sogan kürü kullananlar

iyiym canım saolasın hapları içiyorum işte adetin 3. günü bidaha testler olcak bu sefer dr. un orda olcak...inşallaaaah temiz çıkar bende senin gibiyim artık asyaaam takmıyorum kafaya yoksa çıldıriciğiiiiiiiiim yeter artık günleri say oldu olmadı kafayı yiceeem evde 10-15 tane ovu testi duruyo yapmadım bilee hatta birazda pressed kaldı onuda yapmam bıraktım zamana artıkın kasımda falan aşılama yaptırırım napayıım sıkıldım çok ...... asyaaaam bıktık zaten çalışmaktan şimdi boşladık yaaa ondan öyle bende öyleyiim rahat nefes alıyorum artık vallaa

kuzucum kürü kullanan eşim biliyorsun dimi
ben bişey yapmıyorum:))
bizdede sayı ve morfoloji varya sorun ondan didimdi
sen iyice relaxa bağladın ohhh iyi yaptın miss gibi oldu canım

napıyon şekerim şükür kavuşturana

Bu durumla ilgili gergin olduğumu söyleyemem aslında, sadece normal adet öncesi sendromlarım sağ olsun asabiyim fazlaca ve belim çatlıyor, bi de yeni eve yerleşme telaşı temizliği bitiremedim tek başıma, dinlene dinlene yapıyorum, koca ev, her yer her yerde.. bayağı kolayladım ama lavabolar ve salon kaldı kendime bir ağda bile yapamadım yaa, aaaaa doktora gitmeden ve adet olmadan temizleneyim bi güzelce.
Fışfıştan soğuma sendromu bende de var canlar, dün bi çıtlattı bnm adam ama ı-ıh hele bi de bnm adam yaaniiii ender görülür onun böyle hareketleri

folikcim neden kan testi yaptirmiyorsun? yAani idrar testine o kadarmi guveniyorsun:26: git bir kan testi yaptir bence sen bu gecikmeyle hamilesin cunki senin adet hep zamaninda gelirdi

Cnm cuma sbh kısmetse bi aksilik olmazsa bi hastane aklımıza yattı gibi, oraya gidelim diyoruz eşimle. orada gerekli her türlü tetkik yapılacaktır, biliyorum ben gebe olmadığımı zaten, artık tedavi nasıl ilerleyecek bakalım.. hayırlısı olsun!

Hisarım busem iyi olduğuna sevindim balım ya hepimizde bi rehavet bi gevşeklik bi soğukluk bi bıkkınlık hep aynı yani, böylesi daha iyi

mybaby kürleri düzenli kullanmaya özen gösterin, umarım bu sefer eşin de senin kadar hassas davranıyodur

günaydın herkese,soğan kürünü çok duydum,gebeliğe bile etki ettiğini sölüyolar,ben de 45 günde bir regl oluyom düzene girer mi acaba,nasıl içeçemi de bilmiyom ama

günaydın herkese,soğan kürünü çok duydum,gebeliğe bile etki ettiğini sölüyolar,ben de 45 günde bir regl oluyom düzene girer mi acaba,nasıl içeçemi de bilmiyom ama

çok iyi gelir..bende 40 günde bi adet olurdum çok iştim ama bence bebek istiyosan bi dr git
çünkü 40 günde adet olmak yumurtlamanı engelliyor..
yani yumurtan olmuyo dr git derim..

çok iyi gelir..bende 40 günde bi adet olurdum çok iştim ama bence bebek istiyosan bi dr git
çünkü 40 günde adet olmak yumurtlamanı engelliyor..
yani yumurtan olmuyo dr git derim..

he yaaa daha dün gittim şu an mens dönemindeyim ayın 2sinde bidaha gitcem ovulasyon takibi yapcak dr bakalım,inşallah işe yarar

Allah kolaylık versin canım.tek başına zor oluyor tabiki bende 2 defa taşındım tek başıma yerleştim toplandım gerçekten zor bi zaman sonra içimden yapmak da gelmiyordu ilk bi yerleşme hevesiyle girişiyordum sonra foss :)) yavaş yavaş anca yerleşiyorum:))

aman nazar değmesin eşim daha hiç aksatmadı ne macunu ne hapı çok düüzenli bi şekilde içmeye devam ediyor canım.elimzdekiler 1.5 aylık bitince bi tane daha 1.5 aylık gelcek ondan sonra teste gidicez şimdiden düşündükçe bile heycanlanıyorum çok umutluyum çok ne bileyim bu sefer fayda görcez gibi geliyor umarım bu hevesim kursagımda kalmaz yoksa tüp bebek direk aşılama falan ugraşmıcam bekle bekle mafolduk bizde

İnşallah temiz cıkar tatlım smear sonucun nasıldı? en güzeli takmamak canım yaa adet olmayı unutucak böyle gıdersek vucudumuz :) ovü testinide adetım bıtınce yaptım 12. gün catlıyormusum ama fikfik olmadı zaten hiiç canım ıstemedi.önceki aylarda o tarihte cok denkgeldi fikfik demekki tutmayınca tutmuyor.akısına bıraktım dersaneye bılem yazıldım :) bir ben değilim yani fikfikten soguyan :) 1 ay calıs 1 ay mola devam edelim dicemde erkekler acısından bu mümkün değil :)

Sag ol cnm evet bugun de bitirdim artik temizlik isini diyebilirim. Camlar ve aynalar kaldi bi de giysileri valizden cikarip yığıvermiştim dolaba, onlari duzenlemek lazim..
Evet bana cool diyodun bak misal bnm vucut gecen ayı es gecti
bnm canim tatli degil fazla, aciycak evet ama boyle Ataturk orman ciftligi gibi de gidemem doktora kiii napiim yola cikmadan orda yapmak istedim ama yogunluktan denk getiremedim malesef..

Oh oh iyi maşallah canım mmm Allah utandirmasin, umutlarimiz ortak, insallah biri start verse artik da moral bulsak. Bize muhtemelen klomen+catlatma dencektir bilmedigimiz bir surpriz sorunumuz cikmazsa ama biz asilama istiyoruz bir an once. Yazarim doktordan gelince durumu. Insallah kalbinden gecene kavusursun bu sefer ..

kızlar babam yoğun bakımda dualarınızı eksik etmeyin
ALLAH acil şifalar versin babacığına arkadaşım

amin canım Rabbim isteyn herkese nasip etsin şu mübarek günlerde hayırlısıyla

hayırlısı olsun canım hepimizin hakkında inşALLAH etkisi görürüm ilaç kullanarak regli olmaktan sürekli horman ilaçları kullanmaktan bunaldım artık bu süreçte allah hepimizin yardımcısı olsun beklemek çook zorrr..... inşALLAH BEBEĞİN ÇÇOKK BEKLETMEZ SENİ DE MÜJDELİ HABERLERİNİ ALIRIZ..... :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…