sogan kürü kullananlar

canim incim kardesim sagol Allah razi olsun
birsey sorucam 1 gundemi cektin 500 yoksa birkac gune?yani 1 gune bitmelimi acaba?

canımm bi günde çektimm vallaa bi kaç güne dağıtılırmı bilmiyorumm o gün kandil diee öyle yapmıştımm bidahada fırsat bulma diee
kocişin geldimi canımm nasılsınn adet bittimi:44::44:

Allah yar ve yardimcin olsun canim normal yolla gelir Allahin izniyle bebeyin insallah.yap kardesim sogan kuru vesilen olsun bebeyin gelsin
hosgeldin canim hayirli olsun insallah tup bebeye ihtiyaciniz kalmaz kendiliyinden gelir evladin

canımm bi günde çektimm vallaa bi kaç güne dağıtılırmı bilmiyorumm o gün kandil diee öyle yapmıştımm bidahada fırsat bulma diee
kocişin geldimi canımm nasılsınn adet bittimi:44::44:
evet sukur Rabbime geldi evde uyuyor okadar opusduk koklastikki cok ozlemisdim sanki nefesim geldi tekrar sanki yuzumun gulumsemesi geldi tekrar sanki gozume isik geldi yarim geldi,evime huzur geldi esim geldi ya bu bana dunyalar
hayir canim cok az geliyo dunden buyana iyiyim sukur ama adetim kafami cok karistirdi sanmiyorum gebelik olucagini cunki test yaptim dun neqatif cikti
tamam canim bende 1 gune cekerim o zaman kadir gecesi ne zaman o zaman cekerim bende Allahin izniyle insallah vesile olur bu dediyin dua, cok sagol eyer arzum dileyim olursa bebeyim gelirse Allahinda izniyle omur boyu sana minnetdar kalicam canim.Rabbim meleyini korusun

simdi iyiyim canim o gun biraz uzulmustum sonra duzeldim
ben tr nasil geleyim canim ben azeriyim
ama insallah gelirim oralara cunki sizin antalya boldurum coooooooooooooook duydum esim birgun belki tatile getirir gelirim o zaman insallah tr de gormek nasib olur bana

ahhhh canımmmm gözün aydınnn olsunnnn ...
ne güzell şükür kavuşturana..
az mı geliyooo normal adetindenn farklımıı acabaa ? belli olmuyooo canım ya bu işlerr hiç belli olmazzz daha önümüzde yepyeni bi ay daha varr nasılsaa
allahım artık daha fazla aratmasınn ....
ben kandilde çektimm istediğin zaman olur canım önemli olan duamızz allahımımzaa yalvarışımızz tabii sen bilirsin canım ne zman istersen o zman çekk ...
allah kabul etsin canımmm şimdidenn

canımm amiinn inşallaahhhh vesile olurr ben aracıı olmuşumdurr inşş..valla öyle bişey olursaa çok sevinirimm dünyalar benim oluurrr yeminlennn yenden hamiş gibii seviniriinm vallaa...

sendende allah razı olsun duaların içinn
inşş meleğimi korurur rabbimm ona emanett olduu allahımıza şükür ama herşey bitmiş değill tabii inşş daha gelişcekk kalp atışını duycaz teyzesii ..
neyse allahaa emanet ol canımm kocişinleee ii hasret gidermelerr öptüm senii
:103::103::103:

sagol incimmmmmmmmm insallah vesile olur dualarimiz Allah razi olsun
duyucaksin o kalp atisini Allahin izniyle bak o zaman sirinlik isterim kendime haaaaa(bizde guzel haber olunca sirinlik dagitilirda)
sonrada teyzesi bebeyim bugun bana tekme atdi diyiceksin bak goruceksin onuda yazicaksin sonrada bebeyim kucumda emziriyorum yazicaksin bura insallah hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
yok herzamankinnen az geliyo yani herzamanki gibi deyil bu sefer Allah sonumu hayir etsin:26:
bende optum canim

canımm biraz geçsinn 5 6 gün test yaparsın yenidennn allahın izniyle olucakkk inşş
iinşş canım amiinnn tekk duamız o şimdilkk bebişimiznn sağlıkla gelişimiii cuma yeniden kontrol varr sabırsızlanıyorumm

selam kızlar 3 gün önce nurs lokman hekim diye bir yere gittim tesadüfen bana bana bi kür hazırladı polikistik over de etkili olduğunu ve en az 3 en fazla 6 ay devam ettiğim takdirde bir daha bu sorunu yaşamazsın dendi adam ççok emindi kendinden gebelğiğide kolaylaştırıyormuş allahın izniyle 6 ay içinde gebelik oluşur dedi. bana aslanpençesi tableti ve çayı civanperçemi çayı ve tableti hayıt otu suyu karabaş suru biberiye suyu verdi sabah akşam bazıları aç bazılarıda tok karnına kullanılıyor... acaba daha önce deneyen var mı :))

aaaay canım annenlerin yanina falan git dicektim tr dedim pardon...
gözün aydın canıııııııııım ALLAH sizi hiç ayırmasın inşallaaaaah

mrb ecem nurs lokman hekıme nerede gıttın canım burdada var bende gitmiştim önceki aylarda gingsengli macun almıstım bende 1 ay kadar kullandı eşim bıraktı bizdede eşimde sayı dusuklugu var.inşallah sebeb olur bu saydıklarında gelir bebişin canım

kızlaaaar nasılsınız nasıl gidiyor ?folikten haber var mıı? serçemm gözünaydın mecnununa kavusmussun :) hisarcım tedavi nasıl gıdıyor? mybabym sen ne alemdesin ? anlatıverin bakeen :) ramazandan kaynaklı bir durummu bılmıyorum ama kızlar fikfikten acayip sogumus durumdayım ben sizlerdede aynımı durum.eşime karsı sürekli bi bahaneler bulup duruyorum kızdırmaya basladım adamı iycee:)

canım vanda gittim inşallah etkisi olur sizde etkili oldumu peki canım

Selam kızlar Günaydın, ben iyiyim inşallah bugun gecikmenin 11. gunu.. istahim cok açık ve asabiyim ben sanirim regl gelicek ama son adeti olmadan ikinciye atlamis olucam böylece. Buralarda yeni oldugumuz için iyi bir doktor arayisindayim. Sil baştan yapmaliyiz tedavi surecine.. bayrami beklemek istemiyorum.
Sizlere de hepinize Allah sabir ve şifa versin canlarım ballarım kaymaklarım

hosgeldin canim hayirli olsun insallah tup bebeye ihtiyaciniz kalmaz kendiliyinden gelir evladin [/QUOTE]
Tesekkür ederim :) zaten icimden inan hic o yollaraa basvurmak gelmiyor.hersey normal olcakmis gibi geliyor bana.en önemli sorun yasim ve yumurta rezervim az arttirmam lazim bu kurler bende ins ise yarar.dr.lar hemen tupbebek diyorlar.moralim bozuluyor

sagol asyacim caanim evet mecnunum geldi sukur Rabbime
hosgeldin canim hayirli olsun insallah tup bebeye ihtiyaciniz kalmaz kendiliyinden gelir evladin
Tesekkür ederim :) zaten icimden inan hic o yollaraa basvurmak gelmiyor.hersey normal olcakmis gibi geliyor bana.en önemli sorun yasim ve yumurta rezervim az arttirmam lazim bu kurler bende ins ise yarar.dr.lar hemen tupbebek diyorlar.moralim bozuluyor [/QUOTE]
canim sogan kuru yumurtaliklara cok iyi geliyor diyorlar doktorlar hep oyledirler sen kafana takma 1-2 ay kurlerle dene gerisi Allah Kerimdir gelir bebeyin nolmus yasinaki 30 yas cokmuki? Allah verince yasina bakmaz verir hadi bakalim haraketlen biraz elinden ne geliyorsa dene azimle bak gor bebeyin kendiliyinden gelicek
folikcim neden kan testi yaptirmiyorsun? yAani idrar testine o kadarmi guveniyorsun:26: git bir kan testi yaptir bence sen bu gecikmeyle hamilesin cunki senin adet hep zamaninda gelirdi

canım vanda gittim inşallah etkisi olur sizde etkili oldumu peki canım

Canım bir etkisi oldumu olmadımı bilmiyoruz hiç 1 ay kullandı sperm testi felan yaptırmadık sayıda bir degısıklık varmı bılmıyorum en az 3 ay kullanılması lazımdı zaten yarıda kestık ramazanda gelınce yemek ıstemıyor esım bırsey bende ısrar etmedım.inşallah faydası olur sizin kürlerinde sonucunu duyurursun burdan bızlere. ben akısına bıraktım bebek mevzusunu artık.

Canım cok gergin bir bekleyiş bu durum önceki ay aynı durumdaydım ve hazıran ayını adet olmadan gecırdım resmen testte negatif eee neden adet yok dıye sınırden gerginlikten yedım kendımı.kan testi yaptırınca rahatladım ben kandada negatıfı gordukten sonra ertesi gün paşa paşa geldi.bence kan testini yaptır canım hem kafan rahatlar bebek yoksa düzenin yerine gelir olursun biranönce ama inşallah bebiştendir demektende alamıyorum kendimi.

canim ya yeniden bi test sart size sorun morfoloji ise bekleme cnku uzun bi surec tedavisi. sayi ise bizim gittigimiz adam sayi olsa 2ayda cozerdik sorunu dedi.ben sonuc alirsam sana vericem numarasini adamin ararsin konusursunuz bi canim.

kuzucumm ramazandan sanirim.bnm yarin bitiyo regl artik Allah kerim bu ay ne olur gorces:)))) hos negatif olur illaki de kismet ben 3AY tedevi bitine kdr pek umut etmiyorum simdilik.insaallh sonunda degerlerde artis olur
vesile olur bebisimize:)))))))

canim sogan kuru yumurtaliklara cok iyi geliyor diyorlar doktorlar hep oyledirler sen kafana takma 1-2 ay kurlerle dene gerisi Allah Kerimdir gelir bebeyin nolmus yasinaki 30 yas cokmuki? Allah verince yasina bakmaz verir hadi bakalim haraketlen biraz elinden ne geliyorsa dene

Deneyecegim ins. Ramazandan sonra .cikolata kistinden kurtulmam lazim.acaba simdiden incir kurunu yapsam ise yararmi.reglimin 10.gunundeyim.sonra sogan kurunu yaparim

Amin canım gayet relax bır sekılde devam et kurlere canım inanki stresliyken yarayacagı varsada ters tepiyor..en az 3 ay uygulanmalı zaten kürler benim oturan boganın bıraktıgna ne bakan :) inşallah umudunu kesmeden devam et ınanki böylesi daha güzel. gebelik topiklerine bakmamak bile rahatlatıyormus ınsanı :) kim nasıl kaldıysa kaldı amaaaan diyip geciyorum artık :) en yakın zamanda pozitifi görmen duasıyla inşallah arkideşim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…