sogan kürü kullananlar

belim agriyor karnim sisdi akinti var basqa hicbirsey yok sence bebeyim varmi sen birkere yasamissin qizin var Allah kizina uzun omurler versin sen iyi bilirsin.. ama hic umudum yok

ay canım benim amin sağol
allah herkese evlat nasip etsin önce senelerce bekleyenlere sonra bizlere
keşke diyebilsem sana ama canım inan hiç belli olmaz mesela benim adete yakın şişkinliğim ve akıntım olur
adetim çok gecikmişse bel ağrımda olur ama sen kendini daha iyi bilirsin adete yakın böyle şeyler yaşarmışın
belirtilere hiç takılma boşver hayırlısı olsun de duanı et inşallah bebişin seninledir en azından 4-5 günün varmış
bak benim daha koca 2 haftam var :KK14:

canımmm cevap verdiğin için öncelikle teşekkür ederim hoşbuldum :) bu sabah test yaptım negatifti kasık agrılarımdan dolayı şüphelenip yaptım da üzülmekten başka bişeyolmuyo.:KK5:

canim bekle vaktine var hic birsey yapiyim deme sonra demedi deme leke geldise yerlesme ola bilir boyle birsey olmusmuydu sende hic :26:

ecrinecren arkadasim sanada bisi sorcam yumurtlamadan 4 5 gun sonra bel agrin ve karninda bole bisiler oluyo gibi hissettinmi hic? Yada herhangi bi zaman hissettinmi bisiler?

Evet oldu canim..kasiklarimdar batmalar oldu..sonrasindada gogus acimasi ve sik idrara cikma badladi..su an tuvaletle butunlesmis durumdayim:)..insallah bebisin tutunabilmistir:KK66:

bende kendimi şartlandırmamak için vurdum kendimi temizliğe yaz temizliğimi çıkarıyorum aradan
daha boya badana var camlar var atılıcaklar atıldı veriliekler verildi dolap içleri koltuk atları bazanın altı çekmeceler ne var ne yoksa düzenlendim yıkanıcaklarımı yıkadım halılarımın bir kısmı yıkandı diğer kısmı bekliyor :KK1: böyle böyle günler geçiyor işte :KK31:

Kizzz canim cektii adam evde olmasa yigcam dokcem o derecree :))) güle güle kirletin ohhh miss gibi oluyo insan temizlik yapinca ahh bide hemen dagilmasa ne ala :))

Kizzz canim cektii adam evde olmasa yigcam dokcem o derecree :))) güle güle kirletin ohhh miss gibi oluyo insan temizlik yapinca ahh bide hemen dagilmasa ne ala :))

:)))))))))))))))) valla başladımı durduramıyorsun zaten kendini şurayıda burayıda dur şurasıda vardı derken
hemen dağılmasa daha iyi bide benim oyuncak toplama ayırma kırılanları atma gibi durumlarımda var allah sizlerede nasip etsin :KK1:
oyuncakları kaç kere topluyorum ayırıyorum sayısını ben bile unuttum

Evet oldu canim..kasiklarimdar batmalar oldu..sonrasindada gogus acimasi ve sik idrara cikma badladi..su an tuvaletle butunlesmis durumdayim:)..insallah bebisin tutunabilmistir:KK66:
Ayyy insallahh canim yaa.ne bilim bnm bu ay yumurtlama donemim agrisiz gecti sonrasinda bisiler hissettim karnimda bende dedimdi tutun annene birakma sakin diyede.bakalim ne olcak sonuc bilmem. Senin nasil gidiyor ?

:)))))))))))))))) valla başladımı durduramıyorsun zaten kendini şurayıda burayıda dur şurasıda vardı derken
hemen dağılmasa daha iyi bide benim oyuncak toplama ayırma kırılanları atma gibi durumlarımda var allah sizlerede nasip etsin :KK1:
Bizdee istiyoz oyuncakk toplamakkkk..kizim olursa evcilik oynariz cay pisirir annesine :)) erkek olursada araba surerizz napalim:))) Rabbim duysun dualarimizi tez zamanda hayirli evlatlar versin cumlemize

Bizdee istiyoz oyuncakk toplamakkkk..kizim olursa evcilik oynariz cay pisirir annesine :)) erkek olursada araba surerizz napalim:))) Rabbim duysun dualarimizi tez zamanda hayirli evlatlar versin cumlemize

amiiiiin yüce rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese evlat sevgisini kokusunu tatırsın
öce sizlere sonrada bana nasip etsin

kızlar size bir şey soracam ben soğan kürü kullanıyorum.bugün 5.günüm bu kürü kac saat aralıklarla içecez.ibrahim saraçoğlu 5 saat arayla için demiş ama ben bir sabah bir aksam içiyorum.bişe olurmuki:44:

kızlar size bir şey soracam ben soğan kürü kullanıyorum.bugün 5.günüm bu kürü kac saat aralıklarla içecez.ibrahim saraçoğlu 5 saat arayla için demiş ama ben bir sabah bir aksam içiyorum.bişe olurmuki:44:

Yok o en az 5 saat cnm . Ben de senin gibi yaptım.

Ayyy insallahh canim yaa.ne bilim bnm bu ay yumurtlama donemim agrisiz gecti sonrasinda bisiler hissettim karnimda bende dedimdi tutun annene birakma sakin diyede.bakalim ne olcak sonuc bilmem. Senin nasil gidiyor ?

İi gidio cnm ya sali doktora gidcem kontrole..bebisim kesesine yerlesebilmistir insallah...

canim bekle vaktine var hic birsey yapiyim deme sonra demedi deme leke geldise yerlesme ola bilir boyle birsey olmusmuydu sende hic :26:

Mart ayinda dusuk yapmstim ondan sonraki ay 12 gun boyunca lekelenme seklinde gelmisti onun disindada hic olmadi umarim hamileyimdir. bende coj umutluydumda boyle olunca hersey gitti....

bende kendimi şartlandırmamak için vurdum kendimi temizliğe yaz temizliğimi çıkarıyorum aradan
daha boya badana var camlar var atılıcaklar atıldı veriliekler verildi dolap içleri koltuk atları bazanın altı çekmeceler ne var ne yoksa düzenlendim yıkanıcaklarımı yıkadım halılarımın bir kısmı yıkandı diğer kısmı bekliyor :KK1: böyle böyle günler geçiyor işte :KK31:
ay bende isterdim temizlikle bas katmayi ama disim cok kotu agriyor kac gundur hicbirsey yapamaz oldum
ay bizede kismet ya Rabbi

amin canim aminnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK9: :KK9: :KK9:

X