sogan kürü kullananlar

teşekürler cevaplarınız için. minikeller cnm keşke dedğin gibi olsa inan değil ya.valla 3 yılda ne testler yaptım artık yapmıyorum :S

Hayirlisi olsun canim ne yapalim sogan kuru kullandin dimi bende bugun 15 gun oldu ve kuru bitirdim bakalim kimet gerisi ama iste esimin iss nedeniyle cok degerlendiremedim :) bende 4yilidir hatta 4 bucuk yildir ugrassiyorum olmadi insallah daha fazla bekletmez bebislerimiz kim diliyor ve iatiyorsa rabbim.saglikli hayirli evlatlar versin.

Hayirlisi olsun canim ne yapalim sogan kuru kullandin dimi bende bugun 15 gun oldu ve kuru bitirdim bakalim kimet gerisi ama iste esimin iss nedeniyle cok degerlendiremedim :) bende 4yilidir hatta 4 bucuk yildir ugrassiyorum olmadi insallah daha fazla bekletmez bebislerimiz kim diliyor ve iatiyorsa rabbim.saglikli hayirli evlatlar versin.
evet 2ay yaptim ama bizim morfoloji sorunumuz var bnde cok seyler yedim ictim yaptim...simdi esim kür kullaniyor bakalim 1,5ay snra test sonucuna gore asilama veya tup deniceZ. insallah sizlere faydasi olur cnm sende bayadir bekliyormussun.sizinde sebepsiz infertilitemi?

teşekürler cevaplarınız için. minikeller cnm keşke dedğin gibi olsa inan değil ya.valla 3 yılda ne testler yaptım artık yapmıyorum :S
teşekürler cevaplarınız için. minikeller cnm keşke dedğin gibi olsa inan değil ya.valla 3 yılda ne testler yaptım artık yapmıyorum :S[/QUOTE

canim ben hollandada yasiyorum henuz net birsey soulemediler bikmiyorum burda duzen farkli koyun gibi ne diyorlarsa yapiyoruz sadece kimse oturup birsey anlatmiyor dedikleri sey esimin spermlerinde turkiyedeki gibi karisilastiramiyorum ama sanirim hareketlilik sorunu varmis neyse simdi gayet iyi sonuclari benim sag tupte biraz tikaniklik ama sorun degil dediler bask da birsey yok yani yumurtlama catlayma gibi sorunlarim yok 3 asilama yaptirdim tutmadi sana tup bebegi tavsiye ederim cunku asilama icin gercekten cok guclu olman lazim cunku tup bebekten daha dusuk oldugu icin sansi zaman alabilir yani sabrin varsa tabiki dene ama sanki su asamada tup bebege gecsen senin icin daha iyi olur insallah en kisa zamanda bebekletimizi kucagimiza aliriz:)

Son düzenleme:
hepinise geçmiş olsun..benim adet günüme 15 gün var ve ben bu gün başladım bismillah dedimm...
size bi sorum olacak bende çok düzensiz adet döngüm 40 günü bulur..:KK4:yumurtalarımda çatlamıyo..iki defa çatlatma iğnesi kullandım olmadı..eylülde aşılama yapacaz..bu ay tahliller falan hazırlanıyoruz..:KK48:
acaba bu soğan kürü beni erken regli yapmasın. aşılama öncesi
nedersiniz..En Büyük TÜRKİYE

ne habersiniz canlarım?
benim adet dün bitti yeni dönem başlıcak hayırlısıyla:KK55:
3 gün sonra başlıcam ovi testi yapmaya
sizlerde durum nedir?
beybişim bu ardaa benm adet olmadan 2 3 gün önce genelde akıntım olur kuru olmam yani
umarım seninki bebiştendir canım :KK49:

hepinise geçmiş olsun..benim adet günüme 15 gün var ve ben bu gün başladım bismillah dedimm...
size bi sorum olacak bende çok düzensiz adet döngüm 40 günü bulur..:KK4:yumurtalarımda çatlamıyo..iki defa çatlatma iğnesi kullandım olmadı..eylülde aşılama yapacaz..bu ay tahliller falan hazırlanıyoruz..:KK48:
acaba bu soğan kürü beni erken regli yapmasın. aşılama öncesi
nedersiniz..En Büyük TÜRKİYE

çok tşk ederiz canım.bu yolda 3 yılımızı devirdik inşallah rabbim daha fazla aratmaz
seninde kürün hayırlı ugurlu olsun inşallah
soğan kürü kiminin adetini geciktiriyo kimi erken geliyo kimide zamanında yani o kısmı biraz muamma
eylülde olacağın adetten sonra mı aşılama olcak ?

çok tşk ederiz canım.bu yolda 3 yılımızı devirdik inşallah rabbim daha fazla aratmaz
seninde kürün hayırlı ugurlu olsun inşallah
soğan kürü kiminin adetini geciktiriyo kimi erken geliyo kimide zamanında yani o kısmı biraz muamma
eylülde olacağın adetten sonra mı aşılama olcak ?
sağol cnm
evet eylül adeti ile başlanacak
bakalım hayırlısı

Canlarim bende bebek oluncada akinti oluyormus umitlendim sogani 3 kere kullandim canim bol bebisli gunler

Canim 4 gun kaldi dimi senin adete yanlis hatirlamiyorsam ee kan testi yaptirsana cikar bence onda simdi buarada ne Amandir bebek istiyordun canim?insallah hamilesindirr ayyyy:)) benim adet tarihim 4 eylul ben cok iyi degerlendiremedim ama :) adetimin 11. Gununden sonra esim yoktu yurtdisina gitti ama ben normalde 11. Gun catlatiyordum yumurtayi fakat bua y catlatma belirtisi olan akintim iliskiden 48-58 saat sonra geldi bilmiyorum insallah tutunmustur bebisim:)) hepimiz icinnnn aminnn

Canim 4 gun kaldi dimi senin adete yanlis hatirlamiyorsam ee kan testi yaptirsana cikar bence onda simdi buarada ne Amandir bebek istiyordun canim?insallah hamilesindirr ayyyy:)) benim adet tarihim 4 eylul ben cok iyi degerlendiremedim ama :) adetimin 11. Gununden sonra esim yoktu yurtdisina gitti ama ben normalde 11. Gun catlatiyordum yumurtayi fakat bua y catlatma belirtisi olan akintim iliskiden 48-58 saat sonra geldi bilmiyorum insallah tutunmustur bebisim:)) hepimiz icinnnn aminnn

Canim ben 4 senedir istiyorum insallah tutunmustur melegin canim

Canim ben 4 senedir istiyorum insallah tutunmustur melegin canim

Nerdeyse ayniyiz canim bende 4 4 bucuk yildir istiyorum aminn insallah hepiniz bu sene icinde hamile kaliriz kac gunun var adetine? Cok merak ediyorum bu ay hamilemiz cikacak mi aramizdan ama nerdeyse yok denecek kadar az surekli takip eden dimi bana mi oyle geliyor..

Nerdeyse ayniyiz canim bende 4 4 bucuk yildir istiyorum aminn insallah hepiniz bu sene icinde hamile kaliriz kac gunun var adetine? Cok merak ediyorum bu ay hamilemiz cikacak mi aramizdan ama nerdeyse yok denecek kadar az surekli takip eden dimi bana mi oyle geliyor..

Carsamba gunu adetim canim evet kizlar birer birer gitti neyse hamile olan yazacaktir cunku bizi guzel haberden mahrum biraknazlar

ne habersiniz canlarım?
benim adet dün bitti yeni dönem başlıcak hayırlısıyla:KK55:
3 gün sonra başlıcam ovi testi yapmaya
sizlerde durum nedir?
beybişim bu ardaa benm adet olmadan 2 3 gün önce genelde akıntım olur kuru olmam yani
umarım seninki bebiştendir canım :KK49:

Canim bakalim yeni donem basliyor senin icin ins bebegin tutunur bu ay canim

Kızlaaaarr ben geldiiiiim :) nasılsınız keyıfler ne alemde bakalım ? ben memleketteydim uzun zamandır yeni geldim evime. güzel haberler varmı calısmalara tam gaz devammı? bana gelince hepten koptum bebek işinden sanki ramazanın içinde enfeksiyon cıktı ılac kullandım gectımı gecmedımı kontrole bıle gıtmedım. en son adet tarihimi bile unuttum artık ovü tesitinide 1 ay yaptım bıraktım..hayırlı zamanda vericektir Rabbim hepimize inşallah.

Kızlaaaarr ben geldiiiiim :) nasılsınız keyıfler ne alemde bakalım ? ben memleketteydim uzun zamandır yeni geldim evime. güzel haberler varmı calısmalara tam gaz devammı? bana gelince hepten koptum bebek işinden sanki ramazanın içinde enfeksiyon cıktı ılac kullandım gectımı gecmedımı kontrole bıle gıtmedım. en son adet tarihimi bile unuttum artık ovü tesitinide 1 ay yaptım bıraktım..hayırlı zamanda vericektir Rabbim hepimize inşallah.

Asyacaaaaan. balııııııım.
Kiz ozlettin vallaha yaa
Dunden beri aklimdaydin ya nerelerde bu kiz diye:KK48:

slm kızlar var mı kimsede güzel haberler.. size bir sorum olacak şu mesajımın altındaki evlilik çizelgesini nasıl iptal edebilirim

Son düzenleme:
tatlim biz aslinda kalabaliktik da ramazanda kopan koptu dahada baglanamadi:))))kemik kadromuz da boşladi topigi yalan degil tabi...toplaniriz yine ins. cok keyifli oluyordu cnku.

Carsamba gunu adetim canim evet kizlar birer birer gitti neyse hamile olan yazacaktir cunku bizi guzel haberden mahrum biraknazlar
bencede birakmasinlar onlarin haberleri bizim umudumuz.insallah bu ay listemize en azindan 1 hamile eklenir :S
Canim bakalim yeni donem basliyor senin icin ins bebegin tutunur bu ay canim
insallahh canim insallahhh.sende adet olmazsinda topik anamiz olarak listenin basinda olursun bu ay:)

X