sogan kürü kullananlar

valla başım ağrıdı inan bazıları tarafından dinsiz allahsız ilan edildik
sanki bu memlekette 10 yıl önce din yoktu tövbe haşa allah peygammber ilan etmişler
allah akıl fikir versin En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

kızlarrrr karnımın içinde sanki bi düğüm var gergin gibi bide belimde agrıyor
tabiki acaba hamilemiyim diyorum kendi kendime her zamanki gibi :44:
züğürt tesellisi gibi bişey artık bnmkide bakmayın işte bi yandan da kendime gülüyorum:KK1:
ama ne bileyim iştee ister istemez yoruyorum kafayı bi tuhafım bugünlerde:KK50:
büyük bi moral bozukluğu yaşıyorum düşünüp dşünüp hayırlı zamanda diyorum kendi kendime
sonra bi an aklım başımdan gidermişçesine üzülüyorum kahroluyorum :2:
şafak 9 kaldı inşallah güzel haberler veririm hepinizee

ah canim insallah bu aydan sonra uzulmeyiz benimde 4-5 gunum kaldi yumurta hesaplarina gore belim agriyor karnim davul akintida var bende senin gibi hayirlisi diyorum ama icimde bir anne cocuk gorunce kan agliyor :KK9: insallah umutlarimiz bosa gitmez bu ay :KK49:

ben de de benzer durumlar var:KK1::KK1::KK1: 4 günüm kaldı:KK3:
QUOTE=sercem1;30832602]hmmm anladim tatlim ben burda bir yere gidemiyorumda ne yazi yaz buranin ne kisi kis biktim buralardan biktim keske Bakumde veya Turkiyyede olsam simdi uyyyyy ne guzel olurdu :KK12: :KK12:[/QUOTE]

sen nerde yaşıyordun sercem? babalar günü etkinliği nedeni ile düzenlenen pikniğe katuldık biz de. yayladaydı, çok eğlendi çocuklar. benim için keyifli bir pazar oldu, kızımın arkadaşlarının anneleri hep hamileydi :KK53::KK53: ee haliyle kızımın ısrarla kardeş istemesi çok normal

ben de de benzer durumlar var:KK1::KK1::KK1: 4 günüm kaldı:KK3:
QUOTE=sercem1;30832602]hmmm anladim tatlim ben burda bir yere gidemiyorumda ne yazi yaz buranin ne kisi kis biktim buralardan biktim keske Bakumde veya Turkiyyede olsam simdi uyyyyy ne guzel olurdu :KK12: :KK12:

sen nerde yaşıyordun sercem? babalar günü etkinliği nedeni ile düzenlenen pikniğe katuldık biz de. yayladaydı, çok eğlendi çocuklar. benim için keyifli bir pazar oldu, kızımın arkadaşlarının anneleri hep hamileydi :KK53::KK53: ee haliyle kızımın ısrarla kardeş istemesi çok normal[/QUOTE]
ben rusya devletinde canim ama azerbaycanliyim.. neguzel ya Allah tum haqq eden erkeklere babalik duygusu yasatsin bizlerede annelik tabiki :KK49:
Okadar cok nedeni varki.10yildir susan halkin isyani bu. Artik dur demenin direnisi. Tencere tava degil Sessiz kalmislarin demokrasinin sesi...

valla başım ağrıdı inan bazıları tarafından dinsiz allahsız ilan edildik
sanki bu memlekette 10 yıl önce din yoktu tövbe haşa allah peygammber ilan etmişler
allah akıl fikir versin En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
anladim yani karisik bir durum :KK53: :KK53: ama ben turkiyyeni cok guzel domokratisi oldugunu biliyordum sizin bir bakan var din adami gibi hep cok guzel konusur cok gercekleri soyler adini unutdum ama cok iyi birisi biliyorum yinede Allah her devlete salik huzur versin

Ben de iki gündür yıldım yaa, iki arkadaştan daha gebelik haberi , biri 6 diğeri 8. ayında :KK43: ben de tam regliyim ya delirdim hayırlı olsun derken zor tuttum kendimi bogazim düğümlendi ::KK43:(( üstelik ikinciye gebe ikisi de.. millet boş durmamış çalışmış kışın ben doktor kapılarında gezerken :KK43:

Ben de iki gündür yıldım yaa, iki arkadaştan daha gebelik haberi , biri 6 diğeri 8. ayında :KK43: ben de tam regliyim ya delirdim hayırlı olsun derken zor tuttum kendimi bogazim düğümlendi ::KK43:(( üstelik ikinciye gebe ikisi de.. millet boş durmamış çalışmış kışın ben doktor kapılarında gezerken :KK43:

ooyy kıyamam yaaaa:KK43: ben de aynı durumdayım, inşallah bu günler geçecek, bazıları ne kadar şanslı oluyor ya, hiç uğraşmadan etmeden pat diye gebe kalıveriyor:KK53: ben geçen bir arkadaşla konuştum 2. çocuğunu doğurmuştu, benden de epey yaşı büyüktü, 10 yaş kadar, içten içe sinir oluyordum ben hamile kalmaıyorum da o nasıl başardı diyordum, meğerse kadın 2 yıl uğraşmış bebek yapmak için :KK60: ben 3 ayda yıldım yaaaa:KK53:

yılma canım umutsuzluğa düşmek yok allahın izniyle inşallah sende tadarsın evlat sevgisini

ahh canım arkadaşım sorma ya bende bunalımlardayım
hani içim içimi yiyor dün pikniğe gittik
herkes çocugunun peşinde dolanıyor eğleniyor
bizde kocişimle öyle bakıyoruz birbirimize :KK43:
hep diyorum rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin cümlemize diye
ama bu içimizde kopan fırtınalar hasretimiz dinmiyorki
ne kadar kendimi telkin etsemde üzülüyorum ister istemez
Öyle deme canım benim Allah başka dertler vermesinn

ahh canım arkadaşım sorma ya bende bunalımlardayım
hani içim içimi yiyor dün pikniğe gittik
herkes çocugunun peşinde dolanıyor eğleniyor
bizde kocişimle öyle bakıyoruz birbirimize :KK43:
hep diyorum rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin cümlemize diye
ama bu içimizde kopan fırtınalar hasretimiz dinmiyorki
ne kadar kendimi telkin etsemde üzülüyorum ister istemez
Öyle deme canım benim Allah başka dertler vermesinn

ne kadar zamandır deniyorsunuz kızlar

ben kızımda 5. ayda gonopheneyle hamile kaldım pko olduğum için ilaç tedavisiz kalamıyorum
yüce rabbim ilaç kullandığım ilk ayda verdi çok beklemedik

ne kadar zamandır deniyorsunuz kızlar

3 senedir canım
ilk 1 yıl doktora falan gitmeden
sonrasında hsg ve tek tüp tıkalı çıktı
arkasından laporoskopi
eşimin tahlilinde morfoloji ve sayı düşüklüğü
2 yıldır değişik kürler denedim
denenmicek yöntemlere başvurdum
hala daha bekliyorum
son denediğim soğan kürüydü işte
eşimede k.boynuzu yapıyorum

25 haziran şafak 9 benim :))
yarın memleketim izmire gidiyorum
annemlerin yanındayken müjdemmi alsamm keşkee
ayy belimm inceden inceden ağrıyor hala
sende yokmu belirti falan?

28-30 haziran benimde belirti için daha erken canım sadece akıntım var şu anda yumurtlama dönemim bitti ama akıntım devam ediyor normal su gibi akıntı adet olucağıma yakın yaşadığım türden ama biz pek değerlendiremedik canım önemli günleri pek sanmıyorum

28-30 haziran benimde belirti için daha erken canım sadece akıntım var şu anda yumurtlama dönemim bitti ama akıntım devam ediyor normal su gibi akıntı adet olucağıma yakın yaşadığım türden ama biz pek değerlendiremedik canım önemli günleri pek sanmıyorum

olsun belli olmaz sen yinede karamsar olma canım
ben her ay ümit ediyorum
olmayınca hep bir diğer aya umut bağlıyorum
inşallah sende en yakın zamanda hamile kalırsın
gonophene nedir peki ? yumurtlama ilacımı ?

3 senedir canım
arkasından laporoskopi
hala daha bekliyorum

canım bu hsg acı veriyor diyorlar doğru mu? bir de bu hsg nin çekilme zamanı oluyor mu? örneğin adet b,ter biztmez vs. gibi, hsg çekildeikten ne kadar süre sonra dneme yapılabiliyor? bu ay tutmazsa ben de hs çektircem de:111:

3 senedir canım
arkasından laporoskopi
hala daha bekliyorum

allah tez zamanda kucağını doldursun inşallah
inan hiç ummadığın anda gelir bebişin benim annemle babamın 7 sene çocuğu olmamış
bendede pko olduğu için anneme çekmişim kesin olmayacak yıllarca çok uğraşırız diyordum
dolktor ilaca başladı ilk ayda hamile kaldım hiç ummuyordum çünki dokttorlar tedavisiz olmaz diyorlardı

ama ozaman yaşım 23 dü şimdi 28-29 olucam bu sefer rabbim ne zaman nasip eder bilinmez beklicez
ama hep diyorum rabbim önce senelerce evlat hasretiyle yananlara nasip etsin sonra bana

olsun belli olmaz sen yinede karamsar olma canım
ben her ay ümit ediyorum
olmayınca hep bir diğer aya umut bağlıyorum
inşallah sende en yakın zamanda hamile kalırsın
gonophene nedir peki ? yumurtlama ilacımı ?

evet yumurtlama ilacı ama artık üretilmiyormuş
oyüzden klomen verdi doktor onu kullandım bu ay böyle deneyelim olmazsa gelirsin
bir daha klomen verip çatlatma iğnesi vurulursun dedi oda pahalı bir iğneymiş rapor alınıyormuş
oda 2 defa yaptırabiliyormuşun raporla 70 liraymış iğne :KK14:

canım bu hsg acı veriyor diyorlar doğru mu? bir de bu hsg nin çekilme zamanı oluyor mu? örneğin adet b,ter biztmez vs. gibi, hsg çekildeikten ne kadar süre sonra dneme yapılabiliyor? bu ay tutmazsa ben de hs çektircem de:111:
canım ben uyutularak çekildim o yüzden dolayısıyla hiç acı çekmedim
uyandıgımdada hafif bir agrım oldu
ama kanamam vs olmadı
adet bittikten sonraki 2 3 gün içinde çekiyorlar
ilk ay dinlendir rahmini dedi bana doktor
eğer istersen sonra laporoskopi yapalım dedi tıkanık tüpü açmak için
bende öyle yaptım 2 ay sonra laporoskopi oldum
çok şükür açıldı tüpüm

canım ben uyutularak çekildim o yüzden dolayısıyla hiç acı çekmedim
uyandıgımdada hafif bir agrım oldu
ama kanamam vs olmadı
adet bittikten sonraki 2 3 gün içinde çekiyorlar
ilk ay dinlendir rahmini dedi bana doktor
eğer istersen sonra laporoskopi yapalım dedi tıkanık tüpü açmak için
bende öyle yaptım 2 ay sonra laporoskopi oldum
çok şükür açıldı tüpüm

ben de onu soracaktım, hsg yapıldığı ay deneme yapılamıyor muymuş yani? bu sana özel bir durum muydu? bilgin var mı? off ya inşallah tüpler müpler kapalı değildir acı çekmek istemiyorum :KK43:

slm kızlar ben geldım doktor bana klomen uygulayalım dedı bu hafta ayın 25 de gıdıcem serophene dıye bı ılac verdı kullandınızmı acaba bnm sol tarafında agrı rahımde ve bas donmesı yaptı :KK5:

X