sogan kürü kullananlar

salam canlar bende umutsuzum belim agriyor akinti var adete kaldi 4-5 gun bu ne olucak yinemi gelicek gelmesin nolur... aybuke insallah pespese hamilelik haberi gelir bu ay

İNŞALLAH CANIM, inşallah

belim agriyor karnim sisdi akinti var basqa hicbirsey yok sence bebeyim varmi sen birkere yasamissin qizin var Allah kizina uzun omurler versin sen iyi bilirsin.. ama hic umudum yok

canım benim de ikinci deneyimim olacak, ama ilkinde ben ilk denemede tuttuğu için hiç belirtileri falan takip etmemiştim, sadece normal adet dönemimde adet belirtileri yaşamıştım ama adetim olmamıştı tek belirgin belirtim buydu, ha bir de çok saçma şeylere ağlamaya başlamıştım iki gün sonra da hamile olduğumu öğrenmiştim. beklemekten başka çare yok, bekleyeceğiz

bugün haftasonu hele ki pazar kimse olmaz sanırım, biz de kızımın okulunun düzenlediği babalar günü pikniğimize gideceğiz, tüm babaların babalar günü kutlu olsun, ebediyete intikal etmiş tüm babalara da Allah 'tan rahmet diliyorum, hasta yatağında olan babalara da acil şifalar diliyorum

tabi canim dogrusu bu en dogrusu beklemek test yapmamaya da soz verdim adetim kecse yapicam insallah gecerde testimde 2 kop koyu cizgimi gorurum (2ci silikde ciksa raziyim)

kızlarrrr karnımın içinde sanki bi düğüm var gergin gibi bide belimde agrıyor
tabiki acaba hamilemiyim diyorum kendi kendime her zamanki gibi :44:
züğürt tesellisi gibi bişey artık bnmkide bakmayın işte bi yandan da kendime gülüyorum
ama ne bileyim iştee ister istemez yoruyorum kafayı bi tuhafım bugünlerde
büyük bi moral bozukluğu yaşıyorum düşünüp dşünüp hayırlı zamanda diyorum kendi kendime
sonra bi an aklım başımdan gidermişçesine üzülüyorum kahroluyorum :2:
şafak 9 kaldı inşallah güzel haberler veririm hepinizee

inşallah bebiştendir canım ama kendini üzme hayırlısını iste

ah canim insallah bu aydan sonra uzulmeyiz benimde 4-5 gunum kaldi yumurta hesaplarina gore belim agriyor karnim davul akintida var bende senin gibi hayirlisi diyorum ama icimde bir anne cocuk gorunce kan agliyor insallah umutlarimiz bosa gitmez bu ay

ay gulmek mi dusmus agliyicakdim ama :2:

ay gulmek mi dusmus agliyicakdim ama :2:

:)) ağlıcaktın güldün İnşallah hep gülersin böyle boşver ağlamayı tatlım
inşallah önce senden güzel haberler alırız arkasından da ben ve asyacan ın zamanı
bizde güzel haberler verirsekk hep beraber durarız halaya

amin insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

aynen öyle benim içinde çok sıkıcı bir pazar inan (
tv de haberlerden sosyal medyayı takip etmekten de kendimi alıkoyamıyorum
gördükçe izledikçe de daha da sıkılıyorum ama 3maymunuda oynayamam

buralar tanimiyorum ben hic biryere gidemiyom siz neden gitmiyonuz gezmeye filan sizin turkiyye guzeldir hele yazi bahari bir baska guzel neden gezmiyonuz kizlar?

buralar tanimiyorum ben hic biryere gidemiyom siz neden gitmiyonuz gezmeye filan sizin turkiyye guzeldir hele yazi bahari bir baska guzel neden gezmiyonuz kizlar?

tatlım gitmez olurmuyuz gidiyoruz tabiki
dün ben pikniğe gittim mesela :))
ondan önceki günde arkadaşıma
ondan önce çarşıya Ç:
yani evde durdugum pek yok
ama her gün her günde gezilmezki :)))
Türkiyem Güzel Olmaz mı hiç çok ama çok güzel

Son düzenleme:

hmmm anladim tatlim ben burda bir yere gidemiyorumda ne yazi yaz buranin ne kisi kis biktim buralardan biktim keske Bakumde veya Turkiyyede olsam simdi uyyyyy ne guzel olurdu

bizde geziyoruz ama buaralar aksilikler söz konusu
bugünde çıkamadık kaldık evde az önce eşim geldi bus eferde arkadaş kolunu kesmiş onu hastaneye götürdü çocukları bana bıraktılar bende internete takılıyom işte

ama neden oyle ben anlamiyorum demin rus kanalindada gordum TR veriyorlardi iste atisma filan gordum ama esim bakti ben dinlemedim keske dinleseydim ne olmus neden oyle oralar :26:

ama neden oyle ben anlamiyorum demin rus kanalindada gordum TR veriyorlardi iste atisma filan gordum ama esim bakti ben dinlemedim keske dinleseydim ne olmus neden oyle oralar :26:
Okadar cok nedeni varki.10yildir susan halkin isyani bu. Artik dur demenin direnisi. Tencere tava degil Sessiz kalmislarin demokrasinin sesi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…