sogan kürü kullananlar

adetin bitsin 2-3 gün geçsin başla canım hayırlısı olsun
hiç korkma strestendir benimde bazen oluyo arkadaşım
evt rahimi incelttiği doğru bu şekilde hamileliği kolaylaştırıyo ama... düşük olurmu bilmiyorum

merhaba polikistik overim bununda çoçuk olmasına engel olduğun söyledi doktorum( ve ben hamilelik düşünüyorum soğan kürünü uygulayacağım ama okadar okudum hangi soğanı kullanacağım konusunda emin olamadım. bu kürü uygulayıp olumlu sonuç alan bayanlar bana kullandığınz soğanın resimi çekip/ ekler misinz? hangi soğanı alacağımı bilmiyorum

cnm işte bu, bildiğimiz yemeklik soğan yani.

Son düzenleme:

cnm bnm rahim kalın olanlarda hamilelik daha yüksek rahim incelğnde daha zor ve daha çok düşük oluyo ben bi denycem bu ay inş üzmez bni

Eki Görüntüle 783486 cnm işte bu, bildiğimiz yemeklik soğan yani.

çok teşekkür ederim yordum seni eline sağlık çekip koymuşsun resim. her market ve pazar da olan içi beyaza yakın renk olan soğan bu.tamam. canım sen bu kürün faydasını gördün mü? ben adet gecikmesi için kullanıcağım 35-40 güne bir adet oluyordum hep bekarlığımdan beri gecikirdi.doktora gittim polisiksitk over teşhisi koydu.

rica ederim :) evet her yerde olan, yıllardır annelerimizin de kullandığı bildiğimiz kuru soğan.
ben gebe kalamadım henüz :) ama adet düzensizliği için faydasını gördüğünü söyleyen çok kişi oldu kulüpte.
denemekte fayda var, en azından zararı yok pko için ise bilhassa ilaç görevi yaptığını söyler İ.Saraçoğlu Hoca.

kızlar soğan kürünü yaptıktan sonra incir kürünüd yapmak gerekyomu soğan suyu yumurtayı olgunlştryomuş incir kürde çatlamasnı sağlıyomuş böle öğrendim incir kürü içmesek işe yararmı ynede iksni birmi yapmak gerek bilgisi olan varmı :44::44::44::44::44::44::44::44::44::44:

Aslına bakarsan evet, ikisini birlikte yapmak gerekiyor. Yani şöyle ki, ilk ay 15 gün soğan kürü uyguladıktan sonra adet olmayı bekliyorsun.adet olduktan sonra ikinci aşama incir kürü. Ancak, Saraçoğlu Hocanın dediğine göre prolaktin yükseklği olanlar incirden uzak durmalı, onlar soğan kürünü tekrarlayarak 3-4 ay devam etmeli. Misal ben
Prolaktin sorunu olanlar ayrıca nane, dereotu ve üzümden de uzak durmalı

evet cnm elbette orası öyle, Allahtan ümit kesilmez, her şeyi öncelikle ondan istemeliyiz, her şeyin bir vakti ve vesilesi var muhakkak.
Bu arada kızlar, ben önceki gün yeniden başladım küre, iltihabıma faydası olur düşüncesiyle, hayırlısı olsun bakalım.

teşekürler cevaplarınız için. minikeller cnm keşke dedğin gibi olsa inan değil ya.valla 3 yılda ne testler yaptım artık yapmıyorum :S

kızlar merhaba nasılsınız ?

bende bebiş isteyenlerdenim...sogan kürü uygulamak istiyorum.nasıl yapılıyor,kac gün içilecek ve ben jinekolojık muayene olmadım bizararı olmaz demi?:26: anlatırmısınız biraz...

inş rabbim herkesin gönlüne göre bebişini verir

canm ne kadardır bebiş bekliyosun uzun zaman olduysa ynede bi muayne ol derim ama soğan suyunun bi zararı olmaz normal bildğmz sarı soğanın kabuklarnı soy iki bardak hazır suyu kaynat soğanı 4 yada 6 ya böl fark etmez su kaynadıktan sonra soğanı içine at ağznı kapat sadece 5 dk kaynıcak buna dikkat sonra ılımasnı bekle aç karna içiceksin tmm sabah yada öğlen fark etmez akşamda ayn şekilde yap tamam her yapışta taze olark kaynatcksın içiceksin ister akşam yap iç ister gece yapmadan iç fark etmez tabkiki ama aç karnına iç oldmu unutma inş faydansı görürsün şeker

şekercim tesekkür ederim....ben yeni evliyim bu ayda olmazsa 5. denememiz olucak yani 5 ay olacak bebek için korunmayalı..bat 5 eylül oyuzden bakalım hamiş deilsem bende baslıyım küre....

adet bitince mi baslanıyo sugar?

kim bilir belki de gerek kalmaz küre, 5 eylüle bişey kalmamış :)
ama gerek olursa evet, adet bittikten 2-3 gün sonra başlamak için en uygun günler. 15 gün boyunca aç karna günde 1 kere yapman yeterli. mümkünse her gün aynı saatte.
pko, miyom, iltihap, vb.. bilinen şikayeti olanlar günde 2 kere yapmalılar. bebişli günler dilerim

inşallah folıkasıtka.....tesekkur ederim inş isteyen herkesin bebişi olur kısa zamanda

Kizlar iyi aksamlar benim adete 5 gun kaldi ama benim akinyim devam ediyor bu gunlerde kuru olunmuyor mu normalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…