sogan kürü kullananlar

ben adet oldum kizlar hemde bugun dogum gunumdu cok kotu oldum ilk defadir dogum gunumde bukadar agladim :KK14::KK14: Rabbim aff etsin isyan etmem asla bir bildiyi vardir elbet guzel bir vakti vardir elbet. ama bezan ya olmazsa ne yaparim diye dusunup kahr oluyorum icim yaniyo sanki olmadi bu ayda:KK14:

beni listeye yazmiyin isterseniz cunki artik buralarada girmiyicem agustosta doktora gidiceyim kismet bakalim bebegim ne zaman gelecek annesinin kucagina herkesi opuyorum siz cok iyi cok cana yakinsiniz bana arada gelirim insallah iyi haberlele gelirim kendinize iyi bakin hoscakalin guzel kalin cocuklu kalin arkadaslar :KK14:

kuzum öncelikle doğum günün kutlu olsun yeni yaşın sana bebişini getirsin inşallah:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
iyiki doğdun sercemmmmmmm
iyiki dogdun sercemmmmmmmmm
iyiki burdasın bizim neşemiz karamsar kızımız:KK19::KK71::KK74:

şimdi gelelim asıl meseleye sercemcimmmmm:KK20::KK20:
canım benim bende dün adet oldum tatlım biliyorsun
yani sen psikolojik olark çok hırpalıyorsun kendini olumsuz düşünme lütfen
güzel şeyler düşün Rabbim in bizim için yazdıgı iyi vakit hayırlı vakit olsun başka ne isteriz canım
bebeğimizi sağ salim kucagımıza almayı sağlıkla büyütmeyi istemezmiyiz
lütfen aklına kötü şeyler getirme ne hikayeler okuduk en umutsuz vakalarda bile yüzümüz güldü sonunda
ki senin birşeyin yok demekki var bir zamanı beklemekten başka çaremz yok
ve ozamana kdr böyle moral bozup beynini etkileme lütfen
şimdi biraz uzak kalmak belki iyi gelicektir ama yine gel buralara o tatlı canını da sıkma lütfen arkadaşımmm
sen herkese moral veriyorsunda kendine neden bu morali veremiyorsun canım
hadi yüzünü yıka ve toparlan bakalım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kuzum öncelikle doğum günün kutlu olsun yeni yaşın sana bebişini getirsin inşallah:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
iyiki doğdun sercemmmmmmm
iyiki dogdun sercemmmmmmmmm
iyiki burdasın bizim neşemiz karamsar kızımız:KK19::KK71::KK74:

şimdi gelelim asıl meseleye sercemcimmmmm:KK20::KK20:
canım benim bende dün adet oldum tatlım biliyorsun
yani sen psikolojik olark çok hırpalıyorsun kendini olumsuz düşünme lütfen
güzel şeyler düşün Rabbim in bizim için yazdıgı iyi vakit hayırlı vakit olsun başka ne isteriz canım
bebeğimizi sağ salim kucagımıza almayı sağlıkla büyütmeyi istemezmiyiz
lütfen aklına kötü şeyler getirme ne hikayeler okuduk en umutsuz vakalarda bile yüzümüz güldü sonunda
ki senin birşeyin yok demekki var bir zamanı beklemekten başka çaremz yok
ve ozamana kdr böyle moral bozup beynini etkileme lütfen
şimdi biraz uzak kalmak belki iyi gelicektir ama yine gel buralara o tatlı canını da sıkma lütfen arkadaşımmm
sen herkese moral veriyorsunda kendine neden bu morali veremiyorsun canım
hadi yüzünü yıka ve toparlan bakalım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
sagol canim arkadasim:KK48: sizde iyiki varsiz iyiki yanimdasiz herzaman bana destek moral veriyorsunuz :KK48:
sagol bidenem yeni yasim bebegimi getirsin aminnn hepimize gelsin o bebekler:emir_bebek::emir_bebek:
evet biraz toparlandim cok sukur iste burdanda ayrilamiyorum evde yalniz basima bir komsumda yok burda ki konusuyum dertlesiyim hepsi rus kendimi hep bura atdim ciksam zaten yapamiyorum ozluyorum merak ediyorum herkesi
iste, belki dogum gunum ondan agir geldi adet olmagim ama aksama gecer hele bir esim gelsin hic kalmaz uzuntum unuturum :KK48:
ben boyleyim birden patlarim aglarim sonra susar baslarim gulmeye:KK1:
bakalim agustos sonu doktora gidicem bu sefer ne diyicek yumurta takibi yaptirmak isterim kismet olsa bakalim 1 ayda daha uzuuuuuuuuuuuuuuuuuun zamanim var karsimda bakalim neler olucak:26:

Canlarim hepinizi coook ozledim ya benim yazin yatili fok misafirim oluyor giremedim 2 tane hamilemiz var cok sevindim ins yakinda dahada artacak bende durumlar kist eridi yumurtam catladi 3 gundur calismalar suruyor ins tutturabiliriz

inşallah canım çok sevindim Allah şifa verdi şükür sana... hayırlısıyla birde hamiş kalırsın inşallah ....

sagol canim arkadasim:KK48: sizde iyiki varsiz iyiki yanimdasiz herzaman bana destek moral veriyorsunuz :KK48:
sagol bidenem yeni yasim bebegimi getirsin aminnn hepimize gelsin o bebekler:emir_bebek::emir_bebek:
evet biraz toparlandim cok sukur iste burdanda ayrilamiyorum evde yalniz basima bir komsumda yok burda ki konusuyum dertlesiyim hepsi rus kendimi hep bura atdim ciksam zaten yapamiyorum ozluyorum merak ediyorum herkesi
iste, belki dogum gunum ondan agir geldi adet olmagim ama aksama gecer hele bir esim gelsin hic kalmaz uzuntum unuturum :KK48:
ben boyleyim birden patlarim aglarim sonra susar baslarim gulmeye:KK1:
bakalim agustos sonu doktora gidicem bu sefer ne diyicek yumurta takibi yaptirmak isterim kismet olsa bakalim 1 ayda daha uzuuuuuuuuuuuuuuuuuun zamanim var karsimda bakalim neler olucak:26:

ayhh kiyamam canim biz de burdan destek olmaya calisiyoruz napalim.ruslarla komsu olamazmisin :)) gerci bnde rus komsum olsun pek istemezdim:))))))))) ahahha cok fenayim dimi. sen burdan ayrilma canim toparlanmana sevindim bak ngm dogum gunun gulmen gerekir
mutlu olman gerekir. agustosta git doktora bakalim ona gore bi yol belirlersin cnm ama su kafani rahat birak karamsar olma iyi dusun tatlim iyi olsunn.

Canlarim hepinize guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim sercem kendine cok eziyet ediyorsun ben o gunleri gecirdin hic birseye yaramadi dahada kotu stresten hormonum yukseldi daha yeni yeni toparlandi dikkat et tatlim sikma canini mybabym senle ayni ay hamile kalacagiz heralde hisarim hic canini sikma allah ol derse hersey olur en guzelini asyacan yapmis takmamak en guzeli

Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.SERCEMİİMM iyiki doğdun ve bizimlesin tatlım :) nice hayırlı senelere sevdiklerinle bebeklerinle inşallah :)

Canim saracoglu kurler 2 asama banada geldi ayni seninkiyle faydasini gordun mu sen canim

Sanada aynı kurlermi geldi acaba canım.ben suan hayıtın birinci paketini bitirmek üzereyim.gecen hafta meraktan hormon tahlili yaptırdım.prolaktin 27den 18e düşmüş. E2 homonu 39dan 74e çıkmış. Fsh 7 lh 5 .fsh ve lh hormonum kürlerden öncede normaldi ama e2 ve prolaktin hormonu düzene giriyor gibi değil mi. Sen ne kullanıyorsun suanda

Kizlaaaaar test yaptim ve buzz gibi bir negatif :KK37: ne onerirsiniz hemen sogana başlayayım mi??

Arkadaşım prolaktin hormonuyla sorunun varsa adetlerini çok etkiler ben 2ay adet olamadigimi bilirim.stres o hormonun baş düsmanı sen hayıt tohumu kullandın mı hiç saracoglu hocanın tavsiyesiyle kullanmaya başladım. Ve birinci paket bitmeden prolaktin degerlerim yarı yarıya düştü.ben bunu yakınen yaşadım sanada tavsiye ederim.

Canlarim hepinize guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim sercem kendine cok eziyet ediyorsun ben o gunleri gecirdin hic birseye yaramadi dahada kotu stresten hormonum yukseldi daha yeni yeni toparlandi dikkat et tatlim sikma canini mybabym senle ayni ay hamile kalacagiz heralde hisarim hic canini sikma allah ol derse hersey olur en guzelini asyacan yapmis takmamak en guzeli

ayy topik anacım nasıl senle aynı anda hamiş olcaz anlamadım ben onu:) içine mi dogdu kızz yoksa:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK49:mybaby:KK49:beybişim:KK49:nukra:KK49:hisarbuselik:KK49:sercem:KK49:asyacan:KK49:folicasitka:KK49:ferideii:KK49:beyazbulut:KK49:aybuke:KK49:nartanesi:KK49:anneolmak:KK49:ecem:KK49:muyom:KK49:potipoto:KK49:asikız:KK49:efya:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:ve ismini kaçırdıgım diğer arkadşlar hepimizi hamiş yaptımmmmm inşallahh böle dolar göbüşlerimiz

ayhh kiyamam canim biz de burdan destek olmaya calisiyoruz napalim.ruslarla komsu olamazmisin :)) gerci bnde rus komsum olsun pek istemezdim:))))))))) ahahha cok fenayim dimi. sen burdan ayrilma canim toparlanmana sevindim bak ngm dogum gunun gulmen gerekir
mutlu olman gerekir. agustosta git doktora bakalim ona gore bi yol belirlersin cnm ama su kafani rahat birak karamsar olma iyi dusun tatlim iyi olsunn.
tamam bidenem mutlaka gidicem kafami da bosalticam bosaltamazsamda kesib aticam ben bu kafayi:KK9: yok kizzzzzz rusdardan komsumu olur zaten dillerinide pek konusamiyorum :KK53: esim yarin geliyo zaten 12 gun gecirdim yalniz basima burda birde sizler vardiz ama yalnizlikla birlikte karamsarlik gecdi gitdi:KK8:
evet canim artik iyiyim sukur sende iyi ol hep bak kurlerinde gelmis bebeyinde gelir Allahin izniyle
Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.SERCEMİİMM iyiki doğdun ve bizimlesin tatlım :) nice hayırlı senelere sevdiklerinle bebeklerinle inşallah :)
sagol nukrammmmmmm canim bitanem hepimiz icin olsun:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ayy topik anacım nasıl senle aynı anda hamiş olcaz anlamadım ben onu:) içine mi dogdu kızz yoksa:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK49:mybaby:KK49:beybişim:KK49:nukra:KK49:hisarbuselik:KK49:sercem:KK49:asyacan:KK49:folicasitka:KK49:ferideii:KK49:beyazbulut:KK49:aybuke:KK49:nartanesi:KK49:anneolmak:KK49:ecem:KK49:muyom:KK49:potipoto:KK49:asikız:KK49:efya:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:ve ismini kaçırdıgım diğer arkadşlar hepimizi hamiş yaptımmmmm inşallahh böle dolar göbüşlerimiz
neeeeeeeeeeeeeeeeee guzel:KK16: hepimize birden gelsin bebeler:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

folikasitcim biz iyiyiz ve seni operiz... :KK54: ak simdi neler oluyo anlamiyorum diyorsun neden idrar testi yapmiyorsun bak gununde gecmis ne guzel birseyler cikicakdir mutlaka hep gununden evel test yapiyorduk simdi gunumuz gecsede test yapmiyoruz neden acaba ne oldu bizlere?:KK53::KK53::KK53:

hadi bakalim hayirlisi kanda cikar pozitifin :KK9::KK9:
malesef canım kandada 0 çıktı sonuçççç :KK43:(((( ama bişeyde yokk

KIZLARR BEN BİR GÜNN HEP ABDESLİ BUU DUAYI 500 KEREE TESBİH ÇEKEREK HER SEFERİNDE EUZU BESMELE ÇEKEREK OKUMUŞTUM BUGÜN AKLIMA GELDİİ SİZLER İÇİN YAZMAK İSTEDİM TABİİKİDE HER DUA SEVAPTIR AMA BEN BU DUAYI OKUMUŞTUMM :KK16::KK16:

3 ihlas 1 fatiha surelerini okuyup peygamber efendimiz Muhammed Mustafa(s.a.v) ve ailesine,ashabına,Hızır ve İlyas a.s lara şehitlerimize,evliyalara ve bütün peygamberlere bağışlanır.Daha sonra aşağıdaki vird 500 kere okunduktan sonra Allahtan ne istenirse istensin yine onun emri ve izniyle isteği yerine gelir inşallah
okunacak dua budur:
İnne rabbi kariybün muciybun.
İnne rabbi latifün lima yeşa.
İnne rabbi lesemiu,d-dua
İnne rabbi leğaniyyün kerim.
İnne rabbi rahiymün vedüd
Amin. ALLAH KABUL ETSİN:KK16:İNŞALLAH BEBİŞLERİNİZE KAVUŞURSUNUZ:KK16:

Son düzenleme:
canım valla bilemiyorum bi heycanla girip çıktım dükkana karşısında sepe varmıydı hatırlayamadım:44:
ama dedğin gibi işinin ehli görünüyor ben orda 15dk beklerken kaç kişi gelip gitti ve her gelen memnundu halinden
yani size max 6 ay veriyorum Allah ın izniyle...olmazsa geriye kalan tedavi bana ait demesi
şuana kdr gelenlerin hiçbirinde olumsuz sonuç almadık demesi
sadece zamana ihtiyacımız var demesi beni çok ama çok umutlandırdı
bunca zaman beklemişim 6 ay vızz gelir canımm inşallah Rabbim vesile kılar bundada vardır bir hayır
sende soğanların bitince bir uğra bakalım fikir edinirsin tatlım
inşallaaah ALLAH ıım şifa versin yüzünü güldürsün canım kardeşiim yaniii 6 ay nedirki 3.aya kadar kalcan hamile ALLAH ın izniyle mybabyiim RABBİM sana sağlıklı bir kız nasip etsin inşallaaah bak öyle geldi içimden:KK9::emir_bebek: evt bizim soğanlar bitsin bende gitçem orayaa
Kizlaaaaar test yaptim ve buzz gibi bir negatif :KK37: ne onerirsiniz hemen sogana başlayayım mi??
şimdi başlama kız dahaa bi adet ol ondan sonra şimdi bişey içme senin hep gününde gelirdi yaa neden böyle oldu kii bekle bakalım birazcık daha
ben adet oldum kizlar hemde bugun dogum gunumdu cok kotu oldum ilk defadir dogum gunumde bukadar agladim :KK14::KK14: Rabbim aff etsin isyan etmem asla bir bildiyi vardir elbet guzel bir vakti vardir elbet. ama bezan ya olmazsa ne yaparim diye dusunup kahr oluyorum icim yaniyo sanki olmadi bu ayda:KK14:
serçemiiiiiim iyiki doğdun ALLAH sana uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin eşinle hep mutlu mesut ol inşallaaah kendini noooooooooooooooooolursun sıkma üzme ooooooooolaaaacaaaaaaaaaaak ALLAH ın izniyle senin bişeyciğin yok ALLAH büyük
beni listeye yazmiyin isterseniz cunki artik buralarada girmiyicem agustosta doktora gidiceyim kismet bakalim bebegim ne zaman gelecek annesinin kucagina herkesi opuyorum siz cok iyi cok cana yakinsiniz bana arada gelirim insallah iyi haberlele gelirim kendinize iyi bakin hoscakalin guzel kalin cocuklu kalin arkadaslar :KK14:
karamsar olma canım beniim ama biraz kafanı dağıt biraz tr ye gelseydin senin için değişiklik olurdu aslında çık biraz evden yaaa başka bişeyler yap bak nasıl anlamadan hamile kalıyorsun git bakalım dr.a ne diceek bu ara mybabyciğimin sana dediklerinin tümüne katılıyorum

aaaaaaaaaaaay gözlerim doldu vallaaaaaaaaaa ne güzel o günlerde gelecek ALLAHın izniyle:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
KIZLARR BEN BİR GÜNN HEP ABDESLİ BUU DUAYI 500 KEREE TESBİH ÇEKEREK HER SEFERİNDE EUZU BESMELE ÇEKEREK OKUMUŞTUM BUGÜN AKLIMA GELDİİ SİZLER İÇİN YAZMAK İSTEDİM TABİİKİDE HER DUA SEVAPTIR AMA BEN BU DUAYI OKUMUŞTUMM :KK16::KK16:

3 ihlas 1 fatiha surelerini okuyup peygamber efendimiz Muhammed Mustafa(s.a.v) ve ailesine,ashabına,Hızır ve İlyas a.s lara şehitlerimize,evliyalara ve bütün peygamberlere bağışlanır.Daha sonra aşağıdaki vird 500 kere okunduktan sonra Allahtan ne istenirse istensin yine onun emri ve izniyle isteği yerine gelir inşallah
okunacak dua budur:
İnne rabbi lesemiu,d-dua
ALLAH razı olsun canım benim RABBİM bebişinle seni korusun sağsağlim kucağına almayı nasip etsiin:KK16::KK16:

okunacak dua budur:
İnne rabbi lesemiu,d-dua

allah razı olsun arkadaşım hemen başladım okumaya
bu mübarek günlerde allah dualarımızı kabul günahlarımızı affetsin

Mybaby nekadarda yakismis bukadar kisiye gebelik smileleri cok sagol cok hoszma gitti. Benim bugun 11.gunum yumislerim biri 10 digeri 11mis yani buyumemisler. Belki gec yumurtlayacaksin belkide bu ay hic yumurtlamayacaksin dedi bazi aylar yumurtlamayabilirmisiz. Bu yuzden bu ay asilamam olmaya bilir. Bizde normal deneriz dimi ya:KK66:) sogansuyuda yaparim

Selam ben yeni uye oldum.34 yasindayim.9 aylik evliyim.bendede cikolata kisti var.3.5cm kadar bir tarafimda.gecen gun yumurta rezervime baktirdim 2-3 tane varmis yumurtalarimi azaltmis kist.lh testi yaptirmadim.hsg de problem yok.sogan kurunu uygulamak istiyorum.ramazandan sonra.bu ay reglim 18 temmuzda bitti.gelcek ay uygulayacam ins i§e yarar.yoksa tup bebek yu gözukuyor :KK43:

okunacak dua budur:
İnne rabbi lesemiu,d-dua
canim incim kardesim sagol Allah razi olsun
birsey sorucam 1 gundemi cektin 500 yoksa birkac gune?yani 1 gune bitmelimi acaba?

X