sogan kürü kullananlar

himm bide ben bugun adet oldum kizlar belki onun sendromunu yasiyorumdur.. beybisim sat 19agustos kaydedermisin bat 17 eylul

Arkadaşlar Merhaba 3 yıllık evliyim 2,5 yıldır korunmadığı m halde çocuk sahibi olamadım Soğan Kürünün faydalarını buradan okuyunca cesaretlenip ramazan ayının başında yaptım ve dün hamile olduğumu öğrendim.O yüzden buradan bebek isteyen arkadaşlarım denemekten bir şey olmaz muhakkak deneyin:)

canım hosgeldın tabiki kullanabilirsin saracoglu kürlerle ilaç kullanmanın sakıncası yoktur diye yazmis

teşekkürler canım yardımın için.soğan suyu benim dengemi bayağı bozdu hala adet olamadım.gebe de değilim.İlk kez ilaç adet olucam.Kullanıyorum şu an.Adet olunca klomene başlayacağım ve doktorum klomen bitince yumurta takibine başlayacak.doğal yöntemle 1 ay deneyeceğiz,olmazsa aşılama yapılacak.Umarım gerek kalmaz.Aranızda soğan suyundan sonra edti oldukça geçiken varmı kızlar?

Hayıırlı olsun,çok sevindim.Allah bebeğini de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.:))Umarım bizlerde buradan senin gibi mutlu haberimizi paylaşırız.

Ayyy canim tebrik ederim allah sagsalim kucaginada almayi nasip etsin canim sizde sorun neydi birde kac gun kullandin

Csnim sogan adetleri duzene sokuyor diye biliyorum aslanpencesini de deneyebilirsin csnim

himm bide ben bugun adet oldum kizlar belki onun sendromunu yasiyorumdur.. beybisim sat 19agustos kaydedermisin bat 17 eylul

Canim benim uzulme allah buyuktur birgun hizde burdan yazacaz hamileyim diye bende gecen ay cok kotuydum cok agladim ama uzulmekle birsey olmuyor canim arkadasim

tebriklerr Allah sag salim bebegine kavusup buyutmeyi nasip etsin. herhangi bir sorun varmiydi.bide kac gun kullandin aytinlatirsan seviniriz

Canim benim uzulme allah buyuktur birgun hizde burdan yazacaz hamileyim diye bende gecen ay cok kotuydum cok agladim ama uzulmekle birsey olmuyor canim arkadasim
evet cnm insanin elinde degil ister istemez uzuluyorum arada boyle oluyo iste.yine toparlarim ben yimirtlamam gelince merak etme:))

Mrb arkadaslar bende bu ay sogan kuru kullananlardanim ilk defa adetimin ikinci gunu basladim bugun 12. Gunum benim soyle bir sorunum varki esim yurtdisina 3 haftaligina ise gitti pazartesi ve ben dun yumurtladim sanirim fakat pazar gecesini degerlendirdik yani yumurtlamadan yaklasik 48 saatle 58 saat once sizce benim sansim var mi? Cok uziluyorum degerlendiremedim zamani diye ilk defa yaptim birde kuru zaten zor iciyorum cok istikrarli bir sekilde simdiden sag olun buarada listeyi yapan arkadas eklemeyebilirsen sat 7 agustos bat 4 eylul

Csnim sogan adetleri duzene sokuyor diye biliyorum aslanpencesini de deneyebilirsin csnim

biliyorum canım zaten civanperçemi,aslan pençesi ve hayıt karışımını da kullanıyorum düzenli olarak,zaten yıllar önce bu bitkiler sayesinde adetimi düzene sokmuştum.Fakat soğandan sonra ilk kez bu kadar geçikme yaşıyorum.Adet söktürücü ilacımıda kullanmama rağmen hala olamadım(sıkınntı veriyor tabii.bakalım ilaç bitne kadar adet olabilcekmiyim.Gerçekten yaşadığım bu süreç bana ilginç geliyor:))gelişmeleri paylaşırım.cevabın için sağol arkadaşım:))

merhaba arkadaşım inşallah sonuç pozitif olur. ama şöyle bişey var genelde hamile kalanlar sogan kürünü uyguladıktan sonraki ay hamile oluyorlar.Rabbim ol derse olur sıkma canını

kızlar benimde bir sorum olucak size
aslında doktora gitmem gerekebilir ama size de danışayım
adetim 19agustosta geldi bugün 3. günüm
ama 2 gündür pek gelmiyor ya hatta bgn hiç yok diyebilirim
benm gibi adeti az gelen varmı acaba?
korkuyorum bundan da bişey çıkcak diye (

My baby , bazen oluyor öyle şeyler .. Bnm de gecen aylarda olmuştu , hatta doktor şey demiştı ; buya az adet olacaksın rahmın az kalınlaşmış demişti ... Olur yanı sıkıntı yapma ... Bnm arada 5 gün oluyorum mesela 7 gün normalde ama ... Bazende mesela 2 gün oluyor normal senn dedığın gıbı .. Sonrasında 2 gün çökecek az gelıyor .. Bn hatta bıttı zannedıp gusül bıle alıyorum ... Ama sonra tekrar gelıyor ... Olabilir yanı canını sıkma ... Hele Pko falanda yoktu bıldgım kadarıyla sende ... Oluruna bırak

kızlae meraba bişi sorcam size bnde bi an önce bebk sahibi olabilmek içn soğan suyu içmeyi düşnyorum bu yolla çok fazla hamiş kalnı duydum bu soğan suyu rahim inceliği yapyomu yapar dye korkuyorum çnkü soğan suyu kullnırken fazla incelmekten düşük yapan çok var tırstım bde bu suyu içmeye ne zaman başlayablirm çok soru sordum :44::44::44::44::44::44:

Arkadaşlar merhaba,
Bende hamile kalmak istiyorum acaba soğan kürünü uygulasam işe yararmı birde nezaman başlamam gerekiyor içmeye bugün adetimin ilk günü soğan kürüyle hamile kalan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim öptüm hepinizi

hım tşk ederim cnm cvp için. benim geçen ayda aynı şekilde olmuştuda ondan biraz endişelendim.
ztn normalide 4 gün fln sürüyo ama ilk günden sonra gelmemiş olması sıktı canımı Allah korusun bişey çıkmasın

canim bendede oyle olmustu temmuzda ama bu ay oyle olmadi aksine oldu yani cok geldi olur arada aklina takma Rabbim gonlune gore versin

acaba ustune goruyor olabilir msin test yapsaydin emin olmak icin canim ya aslinda psikolojik hersey emin ol valla oyle bir duruma geldimki eminim benim gibi olanlar cook vardir adet bile olsam acaba ustune goruyormuyumdur diye dusunmeden edemiyorum :)) balatalari siyirdik iyice ama sana soyle soylim benim ablam tipki senin gibi hamile kaldi istersen bir test yap derim ben ne olur ne olmaz.

Evet mybaby benim de haziranda birden bire azalip lekeye dönmüştü reglim. 4-5 gün sürer normalde ama haziranda 2 gün sonra birden lekeye dönüşüp birkaç gun o şekilde devam etti ve bitti. Mayıs sonunda rahim filmi çekilmişti ya bnm, ona baglamistim ben de.. derken temmuzda olmadım zaten regl falan biliyosun. 4 agustosta ilacla söküldüğümde de öyle bekledigim gibi foş foş olmadim yani. Simdi de iltihap çıktı gerçi hayat çok zort

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…