sogan kürü kullananlar

ben de onu soracaktım, hsg yapıldığı ay deneme yapılamıyor muymuş yani? bu sana özel bir durum muydu? bilgin var mı? off ya inşallah tüpler müpler kapalı değildir acı çekmek istemiyorum :KK43:
canım hsg çektirdikten sonra 3 hafta ilişki yasak dedi doktorum
normaldede 2-3 hafta arası önermiyorlar zaten bana özel durum değil
ikincisi laporoskopiyide 1 ay dinlendir rahmini öyle yapalım dedi yani
sen deneme yapılmıyormuymuş derken ne anlamda sordun ne denemesi anlamadım :S

slm kızlar ben geldım doktor bana klomen uygulayalım dedı bu hafta ayın 25 de gıdıcem serophene dıye bı ılac verdı kullandınızmı acaba bnm sol tarafında agrı rahımde ve bas donmesı yaptı :KK5:

ben 3 ay kullandım seropheni yumurta geliştirici canım ilaç
her hafta doktor kontrolüne gidiyorsun
kontrol ediyor ne kdr büyüdüğü hakkında bilgi ve sana gün öneriyor
gerekirse çatlatma iğnesi yapılabiliyor
ben ilk 2 ay çatlatma olmadım son ay çatlatma oldum
ama faydası olmadı:KK50:
nitekim tek tüpüm tıkalıyken kullandım ve eşimin değerleri pek iyi değildi
inşallah sende faydası olur arkadaşım
bende herhangi bi yan etki yapmadı

canım hsg çektirdikten sonra 3 hafta ilişki yasak dedi doktorum
normaldede 2-3 hafta arası önermiyorlar zaten bana özel durum değil
ikincisi laporoskopiyide 1 ay dinlendir rahmini öyle yapalım dedi yani
sen deneme yapılmıyormuymuş derken ne anlamda sordun ne denemesi anlamadım :S

ben 3 ay kullandım seropheni yumurta geliştirici canım ilaç
her hafta doktor kontrolüne gidiyorsun
kontrol ediyor ne kdr büyüdüğü hakkında bilgi ve sana gün öneriyor
gerekirse çatlatma iğnesi yapılabiliyor
ben ilk 2 ay çatlatma olmadım son ay çatlatma oldum
ama faydası olmadı:KK50:
nitekim tek tüpüm tıkalıyken kullandım ve eşimin değerleri pek iyi değildi
inşallah sende faydası olur arkadaşım
bende herhangi bi yan etki yapmadı
inş cnm bnde ve esımde sorun yok ama nasıp olmuyor ::S ultrasonlamı bakıyorlar yıne yumurtalar buyudumu diye :KK17:

ooyy kıyamam yaaaa:KK43: ben de aynı durumdayım, inşallah bu günler geçecek, bazıları ne kadar şanslı oluyor ya, hiç uğraşmadan etmeden pat diye gebe kalıveriyor:KK53: ben geçen bir arkadaşla konuştum 2. çocuğunu doğurmuştu, benden de epey yaşı büyüktü, 10 yaş kadar, içten içe sinir oluyordum ben hamile kalmaıyorum da o nasıl başardı diyordum, meğerse kadın 2 yıl uğraşmış bebek yapmak için :KK60: ben 3 ayda yıldım yaaaa:KK53:
ama benimde akrabalar var benden 2 ay sonra evlendiler iki kiz ikiside dogurdu gider gitmez hangi arada yaptilar hayret etdim biz nelerle ugrasiyoruz bu yumurtaymis bu belirtiymis daha neler neler
ahh canım arkadaşım sorma ya bende bunalımlardayım
hani içim içimi yiyor dün pikniğe gittik
herkes çocugunun peşinde dolanıyor eğleniyor
bizde kocişimle öyle bakıyoruz birbirimize :KK43:
hep diyorum rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin cümlemize diye
ama bu içimizde kopan fırtınalar hasretimiz dinmiyorki
ne kadar kendimi telkin etsemde üzülüyorum ister istemez
Öyle deme canım benim Allah başka dertler vermesinn
bidenem son zamanlar cok uzgunsun yapma boyle bende oyleyim burda rusdar sanki makine pes pese doguruyorlar dun esimle disardaydik dedim ne cok cocuk var diye oda bana dediki bunlarda dogurmayan yok hepsi dogurur
ne kadar zamandır deniyorsunuz kızlar
ben evlendikden buyana istiyorum 6 aydir deniyorum

inş cnm bnde ve esımde sorun yok ama nasıp olmuyor ::S ultrasonlamı bakıyorlar yıne yumurtalar buyudumu diye :KK17:

evet evet ultrasonla bakıyo
ama göbişten bakıyordu sanırım yada ben mi yanlış hatırlıyorum :44::44:

bugun ilk kez recel yaptim kizlar az da olsa ilk ya cok guzeller :KK57: :KK57: :KK57:

ohh afiyet olsunnn canımmm
güzeldir tabii arkadaşım yapmış hiç güzel olmaz mı :KK9:

hoşgeldinnnn canım
bebeğinin cinsiyeti belli oldumu kızzzzz :KK70:DDD
hamilelik nasıl gidiyor ugramıyorsun hiç buralara
arada sırada gel iki muhabbet edelim
sen iyimisin arkadaşımm :KK9::KK9:

Son düzenleme:
ooyy kıyamam yaaaa:KK43: ben de aynı durumdayım, inşallah bu günler geçecek, bazıları ne kadar şanslı oluyor ya, hiç uğraşmadan etmeden pat diye gebe kalıveriyor:KK53: ben geçen bir arkadaşla konuştum 2. çocuğunu doğurmuştu, benden de epey yaşı büyüktü, 10 yaş kadar, içten içe sinir oluyordum ben hamile kalmaıyorum da o nasıl başardı diyordum, meğerse kadın 2 yıl uğraşmış bebek yapmak için :KK60: ben 3 ayda yıldım yaaaa:KK53:

yılma canım umutsuzluğa düşmek yok allahın izniyle inşallah sende tadarsın evlat sevgisini

ahh canım arkadaşım sorma ya bende bunalımlardayım
hani içim içimi yiyor dün pikniğe gittik
herkes çocugunun peşinde dolanıyor eğleniyor
bizde kocişimle öyle bakıyoruz birbirimize :KK43:
hep diyorum rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin cümlemize diye
ama bu içimizde kopan fırtınalar hasretimiz dinmiyorki
ne kadar kendimi telkin etsemde üzülüyorum ister istemez
Öyle deme canım benim Allah başka dertler vermesinn
Aynen ya , teşekkür ederim ilgilendiğiniz icin ama bu aralar yine gebe görmeye , haberini bile almaya dayanamıyorum.. Allahim büyüksün yarabbi...
ben de onu soracaktım, hsg yapıldığı ay deneme yapılamıyor muymuş yani? bu sana özel bir durum muydu? bilgin var mı? off ya inşallah tüpler müpler kapalı değildir acı çekmek istemiyorum :KK43:
benim 25 mayısta çekildi hsg. Daha cok yeni yani, bnm çekik koreli denemeyin, bekleyin bu ay fln demedi, ztn o anca çalışın diyo başka bişey demiyo. Neticede arastirdigima göre ilk ay korunmak makbulmus. İçeri verilen kimyasal konsantrattan dolayı döllenme olsa dahi hüsranla sonuçlanması muhtemelmis.. çoğunlukla ikinci ay gebelikle sonuclanirmis. Doktorlar 3 ay veriyorlar. Maksimum 6 ay. Olmazsa bir sonraki adıma geçiliyor hastanın durumuna göre. Bana da bahara kadar sure verdi yani 2 şansım var.. hakkımızda hayırlısı.. ben uyaniktim hsg sırasında , ağrılı oldu, sağ tüpüm açıldı ve kanamam 5 gün kdr dvm etti. 6 gün boyunca da fitil kullandım. Bu kadar.

Hisarbuselim beybisim nukracim asyacanim nasilsiniz..yoksunuz bi kac gundur ?

Canım yeni gördüm msjını hamile olanların haberlerini okuyordum umutsuz birşekilde. :KK43: benim agrım var mybabycim soganda 2. küre baslamıstım adetim erken gelicek galiba moralim bozuluyor işte amaann yaa zaten ramazandada rafa kaldırıyorum bebek işini ben sezonu kapatıyorum anlıcagnız kızlar :KK43:

Canım yeni gördüm msjını hamile olanların haberlerini okuyordum umutsuz birşekilde. :KK43: benim agrım var mybabycim soganda 2. küre baslamıstım adetim erken gelicek galiba moralim bozuluyor işte amaann yaa zaten ramazandada rafa kaldırıyorum bebek işini ben sezonu kapatıyorum anlıcagnız kızlar :KK43:

neden ramazanda rafa kaldırıyorsun canım rabbimin ne zaman vericeği belli olmaz belki mübarek ayda hamile kalıcaksın

asyacanım aynen bende öyle yapıcam bu ay oldu olmadı ramazanda rafa kaldırıyorum ramazandan sonra aşılama gariii:KK24:

X