sogan kürü kullananlar

selam kızlar zun zamandır giremiyordum özlemişim sizi yaaa :))) yarın rahim filmi çektirecem ama çook korkuyorum ne olur dua edin bana bu arada benim sat ve bat tarihlerimi günceller misiniz SAT :21.08.2013 BAT 21,09,2013 BAKALIM BU AY NE OLACAK

selam kızlar zun zamandır giremiyordum özlemişim sizi yaaa :))) yarın rahim filmi çektirecem ama çook korkuyorum ne olur dua edin bana bu arada benim sat ve bat tarihlerimi günceller misiniz SAT :21.08.2013 BAT 21,09,2013 BAKALIM BU AY NE OLACAK

Cnm hiiic merak etme korkulacak bişey yok, hepsi 10 dakikada olup bitiyor, birkac gun dinlenmen gerek sonra. Bana agri kesici igne yapilmisti islemden once. Insallah bisey yoktur cnm .

Kizlar adet oldum offfff ya bu ayda olmadi

:KK43: olsun ne yapalim canin sag olsun onemli olan senin sahligin kendini yipratmana gerek yok ben artik hayal kirikliklarinj biraktim allah kismet ederse zaten anne olacagiz kafaya cok takmakk ancak olumsuz sekulde etkiliyor sadece guzel dusunun guzel olsun..

Kizlar adet oldum offfff ya bu ayda olmadi
sağlık olsun canım
üzülme demiyorum evet üzülebilirsin ama yılmak yok umudumuzu kaybetmek yok
birbirimize destek ola ola bu süreçi atlatıp bizde bir gün buradan güzel haberlerimizi paylaşacağız inan

hoşgeldin yeniden. bende hsg çekildim ama uyutularak
umarım snnde bişey anlamdan çabucak biter ve sonucun tüpler açık çıkar canım
yarın yaz bizede merak ederiz. inşallah iyi haberlerle dönersin

Kızlaaaarr ben geldiiiiim :) nasılsınız keyıfler ne alemde bakalım ? ben memleketteydim uzun zamandır yeni geldim evime. güzel haberler varmı calısmalara tam gaz devammı? bana gelince hepten koptum bebek işinden sanki ramazanın içinde enfeksiyon cıktı ılac kullandım gectımı gecmedımı kontrole bıle gıtmedım. en son adet tarihimi bile unuttum artık ovü tesitinide 1 ay yaptım bıraktım..hayırlı zamanda vericektir Rabbim hepimize inşallah.

oooooooooooo bizim gızzz hoşgeldin bakalım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
senin dönmenin şerefine halaya duruyorum:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
ohhh ne güzel özlemiştin memleketini hasret gidemrişsindir epey iyi olmuş snn için
ramazanda sorma kopan kopana ztn kötü çarptı bizleri ya
yine eski günlere dönelim yaa birbirimize destek olalım
sende gel artık uzak kalma topiğe asyacancım sensiz olmaz:KK20:

bu arada sercemden haberi olan varmı?

Asyacaaaaan. balııııııım.
Kiz ozlettin vallaha yaa
Dunden beri aklimdaydin ya nerelerde bu kiz diye:KK48:

Valla bende sizleri özledim folikimm yaa yettim gayrı geçmişi okudum tatlım senin eşindeki durumun aynısı bendede mevcut acayip uzaklastım eşimden ve oda şikayetci budurumdan sanırım bebek konusundaki umutsuzluktan oluyor nasılsa olmıcak fıkrıne alıstırmayada calısıyor olabılır kendını sahsen benımkı oyle bır durum.ama gecicidir ınsallah budurum bir süre sonra toparlanabılırz ınsallah.

oooooooooooo bizim gızzz hoşgeldin bakalım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
senin dönmenin şerefine halaya duruyorum:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
ohhh ne güzel özlemiştin memleketini hasret gidemrişsindir epey iyi olmuş snn için
ramazanda sorma kopan kopana ztn kötü çarptı bizleri ya
yine eski günlere dönelim yaa birbirimize destek olalım
sende gel artık uzak kalma topiğe asyacancım sensiz olmaz:KK20:

bu arada sercemden haberi olan varmı?

Hoşbulduk devrem nişşleepdurusun bakem:) tililililililililili tey tey teyyyy yeha yeha yehaa :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
evet fıstıgım yaa cok özlemiştim iy geldi. eski günleri aramıyor özlemiyor degilim valla az kayıs kopartmadık :)gelıcem gelmesınede gece ayakta durmak eşim tarafından veto edildi gayrı benlen yatıp benlen kalkıcaksın diye tutturdu diren asya durumundayım su sıralar ama adamda haklı bıbakıma :)seytanın bacagını kırsak bı guzel haber daha gelse topikten canlancaz gibin sanki umut kadar umutsuzluktamı bulasıcı ne :) serçemde ugramıyor herhalde bayadır gecmıse bakındımda biraz. diger devre nerelerde bizim hisaaaarr tatlım sesimeeee geeeel :)

Kızlar inanın koyverdim gitti :KK66: soğan kuru kürude yapmıyorum bişeyde ... O haldeyımki , tam tevekkül diyebiliriz... Bu ay ustumde bir umursamazlık varki sormayın gitsin :KK66: Rabbim sonumuzu hayrettsin ...

İşin şakası bir yana da şu surıyede ve Mısır'da olan olaylar bin çok etkiledı ... Kendı kendıme dedımkı bizimkide imtihanmı ? Şükret feride ... Düşünsenızze orda ölen bebeklerı cocukları ., anneler o çocukları ne zorlukları büyütmüştür oysaki ... Ben burda sadece kendimi düşünüp dertlenıyorum ,..oradaki insanlar yaşamlarını kaybediyorlar ... YAŞAM mücadelesi bu olsa gerek ... Ölmeyeceklerının garantısı yok ... Biryandanda elimden bişey gelmemesine üzülüyorum .

Kızlar inanın koyverdim gitti :KK66: soğan kuru kürude yapmıyorum bişeyde ... O haldeyımki , tam tevekkül diyebiliriz... Bu ay ustumde bir umursamazlık varki sormayın gitsin :KK66: Rabbim sonumuzu hayrettsin ...

İşin şakası bir yana da şu surıyede ve Mısır'da olan olaylar bin çok etkiledı ... Kendı kendıme dedımkı bizimkide imtihanmı ? Şükret feride ... Düşünsenızze orda ölen bebeklerı cocukları ., anneler o çocukları ne zorlukları büyütmüştür oysaki ... Ben burda sadece kendimi düşünüp dertlenıyorum ,..oradaki insanlar yaşamlarını kaybediyorlar ... YAŞAM mücadelesi bu olsa gerek ... Ölmeyeceklerının garantısı yok ... Biryandanda elimden bişey gelmemesine üzülüyorum .

hic sormaa bende ayni durumdayim elimizeen bisey gelmiyor malesef :KK43:((((
o minicik bebekler gercekten cok aci .Allah im onlarada ferah kapilar acsin dua ediyorum sadece

Cnm senin eşin nasıl oldu test yaptınmı tekrardan ?? Yükselme varmı morfljide .. Sen nasılsın psikolojın nasıl ...

herkese selam umarım herkes iyidir benim bugün adet günümdü ama gelen giden yok
ben bu ay yumurtlama akıntısı görmedim büyük ihtimal çatlamadı yumurtam yarın sabah test alıp bakıcam yoksa doktora gidip söktürücü alıcam ay sonu düğün var dğünde adet olmuyım şimdiden oluyum bari
allah zamanını biliyor yüce rabbim zamanı gelince göndericek meleklerimizi

Asyacanim biz durumu toparladik baya yıldönümümuze 2 kala döndük normale nihayet.. ama ozel calisma falan düşünecek durumda değiliz. Geçen 40 küsur günün acısını çıkarıyorum şimdilik :KK17: Zaten bende enfeksiyon çıktı. Esimin sonucu gayet iyi çıktı daha önceki gibi.

Bu arada mybaby, eşimin sonucunda da yaziyordu referans 4 diye morfoloji, bizim 8. Doktor da açıklamış ona ve gerekirse eşiniz de gelsin izah edeyim demis. İş bnm tedavi olmamda yani ve sonrasi malum, aşılama. Adetten sonra gideyim diyorum ben de du bakalım...

Sercem ise kendine yeni bir topik açtı onunla meşgul :KK4: başka topiklere kaçırdık kızı burayı bos birakinca malum o biraz sabırsızdi :KK52:

Valla bende sizleri özledim folikimm yaa yettim gayrı geçmişi okudum tatlım senin eşindeki durumun aynısı bendede mevcut acayip uzaklastım eşimden ve oda şikayetci budurumdan sanırım bebek konusundaki umutsuzluktan oluyor nasılsa olmıcak fıkrıne alıstırmayada calısıyor olabılır kendını sahsen benımkı oyle bır durum.ama gecicidir ınsallah budurum bir süre sonra toparlanabılırz ınsallah.

Hoşbulduk devrem nişşleepdurusun bakem:) tililililililililili tey tey teyyyy yeha yeha yehaa :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
evet fıstıgım yaa cok özlemiştim iy geldi. eski günleri aramıyor özlemiyor degilim valla az kayıs kopartmadık :)gelıcem gelmesınede gece ayakta durmak eşim tarafından veto edildi gayrı benlen yatıp benlen kalkıcaksın diye tutturdu diren asya durumundayım su sıralar ama adamda haklı bıbakıma :)seytanın bacagını kırsak bı guzel haber daha gelse topikten canlancaz gibin sanki umut kadar umutsuzluktamı bulasıcı ne :) serçemde ugramıyor herhalde bayadır gecmıse bakındımda biraz. diger devre nerelerde bizim hisaaaarr tatlım sesimeeee geeeel :)
geeldiiiiim asyaaam:KK55:özledim sizi çok devrelerim:KK16::KK16::KK16::KK16: ben hep buluştuğumuz saatlerde giriyorum ama siz yoksunuz gündüz benim oğlan bilg.kimseye elletmiyor
ben bu ay iyice saldım hayırlısı artık napayıım aşılma veye tüp bebekte yaptırabilirim gidiyo geliyo akıllıar bana eşimde ne gerekiyorsa yaparız ama varikosel ameliyatı olmamda olmam diyo sinir ediyo beni :KK4:
geçen gün rüyamda yoğurtlu ıspanak yiyormuşum hayırdır inşallah:KK24::KK24:

aaah aaah içim parçalanıyo çok kötü oluyorum o yavruları görünce elimizden bişey gelmemesi çok kötü...bol bol dua ediyoruz

kızlaaar :2: çok fenayım beeen boğazım şiş, burnum akıyo ve hapşuruyorum :2: gurbette hasta olunca 2 kat fazla düşerdiniz elden ayaktan.. şimdi burdayım ama yine bi nane-limon yapanım yok :KK43:

Evet tatlim pardon profilini duzenle diyor sanirim dimi evet oraya tıkla, sonra acilan sayfada isaretledigin ilgili secenegi kaldir. :KK19:

yaa canım olmuyor ki sürekli uyarı geliyor maksimum olarak 3 adet anne grubum alan seçebilirsiniz die ne demek ki bu ? site yönetimine nasıl msj atabilirim ki ?

yaa canım olmuyor ki sürekli uyarı geliyor maksimum olarak 3 adet anne grubum alan seçebilirsiniz die ne demek ki bu ? site yönetimine nasıl msj atabilirim ki ?

canım sen gebe misiiiiiiin :21: Allah mesut etsin yuvanızı, sağ salim kavuşun yavrunuza inşallah. sen de yeni öğrendin o zmn ha 6 haftalıkmış daha? nasıl oldu anlatsana??? :KK16:

bu arada adım adım tarif ediyorum şimdi:
yukarıda kullanıcı kontrol paneline tıkla, açılan sayfada sol sırada profilini düzenleye gir, çıkan sayfanın en altlarında hitap şekliniz, özel gün türü, özel gün tarihi, görsel seçenekleri var, bunları boşalt, sonra değişikleri kaydet de. hadi yap bakalım. :KK34:

Son düzenleme:
canım sen gebe misiiiiiiin :21: Allah mesut etsin yuvanızı, sağ salim kavuşun yavrunuza inşallah. sen de yeni öğrendin o zmn ha 6 haftalıkmış daha? nasıl oldu anlatsana??? :KK16:

bu arada adım adım tarif ediyorum şimdi:
yukarıda kullanıcı kontrol paneline tıkla, açılan sayfada sol sırada profilini düzenleye gir, çıkan sayfanın en altlarında hitap şekliniz, özel gün türü, özel gün tarihi, görsel seçenekleri var, bunları boşalt, sonra değişikleri kaydet de. hadi yap bakalım. :KK34:

tamam tamam canım hallettim :) evet şükürler olsun artık bende hamileyim :))):KK49::KK49::KK49:
valla çok şaşkınım hiç ummadığım anda oldu duaların hürmetine meryem süresinin hürmetine 41 gün okudum vee dualarım bitti hamile olduğumu öğrendim:KK16::KK16::KK16::KK16: çok mutluyum tam 3 yıldır bekliyordum bu haberi eylüldede tüp bebek yapacaktım çok şükür Rabbim muhtaç etmedi tedaviye ... RABBİM hepinize nasip etsin bu duyguyu.. amin..

tamam tamam canım hallettim :) evet şükürler olsun artık bende hamileyim :))):KK49::KK49::KK49:
valla çok şaşkınım hiç ummadığım anda oldu duaların hürmetine meryem süresinin hürmetine 41 gün okudum vee dualarım bitti hamile olduğumu öğrendim:KK16::KK16::KK16::KK16: çok mutluyum tam 3 yıldır bekliyordum bu haberi eylüldede tüp bebek yapacaktım çok şükür Rabbim muhtaç etmedi tedaviye ... RABBİM hepinize nasip etsin bu duyguyu.. amin..
ahh canımmm nasıl sevindim seni hiç tanımkyorum ama bebek isteyen bi annenin bebğine kavuştuğunu yazması o mutluluğu paylaşması beni bile mutlu ediyo rabbm bana da nasib etsin inşaallah... neler yapmıştınz kür dua vs daha açık yazabilirmsnz... dua eder dua beklerim rabbm sağılklı hayırlı evlat eylesin inşaallah....

X