sogan kürü kullananlar

herkese merhaba, iyi akşamlar kızlar, nasılsınız bakalım, ecrin tebrik ederim gözün aydın, ben iş yoğunluğundan giremiyorum ne zamandır, her halde 2. hamilemiz oldu ecrin, darısı bize diyelim:KK9::KK9::KK9:

adet belirtilerim başladı bile benim:KK37: bu ay da tutmadı heralde:KK37: sağlık olsun,pöööff:KK14:

akintim geliyor yine her ay oldugu gibi belim agriyor 20 si adet gelicek qaliba :KK43:

sercem senle aynı gidiyoruz, geçen ay da bir gün fark vardı bu ay da :) ben de 21 haziran da adet bekliyorum, 2 gündür kasık ağrım var, karnıma bile dokunamıyorum, malesef bu ay da umutsuz vakayım:KK37:

pekte girip kendimi kurmak istemiyorum kafamda hamilelik fikri takılıp kalmıyım
psikolojik sıkıntı yaşatmak istemiyorum kendime

ecrinecren arkadasim sanada bisi sorcam yumurtlamadan 4 5 gun sonra bel agrin ve karninda bole bisiler oluyo gibi hissettinmi hic? Yada herhangi bi zaman hissettinmi bisiler?

Son düzenleme:
ben burdayım temizlikle uğraşıyorum pek vaktim olmuyor girmeye

pekte girip kendimi kurmak istemiyorum kafamda hamilelik fikri takılıp kalmıyım
psikolojik sıkıntı yaşatmak istemiyorum kendime
Kolay gelsin arkadasim :)) dogru diyirsun ister istemez etkileniyorsun ama napim bende alismisim buraya sizden hbr alirim diye merak edip bakiyorum iste...

sercem senle aynı gidiyoruz, geçen ay da bir gün fark vardı bu ay da :) ben de 21 haziran da adet bekliyorum, 2 gündür kasık ağrım var, karnıma bile dokunamıyorum, malesef bu ay da umutsuz vakayım:KK37:

salam canlar bende umutsuzum belim agriyor akinti var adete kaldi 4-5 gun bu ne olucak yinemi gelicek gelmesin nolur... aybuke insallah pespese hamilelik haberi gelir bu ay :KK49: :KK49: :KK49:

kızlar bende aranıza yeni geldim..
bende 10 aydır deniyorum bebiş için bi düşügüm oldu ondan sonrada olmadı.. her ay bekliyoorum olacak diye ama bebişim hala beni istemiyor.. rabbim isteyen herkese hayırşlı evlatlar nasip eder inşallah.. batım 23 hazirandı ama nedense bugün geliverdi azcık yine üzüldümm yine hayal kırıklıgı.. sogan kürünü nasıl kullanıyorsunuz bide ovu testini nasıl kullanıp nasıl temin ediyorsunuz bana yardımcı olur musunuz bu ay doktora gitmeye de karar verdim tedaviye de baslicam allahın izniyle.. velhasılı kelam baya hırslandım temmuzda hamile kalmak istiyorum artıkkkkkkkkkkkkkkkkkk..:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kızlar bende aranıza yeni geldim..
bende 10 aydır deniyorum bebiş için bi düşügüm oldu ondan sonrada olmadı.. her ay bekliyoorum olacak diye ama bebişim hala beni istemiyor.. rabbim isteyen herkese hayırşlı evlatlar nasip eder inşallah.. batım 23 hazirandı ama nedense bugün geliverdi azcık yine üzüldümm yine hayal kırıklıgı.. sogan kürünü nasıl kullanıyorsunuz bide ovu testini nasıl kullanıp nasıl temin ediyorsunuz bana yardımcı olur musunuz bu ay doktora gitmeye de karar verdim tedaviye de baslicam allahın izniyle.. velhasılı kelam baya hırslandım temmuzda hamile kalmak istiyorum artıkkkkkkkkkkkkkkkkkk..:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canim azicik geldise hamile olabilirsin yerlesme kanamasi ola bilir test yapmadan hic birsey yapma bekle hos geldin bu arada insallah tez zamanda kalirsin hamile

Kolay gelsin arkadasim :)) dogru diyirsun ister istemez etkileniyorsun ama napim bende alismisim buraya sizden hbr alirim diye merak edip bakiyorum iste...

bakma bende çatlıyorum meraktan :KK1:
hamile varmı adeti yaklaşanlar belirtileri varmı
ama tutuyorum kendimi çünki bizim ilk ayımız pko da var oyüzden ilk aydan olucağını pek sanmıyorum
yüce rabbim bilir ama ilk aydan kendimi çok şartlarsam hayal kırıklığı çok büyük olucak

canim azicik geldise hamile olabilirsin yerlesme kanamasi ola bilir test yapmadan hic birsey yapma bekle hos geldin bu arada insallah tez zamanda kalirsin hamile

canımmm cevap verdiğin için öncelikle teşekkür ederim hoşbuldum :) bu sabah test yaptım negatifti kasık agrılarımdan dolayı şüphelenip yaptım da üzülmekten başka bişeyolmuyo.:KK5:

salam canlar bende umutsuzum belim agriyor akinti var adete kaldi 4-5 gun bu ne olucak yinemi gelicek gelmesin nolur... aybuke insallah pespese hamilelik haberi gelir bu ay :KK49: :KK49: :KK49:

adet belirtileriyle gebelik belirtileri okadar benzerki insan şaırıyor ne düşüneceğini ama ben şuna çok inanıyorum yaşadığım ve gözlemdiğim kadarıyla hamile kalınca hiç yaşamadığın bir belirti yaşıyorsun diğerlerinin yanında
bu kimisinde göğüs ağrısı kimisinde kasık ağrısı kimisinde uyku bir şekilde bebiş geldiğini belli ediyor ama biz çok belirti aradığımız için farkedemiyoruz

adet belirtileriyle gebelik belirtileri okadar benzerki insan şaırıyor ne düşüneceğini ama ben şuna çok inanıyorum yaşadığım ve gözlemdiğim kadarıyla hamile kalınca hiç yaşamadığın bir belirti yaşıyorsun diğerlerinin yanında
bu kimisinde göğüs ağrısı kimisinde kasık ağrısı kimisinde uyku bir şekilde bebiş geldiğini belli ediyor ama biz çok belirti aradığımız için farkedemiyoruz

belim agriyor karnim sisdi akinti var basqa hicbirsey yok sence bebeyim varmi sen birkere yasamissin qizin var Allah kizina uzun omurler versin sen iyi bilirsin.. ama hic umudum yok

bende kendimi şartlandırmamak için vurdum kendimi temizliğe yaz temizliğimi çıkarıyorum aradan
daha boya badana var camlar var atılıcaklar atıldı veriliekler verildi dolap içleri koltuk atları bazanın altı çekmeceler ne var ne yoksa düzenlendim yıkanıcaklarımı yıkadım halılarımın bir kısmı yıkandı diğer kısmı bekliyor :KK1: böyle böyle günler geçiyor işte :KK31:

X