

çok teşekkür ederim kızlar darısı başınıza ... canm adet olduğumda kayınvalideme verdim okuması için... inş. sizlerede şifa olur

Cnm senin eşin nasıl oldu test yaptınmı tekrardan ?? Yükselme varmı morfljide .. Sen nasılsın psikolojın nasıl ...

cnım şuan ikinci 1,5 aylık tedavinin başındayız bitince yaptırcaz test.henüz belli değil yani ne durumdayız
zaten sonuca göre tüp falan olucak muhtemelen inşallah gerek kalmaz ama nasip diyorum

Bu arada mybaby, eşimin sonucunda da yaziyordu referans 4 diye morfoloji, bizim 8. Doktor da açıklamış ona ve gerekirse eşiniz de gelsin izah edeyim demis. İş bnm tedavi olmamda yani ve sonrasi malum, aşılama. Adetten sonra gideyim diyorum ben de du bakalım...

Sercem ise kendine yeni bir topik açtı onunla meşgul :KK4: başka topiklere kaçırdık kızı burayı bos birakinca malum o biraz sabırsızdi :KK52:
ne dedi peki doktor size canım ne önerdi ?
adet ne zmn senin ne zmn gitceksin doktora

bu arada evet sercem kaçtı bizi bırakıp :2:

geeldiiiiim asyaaam:KK55:özledim sizi çok devrelerim:KK16::KK16::KK16::KK16: ben hep buluştuğumuz saatlerde giriyorum ama siz yoksunuz gündüz benim oğlan bilg.kimseye elletmiyor
ben bu ay iyice saldım hayırlısı artık napayıım aşılma veye tüp bebekte yaptırabilirim gidiyo geliyo akıllıar bana eşimde ne gerekiyorsa yaparız ama varikosel ameliyatı olmamda olmam diyo sinir ediyo beni :KK4:
geçen gün rüyamda yoğurtlu ıspanak yiyormuşum hayırdır inşallah:KK24::KK24:

:26:hımm yoğurtlu ıspanak mı:KK56::KK56: olsada yesek bayılırımmmmmm :KK56::KK56:

kızlaaar :2: çok fenayım beeen boğazım şiş, burnum akıyo ve hapşuruyorum :2: gurbette hasta olunca 2 kat fazla düşerdiniz elden ayaktan.. şimdi burdayım ama yine bi nane-limon yapanım yok :KK43:

ayy kıyamam arkadaşım çok geçmiş olsun... dikkat et kendine

tamam tamam canım hallettim :) evet şükürler olsun artık bende hamileyim :))):KK49::KK49::KK49:
valla çok şaşkınım hiç ummadığım anda oldu duaların hürmetine meryem süresinin hürmetine 41 gün okudum vee dualarım bitti hamile olduğumu öğrendim:KK16::KK16::KK16::KK16: çok mutluyum tam 3 yıldır bekliyordum bu haberi eylüldede tüp bebek yapacaktım çok şükür Rabbim muhtaç etmedi tedaviye ... RABBİM hepinize nasip etsin bu duyguyu.. amin..

tebriklerrrrr sen hamiş oldun bize neden söylemiyorsunnnnnnnn hani halaya durcaktık biz
hani sende bizim umudumuz olcaktın neden söylemedin
senin için hemen gecikmeli halaya duruyorum:nazar::emir_bebek:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük KK:KK49::KK19::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: tebriklerrrrrrr arkadaşımmmmmm Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah

ben biliyorum menzili çok da inanıyorum canım keşke imkanım olsa bende gidebilsem
mucizelerini çok duydum yürekten tüm kalbimle inanıyorum
sana onunda bi faydası oldugunu düşünüyorum
sen Seyda hz. ile bizzat görüşebildin mi peki yani bebekle ilgili ?
çok mutlu oldum senin adına inan inş arkandan bizde geliriz tez zamanda:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim kızlar darısı başınıza ... canm adet olduğumda kayınvalideme verdim okuması için... inş. sizlerede şifa olur
insallah meryem suresi herkesin vesilesi olur:KK16:
arkadaslar ben giremiyicem 20 gun filan kendinize iyi bakin insallah geldiyimde hamile gelirim ve herkesi hamile gorurum burda
:emir_bebek::emir_bebek:
opdum herkesi:KK54::KK54::KK54::KK54: hoscakalin saglikla kalin hamile kalin:KK49::KK49:

cnım şuan ikinci 1,5 aylık tedavinin başındayız bitince yaptırcaz test.henüz belli değil yani ne durumdayız
zaten sonuca göre tüp falan olucak muhtemelen inşallah gerek kalmaz ama nasip diyorum

ben biliyorum menzili çok da inanıyorum canım keşke imkanım olsa bende gidebilsem
çok mutlu oldum senin adına inan inş arkandan bizde geliriz tez zamanda:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Cnm insallah cok istiyorum senin gebeligini de anneligini de görelim :nazar:
Yani dedigim gibi referans %4'ken bizimki %8 cikinca gayet iyi demis :nazar: Kalan %92 anomali bizi baglamiyor, pozitif kisim bizi ilgilendiriyor demis. Sayi, hareket vs zaten iyiydi :nazar: Yani simdiki sorun bendeki enfeksiyon sanirim.. gerci dr.un bundan henuz haberi olmadigi icin asilama yapmayacaktir hemen dimi hmmmm bunu düşünmemiştim... neyse bakalim hayirlisi olsun.
En son 4 agustosta olmuştum, tekrar ne zmn olurum bilmem :KK25:
Ilgimi cekti şu menzil ve Seyda hz. :KK53:

canımmm gözün aydın neden söylemiyoooon
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::118::118::118::128::128::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
çoooook sevindim arkadaşım ALLAHa emanet ol:KK54::KK54:

bu arada evet sercem kaçtı bizi bırakıp :2:

:26:hımm yoğurtlu ıspanak mı:KK56::KK56: olsada yesek bayılırımmmmmm :KK56::KK56:

tebriklerrrrr sen hamiş oldun bize neden söylemiyorsunnnnnnnn hani halaya durcaktık biz
hani sende bizim umudumuz olcaktın neden söylemedin
senin için hemen gecikmeli halaya duruyorum:nazar::emir_bebek:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük KK:KK49::KK19::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: tebriklerrrrrrr arkadaşımmmmmm Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah

canımmm gözün aydın neden söylemiyoooon
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::118::118::118::128::128::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
çoooook sevindim arkadaşım ALLAHa emanet ol:KK54::KK54:

canlarım çok saolun yaa inanın profili düzltmekle uğraşıyordum ondan yoksa neden söylemim bende daha yeni öğrendim ki ... inş. tez zamanda sizlerdende güzel haberler alırız dua edin banada hayırlısıyla bide kalp atışını duyayım şimdi endişem sadece bu ...

sen gec mi geliyosun canim devreyi kaydirdik biz erken saatlere.denk gelemiyoruz bi canim.telden yaziyom simdi de online misin acaba bilemedim:)) hadi rastgeleeee

canlarım çok saolun yaa inanın profili düzltmekle uğraşıyordum ondan yoksa neden söylemim bende daha yeni öğrendim ki ... inş. tez zamanda sizlerdende güzel haberler alırız dua edin banada hayırlısıyla bide kalp atışını duyayım şimdi endişem sadece bu ...
inşallah hayırlısıyla kalp atışlarınıda duycan arkadaşım Allah yardımcın olsun gözün aydın ... bebeğini sağsağlim kucağına al inşallah size Allah uzun ömürler versiiin bebeğinide senide Allahım korusun:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
sen gec mi geliyosun canim devreyi kaydirdik biz erken saatlere.denk gelemiyoruz bi canim.telden yaziyom simdi de online misin acaba bilemedim:)) hadi rastgeleeee
valla geç girebiliyorum artık mybabyciiim benim oğlan bilgisayarla yapışık yaşıyo bu aralar... naaptın geldimi 2.kür?
Kizlar mrb nasilsiniz bugun kan verdim degerlerim yorumlar mosiniz
E2:40
Fsh:9.19
Lh:2.88

Masil kizlar degerler
lh iyii ötekinleri bilmiyorum arkadaşım

valla geç girebiliyorum artık mybabyciiim benim oğlan bilgisayarla yapışık yaşıyo bu aralar... naaptın geldimi 2.kür?

Hımm anladım canım ozaman bizde bu aralar böyle idare edelim artık napalım:KK76:
evet geldi 2.kürümüz merakla bekliyorum sonucunu inan fayda görürsem yazıcam size de
sen nasıl oldun canım doktora gittin mi tekrar ilaç kullandıktan sonra varmı bir değişklik değerlerde

slm kızlar uzun süreden beri siteye üye olmaya çalıştım sonunda baaşardım:KK37: ben de sizden takip ettiklerimle soğan suyunu kullandım.13 gün içtim.Bittikten 5 gün sonra kahverengi leke geldi.2gündür geliyor bugün de 3.günüm.normal günüm 1 eylül.yani 4 gün önceden geldi.
Fakat öncesinde dip köşe temizliği,perde takma,ütü gibi eziyetler de yaşadım.bu leke gelmeden çok fena kasık ve bel ağrısı çektim.Neyden kaynaklanıyor hala bilmiyorum :18:Benim gibi yaşayan vardır eminim aydınlatırsanız sevinirim

Kizlar mrb nasilsiniz bugun kan verdim degerlerim yorumlar mosiniz
E2:40
Fsh:9.19
Lh:2.88

Masil kizlar degerler

canım ben de yapmıştım.FSH 10'un altında olması normal.benm 10'du.
LH 5-25 arasında normal.Siklus ortalarında yükselyor tabi bu hormon.Benm de 7 çıkmıştı.yumurtlamaya bağlı yani

kızlar memleketteyim hala yarından sonra yaşadığım şehre dönüyorum.giderayak eşim sperm testi yaptırdı sonuçları yazıyorum lütfen bilen yardımcı olsun.
doktor düşük demiş eşm napmam lazım demiş bişeye gerek yok demiş ne demekse artık.sonra bizim çocuğumuz olmuyo diyince karşıdan bi bakmış varikosel olabilir demiş hepsi bu yani.eve gidince tekrar gidecek doktora

Sperm konsantrasyonu mil :11 milyon
Total motilite %50
Hızlı hareketli %10
Yavaş hareketli %25
Yerinde hareketli %15
Hareketsiz %50

Baş boyun kuyruk defekti toplam %88
Normal % 12

Hımm anladım canım ozaman bizde bu aralar böyle idare edelim artık napalım:KK76:
evet geldi 2.kürümüz merakla bekliyorum sonucunu inan fayda görürsem yazıcam size de
sen nasıl oldun canım doktora gittin mi tekrar ilaç kullandıktan sonra varmı bir değişklik değerlerde

hayırlısı olsun inşallah arkadaşım şifa olsun
yaa benim adetin 3.günü bayrama denk gelmişti tahlilleri yaptıramadım... gitmiycem artık dr.a dr:200 lira aşılama veya tüp bebek yaptırcam oraya buraya bir yığın para gidiyo zaman geçiyo benim oğlan seneye okula başlıycak eylülde kalırsam hamile haziranda doğum olcak tabii Rabbim nasip ederse ben böyle düşünüyorum ALLAH bize neler gösterir bilmem arkadaşım

kızlar memleketteyim hala yarından sonra yaşadığım şehre dönüyorum.giderayak eşim sperm testi yaptırdı sonuçları yazıyorum lütfen bilen yardımcı olsun.
doktor düşük demiş eşm napmam lazım demiş bişeye gerek yok demiş ne demekse artık.sonra bizim çocuğumuz olmuyo diyince karşıdan bi bakmış varikosel olabilir demiş hepsi bu yani.eve gidince tekrar gidecek doktora

Sperm konsantrasyonu mil :11 milyon
Total motilite %50
Hızlı hareketli %10
Yavaş hareketli %25
Yerinde hareketli %15
Hareketsiz %50

Baş boyun kuyruk defekti toplam %88
Normal % 12
angelnese canim hosgeldin:KK48: nerelerdeydin bayadi yoksun canim iyisindir insallah
ben sperm cevaplarini bilmiyorum bende burda sormusdum arkadaslar cevaplarlar insallah optum seni kocaman
:KK54:
insallah meryem suresi herkesin vesilesi olur:KK16:
arkadaslar ben giremiyicem 20 gun filan kendinize iyi bakin insallah geldiyimde hamile gelirim ve herkesi hamile gorurum burda
:emir_bebek::emir_bebek:
opdum herkesi:KK54::KK54::KK54::KK54: hoscakalin saglikla kalin hamile kalin:KK49::KK49:
bu mesaji yazdigimda tasinacaktik arkadaslar bende net filan derken 20 gun giremiyiceyimi sandim ama yine tasinamadik cunkiesim evi beyenmedi neyse
ben yazmisim ama kimse cevap bile vermemis cevaptan ote bir insallah deyilmemis cok zoruma gitdi
hisarbuselik canim oglusunun dogum gununu kutlamisdim 25 de kendi topikimde var bilmem okudunmu ama yinede nice mutlu yillara dilerim oglusun en guzel hayati yasasin

angelnese canim hosgeldin:KK48: nerelerdeydin bayadi yoksun canim iyisindir insallah
ben sperm cevaplarini bilmiyorum bende burda sormusdum arkadaslar cevaplarlar insallah optum seni kocaman
:KK54:

bu mesaji yazdigimda tasinacaktik arkadaslar bende net filan derken 20 gun giremiyiceyimi sandim ama yine tasinamadik cunkiesim evi beyenmedi neyse
ben yazmisim ama kimse cevap bile vermemis cevaptan ote bir insallah deyilmemis cok zoruma gitdi
hisarbuselik canim oglusunun dogum gununu kutlamisdim 25 de kendi topikimde var bilmem okudunmu ama yinede nice mutlu yillara dilerim oglusun en guzel hayati yasasin

olsun hayırlısı olsun kardeşim daha güzel ev bulursunuz inşallah
aaay ben bu msjını görmedim herhalde valla canım... okuyonmu şimdi meryem suresini? Allah kabul etsin inşallah canım benim bize darılma noolursun sen bizim serçemimissin:KK54::KK54::KK54:
aaaa bak onuda görmedim şimdi bakıcam çok teşekkür ederim Alla sanada nasip etsin çocuklarının doğum günlerini kutlamayı inşallaaaaah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X