sogan kürü kullananlar

geldim sercem geldim:21::21::21: muhteşem bir konserdeydim, çok eğlendim, enerji boşalttım
:KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66:
eve henüz girdim, girer girmez lavaboya koştum, 1 damlacık daha leke gelmiş ama ped bomboş:KK53: böyle bir durumu ilk kez yaşıyorum, gece adetim gelmese bari:KK14: sıcım var, mide bulantım oluyor hafif hafif ama kendileri teşrif etmediler:KK37:
kan versen belkim canim sence git ver icin rahatlasin insallah hamilesindir
bilmiyorum, ikindin test yaptım ama negatifti:KK19::KK19: o yüzden çok ta umutlu değilim:26:
bende de neqatif cikti dun
serçemm burdayım ben tatlım genelde gecekuşları olarak bilinirdik hisar mybaby ben arada folikte katılırdı bize :) mybaby memleketine gitti o yüzden gelemiyor sanırsam..hisarcıgımda gelir ama sabaha karsı yumurtlama gunleri yaklasıyor onunda malum :) önce fikfik tabi :) topikanamız beybişimde sanırsam yımırtlıcak yakın zamanlarda mybaby sen ben batı yaklasanlar grubundayız gergın bekleyıs devam edıyor. hamile oldgunu düşünenler topiği moralimi yerine getirdi benimde bi baktım sende ordasın takıldım bende hemen :)

evet canim baska topiklerdeyim bu aralar ne yapiyim evde yalniz basimayim tum vaktimi burda geciriyom.. evet diyer arkadaslarda cok iyiler hep destek ciktilar sagolsunlar sizin gibi bakalim neler olucak bu ay :26: :KK49:

BEN HALA adet olmadım kızlar:KK53: sadece 1-2 damlacık leke gelmiş kan değil ama leke:KK53::KK53: hayır mı şer mi bu durum yaaa, ama adet sancısı çekiyorum :111:

ayyyy inşallah olmam 9 ay:KK49: testi dün yapmıştım negatifti:KK37: yarın da olmazsam bir kez daha yapcam, yarın önemli gün bakalım, yarını da atlatırsam biiiiiiirrrr:nazar::nazar:

can kusum ben zaten bgun neqatiffi gordum kahr oldum cok uzuldum yine gozu yasli kaldim ama sen kalma tez zamanda yazicaksin hamileyim diye buna inaniyorum :KK49: :KK49:

kizlar affedersiz beni birsey sorucam benim esim mic mic istiyo bende yaklastirmiyorum 2 gundur bugun yine istiyo eyer olsak birsey olmaz dimi yani nebiliyim adete yakin neqatiff gorsemde hep bir noktada olsa umut var kalbimde birsey olurmu sizce? :26:

kizlar affedersiz beni birsey sorucam benim esim mic mic istiyo bende yaklastirmiyorum 2 gundur bugun yine istiyo eyer olsak birsey olmaz dimi yani nebiliyim adete yakin neqatiff gorsemde hep bir noktada olsa umut var kalbimde birsey olurmu sizce? :26:

bence bir şey olmaz canım, hamileyken bile doktorlar müsade ediyor:KK17::KK17::KK17::KK9:

Rüyada adet kanı görmek : Rüyanın Yorumu Nedir
bilmiyorum ekleye bildimmi ama burda ruyami yozdum Ebu Said-Vaize gore ruyasinda kadin adet oldugunu gorerse cocugu olur demis

inşallah gönlünden geçen olur, adet günündü değil mi senin bugün? henüz adet olmadığına göre şüphe olabilir bence :18: en doğru sonucu kan testi verdiğine göre dua edelim pazartesiye kadar gelmesin kırmızılar da beraber verelim kan testini:KK49::KK49:

canlarım stres yapmayın hayırlısı ne ise o olsun hep öyle dua edin ALLAH ın izniyle bu ay olmasa bile RABBİM çok büyük olacak sonunda inşallaaah:emir_bebek::emir_bebek:

kızlaaar bişey buldum çok utanıyorum ama size anlatıcaam burda utanmak sıkılmak yok napayıım:KK14:
arkadaşlar ozon yağııı...eşiniz testisine ve penisine bu ozon yağı ile masaj yapıyor ve sayı ve hareketlilik artıyormuş araştırın!:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Canlarım merhabalar benim ev misafirlere dolu yatılı yumurtlama günlerim yaklaşıyor eve dün uzayan akıntı geldi bu kadar erken olmaz dimi malum değerlendiremedik misafir var ovulasyon da yapamadım offfffffff ya

benim bu ay da olmadı:KK53::KK53: sevindim bu kez valla, çünkü doktora gittim, doktor sen ağır ilaçlar aldın ne hamileliği dedi, inşallah olmasın der gibi baktı, ödüm patladı, adet olayım diye dua ettim, ya doktorun bakışından korkumdan olacak adetim geliverdi :KK60: doktora bir sürü saydırdım, arkadaş madem korun desene bana, bu ilaçları kullandığın ay dikkat et desene, tövbe tövbe yüreğim ağzıma geldi resmen. neyse benden bu kadar kızlar, seneye görüşmek üzere, öptüm hepinizi:KK16::KK16:

X