sogan kürü kullananlar

eşinede keçi boynuzu pekmezi kullan yada arı sütü bal polen karışımları var yetişinler için aktarlara sor
onlarda sperm sayısını arttırıyormuş birde havuç suyu tabi bunların hepsi birer vesile önce allahın izni lazım
bol bol dua inşallah rabbim kucaklarımızı doldurur

AMin canım aminnn.Canım ögrenir ögrenmez hemen takviyelere basladık keçiboynuzu arısütü polen bal zeytınyagında bekletılmıs ıncır.birde haftasonu ginsengli bi karısım aldım ıcerısınde baya bişeyler var.arı sütü polen bal karısımımız bıtmek uzere ona baslıcaz sonra. inşallah faydası olur.en az 3 ay kullanmak gerekiyormus zaten.yeni basladık biz daha.

Hatunlar size bu silkelenme olayı komik gelebilir ama ben sogan küru yaptığımda ayaklarimi duvara yaslıyordum ellerimden kuvvet alip kendi kendimi silkeliyordum bilmiyorum faydası oldu mu ama su an 15 haftalık olduk :-) deneyin derim ;-)

Hatunlar size bu silkelenme olayı komik gelebilir ama ben sogan küru yaptığımda ayaklarimi duvara yaslıyordum ellerimden kuvvet alip kendi kendimi silkeliyordum bilmiyorum faydası oldu mu ama su an 15 haftalık olduk :-) deneyin derim ;-)
ayaklar duvarda ne kadar duruyordun canım? demmek sen kendini silkiliyordun

başka bir topiktede yine bir arkadaş hamile kaldığı yöntemi paylaşmıştı
spermleri temiz bir kabın içine boşaltıp enjektörle çekip vajinada içeri hızlıca göndermiş ve o ay hamile kalmış :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
acaba bende yapsammi? sokdayim bunu duydum ama olmazsa yaparim ne yapiyim?
vay be ben nasıl kaçırmışım bunu ama ben bunları yapsam adam bana güler delimisin sen diye
yatmama bile izin vermiyor hadi kalk kalk yahu dur dinlenicem diyorum desemki bırak spermcikler gitsin diye dalga geçer onlar yolunu bulur sen merak etme diyor bana :KK20:

Tamda o tepkiyi veriyorlar zaten :)) komik oluyor tabi ben önceleri bebek istemediğimz zamanlarda hemen wc ye kosardım arkamdan bagırırdı evlatcıklarımı döküp gelcen yine diye :) şimdi işine geliyor yatmam belime yastıgı bile kendisi koyuyor canım benim ya :) nezamandır bebek istiyorsunuz canım ve nekadarlık evlısınız ?
:KK17: :KK17: :KK17: :KK17: :KK1: :KK1: :KK1:
Kızlar merhaba bir müddet giremedim kendimi yeni toparladım benim bu ay adetim az oldu kürler etkiledi
canim benim nasilsin uzulme lutfen hersey olucagina varir bu ay calis belki kismet bu aya :KK49: :KK49:

canım hsg çektirdikten sonra 3 hafta ilişki yasak dedi doktorum
normaldede 2-3 hafta arası önermiyorlar zaten bana özel durum değil
ikincisi laporoskopiyide 1 ay dinlendir rahmini öyle yapalım dedi yani
sen deneme yapılmıyormuymuş derken ne anlamda sordun ne denemesi anlamadım :S

deneme derken bebek denemesi:26::26: bebiş konusunda benim acelem var da:KK53::KK53:

ben 3 ay kullandım seropheni yumurta geliştirici canım ilaç
her hafta doktor kontrolüne gidiyorsun
kontrol ediyor ne kdr büyüdüğü hakkında bilgi ve sana gün öneriyor
gerekirse çatlatma iğnesi yapılabiliyor
ben ilk 2 ay çatlatma olmadım son ay çatlatma oldum
ama faydası olmadı:KK50:
nitekim tek tüpüm tıkalıyken kullandım ve eşimin değerleri pek iyi değildi
inşallah sende faydası olur arkadaşım
bende herhangi bi yan etki yapmadı

bu yumurta geliştirici ilacı yumurta tembelli olanlara mı veriyorlar acaba? bende de varmış böyle bir durum da bu ay da gebe kalamazsam doktora söylesem mi acep? bana bu ilaçtan yazsa?

ben bu ay bu silkelenme işini denedim ama bakalım tutacak mı? fena adet belirtilerim var, belki de gebelik belirtileri bilemiyorum :111: ikisi de birbirine çok benzediği için çözemiyorum:KK37:

Kızlar merhaba bir müddet giremedim kendimi yeni toparladım benim bu ay adetim az oldu kürler etkiledi

kendini toparlaman gerek zaten, topralaman gerek ki yeniden full enerji ile denemelere başlayabilesin, hiç bir olumsuzluk üzmesin seni, daha yaşının genç olduğunu ve tıpın çok ilerlediğini düşün moral bul, elbette adet olduğun ilk gün yıkılıyor insan, ama sonrasında hemen moral depolamak lazım ki bebişin morale ihtiyacı var çünkü:KK16:

Arkadaşlar destekleriniz için teşekkür ederim bu ay ovulasyon yapmayı düşünüyorum ne zaman başlasam normalde 28 günde oluyordum kurleri kullanınca bu ay 32 günde oldum ne zaman baslayim kızlar:44:

Arkadaşlar destekleriniz için teşekkür ederim bu ay ovulasyon yapmayı düşünüyorum ne zaman başlasam normalde 28 günde oluyordum kurleri kullanınca bu ay 32 günde oldum ne zaman baslayim kızlar:44:

canım ben ovulasyon denedim, öncelikle sana şöyle söyleyyeim ben internetten sipariş verdim, hem daha ucuz oluyor hem de fazla fazla oluyor, 6 tane de gebelik testi gönderiyor, elimde fazla fazla olunca ben adetten sonra 10. gün başlamıştım kullanmya sabah akşam kullanıyordum:KK53: sen de bence ortalama 10-11. gün başlarsın sabah akşam kullanırsın. sadece bu ay 32. günde olduğun için siklus yinr 28 sayılıyor, arada bşr 3-5 gün oynasa da genel duruma bakılıyor.kolay gelsin

yok canım test yapmadım, testler kabusum artık, adetim gelecekse testsiz gelsin
ne bileyim yine psikolojik midir nedir bazı durumlar yaşıyorum, bacakalrım ağrıyor, sızlıyor daha doğrusu, karnım gergin ve dokununca acıyor, göğüslerim şiş ve acıyor, bir de göğüs rengim bu ay biraz koyu gibi geldi belki psikoljiktir bilemiyorum, akıntım var,kasıklarım batıyor ve arada rahmim seyiriyor, ve çok sıcak geliyor, terliyorum inşalah bunlar gebelik belirtisidir, bir kez daha hayak kırıklığı yaşamak istemiyorum:KK31:

yok canım test yapmadım, testler kabusum artık, adetim gelecekse testsiz gelsin
ne bileyim yine psikolojik midir nedir bazı durumlar yaşıyorum, bacakalrım ağrıyor, sızlıyor daha doğrusu, karnım gergin ve dokununca acıyor, göğüslerim şiş ve acıyor, bir de göğüs rengim bu ay biraz koyu gibi geldi belki psikoljiktir bilemiyorum, akıntım var,kasıklarım batıyor ve arada rahmim seyiriyor, ve çok sıcak geliyor, terliyorum inşalah bunlar gebelik belirtisidir, bir kez daha hayak kırıklığı yaşamak istemiyorum:KK31:

ooooooooooooooooo masallah canim senin belirtiler baya var :KK49: hamilelik belirtisi olsun canim hepsi :KK49: bende sadece karnim sisdi belim agriyor birde duz uzaninca sol tarafim cekiliyor sanki bacaklar filan tik yok bende insallah tutunur bebeklerimiz :KK49:

X